Перейти до змісту

куди поїхати порибалити


w7emn

Рекомендовані повідомлення

порадьте якісь ще безкоштовні ставочки

Кажуть на ставку (той що з права) від дороги по вулиці ковельскій в сторону Коваеля (з ліва ставки що біля госпіталя) всі їх знають а це з другої сторони дороги.Короч кажуть карась 500-600грам клював так що забували про всьо на свете)), але місця знайти нереально, мало того що їх там мало, та ще і місцеві усе займають з ночі.Народу на кладках десятками!! зайняти місце неможливо.Рідний дядько мені це все розказує(ніколи ще не обманював). Зараз трішки перестав клювати,ось і я хотів завтра туди, але каже не прися бо ніде не сядеш, він сам десь іде по воді, кущами лізе до свого місця, ловить на мотиля і тільки до 9год. далі все "відрубує" перевірено сто разів, він там живе)) кожен день ловить, короч живе на ставку ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 197
  • Створено
  • Остання відповідь

Цікаво не знав що там так клює )) а на рахунок воротнівського ставочка той що в лісі можна ловити? просто хочу прогулятись по лісі з сімєю ще й половити ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той ставок на Ковельській стріляє раз в 5 років. І то так як описано - в певних місцях і в певний час. Там і карпа часом ловлять трофейного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той ставок на Ковельській стріляє раз в 5 років. І то так як описано - в певних місцях і в певний час. Там і карпа часом ловлять трофейного.

Все правильно) там так рідко, тому і тільки той хто живе поруч (або в тому районі) знає коли, що і як, сидять там постійно і час від часу попадають в хороший кльов, але і то як і написано раз в пару років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проскочила інфа(просто слухи), що в городищі закінчився термін оренди. нічого не стверджую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проскочила інфа(просто слухи), що в городищі закінчився термін оренди. нічого не стверджую.

треба б уточнити, ставок нічо так))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проскочила інфа(просто слухи), що в городищі закінчився термін оренди. нічого не стверджую.

треба б уточнити, ставок нічо так))

Каже Хозяїн шо можна ловити по 70 грн з людини.

(відкриття, як такого, не було і не буде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже на те, що він нічого і не запускав туда, якщо офіційного відкриття не буде. Минулого року до початку червня не давав ловити, а тут ловіть собі. Про що це свідчить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба перевіряти, скиньтесь мені 70 грн, я перевірю і відпишусь

рибкою і задоволенням теж поділишся?

;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачу в суботу буде погодка, хтось кудись збирається і на що?

сезон "мастирки" ще не настав, буду пробувати на червяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На спінінг ніхто в Млинів не збирається? Хочу впасти на хвіст :_08: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де можна купити мотиль? Сьогодні після обіду вже весь порозбирали по магазинах. :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де можна купити мотиль? Сьогодні після обіду вже весь порозбирали по магазинах. :_03:

На старому ринку попитайте, тиждень назад придбав без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи хтось щось чув яка ситуація в проміні? па чоьм? клює ?

звонив колега на рахунок рибалкі в Проміні, то сказали що 100грн за пів дня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи хтось щось чув яка ситуація в проміні? па чоьм? клює ?

звонив колега на рахунок рибалкі в Проміні, то сказали що 100грн за пів дня

Йобнулися!! чи що!!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сказали що 100грн за пів дня

А не вдавиться той орендатор? Чи плата за риболовлю також залежить від курсу долара?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Линів писали тут. Також 100грн/день правда. Але, імхо, скажу м"яко, тоже за круто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поїхав у Вільхівку. Туди і назад 80км, 6л бензину по 20грв. 120грв+50 рибалка. Краще біля дому за 100, аби клювало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще за ці гроші хрінниківське та млинівське водосховище, десятки кілометрів річок, озер блакить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Острожці ніхто не був,нічого не чув? Якщо здоров"є лишиться,після завтрашнього заривання бульби,планую скокнути в Неділю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...