Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

Just now, nickel said:

Перейшов. Але платив лише один раз і поки що обом.

Обом - це як? Перехід відбувся посеред місяця? Типу частину газзбуту і частину нафтогазу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, yu2007 сказал:

Обом - це як? Перехід відбувся посеред місяця? Типу частину газзбуту і частину нафтогазу?

Напевно посередині. Я поки не вникав. Обчислювальний центр, якому я плачу комуналку показав одну цифру, а сайт Нафтогазу іншу. Заплатив обом не вникаючи, не хочеться за тих пару грн субсидію втрачати. Далі буду дивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, yu2007 сказано:

... газзбут, ... вже другий місяць донараховує якісь гроші. по телефону так і не вдалося вияснити, звідки береться донарахування 

 

Абонплату за газ ввели але не нараховували. Тепер вирішили кинути заднім числом але не як абонплату а як недоплату за попередні місяці.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Абонплату за газ ввели але не нараховували. Тепер вирішили кинути заднім числом але не як абонплату а як недоплату за попередні місяці.

Звідки така інформація?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

 

Абонплату за газ ввели але не нараховували. Тепер вирішили кинути заднім числом але не як абонплату а як недоплату за попередні місяці.

 

Перший раз чую про абонплату за газ. Звідки інфа? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

Перший раз чую про абонплату за газ. Звідки інфа? 

 

Плата за доставку - це і є абонплата. Адже не важливо, користуєтесь ви газом чи ні. Доставили вам його чи ні - ви платите.

 

З 01.07.2020 р. зросла вартість доставки (абонплата).

 

Для жителів Києва з 1 липня розподіл газу не подорожчає і становитиме 0,28 грн за кубометр. А жителі інших міст платитимуть 1,31 грн за кубометр замість 1,06 грн. 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, $ΩLΩMΩN said:

 

Плата за доставку - це і є абонплата. Адже не важливо, користуєтесь ви газом чи ні. Доставили вам його чи ні - ви платите.

 

З 01.07.2020 р. зросла вартість доставки (абонплата).

 

Для жителів Києва з 1 липня розподіл газу не подорожчає і становитиме 0,28 грн за кубометр. А жителі інших міст платитимуть 1,31 грн за кубометр замість 1,06 грн. 

Доставка платиться волиньгазу, і вона справді здорожчала.

В мене донарахування з боку волинь газзбуту, і не за доставку, а за спожитий газ.

Твоя "аналітика" хибна.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, yu2007 сказано:

Доставка платиться волиньгазу, і вона справді здорожчала.

В мене донарахування з боку волинь газзбуту, і не за доставку, а за спожитий газ.

Твоя "аналітика" хибна.  

 

Може бути. Ці всі розділення, якраз і були зроблені з метою, щоб заплутати. Колись було просто - спожив по лічильнику - заплатив по показниках лічильника. А зараз: Плата за газ, одному + коефіцієнт приведення, плата за доставку - іншому. :wacko:

 

Облгази через суд намагаються відстояти право донараховувати у платіжках за газ

 

Борги за газ, який донараховують облгази Фірташа,

 

 

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

 

Може бути. Ці всі розділення, якраз і були зроблені з метою, щоб заплутати. Колись було просто - спожив по лічильнику - заплатив по показниках лічильника. А зараз: Плата за газ, одному + коефіцієнт приведення, плата за доставку - іншому. :wacko:

 

Це не "зараз", а вже давно. Вношу і контролюю все через "кабінет", нічого надто складного там немає.

 

Донарахування з'явилися лише зараз, і оператор з колцентру не змогла чітко пояснити причину цьому, лише припущення. Мова про кілька десятків гривень. Тож щоб не витрачати час на поїздки в їхній сервісний центр просто перейду на іншого постачальника та й по всьому.   

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Власна аналітика.

Де ти, а де аналітика? Звідки ти такі слова знаєш?

