Перейти до змісту

Як знайти дівчину?


VojinSvitla

Рекомендовані повідомлення

brovko, Трішки Вас по правлю, не

Як "оголошення шукаю дівчину".

А "Як знайти дівчину?", а конкоретно, як знайти дівчину в моєму випадку, вловлюєте різницю? Як на мене цілком нормальне, адекватне запитання і де ще про це можна поговорити, як не на місцевому форумі, такого рівня як Борда? І якраз дякуючи борді, я познайомився з пятьма людьми, з однією навіть стали не поганими знайомими, правда та жіночка переїхала в Львів. Ще з одним бордівчанином теж добре спілкуємось, чувак зробив мені екскурсію в ті місця, де я ще ніразу не був.

З соц. мереж, в мене поки що лише одне реальне знайомство. Чому тут а не там? Повірте, я і в соц мережах про це писав, але будь-яка соц мережа програє форуму в донесені інформації. Я маю на увазі що вже за декілька годин, моє повідомлення зникне з стрічки новин і на тому все й закінчиться, а тут темі можна давати нове життя! Тому борда рулить! Та й атмосфера тут якась своя)))

Цю тему я створював, щоб дізнатися думку людей і з рештою якщо якщо людина захоче зі мною познайомитися, то яка різниться на якому сайти вона прочитає це повідомлення, на Борді чи в ВК?

Я б не сказав що баламучу людям голови, я ж нікому не навязуюсь? Правда? Я просто створив тему, яка мене хвилює, хто хотів - той висловив свою думку, кому все одно - той пройшов мимо. Все!

Я не шукаю психолога, я шукаю нових знайомств, друзів і кохання! Єдине з чим згідний, це з Вашою порадою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

Автор теми - мужній та сміливий. Потрібно мати мужність, щоб визнати проблему та захотіти змінитися. Ви молодець

Не треба мене хвалити, бо ще зіпсуюсь)))))))))) Насправді, аби я був мужнім, сміливим і добивався своїх цілей, в мене вже б давно все було про що мрію. А цю тему я створив, бо вже справді треба щось змінювати в житті.

І знову Нік Вуйч))))) Хоча чуваку респект, нічого не скажеш))) Правда я чув від наших інвалідів що типу він живе в нормальній країні і сам він не бідний, але це просто заздрість від того, що він чогось добився, а вони ні.

Стосовно хвиль енергій, які розходяться світом, я якось скептично ставлюсь до цього всього. Є одна мрія, яку я дуже хочу досягнути, це напевно саме найбільше чого я прагну. Але лише одна вада з мого діагнузу (навіть не сама хвороба, просто її наслідок), стає великою перепоною. По всім цим законам, я мав би хоч трохи наблизитися до мрії, але насправді вона лише віддаляється.

Професійно якось нічим не займаюсь, ну вивчився на магістра з документознавства, зараз без роботи. Інколи пишу вірші і маленькі оповідання, але це щось типу хобі, та й для писання треба натхнення, а натхення мені дають дівчата))))))) Мета звичайно є, про неї напишу в приват. Теоритично доромагати можу, проте поки не знайшов яким чином я це можу робити. Ходжу сам, цілком в всьому самостійний. Про все інше в приват напишу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Автор, Ви знаєте я не раз переконалась що все найкраще в житті трапляється несподівано.

Тому я впевнена що Ви знайдете своє кохання несподівано для себе, навіть коли не шукатимете і не чекатимете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор, Ви знаєте я не раз переконалась що все найкраще в житті трапляється несподівано.

Тому я впевнена що Ви знайдете своє кохання несподівано для себе, навіть коли не шукатимете і не чекатимете.

ви на 2 місяці запізнились

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви на 2 місяці запізнились

я спершу перечитала всю тему, повідомлення про те що тема не актуальна не було . Тому я вирішила написати повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Тема поиска девушки всегда актуальна. Сейчас вообще популярен пикап) Берете например вещиц в http://zolotiruky.in.ua/ru/category/gifts/gifts_for_women/ и дарите на улицам симпатичным девушкам. 30% из ста будут ваши)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема поиска девушки всегда актуальна. Сейчас вообще популярен пикап) Берете например вещиц в http://zolotiruky.in...ifts_for_women/ и дарите на улицам симпатичным девушкам. 30% из ста будут ваши)

напевно скоро зроблю такий експеримент, відпишусь))) і докажу, що ви ох, як помиляєтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На практиці вийде відсоток значно вищий (якщо подарунки толкові) :)

P.S. А магазина на нормальному не фрішному домені не було для прикладу, чи це була реклама?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно скоро зроблю такий експеримент, відпишусь))) і докажу, що ви ох, як помиляєтесь

а ти не фігню роздавай, а, напрімєр, айфони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема поиска девушки всегда актуальна. Сейчас вообще популярен пикап) Берете например вещиц в http://zolotiruky.in...ifts_for_women/ и дарите на улицам симпатичным девушкам. 30% из ста будут ваши)

напевно скоро зроблю такий експеримент, відпишусь))) і докажу, що ви ох, як помиляєтесь

Дело в том, что как раз моя инфа основана на одном западном эксперименте. Если он конечно не фейковый.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Якимось чином я відписався від цієї теми, а тут виявляється навіть дискусія якась була)))

Стосовно дарувати квіти на вулиці ідея цікава, але потрібна маленька допомга... З квітами))) Але Айфони будуть більш ефективні напево)). За цей час нажаль не маю чим похвалитися. Декілька дівчат не захотіли зі мною знайомитись в реалі, колі дізналися про ДЦП. Одна кинула в ігнор після першої розмови по телефону, інша вже після зустрічі, яка була приблизно хвилин 5, сказала що не бажає зі мною спілкуватися.

