Перейти до змісту

Як знайти дівчину?


VojinSvitla

Рекомендовані повідомлення

треба змінити спосіб мислення, ато як в анекдоті:

мужик їде в маршрутці і думки у нього: жінка - стерво, діти-звірі, робота- гавно......

ангел сидячи на плечі і занотовуючи: блін знову те ж саме! - але що ж поробиш, треба дати те що просить........

І ще, не потрібно бігти поперед паровоза - всьому свій час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

VovkleV,

Я не кажу що всі злі і все навколо погано. Є дуже багато хороших людей і я наївно надюсь що їх переважна більшість, борда тому підтвердження. Просто важко вдягати рожеві окуляри і думати що все ок, коли будь яка твоя дія сприймається в штики, відштовхується суспільством чи просто не знаходить пітримки.

Я розумію що справляю враження мужика з анекдота, але ходити в рожевих окулярах я не вмію.

всьому свій час

Вас самого ця фраза не дратує? Чоловіче, я просто хочу мати дівчину і друзів, який для цього потрібний час?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VojinSvitla, ти сам прекрасно розумієш що ця тема це всього лиш потік філософії в обрамленні думок різних дописувачів. Тут ніхто не скаже де шукати друзів, коли ти познайомишся з коханоюі т.д. Всі відповіді в твоїй голові, а результат - в твоїх думках, вчинках і справах. Хочеться побажати тобі удачі і дві речі: не складай рук і полюби себе перш за все, ніхто навіть не гляне в сторону людини яка сама собі не подобається. треба руйнувати стереотипи і рухатись вперед. тому що іншої дороги немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Народ, в мене така трохи печальна історія, мені 25 років, а стосунків, тобто дівчини, ще не було. З цього можна було б класно поржати, я б і сам зробив це з задоволенням, тільки не до сміху якось. Вся фігня в заключається в тому, що я ДЦПешник першої групи. Кароч ходжу як п'яний, говорю теж майже так само плюс заїкаюсь. Зазвичай люди або не розуміють що я говорю, або просто думають що я неадекватний. Саме через це в мене не було дівчини і майже немає друзів. Власне немає кола людей, з якими я міг би проводити разом час. Вам не передати як вже хочеться стосунків. Може це соплі, але реально хочеться бути комусь потрібним, бути коханим, ходити на побачення, триматися за руки, просто хочеться щоб хтось був поруч і щоб це було взаємно і щиро. Всі мої спроби завести стосунки закінчувалися відмовами... Самотність вже на стільки гризе, що терпіти не можна, особливо коли бачиш як в знайомих відбуваються якісь стосунки...

Я знаю що це соплі, але я вже не можу бути один. Я ж так то нормальний хлопець, брюнет, приблизно 1.75 ростом, часто кажуть що я симпатичний, та я й сам це знаю, почуття гумору ніби присутнє, ще кажуть що я добрий)))))

Насправді дуже боюся залишитися самотнім, бо навіть не думав що це так на довго затягнеться. Реально важко без кохання!

Друже тримайся! Почуття гумора - це наще все. Ти - сильний! Все будет так як потрібно, хороші люди отримують те, що хочуть. рано чи пізно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воїне, тільки сьогодні згадувала твою тему, передивилась, а ти знову тут. Андрій все таки правий у своєму першому пості - з дівчиною тобі тут навряд чи хто допоможе. Тобі реально треба чимось зайнятись, знаю, що з велосипедом не вийшло, але це гарний привід зацікавитись чимось і ще. Нумізмати, філателісти - це такі захоплені своєю справою люди, може й тобі почати щось колекціонувати? Якщо надумаєш, я підкину перші експонати для твоєї колекції )))

 

Свїми веселими та позитивними вчинками ти притягнеш до себе меньше завуальованої жалості і повчань, а більше позитиву і поваги! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

OlgaAlterEgo, Та вже пробував колекціонувати, тільки щось еспонати радості не приносять

3-VRToKFrQE.jpg 

84v3GuPfIDg.jpg

 

L0fStW69Pyo.jpg

Ще є 968М, червоний, правда фото нема. Має бути весь модельний ряд ЗАЗ))))

 

 



Свїми веселими та позитивними вчинками ти притягнеш до себе меньше завуальованої жалості і повчань, а більше позитиву і поваги! 
Що ти маєш на увазі?

