Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Не те саме. Ви звинуватили в усьому 1 людину а там не 1. Зеленського немає але його патрони є.

То хто міг щось змінити і не змінив: Порошенко - незалежний ні від кого олігарх чи Зеленський - лялька в руках олігарха, залежний навіть у своєму шоубізнесі? 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, volks сказал:

А чому ж пан преЗедент про це в своїх сміхуйочках ніколи не говорив?

Спитай про це в пана преЗедента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

 Зеленський - лялька в руках олігарха, залежний навіть у своєму кінобізнесі?

 

Не лялька. А Слуга!

 

Ляльки - це прості люди :(

 

Вони бавляться нами, як ляльками,
Б'ють нас між собою головами,
Придумують нам нові закони,
Для нас це завал, а для них приколи
Слухай, брат, тут вже давно є щось не так.
Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, weldermaster сказано:

Чому Зе не зменшив ціни до рівня ВФЯ? Чи він заодно з Порохом? Я так і знав ))) Нікому вірити не можна.

 

Спойлер

 

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, nickel сказано:

То хто міг щось змінити і не змінив...

 

Я вже писав, хто міг змінити. А не змінив, бо мудрий Український нарід обрав собі старого комуняку а зараз жаліється на нього.

 

Спойлер

%D0%92%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8_199

 

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Dima4s said:

відпустив ціну до ринкової.

 

 

1 hour ago, nickel said:

стали дійсно ринковими, а не так як раніше що усі постачальники послуг на державних дотаціях/субсидіях. І при Зе тарифи повинні залишатися ринковими, тому й ціна росте.

Наскільки тарифи обгрунтовані, я не знаю.


Як на мене, ринкові ціни - це ціни, які «встановлює» сам ринок, а не дядьки в кабінетах.


Те, що мені доведеться заплатити лише за опалення хруща в досить теплому грудні 2500 грн - це тому, що ціни ринкові?
 

Я не заперечую того, що в допорошенківську епоху тарифи для населення субсидіювалися державою з бюджету. Але і сьогоднішні (вчорашні) тарифи не вважаю ринковими. 

  • Дякую! 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yu2007 сказал:

Як на мене, ринкові ціни - це ціни, які «встановлює» сам ринок, а не дядьки в кабінетах.

Дядьки в кабінетах мали зробити ринок і вони його таки зробили. При Зе ми вперше можемо вибрати постачальника газу. Ніби йде до того, що зможемо обрати і інших постачальників послуг. 

2 минуты назад, yu2007 сказал:

Те, що мені доведеться заплатити лише за опалення хруща в досить теплому грудні 2500 грн - це тому, що ціни ринкові?

Я ж казав, наскільки обгрунтовані тарифи мені невідомо, контролювати ціни мали інші дядьки в кабінетах, але з цим погано, бо там не дядьки контролюють, а дядьків контролюють олігархи. 

2 минуты назад, yu2007 сказал:

Я не заперечую того, що в допорошенківську епоху тарифи для населення субсидіювалися державою з бюджету. Але і сьогоднішні (вчорашні) тарифи не вважаю ринковими. 

По такому принципу можна багато чого вважати не ринковим, якщо для тебе  (чи мене) це дорого, але воно не так працює. Я б і сам хотів, щоб при утворенні тарифів було все прозоро, без корупції і олігархів, щоб вони конкурували і зменшували ціну чи пропонували більше послуг або якісніші послуги за ті самі гроші.

Оформляй субсидії, що я тобі ще можу порадити? :)

  • Дякую! 2
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, nickel said:

...наскільки обгрунтовані тарифи мені невідомо, контролювати ціни мали інші дядьки в кабінетах, але з цим погано, бо там не дядьки контролюють, а дядьків контролюють олігархи... 

В моєму розумінні ринкова ціна і обґрунтована ціна - це різні речі. Ринкову ціну «обґрунтовує» сам ринок. В нас же базові ціни на газ і електроенергію встановлює держава. От дивись, для мене сьогоднішня вартість бензину - теж дорого. Але тим не менш я вважаю ціни на АЗС ринковими. Хоча до формування ціни і тут держава прикладає руку (через акцизи на імпорт палива).


