Перейти до змісту

куди поїхати порибалити


w7emn

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 197
  • Створено
  • Остання відповідь

В Мирному на дальньому (вроді останньому) ставку ще того року не дозволяв ловити їхній орендар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто володіє інформацією яка ситуація в тростянці? скільки зараз коштує? що ловиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто володіє інформацією яка ситуація в тростянці? скільки зараз коштує? що ловиться?

пипл що ніхто в тростянці не рибалить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто володіє інформацією яка ситуація в тростянці? скільки зараз коштує? що ловиться?

пипл що ніхто в тростянці не рибалить?

Та на морозі всі ... Поїдь в розвідку ... Якщо щось -- викладеш звіт ... (шутка) Я парочку раз їздив в Терешківці, викладав звіти --- після того говорив з найомим --- 9, 10, та 11 травня кожного дня на ставку людей було як на базарі, не було де впасти --- і саме головне що ніхто не тільки фото не виклав, а і в двух словах не згадав нічого за кльов... Після цього я теж вирішив , що ну його н.... , ще щось тут викладати ... Від знайомих рибаків більше інформації отримую ніж тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Був в Терешківцях з суботи на неділю. Погода норм, народу немеряно. Кльову не було. В і тоге 4 карася і 1 окунець на поплавок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто володіє інформацією яка ситуація в тростянці? скільки зараз коштує? що ловиться?

пипл що ніхто в тростянці не рибалить?

Та на морозі всі ... Поїдь в розвідку ... Якщо щось -- викладеш звіт ... (шутка) Я парочку раз їздив в Терешківці, викладав звіти --- після того говорив з найомим --- 9, 10, та 11 травня кожного дня на ставку людей було як на базарі, не було де впасти --- і саме головне що ніхто не тільки фото не виклав, а і в двух словах не згадав нічого за кльов... Після цього я теж вирішив , що ну його н.... , ще щось тут викладати ... Від знайомих рибаків більше інформації отримую ніж тут...

А я тільки в Адреналін ходив, про що писав, мені геть не впадло з людьми ділитися інформацією,якби десь їздив я б "накатьорив", в Тростянцях не був і де там ловлять навіть не знаю, хоча цікаво що там? як там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто володіє інформацією яка ситуація в тростянці? скільки зараз коштує? що ловиться?

пипл що ніхто в тростянці не рибалить?

Та на морозі всі ... Поїдь в розвідку ... Якщо щось -- викладеш звіт ... (шутка) Я парочку раз їздив в Терешківці, викладав звіти --- після того говорив з найомим --- 9, 10, та 11 травня кожного дня на ставку людей було як на базарі, не було де впасти --- і саме головне що ніхто не тільки фото не виклав, а і в двух словах не згадав нічого за кльов... Після цього я теж вирішив , що ну його н.... , ще щось тут викладати ... Від знайомих рибаків більше інформації отримую ніж тут...

А я тільки в Адреналін ходив, про що писав, мені геть не впадло з людьми ділитися інформацією,якби десь їздив я б "накатьорив", в Тростянцях не був і де там ловлять навіть не знаю, хоча цікаво що там? як там?

Та мені теж не шкода ділитись --- але буває спитаєш, і всі мовчать ... Доречі був в вівторок в Терешківцях, риб клював --- результат 8 кг карася, один карасик на 730 грам.. Знайомі крім карася взяли по карпику ( 2 кг і 1,6кг) + теж карася наловили десь по 5 кг... Туди краще їхати в будні --- людей крім нас не було взагалі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто цікавила ціна. ще до 100 грн можна було б зїздити якщо така рибачка як було колись. а якщо більше то ну його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. Туди краще їхати в будні --- людей крім нас не було взагалі...

Да звісно тут і не поспориш що у будні краще, але (я приблизно підраховував)якщо поїду в будній день сам, наприклад в Терешківці, бо напарника тяжко серед тижня знайти, то якщо врахувати заправку,незарахований робочий день,наживка,оплата і.т.д виходить мінус 360-400грн.сімейного бюджету,блін троха закруто, да яке троха взагалі багато.Ось так. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виходить мінус 360-400грн.сімейного бюджету,блін троха закруто,

100/500

Я парочку раз їздив в Терешківці, викладав звіти

Після файного звіту на борді 100% аншлаг на ставку, того народ і мовчить, що риб, що б точку не палити ))

Хоча б писали що й по чому, вже б якась інфа була.

