Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, yu2007 сказал:

До речі, луцьктепло пішло в хрестовий похід проти хитрозроблених "регулювальників" подачі теплоносія в будинках/під'їздах з лічильниками.

позакривали на свої замки? а хіба лічильник тепла - це не власність жителів будинку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, mykola said:

Ще перед вихідними Луцьктепло довело цю "радісну" новину для населення

https://www.volynnews.com/news/all/skilky-luchany-platytymut-za-opalennia-v-sichni/

 

Мені от цікаво, як отримувачі субсидії будуть платити? Пам'ятаю, що писали, як в позаминулому чи минулому році після такого фокусу субсидія не відразу "відреагувала" на таке подорожчання, і лише згодом компенсували різницю. А як зараз? Розмір субсидії за січень автоматично виріс в порівнянні з груднем?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За що боролись на те й напоролись.

І у сусідній темі про голосування ще хтось пропонує голосувати за чинну владу? Смішно...

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Пів місяця система працювала на повну, далі приблизно на 70%:

image.png.a100ac24541c69f24f26e1000e5d36a0.png

 

2 годин тому, yu2007 сказано:

 

Без.

До речі, луцьктепло пішло в хрестовий похід проти хитрозроблених "регулювальників" подачі теплоносія в будинках/під'їздах з лічильниками. Як виявилось, @Ukrainec - злісний порушник законодавства України )))

 

Цікаво, побачити б що саме на твою думку я порушив?

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батькам за 64 м2 нарахували по 55.75 = 3568 грн, це приблизно 415 м3 газу і в квартирі дотоплюють ковектором бо температура 16-19. В мене така ж сама квартира на автономці, при постійному 21 в квартирі за 200 м3 не виходжу, і це в мене ще в тих 200 м3 йде підігрів гарячої води і газова плита. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, mykola said:

В грудні тариф також був вищим за розрахунковий - 41,14 грн. 

https://www.volynnews.com/news/all/shche-bilshe-luchany-otrymaly-novi-platizhky-za-komunalni-posluhy/

В грудні перші 20 днів діяв старий базовий тариф (34,69 грн за кв.м. ), а в останній декаді вже "жили по-новому" (42,39 грн за кв.м.), тому тут не все так однозначно)))  

 

27 minutes ago, Ukrainec said:

Цікаво, побачити б що саме на твою думку я порушив?

 

На мою думку - ти все правильно робиш.

А от на думку луцьктепла - ти грубо порушуєш державні будівельні норми.

Quote

Під час опалювального сезону 2018-2019 р.р. збільшилась кількість звернень мешканців міста Луцька зі скаргами про ненадання або надання неякісних послуг з постачання теплової енергії. Зокрема, від мешканців квартир з тих будинків, де влаштовані загальнобудинкові вузли обліку теплової енергії.

При комісійних обстеженнях внутрішньобудинкових мереж системи опалення та вузлів обліку теплової енергії на багатьох будинках міста Луцька встановлено, що на вводах запірна арматура в більшості випадків прикривається (часто на 50-80%).

Наголошуємо, постійне регулювання подачі теплової енергії на вводі в будинок порушує гідравлічний та тепловий режими системи теплопостачання, прикривання запірної арматури вузла призводить до порушення циркуляції теплоносія по стояках і приладах системи опалення. 

 

Наголошуємо, що лічильник тепла – не засіб економії, а лише необхідний і стимулюючий до неї чинник. Він фіксує реальну величину теплової енергії, використаної за певний час. Для споживача установка приладу обліку теплової енергії лише замінює систему оплати за нормативом на систему оплати за фактично спожите тепло.  Регулювання витрат тепла, та, відповідно, їх вартість, можливе лише при наявності в будинку додатково запроектованого, змонтованого та налагодженого індивідуального теплового пункту (ІТП) з погодним регулюванням.

Регулювання подачі теплоносія на будинок запірною арматурою заборонено!!! Згідно п.6.7.35 ДБН В.2.5-67-2013 «Опалення, вентиляція та кондиціонування»: – «Не допускається застосовувати запірну арматуру як регулювальну.» та п.6.3.33 «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж», затверджених Міністерством палива та енергетики України від 14.02.2007 року №71, «Використання запірної арматури для регулювання параметрів теплоносія не дозволяється»

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, dimmon said:

Батькам за 64 м2 нарахували по 55.75 = 3568 грн, це приблизно 415 м3 газу

 

А чому в батьків немає субсидії? Через авто молодше 5 років чи щось подібне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, yu2007 сказал:

А чому в батьків немає субсидії? Через авто молодше 5 років чи щось подібне?

Як приклад, приписана внучка поїхала на заробітки, до цього офіційно працювала. Довідку про доходи взяла, але не привезла. Баба сама поїхала до батьків і забрала, а там, виявляється, внучка отримувала 2 ставки (1 ставка її і 1 ставка ділилася на ще одну дівчину, але видавали через внучку) і, при звільненні, отримала чи то премію чи то увольнітельні непогані. Субсидію-то дали, але квартплата, все-рівно більша за пенсію гривень на 500.

952643217_.thumb.png.e4082b31ae620d82baaaaa133b6051a2.png

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, nickel said:

Як приклад...

 

Це варіант, але я чомусь зрозумів з допису, що його батькам доведеться сплатити всю суму за опалення (3500+).

