Перейти до змісту

Як знайти дівчину?


VojinSvitla

Рекомендовані повідомлення

Шкода, що до Луцька далеко, тут є громадська організація, що об'єднує людей з таким самим діагнозом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

Та я знаю, що територіально для вас то не так далеко, але, можливо, вам важко добиратися сюди. Проте, думаю, можна з ними завести дружбу онлайн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@milana Я чотири роки їздив по 2-3 рази на тиждень до Луцька і назад, так що це для мене цілком звична справа)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

@milana Я чотири роки їздив по 2-3 рази на тиждень до Луцька і назад, так що це для мене цілком звична справа)))

 Тим більше, не соромтесь до них звернутись, це доволі велика організація, яка діє вже немало років, думаю друзів там у вас тільки додасться))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, milana сказано:

Тим більше, не соромтесь до них звернутись, це доволі велика організація, яка діє вже немало років, думаю друзів там у вас тільки додасться))

Наступний раз, як приїду, думаю зайду до них, подивлюсь що і як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Наступний раз, як приїду, думаю зайду до них, подивлюсь що і як.

Ви тільки передзвоніть чи спишіться з ними спочатку, бо Соборності, то їх стара адреса, вони чи то вже перебрались чи от-от збираються перебратись на Дубнівську. Якщо у вас не вдасться це уточнити, то напишіть, я взнаю точніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, milana сказано:

Ви тільки передзвоніть чи спишіться з ними спочатку, бо Соборності, то їх стара адреса, вони чи то вже перебрались чи от-от збираються перебратись на Дубнівську. Якщо у вас не вдасться це уточнити, то напишіть, я взнаю точніше

На мордокнизі їх знайшов, вже написав. думаю про все домовимось. Дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, yu2007 said:

 

Стирачка ще не виросла )))

Грамотєйка ще не зламалась? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, yu2007 said:

Напиши ще з кілька сот постів (можна анекдотами чи смішними американськими картинками в розділі гумор). Після цього перетворишся з мембера в павер юзьверя і зможеш стирати/редагувати свої пости.

Дякую, але не маю часу бавитись такими дурницями... якісь інші варіанти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Waver Поки слабо уявляю чим можу стати корисний людям, звичайно чимось можу, але поки не знаю чим. Я б не сказав що більш-менш хооша граматика і вміння висловлювати свої думки, такий вже плюс. Текст залишається лише текстом, якщо він не підтверджений реальними діями. Освіта теж як би не пригодилась поки що, але це великою мірою моя вина. Чомусь вважаю що якщо людина має клепку і до чогось здібна, їй освіта не завжди потрібна. Але то так, офтоп. Я знаю що я ще в досить хорошій ситуації, маю можливість подорожувати, інколи знайомлюсь з новими людьми, пробувати щось нове. Проблема в тому, що не вмію використовувати ці можливості.

Кажучи чесно, це поки що виглядає трохи не реально, тобто я розумію що все цілком реально, треба бути просто активним і постійно шукати нових знайомств. Скажу як є, я весь час був серед здорових людей: школа, інститут, друзі, тобто в повсякденному побуті з інвалідами я не стикався. Тому зав'язувати дружбу в реалі з інвалідами, мені психологічно трохи важко. Я знаю що зі "своїми" буде легше знайти спільну мову. Як я вже писав раніше, в мене я багато знайомих і друзів серед інвалідів, але проводити з ними час в реалі немає змоги. Пані milana розповіла про ГО "Джерело життя", зараз я пробою з ними налагодити контакт, але вже розумію що  ліпити квіточки з паперу, чи слухати проповіді різних попів - це явно не для мене. Хоча можливо я просто упереджено ставлюсь і не бачу всіх можливостей.

Волонтерство мені впринципі цікаво, але поки що крім маленької грошової допомоги, нічого не робив, тобто не звертався з пропозицією своєї допомоги. Просто не знаю чим  я можу бути корисним в цьому ділі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Може для когось ситуація буде смішною, наївною і так далі, але я запитаю.

Є дівчина В,  яка рідко буває вдома (в моєму населенному пункті), вона навчається. Спільних знайомих в мене з нею майже нема, а ті що є нічим допомоги не можуть. Я знаю лише що навчається вона в КОГПА, місто Кременць, група 41 А.

Питання ось в чому, при таких данних як їй передати призент?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.01.2017 at 9:24 PM, VojinSvitla said:

Питання ось в чому, при таких данних як їй передати призент?

ти хочеш їй в труси залізти чи стати їй хорошим другом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

39 хвилин тому, SunSeth сказано:

ти хочеш їй в труси залізти чи стати їй хорошим другом?

