Перейти до змісту

куди поїхати порибалити


w7emn

Рекомендовані повідомлення

Андрій26,

67, Ставище Млинівського р-н, 80, 80, короп, карась, мапа , -?- , (050)5601394 тел. чергового егеря

Є така тема, там не все, але дещо знайти можна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 197
  • Створено
  • Остання відповідь

Андрій26,

67, Ставище Млинівського р-н, 80, 80, короп, карась, мапа , -?- , (050)5601394 тел. чергового егеря

Є така тема, там не все, але дещо знайти можна...

Дякую, буду знати. Телефоную але нажаль номер необслуговується. Можливо є ще якісь дані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефоную але нажаль номер необслуговується.

напевно застарілі дані, видалив з таблиці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій26,

67, Ставище Млинівського р-н, 80, 80, короп, карась, мапа , -?- , (050)5601394 тел. чергового егеря

Є така тема, там не все, але дещо знайти можна...

http://board.lutsk.u...u/page__st__105

Дякую, буду знати. Телефоную але нажаль номер необслуговується. Можливо є ще якісь дані

А що саме вихочете взнати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочемо з жінками з палатками виїхати на сутки, відпочити порибалити. Щоб можна подзвонити до власника(сторожа) перед виїздом чи є місця вільні. Щоб невийшло приїхали і все зайнято, то їздили два рази і мість сісти небуло, розвиртались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вільхівка, риба не зловите( бо з тьотками :) ), але природа гарна, є де багаття розкласти, до кооперативи недалеко. З дружиною там був на ніч тиждень тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може хто підкаже де можна реально половити линка, а не тільки з слів "казали він там є" )) Цікавить хто реально ловив і де!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За вільхівку на минулому тиждні чув, що карасика маленького можна натягати чимало.

А з місцями - виїжджайте раніше, авось і повезе. Біля бесідки місце файне для палаток.

А якщо не сядите у вільхівці, то в терешківці недалеко переїхати. На рахунок того чи є там риб я не вкурсі. Але ж ви з жінками!)))).

<p>

<br />Хочемо з жінками з палатками виїхати на сутки, відпочити порибалити. <br />
<br /></p>

Кстаті, є місце і поближче. Боголюби, недавно кажись писали, що тамкарасик клює, на юшку буде, і природа та ж сама: вода, трава, дерева.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочемо з жінками з палатками виїхати на сутки, відпочити порибалити. Щоб можна подзвонити до власника(сторожа) перед виїздом чи є місця вільні. Щоб невийшло приїхали і все зайнято, то їздили два рази і мість сісти небуло, розвиртались.

Їдьте в сторону Горохова там ставок за ставком:

Терешківці, Озерці, Рачин, Колпитів , Приривітне, Конюхи,

На одному з 6-ти ставків знайдете місце,

Я так на позаминулих вихідних зробив, какож як ви, їхав відпочити!!! на ставище не радив биб, в тій стороні 2 ставки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Марковичі. ціна 50 день , (якщо з обіду до 21ої години, або з ранку до обіду) 30грн, ніч ( з 21 до 10) 100грн. сутки 150грн - це ще актуально? був хтось там недавно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був тесть із знайомим. З обіду до вечора заплатили по 30 грн. Зловили одну плотвічкуна двох. Риба пригала і в надії що можливо зловлять остались на ніч заплатили ще по 100 грн кожен. Результат одна плотвічка та шо зловлена ввечері. потім переїхали у Вільхівку дід зловив відро карася а напарнік одного карпіка на 3 кг. та трошки карасів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось в таку погоду ловив карася, карпа на платних ставках? мається на увазі не колись, а зараз. Бо останній раз був на рибалці коли за 27+ шкварило. А вечора і ранки зараз не теплі.

Імхо, мають зараз ловитись більші екземпляри, нє?

ПС. "Лижі точу"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еххх...Хочеться на карпа-карася. Щоб такі файні покльовки були, коли закриваєш очі через декілька днів, бачиш як вершинка в дугууууу!!! Може хтось щось підкаже?

Пам`ятаю минулої весни гарний карась брав у Гараджі. Щось хтось чув, яка там зараз ситуація?Знаю що ціну з 70 підняли на 100грн(

А як згадаю кілограмові карасики у Шеплі....уххх...

Чи десь в наш час такі клюють???

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Щойно подзвонив друг, сидить у Вільхівці, каже місць немає взагалі, приїхав о 17.00 ждав до 18.00 щоб сісти після інших рибалок,і то його батько який там вже сидів, забронював для нього щоб хтось не вліз, народу піпєц кльов слабенький,ось так.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу завтра поїхати поспінінгувати на хижака, куди підскажете, так щоб не далеко від Луцька, і з берега??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

порадьте куди можна з друзями в цю неділю поїхати з ночі до обіду, хоч кілька кіль карасів (ну і карпік, щоб водився).

цікавить місце до 70км від Луцька, ціна за день до 150грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порадьте куди можна з друзями в цю неділю поїхати з ночі до обіду, хоч кілька кіль карасів (ну і карпік, щоб водився).

цікавить місце до 70км від Луцька, ціна за день до 150грн

мажливо Коршів

http://vk.com/id286479936

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порадьте куди можна з друзями в цю неділю поїхати з ночі до обіду, хоч кілька кіль карасів (ну і карпік, щоб водився).

цікавить місце до 70км від Луцька, ціна за день до 150грн

с. Конюхи, Локачинський район, десь приблизно 70 км, і, здається 150 грн ніч :).

Якщо повезе і улов буде (карась, короп). Остання інфа -на макушатник вродя там покльовує.

Став чистий, берег зручний для ловіння рибів, вживання шашликів та валяння по траві (перевірено) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Може, хтось підкаже, куди зараз (21-22 числа) можна поїхати в межах 30-60 км від Луцька, щоб відсвяткувати день народження і якісь шанси на риболовлю були, тобто має бути будиночок з хоча б базовими умовами, я розумію, що шанси на результат з вудкою зараз наближаються до нуля, але хто зна, може, на спініг є шанс), а може, є просто хороше місце для відпочинку біля води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боголюби +(будинки 120 грн з мангалом етс, бесідки, поруч з містом, доїзд маршрутками 31 та 47); - (рибалка 120 грн, мирна риба, хз чи клюватиме, можна пробувати на мотиля на глуху донку http://bogolyuby.com.ua/vidpochynok

Хрінники + спін, щука-окунь, але треба знати куди їхати саме, я, наприклад, не знаю, десь порядка 50 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мирна клює тільки в сітку, якщо взботнути)

а будиночки там напевно прохолодні найпростіші.

в хрінниках бачу База “УТМР” але, щось сильно екстрим, ні риби ні умов не буде, треба напевно, дивитись на просто заклади відпочинку аля золота підкова, тільки не такі золоті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу спробувати половити ще білої рибки на фідер десь недалеко від Луцька. Буду вдячний за поради та непроти компанії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...