Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, yu2007 сказал:

Тобі вдалося зробити перехід онлайн (надсиланням сканів документів)? Чи фізично довозив якісь оригінали? 

Все онлайн. 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змінив постачальника газу в Приват 24, витратив десь 15 хв, якби не тупив, то швидше б вийшло.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Все онлайн. 

 

Вибач, а яка вигода переходу? В тебе газове опалення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Юріч said:

 

Вибач, а яка вигода переходу? В тебе газове опалення?

Питання не до мене, але відповім за себе. В цьому місяці розраховую на економію приблизно 80грн після переходу (газ. колонка + плита).

Змінено користувачем turbo
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Юріч сказал:

 

Вибач, а яка вигода переходу? В тебе газове опалення?

На сайті Газотека можна порівняти своїх постачальників і побачити приблизну економію. В мене одна плита і показало економію 400 грн. Йти нікуди не треба, то чом би не спробувати.

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

А модем на лічильник комусь ставили?

На газовий? Живлення в модема від чого? Ініціювали установку вони чи ти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

На газовий? Живлення в модема від чого? Ініціювали установку вони чи ти?

 

Подзвонили з ВолиньГазу і кажуть: треба поставити модом на лічильник. Установка безкоштовна. Я поки відмовився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Подзвонили з ВолиньГазу і кажуть: треба поставити модом на лічильник. Установка безкоштовна. Я поки відмовився.

Це в квартирі чи в будинку хотіли ставити? В тебе тільки плита чи є ще щось на газу (котел, колонка)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Це в квартирі чи в будинку хотіли ставити? В тебе тільки плита чи є ще щось на газу (котел, колонка)?

 

Квартира, двоконтурний котел-колонка.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

так підгоріло.

От же клятий геноцидщик Зе

 

О, те що я й казав. Черга до Дуала, за роз'ясненнями, як зменшились тарифи при Зе!

Раз ви вже розписалися, то розкажіть ще й мені, чому в знову імпортуємо електроенегрію в окупанта через прокладки?

Чому скасували пільгу на перші 100 Кв/г?

 

Хоча я здогадуюсь:

 

Спойлер

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З однієї сторони ж велике бажання перейти на Нафтогаз ( підтримка вітчизняного виробника,менша ціна ...), а з другої щось мені підказує,що виграш приблизно такий,як від зміни оператора мобільного зі  збереженням номера.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

На сайті Газотека можна порівняти своїх постачальників і побачити приблизну економію. В мене одна плита і показало економію 400 грн. Йти нікуди не треба, то чом би не спробувати.

 

В Нафтогаза є особистий кабінет, типу такого? https://104.ua/ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

В Нафтогаза є особистий кабінет, типу такого? https://104.ua/ua/

Є звичайно

https://gas.ua

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@d.u.a.l маю велику приємність, що удостоївся відповіді (хоч цього разу не видаляй свого повідомлення, будь ласка). Звичайно, шкода, щоб без переходу не особистості не обійшлось (доіпатись до аватарки - то ще треба вміти) . Але враховуючи твою персону - нічого іншого й не очікував.

 

І посиланння хороші, молодець, знайшов і загалом добрячу простинь накатав. Тільки бреше, виходить, "луцьктепло". В січні 2020, оплата за грудень 2019 була, явно не по 39,62 грн за м2, а приблизно 31,7грн. Легко перевіряється квитанцією за оплату (квадратура не виросла, заборгованості/переплат не роблю).

(шкода, що в платіжці вказується лише сума оплати. Проте обіцяю особисто тобі, що як тільки оновляться дані МОЦ - я відразу ж викладу сюди суму для порівняння).

 

Не бери приклад з президента, не лукав. Дякую.

Untitled.jpg

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, turbo сказано:

@d.u.a.l маю велику приємність, що удостоївся відповіді (хоч цього разу не видаляй свого повідомлення, будь ласка). Звичайно, шкода, щоб без переходу не особистості не обійшлось (доіпатись до аватарки - то ще треба вміти) . Але враховуючи твою персону - нічого іншого й не очікував.

 

І посиланння хороші, молодець, знайшов і загалом добрячу простинь накатав. Тільки бреше, виходить, "луцьктепло". В січні 2020, оплата за грудень 2019 була, явно не по 39,62 грн за м2, а приблизно 31,7грн. Легко перевіряється квитанцією за оплату (квадратура не виросла, заборгованості/переплат не роблю).

(шкода, що в платіжці вказується лише сума оплати. Проте обіцяю особисто тобі, що як тільки оновляться дані МОЦ - я відразу ж викладу сюди суму для порівняння).

 

Не бери приклад з президента, не лукав. Дякую.

 

 

Ну що ж ви його так? Нижче плінтуса? Зараз знову псіхане і все повидаляє і 2 роки не писатиме!

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 я здається здогадуюся, що це за борги в нас повилазили. Волиньгаз Фірташа намагається втримати клієнтів приписуючи борги за минулі місяці. Гарна  стаття про істерику в Фірташа

Як газова монополія Фірташа не відпускає споживачів до нових постачальників

@Nokian  ти можеш не читати, твоя інертність все-рівно не дасть тобі змінити постачальника, і знайде якусь відмазку.

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, Vadimm said:

Змінив постачальника газу в Приват 24, витратив десь 15 хв, якби не тупив, то швидше б вийшло.

https://privatbank.ua/postachalniki-komunalnyh-poslug

Якщо раптом кому треба.

