Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

11 минут назад, Bliksss сказал:

ні, але - співпадають 

Можливо кожного місяця контролер писав від балди, а в кінці року написав фактичні покази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, nickel сказано:

Можливо кожного місяця контролер писав від балди, а в кінці року написав фактичні покази.

хз, заборгованості ж не було. Передивився про контроль, різниця між показниками 1 січня і 18 січня (типу контролер приходив) 170 квт, як можна 170квт за 18днів накрутити, тобто - реальні показники. 

P.S. З повіркою лічильників - хтось мав справу?

P.S.S. Маю, дуже маленьку підозру, що з автоматами намутили, точніше, десь в грудні - сусіди міняли автомати (звісно - не самостійно), то мож той "електрик" щось намутив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Bliksss сказал:

хз, заборгованості ж не було. Передивився про контроль, різниця між показниками 1 січня і 18 січня (типу контролер приходив) 170 квт, як можна 170квт за 18днів накрутити, тобто - реальні показники. 

Я ж кажу він щомісяця писав цифру з потолка, яка була на 10-15 кіловат менша від твого фактичного споживання, а в кінці місяця пройшовся по дільниці і написав фактичні покази. І тобі моментально набігло лишніх 170 кіловат, яких раніше просто не дописував.

Только что, Bliksss сказал:

P.S. З повіркою лічильників - хтось мав справу?

P.S.S. Маю, дуже маленьку підозру, що з автоматами намутили, точніше, десь в грудні - сусіди міняли автомати (звісно - не самостійно), то мож той "електрик" щось намутив?

Якщо електрик намутив, то воно тобі й за пару днів лютого мало вже б накрутити добряче. Звірся.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

І тобі моментально набігло лишніх 170 кіловат, яких раніше просто не дописував.

щойно переглянув, навіть не 170, а - 220квт за 18 днів.

10 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо електрик намутив, то воно тобі й за пару днів лютого мало вже б накрутити добряче. Звірся.

тут - нюанс, сусідів - немає якраз з числа 20го (січня)- в теплі краї відлетіли, а автомати міняли - бо кондиціонери поставили, тому - така думка промайнула.

Хоча, хз, вдома - африка, постійно вікна привідкриті, не думаю що вони на обігрів вмикали ;)

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось не можу в'їхати, що тут можна дописати? Тобто, "контролер" щомісяця приходив,

якби показники не вносились півроку - тоді так, могло б бути, але - є щомісячні показники.

ee.thumb.png.8da0cdcc92088ab3807e3f92f08055ac.png

 

Змінено користувачем Bliksss
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо електрик намутив, то воно тобі й за пару днів лютого мало вже б накрутити добряче. Звірся.

не крутить, вже кілька днів дивлюсь, 3-4 квт в день, знову ж таки - сусідів нема...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Bliksss сказано:

не крутить, вже кілька днів дивлюсь, 3-4 квт в день, знову ж таки - сусідів нема...

Скоріше всього, як казав Нікель 18 січня пройшовся контролер( може новий) і написав реальний показник. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Barugan сказано:

Скоріше всього, як казав Нікель 18 січня пройшовся контролер( може новий) і написав реальний показник. 

ще раз запитаю, оплачений показник 020950

на перше січня 020950 на 18 січня (18 днів) 021170 Різниця - 220 квт, тобто, як лічильник - накрутив 220квт? 

Вище, я надав виписку з особового рахунку, там ніде немає неврахованих показників.

Тобто, реально лічильник нарахував такі показники, як?

Точніше - "куда копать?" телефонувати в обленерго?

P.S. Мова не про 200 лишніх гривень (я не користуюсь субсидіями і т.п.), я б і не помітив, просто - цікаво що за нах.

Змінено користувачем Bliksss
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Bliksss сказал:

ще раз запитаю, оплачений показник 020950

на перше січня 020950 на 18 січня (18 днів) 021170 Різниця - 220 квт, тобто, як лічильник - накрутив 220квт? 

Вище, я надав виписку з особового рахунку, там ніде немає неврахованих показників.

Тобто, реально лічильник нарахував такі показники, як?

Точніше - "куда копать?" телефонувати в обленерго?

P.S. Мова не про 200 лишніх гривень (я не користуюсь субсидіями і т.п.), я б і не помітив, просто - цікаво що за нах.

Фактичний показник на 1 січня був, наприклад, 021100, але контролер писав його з ліхтаря, як і попередні місяці, а коли нарешті за рік прийшов 18 січня, то написав фактичні покази. 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, nickel сказано:

але контролер писав його з ліхтаря

хз, в листопаді бачив, ще й розписувався.

20 хвилин тому, nickel сказано:

Фактичний показник на 1 січня був, наприклад, 021100

правильно, до цього показника - сплачено, тобто - немає заборгованості, і - бац, вилізає не заборгованість, а фактичні показники споживання, тобто лічильник зафіксував 220 квт. Я так розумію, що оскаржувати - марна справа, як і писав - 200грн не та сума заради якої витрачати свій час, але,

що робити в такій ситуації?

Зрозуміло, що тепер буду намагатись покази сам передавати, що крім цього можна зробити?

Замовити повірку лічильника?

І ще питання, в щитку, хто має право "колупатись"? Хочеться взнати що там і як?