Я хочу стати її хлопцем, що в моєму розумінні передбачає ці два варіанти. Але для початку просто заінтригувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Пацани, може хто щось підкаже.
Хочу знайти дівчину щоб поїхати на  відпочинок за мій рахунок. Думаю на Світязь або в Карпати. Писав оголошення в соц мережах, ніхто не відписав, сайти знайомств, принаймні Баду, зовсім не ефективні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ВДУшник ЦПХ походити треба...або всякі Опери і т.д,але чи варто воно того...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Пацани, може хто щось підкаже.
Хочу знайти дівчину щоб поїхати на  відпочинок за мій рахунок. Думаю на Світязь або в Карпати. Писав оголошення в соц мережах, ніхто не відписав, сайти знайомств, принаймні Баду, зовсім не ефективні.

Та немає універсального рецепту. Найперше стань джерелом енергії серед людей - тоді будуть до тебе тягнутись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інтернеті , думаю, не поведуться, злякаються, що підстава на розоблачити. Вживу в клубі після 10 хвилин спілкування можна таке пропонувати але тільки культурно....про менш культурне тільки легеньким намьоком або зовсім ніяк, бо собо самою зрозуміло по змісту. Перша відмовиться, третій не получиться, а пьята погодиться, якщо знати до якого контингенту підходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Такер сказано:

В інтернеті , думаю, не поведуться, злякаються, що підстава на розоблачити. Вживу в клубі після 10 хвилин спілкування можна таке пропонувати але тільки культурно....про менш культурне тільки легеньким намьоком або зовсім ніяк, бо собо самою зрозуміло по змісту. Перша відмовиться, третій не получиться, а пьята погодиться, якщо знати до якого контингенту підходити.

Це напевно саме правдоподібний сценарій, хоча не все так просто з клубами, але є над чим подумати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.08.2014 at 22:04, VojinSvitla сказано:

Вся фігня в заключається в тому, що я ДЦПешник першої групи. Кароч ходжу як п'яний, говорю теж майже так само плюс заїкаюсь.

 

10 хвилин тому, Такер сказано:

В інтернеті , думаю, не поведуться, злякаються, що підстава на розоблачити. Вживу в клубі після 10 хвилин спілкування можна таке пропонувати але тільки культурно....про менш культурне тільки легеньким намьоком або зовсім ніяк, бо собо самою зрозуміло по змісту. Перша відмовиться, третій не получиться, а пьята погодиться, якщо знати до якого контингенту підходити.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, VojinSvitla сказано:

Пацани, може хто щось підкаже.
Хочу знайти дівчину щоб поїхати на  відпочинок за мій рахунок. Думаю на Світязь або в Карпати. Писав оголошення в соц мережах, ніхто не відписав, сайти знайомств, принаймні Баду, зовсім не ефективні.

Для початку потрібно, щоб ти правильно сформулював свою пропозицію. Бо те що я читала не годиться, прочитавши можна по різному трактувати. Я принаймні бачила тебе спілкувалсь і то багато питань виникає. А всі інші можуть взагалі подумати богзна що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

Враховуючи тепле літо, більшість дівчат швидше за все  хотіли б на шару зганяти на море. Позагоряти, поплавати, на інших мальчіков позаглядати. Гори цього всього не дадуть.

Зараз ніби в Турцію по ІД-карточках пускають. Знайомі дівиці так часто катаються через спонсора )))

Чесно кажучи, на море абсолютно не хочу, набридло вже, та й природа півдня не подобається.  Хочеться в ліси))) Та й брати дівчину щоб вона дивилась на інших мальчіков, якось не той во:D

 

21 хвилин тому, silfida сказано:

Для початку потрібно, щоб ти правильно сформулював свою пропозицію. Бо те що я читала не годиться, прочитавши можна по різному трактувати. Я принаймні бачила тебе спілкувалсь і то багато питань виникає. А всі інші можуть взагалі подумати богзна що.

Погоджуюсь що те оголошення було далеко не ідеальне, про те реально здивувала реакція - ніби я хочу фіг зна чого. Трохи інше по змісту оголошення по ширив в ВК, теж ніхто не відписав. Ну правда і коменти не читав, бо зайшов лише щоб опублікувати оголошення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, VojinSvitla сказано:

Чесно кажучи, на море абсолютно не хочу, набридло вже, та й природа півдня не подобається.  Хочеться в ліси))) Та й брати дівчину щоб вона дивилась на інших мальчіков, якось не той во:D

отут отой процент дівчат, які хоч трохи розглядали цей варіант різко передумали

а по факту:

твоя хотєлка - гори. Ті дівки які кудись хочуть нахаляву - зазвичай хочуть на моря

ті дівки які хочуть в гори - зазвичай на халяву не схочуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, vampirich сказано:

отут отой процент дівчат, які хоч трохи розглядали цей варіант різко передумали

а по факту:

твоя хотєлка - гори. Ті дівки які кудись хочуть нахаляву - зазвичай хочуть на моря

ті дівки які хочуть в гори - зазвичай на халяву не схочуть

Погоджусь що стереотипно зимою - гори, літом - море. Але і в літку в горах є багато цікавих розваг, можна чудово відпочити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...