На рахунок можливості вибору постачальників я з тобою погоджуюсь і обома руками за. От тільки наразі за опалення плачу монополісту і піти від нього можна лише змінивши своє житло. 
В мене все, крім опалення, по лічильниках. І навіть з урахуванням цьогорічного здорожчання можу обійтися без субсидії. З теплопостачанням лише засада :( 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, yu2007 сказал:

В моєму розумінні ринкова ціна і обґрунтована ціна - це різні речі. Ринкову ціну «обґрунтовує» сам ринок. В нас же базові ціни на газ і електроенергію встановлює держава. От дивись, для мене сьогоднішня вартість бензину - теж дорого. Але тим не менш я вважаю ціни на АЗС ринковими. Хоча до формування ціни і тут держава прикладає руку (через акцизи на імпорт палива).

Державу неможливо уникнути в цьому ланцюжку, навіть на саму ринкову ціну вона впливає якщо не акцизами чи базовою ціною, то податками і зборами.

Цитата

На рахунок можливості вибору постачальників я з тобою погоджуюсь і обома руками за. От тільки наразі за опалення плачу монополісту і піти від нього можна лише змінивши своє житло. 

Маю непоганий варіант :) Навіть зможеш обрати чим топити: газом, електрикою та хоч дровами.

Цитата

В мене все, крім опалення, по лічильниках. І навіть з урахуванням цьогорічного здорожчання можу обійтися без субсидії. З теплопостачанням лише засада :( 

В мене все по лічильниках, єдине де ще можна оптимізувати - перейти на двозонний лічильник електроенергії. Якраз планую цим плотніше зайнятися.

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 minutes ago, nickel said:

Державу неможливо уникнути в цьому ланцюжку, навіть на саму ринкову ціну вона впливає якщо не акцизами чи базовою ціною, то податками і зборами

Повністю погоджуюсь про вплив держави. Але не погоджуюсь з формулюванням, що за часів Порошенка тарифи зробили «ринковими». І що вони зараз такими є.


Наприклад, тарифи Луцьктепло (знову про наболіле :) ). В першу зиму, коли держава підняла ціну на газ «до ринкової», квадрат опалювальної площі (за певної середньодобової температури на вулиці) коштував 15 чи 16 грн (для будинків без лічильників). Через рік чи два - вже 30+. Ще через рік-два - 42 (пишу по пам’яті, може інтервали були трохи іншими). Які ринкові механізми диктували такі зміни ціни?

Змінено користувачем yu2007
  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yu2007 сказал:

Повністю погоджуюсь про вплив держави. Але не погоджуюсь з формулюванням, що за часів Порошенка тарифи зробили «ринковими». І що вони зараз такими є.

Вони ринкові, вже не скажеш, що держава їх дотує. Без цього неможливо було б запустити той самий ринок газу, щоб можна було ви брати постачальника. Але може бути, що вони навіть вище ринкових, бо ті дядьки в кабінетах, які контролюються олігархами, грають не за тих за кого мали б. Вже трохи набридло це повторювати, може давай припинимо? :)

2 минуты назад, yu2007 сказал:

Наприклад, тарифи Луцьктепло (знову про наболіле :) ). В першу зиму, коли держава підняла ціну на газ «до ринкової», квадрат опалювальної площі (за певної середньодобової температури на вулиці) коштував 15 чи 16 грн (для будинків без лічильників). Через рік чи два - вже 30. Ще через рік-два - 42 (пишу по пам’яті, може інтервали були трохи іншими). Які ринкові механізми диктували такі зміни ціни?

Можу тільки припустити - зарплати працівників. Вони росли як офіційні (разом з мінімалкою), так і в конвертах, щоб не втікали за кордон чи туди де більше платять. Пригадую як всі офігівали від зарплати нового поліцейського у 7 тисяч, а тепер у них вже 10 і по Україні середня 10, і до копів на роботу вже черги немає. І зараз при Зе постачальники комунальних послуг аргументують зростання тарифів зростанням зарплати працівників чи необхідністю її піднімати. Та й гривня трохи просіла за цей час.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

Ще раз на 9% при Зеленському і на 741% при Порошенкові. Отже цифри доводять, що негідник, який довів людей до зубожіння - Порошенко.