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що зараз можна вибрати постачальника газу це дуже великий плюс. Але штучні монополії залишились - от по них і саме більше питань.

Я переконаний, що всі штучні монополії зобов'язані вести прозору, повністю відкриту онлайн бухгалтерію. Бо @nickel правильно пише, що в нац комісії сидять їх працівники. От по Луцьктеплу хто знає структуру витрат? А платить практично все місто те, що вони напишуть в платіжці. За транспортування газу так само - які витрати вони несуть? За труби при підключені ми платили, за проект, за все. Електроенергія так само. Тому крім державної комісії має бути повна відкритість у їх витратах - це зніме масу питань по тарифах.

Питання відкритості витрат стосується також і ЖКГ - в ОСББ зараз також багато зловживань по витратах. Людям вішають писульки з типу витратами за минулі місяці - а по факту гроші виводять через своїх підприємців.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, nickel сказано:

Не може ринкова ціна на газ бути однаковою і літом і зимою.

 

15 годин тому, nickel сказано:

а можна взяти й по фіксованій на рік.

:)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, d.u.a.l said:
Spoiler

 

З авою ти, звісно, поцілив в яблучко - бо ти ще той слизький тіп, одним словом, слимак. Тож це я не до аватарки доколупався, а до твоєї сутності.

 

Так-так, звісно, Луцьктепло бреше, причому "заднім числом". Бо ж цитована мною новина містила посилання на іншу новину від 14 січня 2019 року. І там все сходиться. Але ж бач, яка несправедливість - замість 2 460,4 нарахованих тобі по "петровому" тарифу гривень ти тоді заплатив 1968,32, тобто на цілісіньких 492,08 гривні менше, ніж мав би. Клятий Зе!!! І тут надурив... (для психічно неврівноважених, що звикли видирати шматки тексту без контексту, поставлю тег *сарказм*)

Тим, хто застряг у останньому вагоні бронепоїзда, варто перечитати мій попередній пост ще раз (а може й не один раз - поки не дійде) і знайти у ньому слова про внесену урядом корективу вартості опалення, яка хоч і була затверджена постановою 24 грудня 2019р., але "заднім числом" стосувалася в тому числі й оплати за грудень. Оце якраз і було те "цікаве рішення, щоб знизити тарифи на тепло" (правда, далеко не в 2 рази) з першої частини лайнокартинки, запощеної місцевим пацієнтом зі словесним поносом. Сама ж картинка - типовий приклад порохоскотського висеру - порівнювати загальний об'єм сплачених послуг місяця, коли більшу половину часу було ввімкнене опалення, і місяця, в якому опалення не було взагалі. При таких розкладах, якщо рахувати не всі комунпослуги, а лише опалення тих місяців, то можна було і не 57% нарахувати, а аж до нескінченності. Хом'ячки все одно схавали б. Класика жанру.

 

Твоя радість даремна - останнім часом якщо я комусь і відповідаю, то переважно різноманітним довбограям. Нещодавно вже один такий теж гордився, ніби-то він чимось особливий, бо я відповів на його пост. От тільки від того він меншим довбограєм не став. І тобі це теж не загрожує

 

 

А тепер, не-довбограй, (насправді, твій діагноз страшніший) без простині тексту прочитай саме перше повідомлення, яке ти мінуснуло. І яка там інформація закладалась. Якщо сам не в змозі - попроси когось адекватнішого тобі прочитати.

"Знашли цікаве рішення". Та ти що, а на цей рік цікаві рішення закінчились? Чи може тоді було треба стримувати тарифи будь якими силами, щоб хоч якісь голоси отримати на виборах-2020?

upd. "Цікаві рішення" почались якраз із січня цього року, коли стало видно реальний стан речей в комунальній сфері.

Spoiler

Відпишу вже в понеділок, будь крепкий.

 

Змінено користувачем turbo
  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Твоя радість даремна - останнім часом якщо я комусь і відповідаю, то ...

 

То вже настільки PerDuck бомбануло, що мінуси не допомагають.

 

П.С. А якщо у Дуала пердак рвонуло так, що навіть мінуси йому не допомагають, значить - радість не даремна.

 

Спойлер

33333.png

 

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 

У селі Оршівці, що на Буковині, майже 30 людей перекрили трасу національного значення, яка знаходиться на межі Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Люди обурені підняттям тарифів на газ. Про це кореспонденту “Укрінформу” повідомили у патрульній поліції Чернівецької області.

“У селі Оршівці перекриття дороги. Близько 25-30 чоловік безперервно рухаються по пішохідному переходу. Людей не влаштовує підняття тарифів на газ“, – зазначили у поліції.

 

 

1609931533-935.jpg

 

630_360_1609931525-312.jpg

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом - Тарифний майдан починається. Зе! довів людей до зубожіння і попіднімав тарифи на комунільні. 

 

На Харківщині через підвищення комунальних тарифів перекрили міжнародну трасу.

 

У місті Валки Харківської області учасники акції протесту "Ні тарифному геноциду!" перекрили рух транспорту на трасі міжнародного значення М-03 Київ — Харків — Довжанський, повідомляють очевидці в соцмережах, передає Depo.Харків. 

 

D8uM8zqzKgARfF1OHyHmI2dOwZiqgTnQGx4J6m8a

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...