Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

але "наші люди" вважають що за опалення можна не платити бо "всеодно не відключать"

суто для протоколу - я вчора за газ заплатив 2025грн ;)

комуналка такий ж товар як і все інше - за нього треба платили, не подобається - не користуцся

це зрозуміло, але моя мати, яка живе в 3-х кімнатній квартирі аж ніяк не розраховувала, що опалення буде в районі 1000грн. А ну і відрізати те опалення теж не реально ;)

але є ще питання монополі, ціноутворення і якості послуг

так отож

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"телевізор, ноут, принтер, пральна машина" продається якщо треба гроші
А от побутхеніку - так. Такі реалії сьогоднішнього життя.

такі відчуття, що спілкуюсь з рабами

скоро будете мисці рису перловки радуватись?

Далі що? Радуватись водопроводу і каналізації?

є мінімальний рівень для життя людини, яка себе поважає, з якого дива держава цей рівень починає запихати під плінтус?

Не зрозумів, до чого тут раби? Є реалії, які диктує держава, чи Ви хочете сказати, що Ви на них одноосібно чи группою людей можете вплинути? Сумніваюсь..

Субсидії введуть на один рік для запобігання соціальному вибуху. Їх будуть видавати дуже тяжко і напружено, але будуть. За рік люди психологічно звикнуть і субсидії відмінять. Іншої логіки я не бачу.

Також думаю, що умови отримання субсидії спростять, друге питання - коли це буде і чи буде вже на той час це питання актуальне. Взагалі важко щось прогнозувати зараз, їм в голову не залізеш :(

Змінено користувачем seolutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далі що? Радуватись водопроводу і каналізації?

є мінімальний рівень для життя людини, яка себе поважає, з якого дива держава цей рівень починає запихати під плінтус?

розкажи це людям в селах

я, кожного разу приймаючи душ, радію що з крана біжить гаряча вода

(зараз тільки до 22гої, але нічого підкорегував графік)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далі що? Радуватись водопроводу і каналізації?

є мінімальний рівень для життя людини, яка себе поважає, з якого дива держава цей рівень починає запихати під плінтус?

розкажи це людям в селах

я, кожного разу приймаючи душ, радію що з крана біжить гаряча вода

(зараз тільки до 22гої, але нічого підкорегував графік)

Маю товариша в Барселоні, то той каже, що у середньостатистичних людей в квартирі ванна - це вже розкіш. Всі користуються тільки душем, так як це дешевше. Ще тоді дуже був здивований і як відчував, що враховуючи новий напрям України - нас це також буде чекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви тут всі про лічильники заговорили....

а повірку як робити? хто застрахований від того що введуть обов"язкову повірку лічильників раз на рік.... і блін як його зняти?

процедура не з дешевих....

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви мені нагадали телевізор, з якого кричать, що треба підняти ціни до європейських, бо в нас дешево сильно все, і скромно забувають, що зарплати в нас не те що не європейські, а на рівні-нижче африканських :0117:

Ви мене, мабуть, не так зрозуміли. Я, звичайно, проти підняття цін на все без підняття зарплат. Але реалії такі, що влада буде спочатку піднімати ціни на все, а потім (іто не факт) на зарплати. Так от я про те, що я вже частково був морально готовий до того, що в нас в Україні ванна також скоро буде розкішшю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але "наші люди" вважають що за опалення можна не платити бо "всеодно не відключать"

суто для протоколу - я вчора за газ заплатив 2025грн ;)

напенво будинок ж

і не найенергоощадливіший проет :(

за січень за 4кімнатну квартиру 512 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розкажи це людям в селах

а людям в селах розкажи, як жили в кам'яному віці? шоб всі були довольні, шо всьо не так й погано. є гаряча вода - кайф, ти ж за неї заплатив, чого дивуватись? таке враження, що люди готуються незабаром жити у 19 ст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з такою ціною треба вводити таку систему як в Польщі. Тобто платиш кожен місяць певну суму а потім в кінці року або доплачуєш або тобі повертають гроші. Але тоді немає таких великих витрат в опалювальні місяці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розкажи це людям в селах

а людям в селах розкажи, як жили в кам'яному віці? шоб всі були довольні, шо всьо не так й погано. є гаряча вода - кайф, ти ж за неї заплатив, чого дивуватись? таке враження, що люди готуються незабаром жити у 19 ст.

новороси скоро вже рік як там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розкажи це людям в селах

а людям в селах розкажи, як жили в кам'яному віці? шоб всі були довольні, шо всьо не так й погано. є гаряча вода - кайф, ти ж за неї заплатив, чого дивуватись? таке враження, що люди готуються незабаром жити у 19 ст.

новороси скоро вже рік як там

запости їм на ресурс, будеш в них звіздой. в укропії всьо плоха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в тому, що МВФ хоче, щоб їхні гроші їм вернули, і їм байдуже, якими методами. Дивився аналітику, то всі гроші, які вони видають - вони просять реформи по збільшенню цін на все та зменшенню видатків на держ апарат. А про якісь інші реформи немає мови взагалі. Якщо чесно, я думав, що вони будуть тримати нашу владу в кулаці, а тут таке.. Позитиву з цього всього я щось не бачу взагалі, на жаль. І як воно буде далі - важко говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розкажи це людям в селах

я живу в селі :)

в квартирі ванна - це вже розкіш

я в будинку ставлю бойлер на душові і рукомийники, а не газ

так як це дешевше
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в квартирі ванна - це вже розкіш

я в будинку ставлю бойлер на душові і рукомийники, а не газ

так як це дешевше

Сильно дешевше? :) Це до тих пір, поки тарифи на електрику не підтягнули до "ринкових".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розкажи це людям в селах

я живу в селі :)

село це не прописка...