 

image.thumb.png.3e778c028e9b69eaaaf0211781762137.png

 

Тобто за час правління Порошенка знецінення гривні було ж таким, як і за час правління Зеленського, і таке стрімке зростання зумовлено тільки жадністю бариги, а не стрибком курсу? По-моєму навіть порохососи свого часу не вдавалися до таких тупеньких маніпуляцій. 

Eqz-Ls-J1-WMAAIga-M.jpg

  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, polsno сказал:

Тобто за час правління Порошенка знецінення гривні було ж таким, як і за час правління Зеленського, і таке стрімке зростання зумовлено тільки жадністю бариги, а не стрибком курсу? По-моєму навіть порохососи свого часу не вдавалися до таких тупеньких маніпуляцій. 

Тут один їблан намагався розказати, що за два роки правління Зе населення зубожіло. Я його ж методами довів що він їблан як і його казки. Ти хочеш стати другим?

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, nickel сказано:

Тут один їблан намагався розказати, що за два роки правління Зе населення зубожіло. Я його ж методами довів що він їблан як і його казки. Ти хочеш стати другим?

Тобто у твоєму дописі немає маніпуляції?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

 за два роки правління Зе населення зубожіло.

 

а що по вашому розбагатіло?

 

 

Більша частина населення України вважають, що протягом 2020 року їхнє матеріальне становище погіршилось, третина вважає, що воно залишилося без змін. Водночас третина респондентів вірять, що наступного року їхнє життя зміниться на краще, а на погіршення очікують 18% людей.

 

Про це свідчать дані опитування, проведеного Центром "Соціальний моніторинг"

За результатами опитування, 51,8% респондентів заявили, що їхнє матеріальне становище погіршилося, 36,3% – що залишилося без змін. 8% опитаних повідомили, що їхнє матеріальне становище покращилось.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, nickel сказано:

як і його казки.

 

У казки про кінець епохи бідності і зарплати вчителям по 4000$ уже ніхто не вірить.

Розслабтесь.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, polsno сказал:

Тобто у твоєму дописі немає маніпуляції?

 

24 минуты назад, polsno сказал:

Тобто за час правління Порошенка знецінення гривні було ж таким, як і за час правління Зеленського, і таке стрімке зростання зумовлено тільки жадністю бариги, а не стрибком курсу?

Тобто Порошенко ще й гривню знецінив? Нє, він таки точно барига.

24 минуты назад, polsno сказал:

По-моєму навіть порохососи свого часу не вдавалися до таких тупеньких маніпуляцій. 

Ти бачу, таки задався ціллю стати другим за сьогодні?

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

Ти бачу, таки задався ціллю стати другим за сьогодні?

 

Ви так топите за Вовочку, що до вас скоро черга буде, як і до Дуала.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Ви так топите за Вовочку, що до вас скоро черга буде, як і до Дуала.

Черга по що? В любому випадку тебе готовий прийняти без черги.

 

Якби ти не тільки писав, а й читав, то знав, що я за Вовочку не топлю.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

 

Тобто Порошенко ще й гривню знецінив? Нє, він таки точно барига.

Ти бачу, таки задався ціллю стати другим за сьогодні?

 

Тобто, слідуючи твоїй логіці, за час правління Порошенка зарплата зросла у рази, а за час правління Зеленського на кілька відсотків? Ну, не можна ж бути настільки упоротим, навіть зєбілам :(

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

 читав ... що я за Вовочку не топлю.

 

Ну то за Порошенка топите, хоча, какая разніца?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, polsno сказал:

 

Тобто, слідуючи твоїй логіці, за час правління Порошенка зарплата зросла у рази, а за час правління Зеленського на кілька відсотків? Ну, не можна ж бути настільки упоротим, навіть зєбілам :(

Про це вже я писав Соломону. Я зараз телефона пишу, тому важко цитувати. Піднімися, будь-ласка, трохи вище по темі, там під спойлером все для тебе розписано.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Ну то за Порошенка топите, хоча, какая разніца?

То по що черга? Коли ти прийдеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, $ΩLΩMΩN сказал:

А що дасте?

Та вибір великий: може звізди дам, а може звіздюлєй. Взагалі я думав ти мені скажеш по що черга до дуала і скоро до мене буде.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...