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, yu2007 сказал:

Рівно 18, без копійок? :) 

Мені просто цікаво, чи суттєво відрізнятиметься тариф в різних будинках з ІТП.

Потрібно ще одночасно з інформацією про фактичний тариф питати і про температуру в квартирі.

Ці всі цифри дуже умовні...

В мене 18 з чимось, але і в квартирі 17-20 градусів (холодно і мене це не влаштовує).

Якщо в ІТП нічого не "прикручувати",  то і з ІТП буде не мало (знаю один випадок ще з минулого року що тариф був на рівні з будинками без лічильників/ІТП).

 

А ще є багато випадків, при розбалансованій системі (переварені батерії, тепла підлога і т.д.) в будинку з ІТП в одних квартирах 17, а в інших 25... Тому  ІТП від недобросовісних сусідів нажаль не врятує... Хоча платити менше будете і це плюс.

 

Ну і ще потрібно враховувати той факт, коли Луцьктепло знімає показники з ІТП ( в когось 25-го числа і фактично це не повний місяць, в когось -30-го, а комусь ставить "по розрахунковому"  - і такє буває ). А від цього всього і залежить фактичний тариф.

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, natalka) said:

Потрібно ще одночасно з інформацією про фактичний тариф питати і про температуру в квартирі.

Ці всі цифри дуже умовні...

 

Умовні - не те слово. В мене 33,34 грн/м2, а в квартирі теж далеко не ташкент :(  Хоча попередні півтора десятка зим (крім минулої), що живемо в цій квартирі, батареї кочегарили так, що часто руку не можна було втримати на радіаторі, постійно вікна відкривали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, yu2007 сказано:

Донарахування з'явилися лише зараз, і оператор з колцентру не змогла чітко пояснити причину цьому, лише припущення. Мова про кілька десятків гривень. Тож щоб не витрачати час на поїздки в їхній сервісний центр просто перейду на іншого постачальника та й по всьому.   

я подав показники через сайт 2 чи 3-го грудня, з відміткою "успішно", зі стандартним написом на сайті типу "показники передані з 1 по 5 число зараховуються початком/кінцем місяця", потім прийшов паперовий рахунок, де на поч.листопада вказаний показник, переданий на початку листопада, і вказано джерело - "сайт", а на кінець місяця - цифіри, які чомусь вищі на пару десятків "кубів", і вказано джерело даних - "розрахунок".

попри те, що показники передані "з 1 по 5 число", Волиньгаззбуту ну дуже грошей хочецця - така виходить "аналітика".

мені дописали не кілька десятків, а пару сотень гривень. і це не вперше - за січень 2019-го дописали майже півтори сотні кубів

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, rrid сказал:

попри те, що показники передані "з 1 по 5 число", Волиньгаззбуту ну дуже грошей хочецця - така виходить "аналітика".

мені дописали не кілька десятків, а пару сотень

Також передав показаники числа другого через сайт. Третій рік опалюємо дровами. А вони сцукі прислали рахунок з "розрахунком", де за листопад 650 грн замість 300+/-. Плюс великими написали рекомендований платіж за грудень +/-650 грн. І в кінці попросили заплатити щось в районі 1300 замість 300 по лічильнику)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А цього покращення хтось знає деталі?
(сайт лмр - не знайшов інформацію, а дкп - скидає)

 

 

Screenshot 2020-12-23 111247.jpg



Screenshot 2020-12-23 111430.jpg

Змінено користувачем turbo
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, turbo сказано:

А цього покращення хтось знає деталі?
(сайт лмр - не знайшов інформацію, а дкп - скидає)

 

 

Screenshot 2020-12-23 111247.jpg

 

  Hide contents

 

 



 

 

це?

http://www.teplo-dkp.lutsk.ua/ua/povidomlennya_spozhyvacham_poslug_dkp_lutskteplo_1/

чи це?

https://www.lutskrada.gov.ua/documents/16044012132346693-pro-vnesennya-zmin-do-rishennya-vikonavchogo-komitetu-miskoi-radi-vid-24092020-517-1-pro-vstanovlennya-tarifiv-na-teplovu-energiyu-ta-poslugi-shcho-nadayutsya-dkp-lutskteplo

а хіба тебе не повідомили про публічні обговорення регулятрного акту?