Воїне, тільки сьогодні згадувала твою тему
Приємно що пам*ятаєш!))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Тема опублікована 3 серпня, 14 року. За цей час багато знайомих справили весілля, дехто навіть встиг розвестися, хтось змінив декілька дівчат/хлопців. Навіть в тому сраному Турійську з'явився 3G, хоч не в тему, але факт. А в мене все як було, так і лишилось. Розумію що розводити соплі немає сенсу, ну але б^%| 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проста порада, не дуже приємна але дієва,

сайт знайомств, план на місяць, підібрати 10-15 кандидаток, написати їм, мінімум зустріч з однією людиною на місяць.

є план, мусите його виконати, хай би як це не було відразливо, зробили норму, не вишло, нічого страшно, я виконую норму.

гадаю, за півроку буде уже результат.

короче кажучи, закон Гегеля, кількісні зміни переростають у якісні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Revolver Хороший метод, агресивний) Якось пробував ставити собі такі цілі, правда не такі радикальні. Але собі на шкоду, після двох зовсім не вдалих спроб познайомитись, перестав таке практикувати. В неті спілкування відбувається рівно до того моменту, коли треба розповісти про так звані особливості, після того класичне бла-бла-бла, про те що "ти ще знайдеш свою дівчину, але це буду не я", або та сама фраза вже після реального знайомства. Так що нет не такий вже і хороший варіант з одного боку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Ти розумний.

2.Ти симпатичний.

3.Ти ще молодий.

Всьому свій час. Я вийшла заміж у 28, навіть без особливостей (є, правда, одна - зайва вага). А й до того не було в мене багато кавалерів. Прийде час і знайдеться людина, якій буде начхати на твої особливості - головне не зациклюйся (в поганому значенні) на цьому. Живи - радій життю, спілкуся, відпочивай, працюй, розвивайся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, VojinSvitla said:

коли треба розповісти про так звані

вибач, не прочитав перший пост,

тому вношу корекції,

-не розповідай, про ці особливості, так буде дуже боляче, якщо зустріч буде короткою, але є вірогідність, що ти поспілкуєшся, і може когось десяту чи соту зацепиш,

ну але з такими обставинами, доведеться не перебирати, писати і зустрічатись з усіма.

- або ж кажи, що маєш проблеми зі здоров"ям, тобто розпливчасто.

-або ж інший спосіб, розповідати але після дуже тривалого віртуально знайомства, тобто прив"язати людину, спілкуватись часто і багато.

напиши в приват чи свій скайп чи мейл, телефон, є в мене кілька друзів донжуанів, може виробимо разом стратегію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, VojinSvitla сказал:

@Revolver Хороший метод, агресивний) Якось пробував ставити собі такі цілі, правда не такі радикальні. Але собі на шкоду, після двох зовсім не вдалих спроб познайомитись, перестав таке практикувати. В неті спілкування відбувається рівно до того моменту, коли треба розповісти про так звані особливості, після того класичне бла-бла-бла, про те що "ти ще знайдеш свою дівчину, але це буду не я", або та сама фраза вже після реального знайомства. Так що нет не такий вже і хороший варіант з одного боку.

2 невдалі спроби - це не показник. Треба як вода потроху точити камінь. Я скажу прямо, ти вже вибачай. Що бачить дівчина при коханні з першого погляду: накаченого принца на білому мерсі з пакою баксів. Це ж не твій варіант, правда?Але часто заміж виходять , впізнавши багатий внутрішній світ. В твому випадку треба спочатку дружити з дівчатами, а з внутрішнім світом в тебе все гаразд, я знаю. Так що знайомся якомога більше і не приховуй свої особливості. Удачі і не вішай ніс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Oksana04 З першим і третім пунктом можу по сперечатися:D А з другим згідний на всі 100:blush:
Дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 Насправді спроб було на багато більше, просто згадалися останні дві. Про внутрішній світ теж лажа, якось спілкувався з дівчатами пів року і рік. З тою що спілкувався рік, навіть не захотіла познайомитись в реалі, хоча спілкування  було досить теплим. Дівчина, з якою спілкувався пів року, познайомилась зі мною, знайомство було класне, але через тиждень вона сказала що не готова зі мною зустрічатися. Потім я ще оцінював її майбутнього хлопця, але це вже зовсім інша історія))) А ще якщо врахувати скільки спроб було в універі,  школі і просто в реалі, що реально всіх не згадаєш. Так що з внутрішнім світом теж лажа)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Revolver сказал:

