Перейти до змісту

куди поїхати порибалити


w7emn

Рекомендовані повідомлення

а ще за ці гроші хрінниківське та млинівське водосховище, десятки кілометрів річок, озер блакить.

Сам постійно катаюсь в Млинів, але по карасю що Млинів що Хрінники не *ахті*. Щука / окунь - згоден, а от саме на карася прийдеться їхати на ставок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 197
  • Створено
  • Остання відповідь

за с.Ставище Млинівського р-н хтось шось чув вже цього року, може хтось знає туди телефон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще за ці гроші хрінниківське та млинівське водосховище, десятки кілометрів річок, озер блакить.

Сам постійно катаюсь в Млинів, але по карасю що Млинів що Хрінники не *ахті*. Щука / окунь - згоден, а от саме на карася прийдеться їхати на ставок.

є ще лящ, головень, плотва, густера, мирон вусач. чого зациклюватися на карасях? та й імовірність трофею не менша. ніколи не знаєш що клюне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто чув за рибалку в селі Уляники, чим можна ловити, на яких умовах ? ( інформація від продавців риби на Варшавці, продають досить непоганий карась, карп).

Також буду вдячний за пораду куди податися біля Луцька ( або автобус) половити щуку чи окуня, може бути й платний ставок з ціною в межах розумного. Дуже дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось був в Адреналіні? Збираюся завтра, цікаво, що там робиться: клює, не клює? Може, ще хто якийсь ставочок/озерце порадить недалеко від Луцька з ціною в межах розумного? Так щоб карпика/карасика потягати, бажано не на одну вудку, хоча б на 2-3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Острожці власник знову спустив ставок, а в Ставище нерест.

. А ви щось щгаєте про Ставище, може маєте телефон туди?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за с.Ставище Млинівського р-н хтось шось чув вже цього року, може хтось знає туди телефон

Не дозволяють ловити до липня

тел. не має (якщо хтось має ПОДІЛІТЬСЯ буду дуже-нудуже вдячний)

був там місяць назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проскочила інфа(просто слухи), що в городищі закінчився термін оренди. нічого не стверджую.

тільки що привезли з городищ бульбу. водій бульби говорив що місцеві переконані у закінченні терміну оренди. диму без вогню не буває.

рибак сидів з 16 до 20 - зеро. заплатив 50 грн.

карасями не хворію. і літом я б в цю воду вудку не закидав би. зараз ще колір води ніби природний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу поділитись. вирішили сьогодні поїхати порибалити в вільхівку , по приїзду наставку все зайнято сиділи зночі і по пару карасів. вирішили переїхати в угринів на копанки то вже недає ловити але якщо хочете то по 150грн і тільки сьогодні-слова власника. Поїхали в радомишль на третій ставок рибалка 50грн карась лодошка . було запущено напевно амура по клював як дурний розиір в мізінець. і вкінцевому результаті приїхали в городище де небуло жодної покльовки за цілий день. Вийшов екскурсійний день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось був в Адреналіні? Збираюся завтра, цікаво, що там робиться: клює, не клює?

Ну що були? Мені говорили що у неділю там десь чоловік з 15 сиділо, і майже ніхто нічого не ловив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось був в Адреналіні? Збираюся завтра, цікаво, що там робиться: клює, не клює?

Ну що були? Мені говорили що у неділю там десь чоловік з 15 сиділо, і майже ніхто нічого не ловив.

Та да, рибалок було значно більше риби... :/ одне розстройство... Клювало зранку, карась нічогенький, але недовго - десь до 10-ї ранку. Після 11-ї багато хто пішов, мені хотілося дочекатися вечірнього кльову. А дарма, його так і не було. :) Результат - 6 карасиків грамів по 150. До речі, вода там вже мутнувата, зеленувата - здається, починає цвісти. Не знаю, чи поїду туди ще раз найближчим часом.

