nickel Опубліковано 31 Липня, 2019 в 16:45 #2526 Опубліковано 31 Липня, 2019 в 16:45 45 минут назад, NeoN сказал: Дякую всім. Дякую і все? Ну можна ж поділитися результатами, може ще у когось подібна ситуація буде. Їм "дякую" не допоможе.
NeoN Опубліковано 2 Серпня, 2019 в 08:29 #2527 Опубліковано 2 Серпня, 2019 в 08:29 On 31.07.2019 at 19:45, nickel сказано: Дякую і все? Ну можна ж поділитися результатами, може ще у когось подібна ситуація буде. Їм "дякую" не допоможе. Луцьк тепло не передало дані повірки лічильника, відповідно свою холодну воду вони бачать, а стоки начисляють по нормам в 11 кубів... Сказали привезти /скинути їм акт повірки лічильника гарячої води - виправлять. Акт скинув, чекаю результат, поки ще нічого не змінилося. 2
INVICTUS Опубліковано 10 Жовтня, 2019 в 06:57 #2528 Опубліковано 10 Жовтня, 2019 в 06:57 https://volynua.com/posts/u-lutsku-ne-budut-znizhuvati-tarifi-na-opalennya-ta-garyachu-vodu щось наша місцева "власть" трошечки при**їла
volks Опубліковано 10 Жовтня, 2019 в 07:06 #2529 Опубліковано 10 Жовтня, 2019 в 07:06 8 минут назад, Werwolf777 сказал: щось наша місцева "власть" трошечки при**їла В смислі? А що є якісь підстави для зниження?
INVICTUS Опубліковано 10 Жовтня, 2019 в 07:13 #2530 Опубліковано 10 Жовтня, 2019 в 07:13 6 хвилин тому, volks сказано: В смислі? А що є якісь підстави для зниження? як мінімум - здешевшання газу
Ghost_manka Опубліковано 10 Жовтня, 2019 в 08:56 #2531 Опубліковано 10 Жовтня, 2019 в 08:56 1 час назад, Werwolf777 сказал: як мінімум - здешевшання газу Так ті дувбуйоби відкрили котельню "на дровах"
jack74 Опубліковано 10 Жовтня, 2019 в 16:45 Автор #2532 Опубліковано 10 Жовтня, 2019 в 16:45 (змінено) до речі, хтось десь тут в якійсь темі доводив чудними розрахунками, що газ для нас не подешевшав - тільки що зайшов в "кабінет" на сайт "газу" і потрапило на очі (тому й згадалося): Цитувати Ціна 01.05.2019 - 31.05.2019 - 8.4125 грн Ціна 01.06.2019 - 30.06.2019 - 7.8761 грн Ціна 01.07.2019 - 31.07.2019 - 7.0788 грн Ціна 01.08.2019 - 31.08.2019 - 6.7687 грн Ціна 01.09.2019 - 30.09.2019 - 6.572 грн Змінено 10 Жовтня, 2019 в 16:51 користувачем jack74 1
Віталій СК Опубліковано 10 Жовтня, 2019 в 17:28 #2533 Опубліковано 10 Жовтня, 2019 в 17:28 Ого, більше як на 20% ціна впала. Тарифи суттєво мали б знизити.
Webmaster Опубліковано 10 Жовтня, 2019 в 17:38 #2534 Опубліковано 10 Жовтня, 2019 в 17:38 50 минут назад, jack74 сказал: до речі, хтось десь тут в якійсь темі доводив чудними розрахунками, що газ для нас не подешевшав - тільки що зайшов в "кабінет" на сайт "газу" і потрапило на очі (тому й згадалося): В опалювальний сезон ціни підуть вгору. Будемо купувати по ринковій ціні.
