Перейти до змісту

Візор Чухрій С.С.


reVIZORchik

Рекомендовані повідомлення

Це ще нічого, в мене домени до іншого реєстратора уже 2 місяці переводять і ще один не перевели. Контора ще та.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 122
  • Створено
  • Остання відповідь

а от на візорі (на lutsk.ua) вже пішов третій тиждень...

питання не зовсім зрозуміле... якщо реєстрував "*.lutsk.ua" не на Візорі - мої співчуття, в самого були не одноразово такі трабли, в кінці-кінців питання вирішується... в даний момент,я наприклад відмовляю клієнтів від реєстрації доменів в цій зоні, хоча дуже "абідна" за "нашу" LUTSK.UA....

P.S. Суть цього питання, давно відома....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В них там все вручну, як мені пояснювали. І тому, напевно, не завжди вчасно руки доходять. А ще, іноді, листи в СПАМ попадають в них і їх ігнорять. В мене колись таке було ))) думаю, чого не відписують, а оказується таке, добре шо знайомий побачив.

Мутні, короче, там все (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В них там все вручну, як мені пояснювали.

ну, не хочуть робити реєстрацію ч/з API - це їхні проблеми, хай роблять руками - хто ж винен? Просто, є правила делегування домена в конкретній зоні, є обов'язки, а не тільки права. Нормальний, "місцевий" провайдер - вже б давно гроші заробляв, а не так як ці "жопошніки"

P.S. "Місцевий" - нікого конкретно не мав на увазі,але, погодьтесь - вибір є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в даний момент,я наприклад відмовляю клієнтів від реєстрації доменів в цій зоні, хоча дуже "абідна" за "нашу" LUTSK.UA....

клієнт попав такий, що йому вкрай необхідно на lutsk.ua так як потрібна адреса на com.ua вже зайнята

та про що тут говорити, коли тиждень йде тільки на те, щоб виловити людину, яка цим займається в них на візорі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб виловити людину, яка цим займається в них на візорі

До С.С. - підійти....хоча, я свого часу напрягав реєстратора (imena.ua) і вдалось, через деякий-час...

та й альтернативи можна пошукати, все залежить від потреб клієнта. Успіхів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви з візора хочете, вони нікс-адміна шукають вже півроку... ледь 3000 пропонують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ледь 3000 пропонують...

жесть...а колись візор був....ну був...шо ж тепер казати...

не тим "путём" пішли, не все рішає адмін-ресурс..., хоча в порівнянні з західінкомбанком - довго протримались..

P.S. Як згадаю що колись було тільки UUCP, і ніяких вам сайтів... а, і FIDO :_08:

модеми 14400....романтіка ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

2400 і Штірліц на бібісяці.

Іграшка на серваку від якої той же сервант плющило. :)

А такого оператора як Лораінтет?

Візор жив не завдяки СС а всупереч СС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде обробка заявок автоматично через протокол EPP, то ціна буде по 7 баксів за домен. Всі готові платити таку ціну за домен? Сумніваюсь.. Буде .org.ua style v 2.0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2400 і Штірліц на бібісяці.

помню...

А такого оператора як Лораінтет?

ось це вже трохи призабув, а в тебе здається нода була?

по 7 баксів за домен

ну да...школьнікам такі гроші "нэасіліть..."... мова не про пачки доменів для того що б дорвеї клепати (пачками я і com по баксу взяти можу,а то й ще дешевше)

а для комерційних проєктів, тому ціна 7 доларів - ні про що не говорить і нікуди не впирається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да...школьнікам такі гроші "нэасіліть..."

Давайте самокритику залишите при собі.

... мова не про пачки доменів для того що б дорвеї клепати (пачками я і com по баксу взяти можу,а то й ще дешевше)

а для комерційних проєктів, тому ціна 7 доларів - ні про що не говорить і нікуди не впирається...

Бредогенератор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

BkSeo:

2:4631/22 Paradise Lost Staion :)

seolutsk:

7 баксів і можливість не спілкуватись з візором. Окей :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

seolutsk:

7 баксів і можливість не спілкуватись з візором. Окей :)

Пардон, але я при такій ціні половину доменів дропну скоріше всього. Вже краще щось з gTLD майже по цій самій ціні. І так не тільки я думаю. Слідкував за динамікой інших регіональних зон, коли ті на EPP переїхали, то кількість зареєстрованих доменів значно зменшилась. Так що більшість вже перейде на міжнародні доменні зони по тій самій ціні. А в кращому випадку приріст нових доменів просто зупиниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бредогенератор?

Зроби собі такий підпис, буде - саме то...

Пардон, але я при такій ціні половину доменів дропну скоріше всього. Вже краще щось з gTLD майже по цій самій ціні. І так не тільки я думаю. Слідкував за динамікой інших регіональних зон, коли ті на EPP переїхали, то кількість зареєстрованих доменів значно зменшилась. Так що більшість вже перейде на міжнародні доменні зони по тій самій ціні. А в кращому випадку приріст нових доменів просто зупиниться.

Бла-бла-бла, "многа букаф"... на#уя тобі (соррі - не тобі,а - ВАМ) стільки доменів в *.lutsk.ua? якщо вони заробляють гроші - то 7 доларів за рік, це не те що не питання,а навіть не підлягає обговоренню... на рахунок org.ua - це була вимушена міра,бо на шару 3 домена на добу можна було регати,звідси - наслідки... "дропнеш", скільки? 10-20-30-100? не сміши...

пачку 500 gTLD віддам по 1$, купиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

seolutsk:

7 баксів і можливість не спілкуватись з візором. Окей :)

Пардон, але я при такій ціні половину доменів дропну скоріше всього. Вже краще щось з gTLD майже по цій самій ціні. І так не тільки я думаю. Слідкував за динамікой інших регіональних зон, коли ті на EPP переїхали, то кількість зареєстрованих доменів значно зменшилась. Так що більшість вже перейде на міжнародні доменні зони по тій самій ціні. А в кращому випадку приріст нових доменів просто зупиниться.

так при теперішній ціні бажання реєструвати *.lutsk.ua домени пропадає одразу ж після того, як взнаєш куди звертатись

перше що робиш, це не подаєш заявку на реєстрацією, а пробуєш відмовити клієнта

я би платив 7 баксів, аби все було по людськи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я б міг прийняти зону і налаштувати роботу в автоматичному режимі.

Але як згадаю з ким це потрібно рішати, бажання пропадає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б міг прийняти зону і налаштувати роботу в автоматичному режимі.

Так колись ніби і було питання,що б "фотаком" забрав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

То були тільки думки.

СС не віддав би зону :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все-таки, можна "заморочитись" і написати петицію у відповідну інстанцію, тим більше є достойний варіант кому передати (якщо kmd не передумає...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

З понеділка потрібно буде поцікавитись, які там нюанси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нього все схвачено

було схвачено, в облраді колись... тому тепер така жопа, нє, ну і бездарне керівництво теж свою роль зіграло....

Корупціонер

ну, людина - не дуже,м'яко кажучи...

З понеділка потрібно буде поцікавитись, які там нюанси.

там напевно, наскільки мені відомо - треба буде в міськраді це питання "погоджувати"...так прсто - не віддадуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от в міськраді чи виконкомі - то в нього точно все схвачено

то можна сміло стверджувати по проектах з жпс в маршрутках і дибільній зупинці "цифровій" за дурне бабло бюджетне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...