Перейти до змісту

Табір для людей з обмеженими можливостями


VojinSvitla

Рекомендовані повідомлення

До уваги Волинян!

Є бажання організувати табір вільний від релігії, щоб не було ніяких заборон (в межах розумного звичайно), більше музики, більше драйву, більше позитиву, щоб можна було дійсно відпочити а не слухати проповіді! Інвалідів максимально зайняти до спільного відпочинку і роботи. Наприклад хто що може робити: хтось може начистити картоплі - хай чистить, хтось хмизу для багаття принесе і т.д. Інваліди не знають що вони можуть, поки не попадуть в екстремальну ситуацію.

В Крим сумніваюсь що ми вже цього літа попадемо. Тому давайте самі собі організуємо відпочинок!

Місце для табору в принципі є. Нам дає свою турбазу один інститут, в селі Озеряни, Турійського району. Але проблема в тому що інфраструктура для візків там взагалі відсутня і мені дали зрозуміти що ніхто там нічого робити не буде. Але зі своєї сторони, інститут може надати реабілітологів і масажистів початківців. Про те самі умови проживання там не для нас. Там стоять вагончики, вагончик розрахований на 4 місця, там не ліжка, а полки, так як в вагоні, тільки місця трохи більше, в вагончиках є світло і розетки. Можна жити разом і хлопцям і дівчатам. Проблема в тому що вони трохи високо стоять від землі, важко заходити і виходити. Прийдеться своїми силами якісь східці робити. З туалетом теж проблема, на турбазі він є, але в жахливому стані. Кароч умови важкі, але там воля, що хоч те й робиш. В такому випадку, доцільніше буде знайти якусь іншу турбазу, з кращою інфраструктурою, наприклад десь на Світязі

Короче пропоную самим для себе організувати табір! Якщо будуть бажаючі, тоді створимо групу в ВК чи ще десь, і будемо обговорювати всі нюанси. А поки пишіть мені сюди, в Вк http://vk.com/id181553517 на мило [email protected] або в ПП. Пишіть всі, родичі, друзі, просто ті хто хоче допомогти, так як пан Kiodinn. Якщо набереться хоч не величка компанія, це вже буде класно! До літа ще час є)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішов би до вас волонтером якби не робота!

Дякую звичайно, волонтери нам дуже потрібні! Але я не з того почав. Якщо вже організовувати табір, то можна і в більш кращому місці. В Озерянах умови точно не для нас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль кращого місця не знаю. Є варіант для 3-4 людей в Гаразджі, але то явно не підійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kiodinn, Нічого! На разі треба знайти бажаючих, а потім будемо думати де.

Не з того почав, тому концепція трішки змінилася. Тему відредагував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не з того почав, тому концепція трішки змінилася. Тему відредагував.

Ось адреса фонду, http://www.1568.luts...115328/ йдеш туди, і вони тобі дадуть адреса інвалідів, і точно знайдеш бажаючих!

І якщо ти хочеш мати діло з неповносправними і до цього діла з ними на мав, тим паче з групую, то можеш піти і порозпитувати про "підводні камні" ось тут прикладу, вони кожне літу проводять таборування http://fimiam.lutsk.ua/life/invalid/invalid-camp.php , правда це релігозна організація, але думаю досвідом думаю можуть поділитися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BodyLife, Дякую звичайно))) Просто колись мав справу з тим фондом, вони платили певний відсоток суми за моє навчання. То коли приходив до них оформляти допомогу чи показувати успіхи з навчання, працівники поводили себе так, не наче вони зі своєї кишені ті гроші давали, завжди їм не вистачало якогось папірця. Кароч неприємні осад залишився від того фонду...

Я був в їхньому таборі. Все б нічого, аби менше промивали мозок, атмосфера там м'яко кажучи важка, особливо для тих хто вперше і не знайомий з їхньою вірою. Я тому і хочу організувати нормальний табір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BodyLife, Дякую звичайно))) Просто колись мав справу з тим фондом, вони платили певний відсоток суми за моє навчання. То коли приходив до них оформляти допомогу чи показувати успіхи з навчання, працівники поводили себе так, не наче вони зі своєї кишені ті гроші давали, завжди їм не вистачало якогось папірця. Кароч неприємні осад залишився від того фонду...

Ну так цеж сєкта)) понятно що вони і ведуть себе відповідно, а ще й коли грошей це стосується))), але ж досвідом поділитися то можуть, чи за це попросять грошенят на фонд)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BodyLife, Скоріше скажуть щоб їхали в їхній табір. До речі я в ньому витримав всього 3 дні з 10 і втік))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BodyLife, Скоріше скажуть щоб їхали в їхній табір. До речі я в ньому витримав всього 3 дні з 10 і втік))))

Ого)), а чого так? заставляли часто быблыю читати чи що???))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BodyLife, Ні, але заставляли бути присутнім на їхніх проповідях, навіть якщо ти не йдеш на проповідь, а просто в стороні з кимось спілкуєшся (там просто все компактно облаштовано), тебе просили помовчати, хоча сама їхня молодь також забивала на ту проповідь і гонилися по табору один за одним. Всі їхні заходи зводилися до насаджування віри, тобто будь який конкурс чи гра, були на релігійну тематику. Але найбільше виносили мозок проповіді. Можливо бачив як проводить служіння Сандей Аделаджа? Це було дуже схоже, одним словом було дуже дико! Але мушу зазначити що ставилися до нас дійсно добре, кожному хотіли приділити увагу, чуть на коліна не ставали щоб я залишився. Нас тоді приїхало більше чим вони могли прийняти, то нашвидкуруч робили шалаші. Курити забороняли, ті хто курить мали никатися десь в лісі щоб покурити, про якесь пивко я взагалі мовчу. Ще пам'ятаю що дуже дратувала їхня музика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...