Перейти до змісту

Візор Чухрій С.С.


reVIZORchik

Рекомендовані повідомлення

Всі свої побажання і просто коли є бажання поспілкуватись присилайте чи дзвоніть скайп ssvizor

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 122
  • Створено
  • Остання відповідь

"поздно пить "Боржоми" когда почки отказали!" - сумніваюсь, що знайдеться тут хтось, хто користується послугами Візора, від "чудового" сервісу вже всі розбіглись по інших провайдерах. Доречі, тема про Візор - тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я на Візорі вже 8 років

всьо чотко

і я... нормуль все. поки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на Візорі, але вже не довго чуствую осталось до дня переходу під інший провайдер. просто руки не доходять зайнятись цим питанням.

П.С. хоча останніх півроку я замітила, що трубку дівки почали брати на офісі і хлопці бистро приходять коли даєш заявку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я на Візорі вже 8 років

всьо чотко

та не гони вчився в Луцьку був на Візорі 5 років, бувало таке що швидкості нема, то інет не працює днями, а бувало таке що заходиш до них в серверну вони там порнуху дивляться на весь звук, а потім коли помітять що хтось прийшов виключають і начинають (РЖАТИ) ходив до них одного разу кабель обжимати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не гони вчився в Луцьку був на Візорі 5 років, бувало таке що швидкості нема, то інет не працює днями, а бувало таке що заходиш до них в серверну вони там порнуху дивляться на весь звук, а потім коли помітять що хтось прийшов виключають і начинають (РЖАТИ) ходив до них одного разу кабель обжимати.

хз, я кажу за себе

бували звичайно дні, що через якісь аварії не було нета, і в мене мережева горіла в грозу декілька разів, але це було рідко і досить давно

і на візор я не ходив і ніхто з мене не ржав, все вирішувалось по телефону з адмінами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Не знаю, як і що з "Візором" можна вирішити по телефону. У них, як тільки якась поломка, то ніхто трубку не піднімає: "Напрямок перевантажений" (це для стаціонарного), і абонент не може підняти трубку (для мобільного). Дзвони, хоч трісни.

Ще, мабуть роки два тому, у них було все нормально, і сайт був хороший svitlan.lutsk.ua (зараз сайтом ніхто не займається, остання новина на сайті датована 09.11.2012 року).

А з серпня минулого року, коли у них два рази підряд крали обладнання, додзвонитися до Візора стало майже неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останніх півроку я замітила, що трубку дівки почали брати на офісі

Якщо ви так часто дзвоните провайдеру, що навіть знаєте коли і як там трубку беруть, значить точно "хороший" провадер :)

Я своєму провайдеру після підключення дзвонив один раз. Зараз від нього лише інколи приходять СМС повідомлення з вибаченнями за незручності, які заздалегідь попереджають про час технічних робіт і про їх закінчення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а) Чухрій - "людина" з якою не можна мати справ ні при яких умовах ібо кине на гроші при першій можливості

можу стверджувати бо маю власний досвід... нажаль

б) ферма "Візор" :) яка може бути компанія з таким керівництвом

в) інет, сапорт - мав декількох знайомих, в яких мусив періодично піднімати нет - лайняні послуги і лайняний сервіс

P.S.: а навіщо ця тема взагалі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Візор якби не був такий косоголовий на волині був би монополістом 100%.

А так взяти все просрати, про таке треба в книжках писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він і так монополіст в багатьох питаннях (наприклад адміністратор зони lutsk.ua). Хоч я і проти монополій (якщо це не твоя власна звісно)) але в кількох питаннях СС виручав, особисто мені жалітись нема на що (незнаю, може треба мати підхід?).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на волині був би монополістом 100%.

А він і був монополістом колись. Потім пішла глобалізація. Так що ви сплутали причину з наслідком.

наприклад адміністратор зони lutsk.ua

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що, зняли? (колись був рух за це, незнаю чим закінчилось)

Не зняли. Поки що без змін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Користуюся провайдером Візор вже декілька років! Згідний з вами на всі 100%, довго приходиться чекати доки майстри прийдуть і часто на вихідних падає інет! Але приходиться терпіти ці недоліки, бо немає іншого провайдера в будинку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь на роботі, інет гамно але від безвихіддя приходиться, питання з візором виясняв 1 раз та й то в дуже грубій формі, після 1 год криків та прямих погроз все працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене також візор на роботі, контора геть ніяка та брехлива, як пропаде інет то можуть тиждень ремонтувати, а по телефону казать, що за 2 години зробимо і так кілька днів підряд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю, як в кого з інтернетом, а мене все влаштовує... в мене радіо від візора за рік користування один раз пропав інет на 2 години а так нормально, заявлена швидкість присутня. кращого на сьогоднішній день в селі Городище 1 - Гірка Полонка і не придумаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на роботі візоровський інтернет

коли він пропадає - нічого дивного, це вже сприймається в рамках норми )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

цікавить наступне, чому отримати доменне імя на інших зонах займає хвилини + доба на налаштування і т.д.

а от на візорі (на lutsk.ua) вже пішов третій тиждень... точніше вже добігає третій тиждень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...