Перейти до змісту

куди поїхати порибалити


w7emn

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 197
  • Створено
  • Остання відповідь

хто порадить... десь недалеко від луцька до 40км.

На, лови на здоров"я))http://board.lutsk.u...rum/94-ribalka/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вже важко перечитати теми нижче .

ні ...не важко... читав, але відповіді для себе не знайшов, так як читаєш одну тему, наприклад, один пише рибак, що там то там в нього клювало, інший пише - ні, в одного риба смердить в іншого - ні, та й пости за різний період часу: є свіжі, є 1, 2 роки давності. тож вирішив спитати хто де був останнім часом, можливо щось влучне порадить.

п.с. а не вже важко втриматись від того, щоб не писати аби щось, коли не знаєш, що написати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто порадить... десь недалеко від луцька до 40км.

На, лови на здоров"я))http://board.lutsk.u...rum/94-ribalka/

вау... який ти кумедний, часом не внук Петросяна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні ...не важко... читав, але відповіді для себе не знайшов, так як читаєш одну тему, наприклад, один пише рибак, що там то там в нього клювало, інший пише - ні, в одного риба смердить в іншого - ні, та й пости за різний період часу: є свіжі, є 1, 2 роки давності. тож вирішив спитати хто де був останнім часом, можливо щось влучне порадить.

А може мотнутися самому, наловити, принести до дверей і віддати в руки?

п.с. петросян 2.0 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто порадить... десь недалеко від луцька до 40км.

На, лови на здоров"я))http://board.lutsk.u...rum/94-ribalka/

вау... який ти кумедний, часом не внук Петросяна?

)))Ну от навіщо ти так? Я без підЙо, думав реально не знаєш про дані теми, всяке може бути,ось вирішив допомогти, а ти умнічати починаєш.Підсказав б.ять,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні ...не важко... читав, але відповіді для себе не знайшов, так як читаєш одну тему, наприклад, один пише рибак, що там то там в нього клювало, інший пише - ні, в одного риба смердить в іншого - ні, та й пости за різний період часу: є свіжі, є 1, 2 роки давності. тож вирішив спитати хто де був останнім часом, можливо щось влучне порадить.

А може мотнутися самому, наловити, принести до дверей і віддати в руки?

п.с. петросян 2.0 ;)

сам то подумав, що написав?

який сенс у форумах типу цього? я думав, що форуми створені для того, щоб можна було знайти якусь цікаву тобі інформацію, поділитись своїми думками, почути думки інших, думав... але бачу, що на цьому форумі(не скажу за всіх) позбирались "найвищі розуми світу цього", такі собі "диванні генії". створив просту тему, з простим питанням і почалось: "А може мотнутися самому, наловити, принести до дверей і віддати в руки?" "невже важко прочитати теми" і т.д. ну не можеш порадити куди поїхати чи не хочеш так не пиши краще взагалі нічого, замість тої єрунди, яка лізе в голову краще промовч, але де ж там... треба ж якось "бліснути умом", ну хоть якось, але треба показати, який я "супер дупер мен". так тримати. удачі вам тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, повтирай нам "двацятипостовий мегофорумчанин", що тут кому робити, як писати, як відповідати, куди кому ділится, енд со он.

а то ж лашари ващє не шарять як тако нормально карочє нада поняв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто порадить... десь недалеко від луцька до 40км.

В Терешківці спробуй.

http://vk.com/rubalka_tereshkivci

http://rivnefish.com/lakes/tereshkivtsi/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, повтирай нам "двацятипостовий мегофорумчанин", що тут кому робити, як писати, як відповідати, куди кому ділится, енд со он.

а то ж лашари ващє не шарять як тако нормально карочє нада поняв?

дякую, що підняв настрій, хоть посміявся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23го клювала біла риба слабо. На поплавок зовсім туго, а от на фідер значно краще. 13 рибин з 6ї до 11 це ніякий результат.

Сьогодні думаю вже не до рибалки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куди поїхати половити бажано карася безкоштовно!!! відстань до 40 км.Прилуцьке,Гараджу не пропонувати.Хтось щось підскаже?Може на Стирь,але куди саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь недавно була темка про Чаруків.

Читав на форумі, що на вихідні непогано відловились по бєлі в Малево, але в понеділок сильно впала вода. Може вже рівень устаканився.

Також десь мав бажання поїхати жопуньців та щупакабриків поганяти.....але поки не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось конкретно може написати як саме в Чаруків до ставка добратися на авто, бо я щось перечитав і толком нічого. Поки зрозумів що це той що з правої сторони відносно траси як їхати на Львів,але куди повертати? перед ним,за ним? скільки їхати від траси коли повертаєш?Будь-ласка хто знає поділіться, я не крутий рибак всю рибу не виловлю)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую!!Ну а ще окрім Чарукова. До речі, як там Коршів хтось щось чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні в Чарукові на безкоштовному ставку. Ловив з 14.00 до 20.00. Результат на двох 3 більших за лодонь карася і 2 плотви. Ще 2 маленьких плотви відпущено + 6-7 сходів!! Ставок спускають можливо через те і вяло клювало. Однак бажаючим половити щуку, вперед. Чоловік біля нас на одній точці за 4 години витягнув 5 гарних щук. Дороги практично нема, тому до дамби і далі йшли пішки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую!!Ну а ще окрім Чарукова. До речі, як там Коршів хтось щось чув?

в минулу суботу приїхав ще до світанку, народ сидів в основному на пружини (одна людина занімала майже 20 метрів ставка, тільки й робив народ, що плутався і матюкався. Я ловив на поплавок, 4 вудки, так взагалі нуль - що тільки не пробував насаджувати на гачок, і близько і далеко від берега, і прикормив гарненько - декілька лінивих покльовок і все. Уїхав звідти в 11 ранку, люди з ночі теж почали збиратись, бо нічого не ловилось, з вечора хіба що по декілька карасів, але гарненьких. Хоч і погода була гарна, лише невеликий вітерець. От так перший раз за рік виїхав порибалити.

Щось про Линів давно ніхто не писав. Може хто був на днях або щось чув - поділіться. Хочеться трохи рибки подьоргати, поки є можливість і погода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зря я напевно зхаменувся!! все вирішив нікуди завтра, майже сьогодні не їду,да щей самому скучно((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю точно як його називають. Якщо через дамбу тільки переїхати, то він знаходиться злівої сторони, найбільший ставок!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

багато чув від кого, що зараз перестало клювати майже всюди, сам був в Дорогостаях, приїхав на ставок десь о 5:30, просидів цілий день, впіймав 4 карася, 2 таких файних, десь грам по 200, а 2 на долоню, і все... ловив на фідер і пружину мав 1, поплавок на дальній закид як закинув на хробака то стояв десь з годину навіть нічого не пожувало. навпроти мене сиділи троє рибалок, в них теж не брало, були ще двоє на дамбі то ті трохи ловили , і на моїй стороні двоє сиділо то теж кльову не було гарного.

ще трохи і рибалку зміню на ГРИБалку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...