Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, rrid сказал:

це тільки частково правда, далеко не "майже всі", але це таки - їх проблеми. молоді можуть піти в айтішники  плиточники чи продажники, старші мають вже не тільки голий оклад, але й вислугу років, і т.д.

Вельдермайстер отримує більш чим достатньо. Не переживай. І ступінь освіти вищий чим в тебе. Це точно. А хороми, ну що з них. Так склалося. Дєд набудував.

Я ж не за себе. Я за пересічних переживаю. Їм то як це ярмо тягнути?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зате концертна діяльність тепер має ПДВ не 20 відсотків як всі,а 7 

Ось там і будуть схеми по відмиванню ПДВ.

Хто лояльний та піаритиме зе- той і буде в шоколаді.

Ще хтось патякатиме про ,,чесні ,, податки.

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Nokian сказал:

Сьогодні прибиральниці на більш менш нормальне життя треба працювати на трьох роботах,а колись вистачало і однієї.

Коли? І де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, rrid said:

маєш право на субсидію

Транспортування газу в субсидію не входить?

 

  • Збентежений 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, yu2007 сказал:

Транспортування газу в субсидію не входить?

 

На які послуги призначається субсидія?

***

б) комунальних послуг - послуг з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії, постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами;

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, volks сказано:

Коли? І де?

 

Вдумайтесь у кожне слово написаного :)

 

Из джипа уборщицы "Газпрома" украли сумочку от Dior за $26 тысяч

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

На які послуги призначається субсидія?

***

б) комунальних послуг - послуг з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії, постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами;

 

Ну тоді тій бабці, яка лає інтерв'ю треба судитись. Тілкьи де вона візьме гроші на адвоката, якщо у неї з пенсії залишається 1300 грн. на їжу?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, weldermaster сказано:

Вельдермайстер отримує більш чим достатньо. Не переживай. І ступінь освіти вищий чим в тебе. Це точно. А хороми, ну що з них. Так склалося. Дєд набудував.

Я ж не за себе. Я за пересічних переживаю. Їм то як це ярмо тягнути?

далось мені переживати за тебе.

тільки чого ти ниєш?

батькам дали субсидію, тещі дали субсидію - їм, виходить, ярмо не треба тягнути. батько на субсидії по-новому ще й зекономив - оскільки субсидію дають по нормі споживання, а він будував будинок утепленим, то ніколи ту норму не вибирав, тому зараз ще й в плюс виходить

мені субсидію не дали - в принципі, і не звертався. але не нию про високі тарифи. тарифи виросли - так і зарплати виросли. пересічним, які цього потребують, без проблем дають субсидію, тому навіть пересічні пенсіонери з пенсією 3410 не ниють. а от високоступненевий освіти Вельдермейстер ниє, на пару з Саломаном.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rrid сказано:

тільки чого ти ниєш?

 

Великий економіст Азіров? Я то думаю, кого ви мені увесь час нагадуєте.

 

Спойлер

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Ну тоді тій бабці, яка лає інтерв'ю треба судитись. Тілкьи де вона візьме гроші на адвоката, якщо у неї з пенсії залишається 1300 грн. на їжу?

"Тій бабці" треба перестати звиздіти. Субсидія давно монетизована, тобто дають живими грошима і не розписують скільки грн і на яку послугу. З чого "та бабка" взяла, що доставка газу не входить в субсидію?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

"Тій бабці", треба перестати звиздіти. Субсидія давно монетизована, тобто дають живими грошима і не розписують скільки грн і на яку послугу. З чого "та бабка" взяла, що доставка газу не входить в субсидію?

 

Вам би пошани до тієї старшої людини.

Бабця могли визначити, хоча б з того, що бачила раніше в рахунку, коли субсидія не монетизовувалась.

  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зеленський довів здорожчання вартісті комуналки у 10 кратний розмір. Тарифний геноцид!!!

 

«В 2013 я платила 300 грн за отопление, сейчас 3200», — підкреслює різницю у платіжках Оксана Добронос.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за Порошенка абонплату не ввели, хоч і комусь хотілось. Відстояв. А зараз вже всіх абонплата за комунальні влаштовує?

 

 

https://www.rivnenews.com.ua/2021/01/04/v-ukraini-zletiat-taryfy-na-komunalku-skilky-platytymemo-za-haz-elektroenerhiiu-i-teplo/

 

Цитувати

Також з наступного року введуть абонентські плати практично на всі комунальні послуги. За підрахунками абонплата на воду і опалення буде в межах 32,19 грн, а на сміття – 15,2 грн. Тобто в сумі потрібно буде платити близько 111,7 грн на місяць (за умови, якщо є гаряча, холодна вода і опалення).

