Перейти до змісту

Росія програла суд в Гаазі і зобов'язана виплатити екс-власникам ЮКОСа 50 мільярдів доларів


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

Росія програла судовий процес екс-власникам компанії ЮКОС, процес тривав більше десяти років, ініціатором цього процесу були власники компанії.

Гаазький суд на третьому судовому процесі визнав, що Кремль порушив енергетичну хартію, і визнав, що компанію практично експропріювали.

За оцінками суду власники компанії зазнали збитків у розмірі 50 мільярдів доларів, і зобов'язав РФ виплатити цю суму екс-власникам ЮКОСа, російська сторона в свою чергу назвала дане рішення суду політичним, і вимагає скасувати це рішення суду.

Крім цієї суми россійскою сторону зобов'язали виплатити 65 мільйонів доларів на судові витрати.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 28 липня може стати чорним днем в фінансових справах Російської Федерації, коли вона може програти сто мільярдів доларів в міжнародному суді.

http://uapress.info/uk/news/show/32573

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і толку з цього рішення буде? путін скаже *нє віноватая я* і нікому нічого виплачувати не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і толку з цього рішення буде? путін скаже *нє віноватая я* і нікому нічого виплачувати не буде.

альфред кох Заплатят. Арестуют активы, танкеры с нефтью, газ в хранилищах, недвижимость и т.д. Тут уже никуда не денешься... Там отработанная схема. Еще никто не уклонился...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рішення не остаточне.

Россия, по решению суда, должна передать эту сумму истцам до 15 января 2015 года. Если государство не выплатит деньги к этому времени, то начнется начисление процентов. В течение десяти дней с момента оглашения приговора Россия имеет право обратиться в нидерландские суды, чтобы подать заявление об аннуляции решения.

http://news.liga.net/news/world/2700104-gaagskiy_sud_obyazal_rossiyu_vyplatit_50_mlrd_vladeltsam_yukosa.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маленький початок великого кінця Хуйловський імперіїї.

В олігархів, яких він буде доїти на все не вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання не у тому чи заплатять. Компанія яка невиконує вимог авторитетних судів серйозно втрачають в індексах інвестиційної привабливості. Да і падають в очах партнерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рішення не остаточне.

Россия, по решению суда, должна передать эту сумму истцам до 15 января 2015 года. Если государство не выплатит деньги к этому времени, то начнется начисление процентов. В течение десяти дней с момента оглашения приговора Россия имеет право обратиться в нидерландские суды, чтобы подать заявление об аннуляции решения.

http://news.liga.net...tsam_yukosa.htm

Прикольно! Нидерландские, Пакистантские, Чукчинские, Зимбабские.......и.т.д. короче ...ещё 1000 лет будет длиться суд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю Путіну глубоко пофігу, я думаю в РФ не менше важелів і компромату на всіх кого треба, тому це все фількіна грамота, а цей голова бувший Юкоза можна сказати чесно заробив купу грошей з нуля :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..ещё 1000 лет будет длиться суд :)

хуйло так само думає.....

хоча ні, воно зовсім не думає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..ещё 1000 лет будет длиться суд :)

хуйло так само думає.....

хоча ні, воно зовсім не думає

Нууууууу тогда нужно поступить так, как поступают со всеми ГРАЖДАНАМИ :)Конфисковать Заморозить все ЛЯРДЫ назначенные судом и потом продолжать СУД. Хоть 1000 лет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Boris Nemtsov

7 годин тому ·

Неудивительные новости приходят из Гааги. Путин проиграл ЮКОСу в Третейском суде в Гааге 50 млрд долларов. Суд признал, что ЮКОС был экспроприирован государством, а ущерб оценен, исходя из рыночной капитализации компании на момент ее принудительного банкротства.

Естественно, Путин будет обжаловать решение в голландских судах..

Шансов у него немного.

Впереди иски родственников погибших в MH-17.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впереди иски родственников погибших в MH-17.