justice777 Опубліковано 16 Жовтня, 2019 в 20:06 #2535 Опубліковано 16 Жовтня, 2019 в 20:06 У Луцьку продовжили дію тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого гарячого водопостачання, що виробляються котельнею ДКП «Луцьктепло» на вулиці Боженка, 32.Про це під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 16 жовтня, повідомив директор департаменту економічної політики Борис Смаль.Так, члени виконкому продовжили встановлені до 15 жовтня тарифи на послуги з гарячого водопостачання:- для потреб населення в розмірі 95,41 грн за 1 м3 (з ПДВ) з рушникосушильниками та 87,43 грн за 1 м3 (з ПДВ) без рушникосушильників;- для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевого бюджету в розмірі 87,95 грн за 1 м3 (з ПДВ);- для потреб інших споживачів в розмірі 88,02 грн за 1 м3 (з ПДВ).Також Борис Смаль зазначив, що новий розрахунок тарифів можливо буде здійснити після укладення нових договорів із споживачами на постачання гарячої води, відповідно до вимог нового Закону України «Про житлово-комунальні послуги» – до 1 травня 2020-го року.https://www.volynnews.com/ua/news/all/zatverdyly-taryfy-na-hariachu-vodu-v-lutsku/ Не зовсім зрозумів, що за тарифи такі?
volks Опубліковано 17 Жовтня, 2019 в 05:24 #2536 Опубліковано 17 Жовтня, 2019 в 05:24 9 часов назад, justice777 сказал: Не зовсім зрозумів, що за тарифи такі? А до цього які були?
volks Опубліковано 17 Жовтня, 2019 в 08:27 #2537 Опубліковано 17 Жовтня, 2019 в 08:27 1 час назад, mykola сказал: Ось тут діючі тарифи в Луцьку: https://www.lutskrada.gov.ua/pages/lutsk-tariffs То виходить, що тариф залишився той же.
INVICTUS Опубліковано 17 Жовтня, 2019 в 10:36 #2538 Опубліковано 17 Жовтня, 2019 в 10:36 (змінено) 1 година тому, mykola сказано: Кабінем міністрів заставляє зменшити до граничного (1400 грн), але наші не хочуть. :-(( у нас взагалі незрозуміло що робиться після смерті Романюка... живемо, наче окрема республіка отже треба їх заставити захотіти у нас походу найвищі тарифи в Україні... і то з немалою різницею http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/teplo/taryfy/naselennia/Taryfy_teplo_naselennia.pdf http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/teplo/taryfy/naselennia/Taryf_CO_naselennya_lichylnyk.pdf Змінено 17 Жовтня, 2019 в 10:56 користувачем Werwolf777
Nokian Опубліковано 17 Жовтня, 2019 в 11:00 #2539 Опубліковано 17 Жовтня, 2019 в 11:00 Поки князь волинсько палицький не скаже знизити тарифи- нічого не буде. Не знаєте ,кому чолом бити ?
INVICTUS Опубліковано 17 Жовтня, 2019 в 11:06 #2540 Опубліковано 17 Жовтня, 2019 в 11:06 5 хвилин тому, Nokian сказано: Не знаєте ,кому чолом бити ? то ви так звикли добиватися справедливості?
Nokian Опубліковано 17 Жовтня, 2019 в 11:29 #2541 Опубліковано 17 Жовтня, 2019 в 11:29 (змінено) Я по перше констатую факт. А по друге тут є ярі прихильники князя,бо він дав з барського плеча 10 тис на дитячий садок. Ну ще купа лизоблюдів. І вони всі явно не з помаранчевого табору. То всі питання до них. Змінено 17 Жовтня, 2019 в 11:34 користувачем Nokian
nickel Опубліковано 17 Жовтня, 2019 в 11:42 #2542 Опубліковано 17 Жовтня, 2019 в 11:42 40 минут назад, Nokian сказал: Поки князь волинсько палицький не скаже знизити тарифи- нічого не буде. А хіба там не діти Єремеєва з Луцьктепла живуть? https://vgolos.com.ua/news/za-pidpryyemstvom-yake-shantazhuye-lutskteplo-stoyat-dity-yeremeyeva_865659.html 1
volks Опубліковано 17 Жовтня, 2019 в 12:21 #2543 Опубліковано 17 Жовтня, 2019 в 12:21 1 час назад, Nokian сказал: Поки князь волинсько палицький не скаже знизити тарифи- нічого не буде. Так хіба князь волинсько палицький, як і цар київський і всія України і прочіє Гончаруки, не в підпорядкуванні князя дніпропетрівського? 1