Я цього року ще ніде ((

Плануємо колективом відкривати сезон цю суботу неділю, не можемо визначитись де ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З вк про Тростянець:

Тростянець непоганий,карп там хароший
Ціна яка там?
Я точно незнаю ну щось таке казали перших два кілограма без платно,а далі за кожен кілограм 30 чи 25грн.Ну туда як їздять то беруть два садка один хавають а інший десь на виду ставлять. Більшу рибу в той схований щоб менш завадило. Но Карпи там хараші

вся переписка від 11травня

хз, може реклама :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вартість квитка – 100 гривень.

Цікаво, яка вага улову входить в ціну квитка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де саме той ставок в тростянці....часто їжджу по роботі.... вчора заїжав в городище на другому...(ті ставкі що зліва як їхати на горохів) .....то сидів 1 рибак мав паро карасів на лодонь+-,70 грн....каже шо просто нема кльову....а так ловиться весь час 200 -400г карасі +карпи проскакують.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та на морозі всі ...

Є спеціально створена тема, називається *Тростянець*. Мені сьогодні треба було то я і тел. власника знайшов, і про ставок розпитав, і тут написав... Багатьом просто шукати влом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де саме той ставок в тростянці....часто їжджу по роботі.... вчора заїжав в городище на другому...(ті ставкі що зліва як їхати на горохів) .....то сидів 1 рибак мав паро карасів на лодонь+-,70 грн....каже шо просто нема кльову....а так ловиться весь час 200 -400г карасі +карпи проскакують.....

Часно сказати , я був там декілька раз , і максимум що ловив це карасів на 250 грам не більше, в основному лодонь, карп теж не великий ... Якщо хтось зловить на 400 г --- викладіть фото , бо не вірю )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарешті, вибрався в цьому році на карася, так сказать, відкривав свій сезон по карасю, ну і скажу вам, досить непогано. погода була файна, троху вітерець дув, але менше з тим.

місце - Вільхівка

оплачено - 45грн

снасть - махова 1шт.

наживка - бутер опариш+манка

Итого: 3кг

post-25338-0-03939200-1431805487_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

w7emn

красавчег.) Тільки забув розмір карася,Вільхівського,вказати.Хоч один на долоню був? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був з ночівльою в с.Перевередів. Оплата - 60гр. доба. Рибаків було не багато, говорили що кльову взагалі немає, порівняно з вдалими днями. Результат - щука 47см., 6 карпиків ( долня, півтори ), йоржі до двадцятки, стандарт - на долоню. часто клювали окунці на поплавок, максимум на долоню, в основному сантиметрів по 10. Спочатку відпускав їх (крім подертих), потім вирішив набрати чуток до пивка.

Наступний раз планую в Колодежи.

Доречі їжджу бусом, в основному є 3-4 вільні місця. Можу взяти з собою, або підвезти на ваші, хороші місця :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЭХ! Не знав в яку тему написати, але як би було чудово, якщо згрупувати всі теми про водойми в одну.

Наприклад " Водойми Волині" .

Бо виходить для прикладу я хочу поділитися інфою про Гразджу, де хоче пан 180 грн, "не понятно за шо" або власник Петя в Проміні -200грн то я вааще в шоці . А ця тема десь вже давно забута і знати її важкувато , особливо новачку, а комусь в лом шукати.

А так раз - "Водойми Волині" - а там вже всі ставки, і кожен пише інфу де був і що зловив.

Бо по суті зараз для рибалки, знати куди їхати і скільки треба грошей - дуже важливо

Ну це так думки в голос. Модери не ображайтесь

Ну якщо рибалки мене підтримають - то ця ідея має сенс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так буде ще хуже шукати якусь водойму

А вам LAan рекомендую навчитись користуватися пошуком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...