Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, volks сказал:

Ну так поврізати норми на субсидію. І будуть самі бігти просити, щоб прикрутили.

Але є інша проблема. В ФБ минулої зими кидали фотки поцвівших стін через те, що опалення прикручували.

Минулої зими норми і поврізали. По розрахунку мало б бути в 2-3 рази більше. В мене індивідуальне і температура до Нового року 16-18. Зимою 18-20.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Yarchik сказано:

до батарей яких гаряча вода надходить першою з системи теплопостачання.

4 поверх, під'їзд по середині будинку, так що, гаряча вода заходить далеко не першою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, deluxkangoo сказано:

В мене індивідуальне і температура до Нового року 16-18. Зимою 18-20.

аналогічно робив коли жив в квартирі з автономним опаленням, зимою до 22 ставив - максимум, і не з метою економії (газ копійки коштував), а тому що, навіть малим дітям було не комфортно, якщо вища температура.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в дочки квартира, зимою 23-25 і відкрита форточка. Бо навіть дитині жарко. Гола мусить бути.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Bliksss сказано:

4 поверх, під'їзд по середині будинку, так що, гаряча вода заходить далеко не першою.

А уяви, який ташкент в перших квартирах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.06.2022 at 18:49, SergLutsk сказано:

Я читав що у них найвищий ккд, але не зовсім зрозумів твоє формулювання про "бере тепло з повітря ззовні" якщо наприклад мова йде про зиму і мінус 7 на вулиці ? :wacko:

 

On 27.06.2022 at 21:24, SergLutsk сказано:

А який кондиціонер можна вважати хорошим ? З точки зору яких параметрів ?

 

On 27.06.2022 at 19:52, Unknown сказано:

Кондиціонер - це один із видів теплового насоса. Якщо розрахований на обігрів взимку,  то десь до мінус 15 працює,  правда чим холодніше на вулиці,  тим менше ефективність.  В хорошого кондиціонера, при "близько 0" на вулиці, COP і 4 може бути (тобто кіловат електроенергії схавав, а  4 кіловати тепла віддав). 

от реальний COP від хлопців що виробляють дешеві ПОВІТРЯНІ теплові насоси в Україні
https://drive.google.com/file/d/1QdspaZqTN-LJAlroMQmoc-UoExB-fqGv/view
 

Змінено користувачем Dima4s
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ні в кого боргу не вискочило за холодну воду/абонплати холодної води ? знову якусь абонплату додали по тихому ? плачу все під 0, і тут ні звідки 30 грн вискакує на абонплаті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, charlie сказано:

ні в кого боргу не вискочило за холодну воду/абонплати холодної води ? знову якусь абонплату додали по тихому ? плачу все під 0, і тут ні звідки 30 грн вискакує на абонплаті

В мене спочатку 900 грн. боргу вискочило за холодну воду. Після 6 липня трохи збились і порахувли лише те що викорисатно протягом мясяця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Питання, можливо хтось вже вирішив..багатоквартирний будинок, з червня немає нарахування по газу (не виставляють рахунки). Читала, що перевели на Нафтогаз і автоматично мають прийти нарахування, але другий місяць немає нічого. Знаю, що в ту їхню контору складно попасти. Що робити? Все ж таки йти туди і виясняти? В когось є така ситуація?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зареєструйтесь у них на сайті https://my.gas.ua/login

Номер особового рахунку знайдете тут https://gas.ua/uk/home/find-account

ЕІС-код в особистому кабінеті на https://ok.104.ua/ua/

Якщо все зробите, то в особистому кабінеті буде відображатися історія розрахунків. Там можна і оплатити, або отримати рахунок, або з отриманого рахунку оплатити через Приват24. 

Останній варіант  для мене найкращий.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, LenKa сказано:

Питання, можливо хтось вже вирішив..багатоквартирний будинок, з червня немає нарахування по газу (не виставляють рахунки). Читала, що перевели на Нафтогаз і автоматично мають прийти нарахування, але другий місяць немає нічого. Знаю, що в ту їхню контору складно попасти. Що робити? Все ж таки йти туди і виясняти? В когось є така ситуація?

Нарахування - як перевіряєте? Якщо через "обчислювальний центр" https://komunal.lutsk.ua/ зателефонуйте, вони в телефонному режимі можуть перевірити і сказати в чому причина.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

Нарахування - як перевіряєте? Якщо через "обчислювальний центр" https://komunal.lutsk.ua/ зателефонуйте, вони в телефонному режимі можуть перевірити і сказати в чому причина.

І в комунал, і в Приват24. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

Нарахування - як перевіряєте? Якщо через "обчислювальний центр" https://komunal.lutsk.ua/ зателефонуйте, вони в телефонному режимі можуть перевірити і сказати в чому причина.

Мде, тітонька на тому кінці провода так відповіла, що ніби не в їхню підтримку зателефонувала) що ж нервові всі такі, йопта.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

Нарахування - як перевіряєте? Якщо через "обчислювальний центр" https://komunal.lutsk.ua/ зателефонуйте, вони в телефонному режимі можуть перевірити і сказати в чому причина.

в обчислювальний я не додзвонився, хотів запитати, чому нафтогаз не додали, то платив напряму через приват 24.

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, LenKa сказано:

Мде, тітонька на тому кінці провода так відповіла, що ніби не в їхню підтримку зателефонувала) що ж нервові всі такі, йопта.