можливо, просто про тебе попіклувались - вирішили, що тобі не потрібно відвідувати масові зібрання, щоб ти, бува, не заразився страшним британським бразильським штамом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 minutes ago, rrid said:

а хіба тебе не повідомили про публічні обговорення регулятрного акту?

можливо, просто про тебе попіклувались - вирішили, що тобі не потрібно відвідувати масові зібрання, щоб ти, бува, не заразився страшним британським бразильським штамом?

Ех, завжди повідомляли, а цього разу щось забули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, rrid said:

я подав показники через сайт 2 чи 3-го грудня, з відміткою "успішно", зі стандартним написом на сайті типу "показники передані з 1 по 5 число зараховуються початком/кінцем місяця", потім прийшов паперовий рахунок, де на поч.листопада вказаний показник, переданий на початку листопада, і вказано джерело - "сайт", а на кінець місяця - цифіри, які чомусь вищі на пару десятків "кубів", і вказано джерело даних - "розрахунок".

попри те, що показники передані "з 1 по 5 число", Волиньгаззбуту ну дуже грошей хочецця - така виходить "аналітика".

мені дописали не кілька десятків, а пару сотень гривень. і це не вперше - за січень 2019-го дописали майже півтори сотні кубів

Схожа ситуація. Спочатку виставили рахунок по «розрахунку» за жовтень, хоча в «показниках» стояла передана мною кількість кубів. Я не заплатив нічого. В листопаді - знов так само. Подзвонив в кол-центр на початку місяця. Кажуть «це програма, після 6го показники зміняться». Не змінились. Вчора хвилин 20 з тітонькою по телефону згадували арифметику з початкової школи. 
В кабінеті в показниках лічильника передані мною куби. Перемноживши на коефіцієнт приведення і відповідну вартість кубу має бути одна сума. В листопаді ці суми співпадають, але поряд в колонці «донарахування» вже 2 місяця з’являється ще пару гривень і сумарно виходить більше.
Тобто по кубатурі інформація вірна (моя, а не розрахункова), а по грошам - їхня.


п.с. Можливо трохи заплутано написав зпросоння. Я спожив по 40 кубів в жовтні і листопаді. Програма «розрахувала», що я спожив по 42,5, і суму грн виставили на основі цієї кількості. Але в показники газу зросли не не 85 кубів, а лише на 80 (оператор це теж підтвердила). 

Якби я в кабінеті побачив і донараховані куби, то питань в мене б не було.

п.с2. Розрахунок не дорівнює аванс за «розрахунково» спожитий газ в грудні. Аванс в рахунку є і відображений окремим рядком і сумою. В моєму випадку розрахунок - це те, що я вже їм винен.

Змінено користувачем yu2007
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 hours ago, yu2007 said:

 

Умовні - не те слово. В мене 33,34 грн/м2, а в квартирі теж далеко не ташкент :(  Хоча попередні півтора десятка зим (крім минулої), що живемо в цій квартирі, батареї кочегарили так, що часто руку не можна було втримати на радіаторі, постійно вікна відкривали.

 

за минулий місяць 16.5 за квадрат, будинковий лічильник + хитре ІТП з "регулюванням по інтернету"

в квартирі  норм,  правда в мене кутові кімнати утеплені

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

від вчора, коли Бліксс запостив це ж, щось змінилось?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rrid сказал:

від вчора, коли Бліксс запостив це ж, щось змінилось?

Ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, nickel said:

блін,

а Бобочка знає?

може то без Його відома?

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

 

Влада вітає народ з новим роком.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...