-не розповідай, про ці особливості, так буде дуже боляче, якщо зустріч буде короткою, але є вірогідність, що ти поспілкуєшся, і може когось десяту чи соту зацепиш,

ну але з такими обставинами, доведеться не перебирати, писати і зустрічатись з усіма.

- або ж кажи, що маєш проблеми зі здоров"ям, тобто розпливчасто.

-або ж інший спосіб, розповідати але після дуже тривалого віртуально знайомства, тобто прив"язати людину, спілкуватись часто і багато.

 

 

Вибачте, але це, на мою думку, неправильні поради...Це нечесно. А з маленької неправди (хоча вона немаленька) починається велика брехня. Це все таки не чоловічу цноту (наприклад) приховати, в даному випадку речі важливіші. А порада "прив'язати людину" - зовсім низько, як на мене. Людина прив'яжеться, появляться почуття до віртульного друга, дівчина почне малювати собі образи свого коханого, а потім? Може бути гірке розчарування. Хлопець хоч до цього готовий, а дівчина тут при чому? Її за що ставити під удар? Добре, якщо вона прийме його таким, який він є...А якщо ні???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, YouRich сказано:

А порада "прив'язати людину" - зовсім низько, як на мене. Людина прив'яжеться, появляться почуття до віртульного друга, дівчина почне малювати собі образи свого коханого, а потім? Може бути гірке розчарування. Хлопець хоч до цього готовий, а дівчина тут при чому? Її за що ставити під удар? Добре, якщо вона прийме його таким, який він є...А якщо ні???

Минулого літа була схожа ситуація, правда без "прив'язування". Я дівчині все пояснив і описав, але все одно зустріч для неї була шоком, навіть попросила щоб  витер її номер - це буквально після 3-х хвилин знайомства

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, YouRich said:

Це нечесно.

усе відносно в цьому світі, тому хай вирішує вже топікастер, якщо у нього виходить призначити 1 побачення в місяць, повністю усе розкриваючи, то тоді чудово.

в любому випадку це має бути стратегія, що націлена на результат, яку треба змінювати відповідно до обставин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Revolver сказал:

усе відносно в цьому світі, тому хай вирішує вже топікастер, якщо у нього виходить призначити 1 побачення в місяць, повністю усе розкриваючи, то тоді чудово.

в любому випадку це має бути стратегія, що націлена на результат, яку треба змінювати відповідно до обставин.

 

"Цель оправдывает средства" ? Я думаю - не в цьому випадку. Недопустимо грати почуттями людей, ще й так жорстко (повторюсь, це моя думка і мої положення, і кожен поступає в міру свого виховання чи в міру своєї потреби). На мою думку, треба говорити про ДЦП на першій стадії знайомства (переписки), коли людина ще не дуже прив'язалась, але і не відзразу, щоб встигнути заінтересувати дівчину. Нехай вже тоді вона вирішує - чи продовжувати знайомство, чи ні. Так буде чесно по відношенню до неї. Треба ж думати не тільки про себе, вона також шукає свою долю і своєю "грою в мовчанку" Ви вводите її в оману...а вона за час вашої переписки, можливо, упустить можливість, пройде повз її "кохання". Вона ж буде строїти плани на Вас, можливо буде відмітати інші пропозиції до знайомства. А в підсумку розчарується не тільки в Вас, а і в інтернет-знайомствах взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось хороший блог на тему відносин, психолог розбирає різні ситуації і вказує на помилки. Читай роби висновки і працюй над собою:

http://evo-lutio.livejournal.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Waver Тоді напишу дещо на випередження. Напевно моя самам найбільша проблема це те, що мені дуже важко з кимось знайти спільну тему для розмов, це не лише з дівчатами так. Звичайно, якщо розмова йде про якусь конкретну справу і я в ній розбираюсь, то спілкування для мене йде легше. А от при знайомстві з зовсім не знайомою людиною, хороша розмова складується дуже рідко. Я не можу сказати що я дуже розумний і все знаю, це далеко не так. Але й тупим і відсталим, я себе теж не вважаю. Хоча в компаніях більше слухаю і дуже рідко говорю.