є - таке, але - це не тільки в них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім. Зателефонувала на Молоді Волиньгаз, вони сказали перевірити пошту: Нафтогаз відправляє рахунки. Дійсно, на пошті був паперовий рахунок з Особовим номером і ЕІС-кодом. Зареєструвалась на сайті, перевірила розрахунки, оплатила через Приват24.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, charlie сказано:

в обчислювальний я не додзвонився, хотів запитати, чому нафтогаз не додали, то платив напряму через приват 24.

я - приватом не користують взагалі, за комуналку сплачую безпосередньо через особисті кабінети постачальників послуг, або через "обчислювальний" - якщо немає часу, або в постачальника послуг, відсутній "особистий кабінет", наприклад - домофон, осбб і т.п. 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Bliksss сказано:

я - приватом не користують взагалі, за комуналку сплачую безпосередньо через особисті кабінети постачальників послуг, або через "обчислювальний" - якщо немає часу, або в постачальника послуг, відсутній "особистий кабінет", наприклад - домофон, осбб і т.п. 

так приватом простіше через обчислювальний, там і домофон є. Просто я так зрозумів обчислювальний саботує нафтогаз, ясне діло спеціально

 

MEBVTOA_t.jpg

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, charlie сказано:

так приватом простіше через обчислювальний, там і домофон є.

немає - приват24, я не клієнт приватбанку - свого часу доклав багато зусиль щоб закрити рахунки і більше не мати з ними справ.
домофон,  осбб та інші платежі прив'язані до "комунальної картки" (чи як вона правильно називається) - все є в "обчислювальному", до того ж - платежі проводять на слідуючий банківський день, без затримок, комісійні 1% - то вже таке.

7 хвилин тому, charlie сказано:

Просто я так зрозумів обчислювальний саботує нафтогаз, ясне діло спеціально

хз, не в курсі як воно насправді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Bliksss сказано:

хз, не в курсі як воно насправді.

обчислювальний підтягує всю комуналку за адресою, навіть інтернет від волі, який на інше прізвище, але за тою ж адресою. Але чомусь нафтогаз не підтягнув до сих пір. В мене то кабінети всі є особисті, але от сусідки старші жіночки виносили мозок за газ, спочатку через показники фірташа, тепер через оплату нафтогазу :D

Змінено користувачем charlie
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, mykola сказано:

По газу, як я розумію, така ситуація:

Волиньгаз/Волиньзбут - через особистий кабінет (https://104.ua/ua/cabinet/info) передаєш показники і платиш транспортування

Нафтогаз - через особистий кабінет (https://my.gas.ua/) проплачуєш споживання газу, а показники підтягуються з обласних газів.

показники чомусь підтягуються криво, з тормозом на місяць, і взяли розрахунково із якогось там квітня  а не конкретно із 01 травня, принаймі так було у мене. у нафтогазі не можливо взнати по яких даних вони нарахували виясняв все через кол центр РГК. довелося ще тут реєструватися, блін так все замутили, що проста бабця фіг роздуплиться.

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Vikvik Mawr сказал:

РГК

А це хто і що вони роблять? Транспортування газу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене в колеги теж весела ситуація була з тими газами: подала в Волиньгаз показники десь на 50 кубів. Приходить з нафтогаза платіжка на якісь смішні пару кубів. Дзвонить у волиньгаз що за дєла - у відповідь отримує що вони все передали як треба - 50 кубів. Ок, дзвонить у нафтогаз (тут треба зазначити, що, як ви здогадуєтесь, додзвонитись в ці контори це вже квест не для слабонєрвних), і ті кажуть: у нас все вірно, все в електронній базі, ми самі нічого руками не ставим, як ваш волиньгаз нам передав, так і рахунок сформувався, поправити ми нічого не можем, звертайтесь у свій обласний газ. Ну телефонує назад в волиньгаз, розказує ситуацію, що нафтогаз каже що показник ось такий був поданий, а вони і надалі стоять на своєму, мол ми передали точно такі дані як ви диктуєте і нічого не знаємо.

І ось тобі замкнуте коло, кожен з них спихає відповідальність на іншого і не винен ніхто, тільки клієнт дурак...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, SergLutsk сказано:

У мене в колеги теж весела ситуація була з тими газами: подала в Волиньгаз показники десь на 50 кубів. Приходить з нафтогаза платіжка на якісь смішні пару кубів. Дзвонить у волиньгаз що за дєла - у відповідь отримує що вони все передали як треба - 50 кубів. Ок, дзвонить у нафтогаз (тут треба зазначити, що, як ви здогадуєтесь, додзвонитись в ці контори це вже квест не для слабонєрвних), і ті кажуть: у нас все вірно, все в електронній базі, ми самі нічого руками не ставим, як ваш волиньгаз нам передав, так і рахунок сформувався, поправити ми нічого не можем, звертайтесь у свій обласний газ. Ну телефонує назад в волиньгаз, розказує ситуацію, що нафтогаз каже що показник ось такий був поданий, а вони і надалі стоять на своєму, мол ми передали точно такі дані як ви диктуєте і нічого не знаємо.

І ось тобі замкнуте коло, кожен з них спихає відповідальність на іншого і не винен ніхто, тільки клієнт дурак...

Отже висновок простий- не платити, тоді обидва самі подзвонять, уточнять, навіть приїдуть показники перевірити :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...