Ну і автомати можна було б поміняти, до речі, які купувати (2кімн., звичайний набір побутової техніки, без бойлера і т.п.)?

Змінено користувачем Bliksss
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Bliksss сказал:

хз, в листопаді бачив, ще й розписувався.

Якщо розписувався по реальних показниках, тоді навіть не знаю.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Якщо розписувався по реальних показниках, тоді навіть не знаю.

так і я про це...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Можливо кожного місяця контролер писав від балди, а в кінці року написав фактичні покази.

Контролер ходить зараз раз в декілька місяців, а якщо не подавати показники, то ставиться прогнозований автоматично. Автоматичний показник був напевно менший, за реальне споживання, от і за місяців з 4-5 набігла така різниця

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Bliksss сказано:

Замовити повірку лічильника?

нащо, якщо 3-4 квт в день споживання - це стандарт для 2-3 людей без бойлера. От якщо приїдуть сусіди і споживання виросте на 2-3 кіловати, тоді можна щось думати. А так просто подавати показники самому і прослідкувати місяці з 3 за споживанням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перевірив зараз в себе, контролер був в січні, а перед тим аж в серпні, тобто 5 місяців без контролера. Але я роками подаю показники сам в кабінеті 1-3 числа +-

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, charlie сказано:

Контролер ходить зараз раз в декілька місяців, а якщо не подавати показники, то ставиться прогнозований автоматично. Автоматичний показник був напевно менший, за реальне споживання, от і за місяців з 4-5 набігла така різниця

так воно і вийшло, зателефонував і у всьому розібрався, в листопаді не контролер приходив - а перевіряли технічний стан.

Так що @nickel був правий, потрібно вносити показники, в реалі - контролер записував показники аж в травні, а потім - 18 січня.
От і нарахували, так що, всім - дякую. До речі, заодно про повірку запитав, роблять безкоштовно, за графіком - 2024 році (за цією адресою)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

так воно і вийшло, зателефонував і у всьому розібрався, в листопаді не контролер приходив - а перевіряли технічний стан.

Так що @nickel був правий, потрібно вносити показники, в реалі - контролер записував показники аж в травні, а потім - 18 січня.
От і нарахували, так що, всім - дякую. До речі, заодно про повірку запитав, роблять безкоштовно, за графіком - 2024 році (за цією адресою)

перевірки краще не робити, якщо все ок. А то ще поставлять тобі новий лічильник, а вони там рахують трохи по іншому :) 

так само і з автоматами, якщо не підгорівші і добре контактять, а у вас праска/пилосос максимум, то будуть а далі працювати. А то поставлять нове китайське барахло, яке ще гірше

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, charlie сказано:

Але я роками подаю показники сам в кабінеті 1-3 числа +-

да, але, мене влаштовують суми за кумуналку, я зазвичай дивлюсь щоб заборгованості ніде не було. А тут, просто вирішив глянути - стало цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, charlie сказано:

так само і з автоматами, якщо не підгорівші і добре контактять, а у вас праска/пилосос максимум, то будуть а далі працювати.

так і є, нічого потужного, звичайний набір - ноути, пралка, теліки, мікрохвильовка і т.п.

за автомати запитував, бо стоять ще з "тих часів", 30 років будинку, але - проблем жодних.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

за автомати запитував, ьо стоять ще з "тих часів", 30 років будинку, але - проблем жодних.

та з ними і не повинно нічого бути, якщо нема бойлера чи електрообігрівача, так проста профілактика повинна бути, подивитись контакти, почистити піджати, якщо потрібно. Проблема скоріш може бути хіба вже в квартирі, поганий контакт в розетках , контакти зносились і тп

 

8 хвилин тому, Bliksss сказано:

да, але, мене влаштовують суми за кумуналку

ну Ахметов готує нові ціни на електрику, вірніше вони мали бути ще з минулого року, але не поділили якусь сферу з Коломойським, і другий на зло не став чіпати тарифи на електрику. Але в цій сфері і так все тріщить через зелені тарифи Ахметова, тому збільшення до 2-2,2 грн неминуче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, charlie сказано:

ну Ахметов готує нові ціни на електрику, вірніше вони мали бути ще з минулого року, але не поділили якусь сферу з Коломойським, і другий на зло не став чіпати тарифи на електрику. Але в цій сфері і так все тріщить через зелені тарифи Ахметова, тому збільшення до 2-2,2 грн неминуче

ну, мої слова "влаштовують суми за комуналку" - не потрібно сприймати буквально ;) а так - згоден на всі 100% з вашою думкою

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Bliksss сказано:

так і є, нічого потужного, звичайний набір - ноути, пралка, теліки, мікрохвильовка і т.п.

за автомати запитував, бо стоять ще з "тих часів", 30 років будинку, але - проблем жодних

Автомат підбирають не по

набору споживачів,  які живитись мають,  а по проводу,  який він захищати має.  Наприклад будинок часів срср,  лінія алюміній 2,5 мм. Кв.   Почало вибивати,  коли кілька потужних споживачів вмикають.  Люди ставлять автомат більшого номіналу,  щоб не вибивало,  і замість вибитиго автомата мають оброрівший провід десь в коробці або стіні... 

Змінено користувачем Unknown
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...