Тому тема на жаль таки актуальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Перечитав всі повідомлення в темі... Деякі мої відповіді такі наївні, наче не я їх писав, або можливо змінився. Правда настрій самих повідомлень на жаль не змінився, все так само похмуро і деприсивно.

Почав розуміти що відчуваю себе людиною, лише в ролі клієнта з грошима, от тоді і справді до мене ставляться адекаватно. В інших випадках взаємодії з суспільством, таке рідко відчуваю.

З дівчатами все так само, залишився на тому самому місці і перспектив жодних. Звичайно були спроби, але крім "тримайся, ще знайдеш дівчину, все буде добре тільки почекай" і подібного бла-бла-бла, не було. Чомусь вже декілька місяців перебуваю в стані, в якому взагалі не хочеться рухатися в цьому напрямку, не тому що не хочу знайти дівчину, а тому що все без результатно. Просто бісить що в всіх щось відбувається в особистому житті, а в мене ще його по суті й не було. Заздрю пацанам, за якими дівчата табунами бігають. Я з ними живу в зовсім інших світах, хоч і в одному просторі та часі (як вже було сказано десь на Борді). В них зовсім інші проблеми. Діло навіть не в табунах, а просто в увазі протилежної статті. Скажу чесно, вже починаю бути злий на людей в яких є друзі і кохана людина. Де хто з моїх друзів просто кинув, хтось не розуміє, а ще комусь до лампочки, в них своє життя. Прикол в тому, що за останні кілька років не знайомі люди зробили для мене більше, ніж ті, кого називав друзями, левова частка цих людей з Борди))) Надіюсь що я теж їм колись стану в пригоді.

Загалом рік пройшов, нічого не змінилось.

Розумію що це депресивний пост і що від його публікування дівчина в мене не з*явиться, але повірте мені, я справді робив багато чого, щоб зявилася дівчина, але все на стільки достало, що просто жесть. За цей рік жодних позитивних речей, які я дійсно хотів, не відбулося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змирись та знайди себе в чомусь іншому.

Взагалі, якщо логічно то які перпективи в таких стосунках, якщо на першому етапі навіть щось виходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно скоро зроблю такий експеримент, відпишусь))) і докажу, що ви ох, як помиляєтесь

І як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно скоро зроблю такий експеримент, відпишусь))) і докажу, що ви ох, як помиляєтесь

І як?

Мовчить, видно, експеримент ще в процесі))))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі, якщо логічно то які перпективи в таких стосунках, якщо на першому етапі навіть щось виходить?

Ти вперше в темі відписався? Чи читаєш її від початку ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як?

Мовчить, видно, експеримент ще в процесі))))))

ні :0001:, подумки сказав їм "фіг вам" ще на підготовчому етапі реалізації,

мені і так непогано живеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного разу мені треба було колишню позлити на одному файному дійстві... Від скуки на парі зайшов в чат Бізарр( да, колись був такий) і прямо написав в общак, що шукаю луцьку дівку, класнючу дівку, для мого злодєйства. І знаєте, попалась така класнюча, що через рік прийшлось одружуватись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного життєвого досвіду,

хочеш отримати друга - сам стань другом,

хочеш щоб тебе полюбили - полюби сам,

все решта - це варіації на тему..

а ще зрозумів що "знайти" неможливо))..можна тільки зустріти)))..

"не впускай" в себе "негатив", накопичуйся позитивною життєвою енергією,

і ділись нею..)))

успіху тобі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного разу мені треба було колишню позлити на одному файному дійстві... Від скуки на парі зайшов в чат Бізарр( да, колись був такий) і прямо написав в общак, що шукаю луцьку дівку, класнючу дівку, для мого злодєйства. І знаєте, попалась така класнюча, що через рік прийшлось одружуватись :)

А чому був?) Бізар і зараз є, правда всякі кантакти, трохі підірвали здоровя, а взагалі колись там народу багато сиділо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змирись та знайди себе в чомусь іншому.

В сенсі змирись? І що потім?

Пробував шукати себе в чомусь іншому, лише обломи та обмани.

Взагалі, якщо логічно то які перпективи в таких стосунках, якщо на першому етапі навіть щось виходить?

Не вловив суть запитання
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь мужиком. Через терни і все таке...

Так буває лише в фільмах, реальність жорстокіша

З власного життєвого досвіду, хочеш отримати друга - сам стань другом, хочеш щоб тебе полюбили - полюби сам, все решта - це варіації на тему.. а ще зрозумів що "знайти" неможливо))..можна тільки зустріти))).. "не впускай" в себе "негатив", накопичуйся позитивною життєвою енергією, і ділись нею..))) успіху тобі! 3

Як би все зрозуміло і по поличкам, хоч і стереотипно.

Але реальність така, що ставати другом просто нема для кого, по любити теж. Тому ділитися позитвною життєвою енергією, просто нема з ким.

Але дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...