Перейти до змісту

Візор Чухрій С.С.


reVIZORchik

Рекомендовані повідомлення

Є пару варіантів, але воно мені треба? Тільки настрій і ауру псувати)))

- віддати на розтєрзаніє юристам?

- поїхати туди і вкачати люлєй?

...

а сайт далі лежить(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 122
  • Створено
  • Остання відповідь

...

а сайт далі лежить(((

Аналогічно. На телефонах, вказаних в "Контактах" на їхньому сайті,

якась дівчина добросовісно записує номери телефоніфв і обіцяє, що адмін, як тільки, так відразу передзвонить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не до кінця зрозуміло, які претензії можуть бути, якщо домен не оплачений?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попередження якесь мало би бути.

Типу змінюються умови, змінюється реєстрант блаблабла

а то тупо вирубили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домен оплачений і по договору вже має бути включений.

Читайте уважно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попередження якесь мало би бути.

Типу змінюються умови, змінюється реєстрант блаблабла

а то тупо вирубили

Розсилка була від хостмастера всім власникам доменів. Борда жеш працює нормально? Її ще пару тижнів назад перевели до реєстратора. Хоча питання розсилки - це нічия компетенція, бо про попередження на e-mail в договорах нічого не повідомляється. Це проблеми виключно клієнта. Да і зміна реєстранта - це пробачте що таке? :) А то якісь нові поняття для себе відкриваю типу як "зміна реєстранта".

Домен оплачений і по договору вже має бути включений.

Читайте уважно.

Договір з ким саме укладений? Від якого числа? Коли проводили оплату?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто можна людям робити такі западляни, бо про попередження в договорах нічого не повідомляється?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто можна людям робити такі западляни, бо про попередження в договорах нічого не повідомляється?

Що значить запідлянки? Ми живемо в правовій державі, нічиє право тут не порушувалось, якщо є якісь претензії - їх можна відстояти в суді. Десь чиїсь права по договору порушувались? Викладіть скан договору тут (персональну інформацію можете затерти) та пункт, згідно з яким були порушені чиїсь права.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Договір з ким саме укладений? Від якого числа? Коли проводили оплату?

Шановний. договір підписаний вчасно і оплата проведене відповідно.

Не бачу смислу створювати проблему, якщо в ній винна моя сторона.

Якщо Ви хочете взяти на себе відповідальність за дане діяння, я і сканкопії Вам в приват відішлю.

А якщо просто поговорити, то проходьте мимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розсилка була від хостмастера всім власникам доменів.

не всім походу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розсилка була від хостмастера всім власникам доменів.

не всім походу

мені на 4 домени приходило, домени офіційно зареєстровані

на 1, який вирішив не продовжувати, нагадували до станнього

а ось на один "підкрадунський" старий, який забули колись виключити, нічого не приходило - а от він перестав робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Договір з ким саме укладений? Від якого числа? Коли проводили оплату?

Шановний. договір підписаний вчасно і оплата проведене відповідно.

Не бачу смислу створювати проблему, якщо в ній винна моя сторона.

Якщо Ви хочете взяти на себе відповідальність за дане діяння, я і сканкопії Вам в приват відішлю.

А якщо просто поговорити, то проходьте мимо.

То як так, спочатку кажете, що домени не працюють, звинувачуєте тут когось, а тепер кажете, що винні самі. Де логіка? Для чого тоді було взагалі тут щось писати, не розумію.

На рахунок сканів - для чого кажучи А, не говорити Б? Тоді нічого не треба було тут писати. А то ситуація виглядає доволі однобоко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Договір з ким саме укладений? Від якого числа? Коли проводили оплату?

Шановний. договір підписаний вчасно і оплата проведене відповідно.

Не бачу смислу створювати проблему, якщо в ній винна моя сторона.

Якщо Ви хочете взяти на себе відповідальність за дане діяння, я і сканкопії Вам в приват відішлю.

А якщо просто поговорити, то проходьте мимо.

То як так, спочатку кажете, що домени не працюють, звинувачуєте тут когось, а тепер кажете, що винні самі. Де логіка? Для чого тоді було взагалі тут щось писати, не розумію.