Nokian Опубліковано 17 Жовтня, 2019 в 12:24 #2544 Опубліковано 17 Жовтня, 2019 в 12:24 Магнат барух дніпровський дав Волинь на відкуп князю палицькому. І право дерти місцевих холопів,як забажається. 1 1
INVICTUS Опубліковано 18 Жовтня, 2019 в 06:56 #2545 Опубліковано 18 Жовтня, 2019 в 06:56 19 годин тому, Nokian сказано: Я по перше констатую факт. А по друге тут є ярі прихильники князя,бо він дав з барського плеча 10 тис на дитячий садок. Ну ще купа лизоблюдів. І вони всі явно не з помаранчевого табору. То всі питання до них. яка хрін різниця хто князь і чи є тут його прихильники? маємо проблему - завищені місцевою владою тарифи на комунальні послуги давайте вирішувати пропоную - петиція, пост на ФБ для розголосу, по можливості/знайомствах підключити місцеві ЗМІ з чітким посилом, що в разі ігнору будуть звернення в Київ хто більше обізнаний, або має кращі ідеї - пропонуйте тільки не засирайте знову політичним срачем... де хто чий князь і прихильник
Nokian Опубліковано 18 Жовтня, 2019 в 08:03 #2546 Опубліковано 18 Жовтня, 2019 в 08:03 (змінено) Ти коли з дитячого садку вийшов? Що ,серйозно не розумієш,що вся ця місцева,,влада,, лежить під Палицею,як покірна сучка, і не гавкне,не пикне і не микне без його дозволу . А місцеві засоби інформації тим більше. Всі їх ДІЇ узгоджені та схвалені князем. Ну а те ,що вони ГОВОРЯТЬ, лише замилювання очей лохорату. Хочеш розголосу? То в нас є такий депутат Верховної ради цілий, Слуга народу Стернійчук,від Волині. То спробуй його заставити послужити народу,хай дасть депутатське звернення. І все проясниться. Змінено 18 Жовтня, 2019 в 08:06 користувачем Nokian 1 1
Webmaster Опубліковано 18 Жовтня, 2019 в 13:20 #2547 Опубліковано 18 Жовтня, 2019 в 13:20 Вивіз сміття. З 1 жовня подорожчання більше чим в 2 рази. Получітє і розпишіться. Княгининок.
INVICTUS Опубліковано 18 Жовтня, 2019 в 13:59 #2548 Опубліковано 18 Жовтня, 2019 в 13:59 5 годин тому, Nokian сказано: Ти коли з дитячого садку вийшов? Що ,серйозно не розумієш,що вся ця місцева,,влада,, лежить під Палицею,як покірна сучка, і не гавкне,не пикне і не микне без його дозволу . А місцеві засоби інформації тим більше. Всі їх ДІЇ узгоджені та схвалені князем. Ну а те ,що вони ГОВОРЯТЬ, лише замилювання очей лохорату. Хочеш розголосу? То в нас є такий депутат Верховної ради цілий, Слуга народу Стернійчук,від Волині. То спробуй його заставити послужити народу,хай дасть депутатське звернення. І все проясниться. просив же... ні, всерівно "Остапа понесло"... з Стернійчуком особисто знайомий - теж думав йому написати сидіть далі "обурюйтесь" на Борді... а я спробую щось зробити
WebTraveller Опубліковано 18 Жовтня, 2019 в 15:33 #2549 Опубліковано 18 Жовтня, 2019 в 15:33 1 час назад, Werwolf777 сказал: з Стернійчуком особисто знайомий - теж думав йому написати мій однокласник
Nokian Опубліковано 18 Жовтня, 2019 в 17:13 #2550 Опубліковано 18 Жовтня, 2019 в 17:13 (змінено) 3 годин тому, Werwolf777 сказано: просив же... ні, всерівно "Остапа понесло"... з Стернійчуком особисто знайомий - теж думав йому написати сидіть далі "обурюйтесь" на Борді... а я спробую щось зробити Що саме і кого просив,,? І якщо можеш йому написати, то давай зробимо це колективним бордівським листом. зверненням. Тільки так, щоб не було ,.Із поваги, дата, підпис,Дайте відповідь, а то... Якщо ви не відкликнетесь-ми напишемо в ООН,, Змінено 18 Жовтня, 2019 в 17:14 користувачем Nokian
Рекомендовані повідомлення
Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь
Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар
Створити обліковий запис
Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!
Реєстрація нового користувачаУвійти
Вже є акаунт? Увійти до системи.
Увійти