 

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, $ΩLΩMΩN сказал:

Вам би пошани до тієї старшої людини.

То вже проблема не в субсидії, а в пошані? Я радий, що в "тієї бабці" (цитую тебе) з проблем залишилася лише моя непошана.

Только что, $ΩLΩMΩN сказал:

Бабця могли визначити, хоча б з того, що бачила раніше в рахунку, коли субсидія не монетизовувалась.

Так "могли" чи "визначили"? Бо субсидію монетизували ще в 2019, а плату за траспортування газу ввели у 2020. Як вона могла бачити "раніше в рахунку, коли субсидія не монетизувалася" плату за транспортування?

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Так "могли" чи "визначили"?

 

Скажу, як є. Я не знаю, тієї бабці і її ситуації. Але, те, що їй не вистачає грошей, через тарфиний геноцид Зе! Тут, я тій бабці вірю.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, $ΩLΩMΩN сказал:

Скажу, як є. Я не знаю, тієї бабці і її ситуації.

Чому я не здивований.

Только что, $ΩLΩMΩN сказал:

Але, те, що їй не вистачає грошей, через тарфиний геноцид Зе! Тут, я тій бабці вірю.

Чотаржу. Про разпятих младєнцев вже бачив?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Чотаржу. 

Про разпятих младєнцев вже бачив?

 

Вам смішно, що Зе! багатьох українців довів до зубожіння? Над голодомором 1933 теж смієтеся?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Вам смішно, що Зе! багатьох українців довів до зубожіння? Над голодомором 1933 теж смієтеся?

Ні, я просто пам'ятаю голодомор 2014-2019 і як тоді зросли тарифи, і хто це зробив.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, nickel сказано:

Ні, я просто пам'ятаю голодомор 2014-2019 і як тоді зросли тарифи.

 

В 2019 закінчився? Може зараплати зросли пропорційно тарифам? Або тарифи знизились? Що ж сталось у 2019? А прийшов ваш кумир Зе! і вам уже стало байдуже на тарифи і геноцид. Поширився вірус 95 кварталу і ви уже смієтесь над тарифним геноцидом, який влаштував Зе!.

 

7 хвилин тому, nickel сказано:

Ні, я просто пам'ятаю ... хто це зробив.

 

Усім буде цікаво знати, хто зараз робить тарифний геноцид. Якщо знаєте - напишіть будь ласка.

 

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, $ΩLΩMΩN сказал:

 

В 2019 закінцився? Може зараплати зросли? Тарифи знизились? Що ж сталось у 2019? А прийшов ваш кумир Зе! і вам уже стало байдуже на тарифи і геноцид. Поширився вірус 95 кварталу і ви уже смієтесь над тарифним геноцидом, який влаштував Зе!.

В тому й то справа що після 2019 нічого не змінилося, але підгорає тобі лише від Зе, чому не підгорало до 2019? Рошенкоцид тебе влаштовував, бо Пеця був твоїм кумиром? А "тій бабці" при твоєму Петі ціна на газ виросла у 8 з половиною разів, опалення і гаряча вода у 6 разів. Де було твоє почуття справедливості і повага до старших?

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, nickel сказано:

В тому й то справа що після 2019 нічого не змінилося, але підгорає тобі лише від Зе, чому не підгорало до 2019? Рошенкоцид тебе влаштовував, бо Пеця був твоїм кумиром? 

 

Є пруфи, що я був задоволений Поро і не критикував його? Я в 2014 такого понаписував про Поро а мене не сприйняли серйозно так як і зараз не сприймають. Кремлеботи працюють.

Кремлеботи навіть скопіювали назву. Називають порохоботами. Хоча я ніколи не топив за Поро. Хоч деякі речі він і зробив правильно - безвіз, томос. А Зе! взагалі ніц не робить.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Є пруфи, що я був задоволений Поро і не критикував його? Я в 2014 такого понаписував про Поро а мене не сприйняли серйозно так як і зараз не сприймають. Кремлеботи працюють.

Кремлеботи навіть скопіювали назву. Називають порохоботами. Хоча я ніколи не топив за Поро. Хоч деякі речі він і зробив правильно - безвіз, томос. А Зе! взагалі ніц не робить.

Давай свої пруфи де ти критикував шоколадного за підняття тарифів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Давай свої пруфи де ти критикував шоколадного за підняття тарифів.

 

Ви звинуватили - ви й давайте пруфи. Де я топив за Порошенка?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...