Facepalm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Договір з ким саме укладений? Від якого числа? Коли проводили оплату?

Шановний. договір підписаний вчасно і оплата проведене відповідно.

Не бачу смислу створювати проблему, якщо в ній винна моя сторона.

Якщо Ви хочете взяти на себе відповідальність за дане діяння, я і сканкопії Вам в приват відішлю.

А якщо просто поговорити, то проходьте мимо.

То як так, спочатку кажете, що домени не працюють, звинувачуєте тут когось, а тепер кажете, що винні самі. Де логіка? Для чого тоді було взагалі тут щось писати, не розумію.

Facepalm

Я Вам не грубив і не тролив. Хотів допомогти та розібратись в ситуації. Ну раз так, то розбирайтесь самі з цим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не до кінця зрозуміло, які претензії можуть бути, якщо домен не оплачений?

Мені, як споживачу, глибоко монопенісуально, що там із доменом у того, в кого я його замовив. Головне, що я свою частину договору виконав, оплатив. Те, що візор г@ндони - то відомо всім і давно. І те, що вони постійно займаються безпреєдєлом - також факт.

Хотів би я, щоб їх (краще) викупив Airbites... Але то фантастика. :(

По темі - (до Мотороли) - договір в зуби, юриста в жменю і в суд. Хай зачухаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу виступати в ролі адвоката Візора, але прямої його вини в тому, що в декого відключили домен немає. Вина в даному випадку лежить, або ж на самих власниках (реєстрантах), або ж на реєстраторах.

Власники доменів, в першу чергу, повинні вирішувати питання з реєстраторами. Якщо є договір на реєстрацію і супровід доменного імені, то він укладений не з Візором, а з одним із реєстраторів із цього списку, а тому претензії потрібно направляти до них.

Про те, що усі домени проходять актуалізацію говорилося ще в січні місяці. Мені особисто, повідомлення про необхідність переведення доменів до офіційного реєстратора, прийшло ще 30 січня. Наступні листи-нагадування, — 15 березня, 4 і 13 квітня. І так само мало би бути в кожного власника домену. Якщо листи не приходили прямим власникам, значить вони надійшли до тих, хто їх реєстрував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mehanik, ну ти як не крути маєш відношення до доменів, сидите ж в одному кабінеті.

ця фірма „Волинські імена” лише орендую у Візора сервера, ніби так. але там все так заплутанно що краще мене mehanik поправить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli, те, що я більш-менш орієнтуюся в даній темі, — не свідчить про мою причетність до «Візора» чи «Волинських імен». Я не є представником ні «Візора», ні «Волинських імен». І до доменів маю відношення лише у якості реєстранта.

Що стосується «Волинських імен» і їх серверів, — рекомендую, власне, звернутися до них. Тут я Вас, на жаль, поправити не можу, так як не користуюсь серверами даного реєстратора.

Написав попереднє повідомлення тільки для того, щоб роз'яснити ситуацію, яка склалася в регіональних доменах, а не для того, щоб на його основі робити припущення щодо моєї діяльності. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mehanik,

думав трохи привідкриєш завісу що і як....

ну да, нова "студія" нове керівництво..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli, не вдавайтесь до дифамації. Те, що Ви пишете в мою адресу не відповідає дійсності. Ви володієте недостовірною та некоректною інформацією.

Тема стосується «Візора», його керівника та діяльності підприємства. Не варто її перетворювати в оффтоп. Якщо Ви бажаєте отримати непублічну інформацію, то краще її дізнатися в керівництва даного підприємства або його представників. Я не вправі розголошувати те, що не в моїй компетенції. Тим більше, Ви повинні чітко розуміти, що розголошення подібного роду інформації може нести в собі певну відповідальність з певними наслідками.

На цьому пропоную завершити полеміку, і продовжити обговорення, яке відповідає змісту теми. Є питання особисто до мене, прошу будь ласка, пишіть в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

і апять візор, інету нуль, служба підтримки на ігнорі- і так з обіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...