Перейти до змісту

Кто на Визоре, обсуждение.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 292
  • Створено
  • Остання відповідь

Сам не користувався але рік тому одногрупник підключив собі 100 мб в реалі максимум 30 мб "при хорошій погоді", ну і завжди ішовши додому казав "іду може інтенет вдомауже є"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, в мене також Візор) Вже 4 чи 5-й рік тому "дятько в курсі справи")

BIKTOP1970 , думаю що ту ціну яку платять лімітникі можна прописати собі безлім з нормальною швидкістю) Тому можливо що деякі тарифні плани накрились трубою. Раджу зазирнути в особисту поштову скриньку, може там прийло повідомлення від Візора щодо змін у тарифних планах.

Дякую. Поштова скринька перевіряється кожних 5 хвилин (The Bat), Ніяких повідомлень від Візора давно вже не було. Навіть рахунки (акти виконаних робіт) приносять лише кур'єром, або висилають поштовими конвертами. Тарифні плани залишились без змін (судячи з інформації на їхньому офіційному сайті).

p.s. Користуюсь послугами Візора (з робочих компів) набагато довший термін, практично з моменту початку їхнього існування. За цей період з різними ситуаціями стикався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам не користувався але рік тому одногрупник підключив собі 100 мб в реалі максимум 30 мб "при хорошій погоді", ну і завжди ішовши додому казав "іду може інтенет вдомауже є"

У Визора никогда 100 мб не было, 90 максимум.

Был у них на днях, сказали, что платы за свитлан не будет, а только за интернет. Например 30 мбит - 75 грн/мес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был у них на днях, сказали, что платы за свитлан не будет, а только за интернет. Например 30 мбит - 75 грн/мес.

испугались...

мало того что пиратят,

кто тому же и денег берут за это....

и что самое прикольное - от "свитлала" отказаться нельзя было....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, Незнаю я на Візорі на вул.Кузнєцова все працює ок

в мене і Київстар і ОГО .

але все поки нормально.Як електрика глючить по трасі то у всіх пропадає нет крім ого

думаю погодитесь всі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Скажіть будь ласка, інтернет від Візора через роутер роздавати можна? Моделі звичайні підходять?

Є фіксація за МАС-адресою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь ласка, інтернет від Візора через роутер роздавати можна? Моделі звичайні підходять?

Є фіксація за МАС-адресою

Роздається роутером без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Хтось ще залишився в темі? Тобто на Візорі?

Цікавить як у вас останнім часом з якістю (швидкістю)?

Запитання пов'язане зі стабільними проблемами та незручностями останніх півроку.

Щодо закачувань все Ок. Приміром фільм (2Gb) можна витягти за кілька хвилин. А от сторінки в браузерах відкриваються дуже вже повільно, часом з помилками (недозавантажуються).

Всілякі спідтести показують разючі стрибки по швидкості навіть на дуже коротких проміжках часу - від 5 до 60 Мб/сек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тиждень тому користвувався трохи Візо-нетом, то просто жуть, саме так сторінки недозавантажуються та й на скачуваннях безкінечні обриви.

ББС докладувало шо Візор продається. чи може вже продався, хтось шось чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волі, проблеми вже півтора місяці, на кожні хвилин 1-2 є обриви пакетів, тому дуже часто той самий скайп каже "проблеми з інтернетом" (тариф 5 мбіт) .. Починаю шукати альтернативи для візора у центрі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ББС докладувало шо Візор продається. чи може вже продався, хтось шось чув?

Визор уже 10ть лет продается....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу так!!!

Так як я там працюю то розкажу шо і як!

Начнем з першого повідомлення

ви живете на Волі?

..............

Чому закрили світлан?

Бо на даний момент держава зробила закон про захіст прав!

Такшо він як би є сам сайт но на ньом нема не музикі і фільмів тобто це все заборонено!!!

Нащот сєрвєра кс я скажу!

........................

Чому скорость погана?

Я надіюсь оборудовання замінеця!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арік, а що у вас з підключенням нових абонентів зараз коїться? Знайомий вже місяць оббиває пороги, кормите його "завтраками", а справа з місця так і не рухається. Живе зараз буквально через пару будинків від "Візора"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас на мало робочих через це ми невстигаєм все зробити і відразу і буває шо губляться заявкі! А де саме він живе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як немає кому робити, то й не обіцяйте. Називайте реальні терміни виконання робіт, а то кажете "завтра підключимо", а пройшов місяць, інтернету так і немає. Живе він в на Потебні 48. На скільки я знаю, то в будинку є ваше обладнення. Якщо є вільні порти, то хіба так складно кинути пару метрів кабелю? Якщо немає технічної можливості, то так і скажіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нащот обіцянок то я вже невкурсі! я тільки перший раз почув!!

Та кінути невжко! Сьодні прийшла бухта і якшо небуде всякіх непередбачуваних ремонтів то сьодні проведу! Нащот портів то неповню чи є вільні!

Як з ним можна звязатись??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...