село це коли до траси з маршруткою 20 км по грунтовці

але ми вже в оффтоп залізли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сильно дешевше? :) Це до тих пір, поки тарифи на електрику не підтягнули до "ринкових".

бралась до уваги не тільки ціна води на виході, а і амортизація газової колонки і вартість підключення до газопроводу ;)

напенво будинок ж

і не найенергоощадливіший проет :(

справді не енергоощадний + користувачі безвідповідальні, але суть в тому, що за комуналку я плачу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще, багато хто не знає, що субсидії будуть вираховуватися з кількості осіб, які проживають квартирі. Норми зменшили, якщо в 15 чи то 18 кв.м буде в писуватися одна людина, тоді субсидії ще можуть надати. А якщо норми перевищені - ви автоматом їх не можите отримати з гідно новими(втихаря) відкориктованими нормами. Так що, якщо ви проживаєте в класичні тьрох-двох кімнатці, субсидії вам ймовірно не світять, ну якщо ви не циганська сім'я. Все заточено, під дуже бідних пенсіонерів, та малосімейкі.

Норма в Азірова була 80 кв.м, а сьогоднішні дегенерати опустили людей до 18 кв.м. І от скажіть будь ласка любі патріоти, хто більше поважав людське право на комфортне, людське житло?

Змінено користувачем Vergil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І от скажіть будь ласка любі патріоти, хто більше поважав людське право на комфортне, людське житло?

Ага, хлопцям з Небесної Сотні розкажіть про це. Добре?
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І от скажіть будь ласка любі патріоти, хто більше поважав людське право на комфортне, людське житло?

Ага, хлопцям з Небесної Сотні розкажіть про це. Добре?

Ти розкажи тим; хто живе з сила і на одну зарплату, хто знімає в оренду житло, в кого кінець кінців квартири будуть відбирати за борги, а закон який дозволяє це вже прописаний. А це, вже далеко не сотні.

Змінено користувачем Vergil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він був і раніше прописаний, справедливості ради. І працював, ЖЕКи судились з тими, хто заборгував 12 000 і більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він був і раніше прописаний, справедливості ради. І працював, ЖЕКи судились з тими, хто заборгував 12 000 і більше.

Та дегенерати прописали так, що вже не тільки ЖЕКі, а і колектори будуть мати право цим займатися. Розумієш яке скотство!?

Змінено користувачем Vergil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ильно дешевше? :) Це до тих пір, поки тарифи на електрику не підтягнули до "ринкових".

Вважаєш, що платити за холодну теплу воду по ціні гарячої вигідніше??

Навіть якщо ціну на електрику збільшать на 50% - все одно буде вигідніше. (Єслі шо, то 5 чоловік, лічильники)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він був і раніше прописаний, справедливості ради. І працював, ЖЕКи судились з тими, хто заборгував 12 000 і більше.

Та дегенерати прописали так, що вже не тільки ЖЕКі, а і колектори будуть мати право цим займатися. Розумієш яке скотство!?

Діяльність коллекторів незаконна, хоча-б згідно закону "про персональні дані". Довести факт передачі, (якщо вдастся, бо мутно там все) і позиватися.

А взагалі я думаю ситуація просто дійде до ручки, коли ніяких ресурсів не хватисть щемити всіх неплатників, і доведеться "вертати все взад". А чом би й ні? Кредит від МВФ на той момент буде отримано (і вангую, що навіть розкрадено профукано розтрачено)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти розкажи тим; хто живе з сила і на одну зарплату, хто знімає в оренду житло, в кого кінець кінців квартири будуть відбирати за борги, а закон який дозволяє це вже прописаний. А це, вже далеко не сотні.

Не хочу вступати з тобою в таку оффтопну полеміку, але: ті, про кого ти пишеш - живі (це саме головне), і люди, мають, принаймні, яку не яку можливість крутитись чи отримати допомогу від родичів. Влада ВФЯ/ПР так само не "страждала любов'ю" до українців взагалі, і до споживачів послуг ЖКГ, зокрема.

Погоджуюсь тільки в одному - це недолуга тарифна політика нинішньої влади та вперте (чи то незрозуміле) небажання проводити паритетні реформи ЖКГ - з врахуванням інтересів всіх: і споживачів, і надавачів послуг.

ПиСи. Типова точка зору прихильника концепції "мояхатазкраю" та совка: дешева ковбаса/горілка по 3,20, а все інше - "крєпісь оно коньом", бо ж свободи не з'їси - шлунок повний не буде.

Змінено користувачем Smith
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ильно дешевше? :) Це до тих пір, поки тарифи на електрику не підтягнули до "ринкових".

Вважаєш, що платити за холодну теплу воду по ціні гарячої вигідніше??

Навіть якщо ціну на електрику збільшать на 50% - все одно буде вигідніше. (Єслі шо, то 5 чоловік, лічильники)

Єслі шо, то вангую, що електрику піднімуть в 4 рази, так як і газ, на протязі наступних 2-5 років. І привяжуть умовно до доллара (як вже з газом зробили). Можете добавити цей пост в закладки і через цей час перевірити, чи це так буде.

Діяльність коллекторів незаконна

Ой Сергій.. Ви як вчора народились :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...