Перейти до змісту

Кто на Визоре, обсуждение.


Рекомендовані повідомлення

Последнее время начало задалбывать качество интернет от Виэора. Зреет мысль поменять оператора. Скорость нормальная, но систематические пропадания сети постоянны. Последнее время по вечерам стало трудно работать. А буквально вчера з завидной периодичнлстью \ 20 сек. есть сеть - 2 мин. нет\ . Включил сегодня утром - тоже самое. Когда звонишь к ним - ответ один "Ведутся работы", как заучено. Сколько они будут вестись! Как минимум имеем неделю проблем с сетью. Откликнитесь пользователи, а особенно работники Визора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 292
  • Створено
  • Остання відповідь

Последнее время начало задалбывать качество интернет от Виэора

да?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кого как сегодня? Я только успеваю написать и отправить, если успею. Если нет- жду сети. звоню к ним- "Направление перегружено".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтверджую.

Один з vpn клієнтів (корпоративний) сидить на візорі, починаючи з вчорашнього дня обриви зв'язку кожні 3-5 хвилин.

post-791-0-43492900-1316240301_thumb.jpg

0332 288-888 'Укртелеком ОПТС - напрямок перевантажено' і телефонуй хоч по трубам..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так а может это что-то глобальнее? У меня на ДГ вчера тоже постоянно пропадал инет, раз в пять минут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так так, останні два дні шось дуже тормозить швидкість інтернет від Візор і інтернет пропадав теж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Они даже уже и телефон не поднимают. Инет глючит также. Заходил к товарищам - у них тоже само

е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Район кінотеатру Промінь - стабілізувалось.

Надолго ли. Я сам живу в этом районе. Будем вечером смотреть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

1534836101.png

+обновления 7ки +заваляний торент

да нормальний візор, вже 4 роки юзаю, поки влаштовує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Что-то снова непонятки с Визором. Вместо Свитлана бросает на сайт Берлога. Скорость галимая. Захожу на файлообменник - попадаю вообще непонятно куда. Кто в курсе, что происходит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вместо Свитлана бросает на сайт Берлога.
Решили, скорее всего, лавочку прикрыть.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что-то снова непонятки с Визором. Вместо Свитлана бросает на сайт Берлога. Скорость галимая. Захожу на файлообменник - попадаю вообще непонятно куда. Кто в курсе, что происходит?

тебя случайно прикрутили к Киевстару

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонил до оператора. Они сами не могут ничего сказать. Но а как же плата за Свитлан... денежку то взяли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kotzar, ти платиш за самий інтернет, тому нема на що нарікати)

Раніше на Візора була така штука як СВІТЛАН, за яку ти щомісяця платив 13 гривень (вроді) зверху за "швидкий доступ до інформації"...

при наявності тарифів 256 - 512 та ВАУ 1 МЕГАБІТ швидкості Світлана (2-9 мбАйт) були бонусом за який варто було доплачувати)

Там були фільми, обмінник, музика...і форум, який ще досі живе (як не дивно)

тому зараз за наявності достойних "зовнішніх" швидкостей немає ніякого сенсу підтримувати життя "внутрішнього" інтернету.... І вирішили таким чином питання)

Я думаю ви мене зрозуміли)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...тому зараз за наявності достойних "зовнішніх" швидкостей немає ніякого сенсу підтримувати життя "внутрішнього" інтернету.... І вирішили таким чином питання)

От такий зараз скріншот, при виборі пункту меню "файлообмінник" з сайту Світлан:

post-6972-0-76908600-1328596496_thumb.jp

Зрештою файлообмінник поступово зжив себе. Погоджуюсь з sasha1132.

Хтось знає що сталось з лімітованими візорівськими тарифними планами?

Кілька місяців статистика - "по нулям". Невже вони автоматично і без попередження стали безлімітними... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kotzar, ти платиш за самий інтернет, тому нема на що нарікати)

Раніше на Візора була така штука як СВІТЛАН, за яку ти щомісяця платив 13 гривень (вроді) зверху за "швидкий доступ до інформації"...

при наявності тарифів 256 - 512 та ВАУ 1 МЕГАБІТ швидкості Світлана (2-9 мбАйт) були бонусом за який варто було доплачувати)

Там були фільми, обмінник, музика...і форум, який ще досі живе (як не дивно)

тому зараз за наявності достойних "зовнішніх" швидкостей немає ніякого сенсу підтримувати життя "внутрішнього" інтернету.... І вирішили таким чином питання)

Я думаю ви мене зрозуміли)

В том то и дело , что плату за Свитлан взяли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, в мене також Візор) Вже 4 чи 5-й рік тому "дятько в курсі справи")

BIKTOP1970 , думаю що ту ціну яку платять лімітникі можна прописати собі безлім з нормальною швидкістю) Тому можливо що деякі тарифні плани накрились трубою. Раджу зазирнути в особисту поштову скриньку, може там прийло повідомлення від Візора щодо змін у тарифних планах.

kotzar, саме плату за Світлан чи за інтернет?

Zevs_Isver,swen1989, не меліть дурниць. На Світлані жорстко ставились до розміщеної там інформації, якщо фільм припустим чи софт був підозрілим - його відразу ж зносили. Да і за всю історію ніхто не посягав на нього тому надалі попрошу не звязувати це з ЕХ.юа (який доречі наразі чудово працює)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надалі попрошу не звязувати це з ЕХ.юа (який доречі наразі чудово працює)

и "файл временно недоступен" не пишет?

На Світлані жорстко ставились до розміщеної там інформації, якщо фільм припустим чи софт був підозрілим - його відразу ж зносили.

ого,

а можно список "не подозрительных" фильмов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...