Перейти до змісту

Візор Чухрій С.С.


reVIZORchik

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Міськрада до домену не має жодного відношення.

Є лише правила домену .ua

https://hostmaster.ua/policy/Policy_of_.UA.html

...

2.18. Адміністратор публічного домену вищого рівня приймає рішення про переделегування публічного домену іншому адміністратору виключно у таких випадках:

2.18.1. за власним бажанням адміністратора публічного домену, висловленим у письмовій формі;

2.18.2. у разі розірвання відповідної угоди адміністратора публічного домену з адміністратором домену .UA;

2.18.3. у разі неодноразових та повторюваних технічних помилок, які роблять неможливим використання доменного імені та/або перешкоджають нормальному функціонуванню публічного домену або системи доменних імен в цілому;

Спочатку звернення до адміністратора домену .ua про наявні проблеми реєстрацій в .lutsk.ua

Якщо проблема не вирішується, приймається рішення про подальшу долю неадекватного адміністратора публічного домену. І не важливо хто перший запропонував, дав обґрунтування необхідності в такому публічному домені. Над адміністрацією .ua є ICANN, проблем нікому не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 122
  • Створено
  • Остання відповідь

мова не про пачки доменів для того що б дорвеї клепати

Ви бачили дори на доменах .lutsk.ua? Покажіть, а то я для себе щось нове взнаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок org.ua - це була вимушена міра,бо на шару 3 домена на добу можна було регати,звідси - наслідки... "дропнеш", скільки? 10-20-30-100? не сміши...

Мова не тільки про .org.ua., а і про інші доменні регіональні зони, які перейшли на EPP, після чого піднялась ціна на них. Наприклад, той самий kiev.ua подорожчав на 30% зразу після переходу на EPP.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міськрада до домену не має жодного відношення.

я просто десь читав, що регіональні домени "закріплені" за відповідними територіальними одиницями, т.е. міськради (райради,сільради) можуть або самі адмініструвати, або обирати адміністратора. В "нашому" випадку - скоріш за все так і є, постараюсь уточнити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міськрада до домену не має жодного відношення.

я просто десь читав, що регіональні домени "закріплені" за відповідними територіальними одиницями, т.е. міськради (райради,сільради) можуть або самі адмініструвати, або обирати адміністратора. В "нашому" випадку - скоріш за все так і є, постараюсь уточнити.

Корінний реєстратор .ua зони (і піддоменів) визначається постановою Кабінету Міністрів Україні. Зараз це "Український мережевий інформаційний центр" (UANIC). Адміністрування піддоменів (регіональних доменів) визначається методом зборів участників на скільки я знаю. А от щоб його змінити, то це має бути дуже велика кількість скарг. На відміну від реєстраторів, які після трьох скарг можуть позбутись права на пряму реєстрацію домена. Тому у випадку довгого зволікання реєстрації домена, скаржитись потрібно не на Візор, а на реєстратора. Ви гроші платите йому, а не Візору. Я, наприклад, всі домени тримаю у nic.ua і ніколи не мав проблем з ними. Якщо не помиляюсь, то по регламенту, реєстрація та зміни в домені .lutsk.ua/.volyn.ua мають тривати довше, ніж тиждень. Якщо більше - то "пинайте" реєстратора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от в міськраді чи виконкомі - то в нього точно все схвачено

А хіба зараз не люстрація??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще напевно каструвати, цікаво б було, пару показових кастрацій, охочих я думаю поубалось би брати хабарі точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відповідно темі і у випадку конкретно з Чухрієм - то мало б зникнути бажання давати хабарі :) і приймати активну участь в на*обування міста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

292958

але вони раніше десь 9.30 його не включають :)

там зазвичай раніше 10-00 нема сенсу дзвонити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ну що "любі друзі". Доменна зона перейшла на EPP, по ідеї всі зміни по доменах, в тому числі реєстрація, проходить моментально. Чекаємо на підвищення цін на них, як тут більшість хотіла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно рахунок прийшов від ТзОВ "бестлінк" замість "візора"

Побачим чи вдасться їм навести лад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да візор продався я теж чув, але понту його купувати то хз :)

та там, вроді, за "копійки" його продали...

А понту? Ну, наприклад, якщо ти розширюєш свою мережу (типу ти ЕйрБітc там, Воля чи Ікс-сіті), то що з "нуля" заходити в місто, а що вже "за пляшку" отримати яку-не-яку робочу абонентську базу і стартову мережу... Це для прикладу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну візор реалізовує той же самий радіоканал, який не дуже дохідний, ібо не помасштабуєш особо, а витрати великі. І за це великий їм респект.

А тепер - хз як воно буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"інтернет-провайдинг" продали, бо в теперішніх умовах - треба постійно розвиватись щоб мати прибуток, а не як раніше - без альтернативи....

але от напрямок який "кормиться" за рахунок муток з бюджетом - напевно не продали, бо знову десь читав - "Електронне табло,яке показує графік прибуття маршруток - встановлять на пр. Соборності біля РАГСу, а встановить його підприємство Візор..." якось так....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...