І взагалі, треба переходити на безкоштовні водойми типу Стиру чи великого ставка в Гаразджі. Задоволення не менше (як не більше), а по грошам економія :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій26, а то точно амур там був - бо синька там колись життя не давала :)

DSCN2962JP_9552660_7932123.jpg

Начебто схоже можливо і помилився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в неділю а Промені на безплатному ставку, клював карась такий як у Вільхівці, ловив на червяк і опариш, там також починається нерест карася. Пвдходив до рибаків на другий ставок той що по 100 казали, то було в декого по3-8 карасів грам на 300 і карпикі такі самі, потім бігав мужик з підсаком по ставку шось тянули хороше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в неділю а Промені на безплатному ставку, клював карась такий як у Вільхівці, ловив на червяк і опариш, там також починається нерест карася. Пвдходив до рибаків на другий ставок той що по 100 казали, то було в декого по3-8 карасів грам на 300 і карпикі такі самі, потім бігав мужик з підсаком по ставку шось тянули хороше.

А бесплатный- это второй от домов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось щось чув за Рачин або Марковичі? Чи щось інше порадить? Хочу поїхати на вихідних, але не знаю куда і не знаю з ким. Цікавлять карп, карась! Буду вдячний за будь-яку інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в неділю а Промені на безплатному ставку, клював карась такий як у Вільхівці, ловив на червяк і опариш, там також починається нерест карася. Пвдходив до рибаків на другий ставок той що по 100 казали, то було в декого по3-8 карасів грам на 300 і карпикі такі самі, потім бігав мужик з підсаком по ставку шось тянули хороше.

А бесплатный- это второй от домов?

Безплатний це перший той що зарослий по кругу очеретом і лозою
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось щось чув за Рачин або Марковичі? Чи щось інше порадить? Хочу поїхати на вихідних, але не знаю куда і не знаю з ким. Цікавлять карп, карась! Буду вдячний за будь-яку інформацію.

Марковичі платили тиждень тому знайоми якщо непомиляюсь100грн улов 2 а амура 1-1.5кг декілька карасів на двох.

Хтось щось чув за Рачин або Марковичі? Чи щось інше порадить? Хочу поїхати на вихідних, але не знаю куда і не знаю з ким. Цікавлять карп, карась! Буду вдячний за будь-яку інформацію.

Марковичі платили тиждень тому знайоми якщо непомиляюсь100грн улов 2 а амура 1-1.5кг декілька карасів на двох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось підкаже за рибалку в Коршові. Заправлявся на заправці стояли поруч рибаки і ділились враженнями з кимось про рибалку. Почув що була в коршові і коштує 100грн. Хвалились двома карпами один вроді десь на 5 кг а другий казали що на 8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось підкаже за рибалку в Коршові. Заправлявся на заправці стояли поруч рибаки і ділились враженнями з кимось про рибалку. Почув що була в коршові і коштує 100грн. Хвалились двома карпами один вроді десь на 5 кг а другий казали що на 8

Коршів був безкоштовний, в минулому році правили 30 грн в цьому році чув 50 грн. А тут кажуть шо 100. Хто знає точніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось підкаже за рибалку в Коршові. Заправлявся на заправці стояли поруч рибаки і ділились враженнями з кимось про рибалку. Почув що була в коршові і коштує 100грн. Хвалились двома карпами один вроді десь на 5 кг а другий казали що на 8

Коршів був безкоштовний, в минулому році правили 30 грн в цьому році чув 50 грн. А тут кажуть шо 100. Хто знає точніше?

за сутки 80грн. Якщо ловля тільки спінінгом (окунь, щука) то 50грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ловля тільки спінінгом (окунь, щука) то 50грн

І як там рибалка на спіннінг? Окуня хватає? Є нормальних розмірів (350+ грам)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ловля тільки спінінгом (окунь, щука) то 50грн

І як там рибалка на спіннінг? Окуня хватає? Є нормальних розмірів (350+ грам)?

Незнаю на рахунок окуня, но щука там є величезна, і карпи є трофейні,
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто чув яка ситуація в с. Мирне, горохівс.район. можливо хтось був на днях там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...