а якщо наші керовніки не скурвляться - то й позов за захоплення Криму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Россия имеет право обратиться в нидерландские суды

а тут взагалі прикол, бумеранг повертається як то кажуть прямо в ліцо)

Putin Khuilo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Через 10 дней Россия должна оплатить должок в $50 млрд.

Хочу напомнить россиянам эпизод советского фильма-сказки "Варвара-краса.." с протянутым в помахивающем жесте костлявом пальце из проруби и хриплым голоском "ДОЛЖОК!"

http://coub.com/view/4j44b

15-е января 2015 - это последний срок выплаты штрафа в 50 миллиардов $, присуждённого Трибуналом Гаагского Арбитража (Permanent Court of Arbitration) - за нечестное отторжение собственности компании ЮКОС. Аппеляцию Россия уже проиграла.

http://oleg-leusenko...om/2062301.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть таки в цей день світ змінится назавжди (бо ж параша є великою частиною світу), якщо параша виплатить борг, то рубль грохнется ще більше, бо ж мабуть з золотовалютних запасів платити будуть, якщо не виплатить, то Європа якось буде давити ще крепше й хто його зна як іменно. Коротше кажучи, не довго осталось чекати, поживем побачим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони трохи тягнуть кота за хвоста, подали апеляцію на рішення трибуналу, розглянуть її 28 січня, але ж все одно програють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15-е января 2015 - это последний срок выплаты штрафа в 50 миллиардов $, присуждённого Трибуналом Гаагского Арбитража (Permanent Court of Arbitration) - за нечестное отторжение собственности компании ЮКОС. Аппеляцию Россия уже проиграла.

На рахунок апеляції, вроді ж як ...

Апелляция, поданная накануне властями России на решение Гаагского суда о выплате $50 млрд по делу ЮКОСа, будет рассмотрена после 28 января 2015 года, сообщили РБК в окружном суде Гааги.

http://top.rbc.ru/bu...bb20f37523ea919

Тягнуть час, гади. Але розплата все одно неминуча. Буде цікаво. Якщо заплатять - тоді рубль обвалиться ще сильніше, а не заплатять - почнуться арешти майна Рассеї за кордоном з наступним продажем для погашення боргу. Новий Рік починається з гарних новин. :)

Упс, Vadimm випередив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смішненько :)

Для початку треба розділяти поняття. Гаагський суд стягнув 50 млрд. Рішення цього суду оскаржено.

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) стягнув 1,86 млрд. Рішення суду оскаржено, але безрезультатно.

Але менше з тим.

Моя думка: не заплатить Росія 50 млрд. Ще 1,86 може й заплатить (і то не факт), але не 50 млрд.

1. Відмова від виплати цих коштів буде порушенням міжнародних домовленостей, а для Росії хіба це вперше?

2. Як треба буде - Росія й з Ради Європи вийде, щоб показати, що Гаагський суд і Європейський суд їй не указ.

3. Конституційний Суд Російської Федерації вже прислужився Путіну, встановивши, що не всі рішення Європейського суду з прав людини слід виконувати.

4. Не дасть Пуйло Ходорковському 50 млрд на революцію. Не дасть.

Ну, в ідеалі серед усіх країн, які визнають судочинство Гаазького суду та ЄСПЛ, має початися конфіскація належних Росії активів. Але сумніваюся, що це станеться. До того ж активи олігархів і активи Росії - це різні активи.

Способу примусу до виконання рішення ЄСПЛ не існує (як немає в принципі юридичного механізму примусу суверенної держави до здійснення якої-небудь дії). Все базується на авторитеті ЄСПЛ. Хоча досі Росія виконувала їх рішення. А зараз... певно, не виконає. У відповідь на санкції :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рубль грохнется ще більше

Пам*ятаючи, як останнє стрімке падіння дерев*яного корелювалося з падінням гривні (а згодом і їх синхронних відкат), я не дуже буду радий такому розвиткові подій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво: якщо будуть арешти активів, то вони так само волати будуть - не та юрисдикція чи "нет у вас таких правов"? Тут питання ще в одній фігні: чи захоче Європа проводити арешти активів, чи черговий раз не захоче дратувати Путлера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...