Ще дуже рідко буваю в компанії, де є дівчата. Це теж вважаю досить великою проблемою. 

Та й так багато комплексів стосовно того, як мене сприймуть оточуючі, хоча з часом стає пофіг на це, але от стосовно дівчат, комплекси не пропали.... А ще не маю харизми і, куди правду діти, впевненості....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Waver Можливо не буде вигляди як "який я хороший", але вище сказане я роблю, правда не так активно як треба. В мене є декілька людей, яких я реально можу назвати своїми друзями, всі вони мають якісь вади. Але всі вони розкидані по різних кутках країни: Гадяч, Кременчуг, Запоріжжя, Львів, Саки, маю двох хороших подруг з Любомиля. В одної з них просто плачевна ситуація, завжди  намагаюся її підтримати. Але на жаль до Любомиля ще так і не доїхав, хоча плани маю. Були спроби знайти когось з вадами по ближче, але не вдало. Один сказав що друзів йому вистачає і нових знайомств йому не потрібно. Ще один пацанчик є на Борді,  деякий час з ним спілкувались, але в силу обставин так і не познайомились. Зі свого населеного пункту на жаль не з ким не знайомий.

Хоч я і вчився в інституті, який профільований на навчання інвалідів, але там так не з ким і не познайомився. Просто я навчався на денному, а всі інваліди навчались на заочному, та й не було їх там багато. Якось намагався організувати табір, але поспілкувавшись з потенційними відвідувачами, зрозумів що з тими зв'язками що я маю, табір з хорошими умовами не вийде організувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Waver Скажу як є, я якось ніколи не думав про громадську діяльність в сфері допомоги людям з інвалідністю, невдячна це справа. Роблю такий висновок з спроби організації табору, я тоді якраз шукав інвалідів з Волині. З нашого спілкування я зрозумів що навряд чи хтось це оцінить. А ще такий момент, з яким я стикався в любій сфері пов'язаною з інвалідами, ДЦПешників (справжніх) ніде не сприймають рівноцінно, не в санаторіях, не в працевлаштуванні, не в інших сферах. Шийники і спинальники страшно не люблять ДЦПешників, це я завжди відчуваю на собі і це кажуть інші люди з таким самим діагнозом як в мене. Звичайно не всі, але 80% точно. Ось такий маленький приклад, останній раз коли був в санаторії, одна дівчина спинальник сказала що я єдиний нормальний ДЦПешник, якого вона знає і що взагалі вона ДЦПешників терпіти не може. Звичайно те що вона мене назвала "нормальним" мене порадувало, зміг зламати її стереотип стосовно людей з ДЦП, але це вкотре мені довело що навіть серед "своїх" ДЦПешники чужі. Правда не все так критично, зараз в Україні порівняно відомі два хлопця з ДЦП, при чому обидва переселенці з Донбасу, Рома Кисляк зараз таксує в Львові, Григорій Гришкан знявся в короткометражці, зараз збирає гроші на повний метр. Це два самих відомих зараз  в Україні ДЦПешника.

OlgaAlterEgo Постійно намагається наставати мене на "путь истинний", за що я їй дуже вдячний. Вона познайомила мене з громадським активістом з Ужгорода, він запропонував мені створити організацію інвалідів в своєму місті. Я відмовився по тій причині, що не знаю кому в Турійську це взагалі потрібно. Через враження яке склалось про шийників і спинальників, робити для них взагалі нічого не хочеться. Саме тому я і не шукав ту людину, про яку говорив  Tolik_lt. Я вірю що для своїх, він готовий зробити багато, але стосовно ДЦПешника, навряд.

Я розумію що це все виглядає як відмовки і що "хтось шукає можливості, а хтось причини", але в ролі громадського діяча який допомагає інвалідам, я себе не бачу.
Але твоїми порадами скористаюсь, в любому випадку це краще ніж нічого не  робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...