 

А навіщо зараз довідки брати? То ж ніби податкова надає сама всі відомості про доходи заявників? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене так:

 

Clipboard02.bmp

 

Щось неправильно нарахували? 3 кімнатна квартира, панельний будинок, 3оє працюючих. Субсидії нема. Лічильник на під"їзд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, yu2007 сказал:

 

Це варіант, але я чомусь зрозумів з допису, що його батькам доведеться сплатити всю суму за опалення (3500+).

Це я ще забув написати, що голова ОСББ, після зборів голів ОСББ написала оголошення, що потрібно платити повністю, тобто 3700. Чи то щось невірно зрозуміла, про монетизацію чи що.

59 минут назад, yu2007 сказал:

А навіщо зараз довідки брати? То ж ніби податкова надає сама всі відомості про доходи заявників? 

То був період, коли через суд собезу заборонили отримувати від ДФС особисту інформацію (про доходи). І був вибір або чекати поки вони розрулять це або принести довідку. Вибрали - принести довідку.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Ha3aP said:

Щось неправильно нарахували? 3 кімнатна квартира, панельний будинок, 3оє працюючих. Субсидії нема. Лічильник на під"їзд.

 

З усього перерахованого роль грає лише "Лічильник на під"їзд."

І якщо це дійсно просто лічильник, а не "тепловий пункт", то тут може бути кілька варіантів. Наприклад, людина, яка займалась регулюванням подачі теплоносія за допомогою запірної арматури, порушувала ДБНи ще "злісніше", ніж @Ukrainec   :) Або може той лічильник навчився рахувати калорії трішки інакше))) Чи просто "виключали" опалення на якісь періоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

 

З усього перерахованого роль грає лише "Лічильник на під"їзд."

І якщо це дійсно просто лічильник, а не "тепловий пункт", то тут може бути кілька варіантів. Наприклад, людина, яка займалась регулюванням подачі теплоносія за допомогою запірної арматури, порушувала ДБНи ще "злісніше", ніж @Ukrainec   :) Або може той лічильник навчився рахувати калорії трішки інакше))) Чи просто "виключали" опалення на якісь періоди.

Раніше на день вимикали тепло, коли було тепло, а цього місяця я якось не відчув. Хоча вдень рідко буваю вдома, то можливо і дійсно відключали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на диво нарахували за опалення за січень грубо кажучи 1200, за 77 квадратів, містіка. В квартірі жара, в одних труханах хожу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

 

З усього перерахованого роль грає лише "Лічильник на під"їзд."

І якщо це дійсно просто лічильник, а не "тепловий пункт", то тут може бути кілька варіантів. Наприклад, людина, яка займалась регулюванням подачі теплоносія за допомогою запірної арматури, порушувала ДБНи ще "злісніше", ніж @Ukrainec   :) Або може той лічильник навчився рахувати калорії трішки інакше))) Чи просто "виключали" опалення на якісь періоди.

Шо за наєзд опять... Переглянув свій проект, ніде не сказано на який кут має бути відкрита заслінка. :) 

Змінено користувачем Ukrainec
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, halmer сказал:

диво нарахували за опалення за січень грубо кажучи 1200, за 77 квадратів, містіка

Ого, 15,50 грн/м2 - в мене такого тарифу навіть влітку не було))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Saddy сказано:

Ого, 15,50 грн/м2 - в мене такого тарифу навіть влітку не було))))))))

Чесно кажучи я не розумію звідки ці цифри, минулого року 2000-2500 було за опалення, цього року якась херня взагалі, може лічильник на будинок наіпнувся, а може управдом економить. Хотя цього року кусок будинку утеплили, може це якось повпливало, але я дуже сумніваюсь що в таких масштабах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, а де ви дивитесь на том комунал.луцк.уа вартість опалення за квадрат і т.д? Бо в мене тільки, заборгованість, нараховано і до оплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, halmer сказал:

Доречі, а де ви дивитесь на том комунал.луцк.уа вартість опалення за квадрат і т.д? Бо в мене тільки, заборгованість, нараховано і до оплати.

В правому нижньому вікні - дивитись тарифи.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, yu2007 сказано:

 

А чому в батьків немає субсидії? Через авто молодше 5 років чи щось подібне?

 

Твій під...б я зрозумів. У батьків є субсідія, я писав про то що яка різниця між автономкою і центральним, більше ніж у два рази. В мене нема субсидії і не може бути.

 

14 годин тому, yu2007 сказано:

 

Це варіант, але я чомусь зрозумів з допису, що його батькам доведеться сплатити всю суму за опалення (3500+).

 

Моїм батькам нічого не треба платити, в них такі офігенні пенсії, шо я плачу за них.

 

Я рахую це ліцемірство з боку держави розповідати про необхідність скорочення використання газу і при цьому заборонити використання індивідуального опалення, звичайно вигідніше продавати 250% газу від необхідних 100%.

 

https://www.epravda.com.ua/news/2018/12/20/643777/

Змінено користувачем dimmon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, dimmon said:

яка різниця між автономкою і центральним, більше ніж у два рази.

По моїм підрахункам - навіть втричі. Однушка в новобудові 47кв.м. біля вокзалу коштувала в січні 1300грн за все.

Центральне опалення в квартирі без лічильника немає сенсу писати, вже озвучували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, заплатіть повну суму за комуналку, а потім вони знайдуть 1000 причин, щоб не видати вам монетизовані субсидії... це ж Україна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, mykola сказано:

Монетизовані субсидії в березні будуть однозначно, це один з козирів в рукаві Порошенка. А далі буде видно, як карта ляже. Будуть шукати причини для зняття субсидії.

 

не факт

на місцях опоненти можуть запороти весь задум

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...