Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

11 минуту назад, vaz75 сказал:

Де в Луцьку можна якісно замінити зчеплення на Ланосі?

050 2Ч5Ч362  Саша львівська

050172579О Микола там же ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, де в Луцьку зроблять діагностику підвіски на "Сенс"? Щоб толково розказали/порадили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, St@S_ сказал:

050 2Ч5Ч362  Саша львівська

Дякую. Саша оперативно і якісно зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще тут запитаю, може хто зтикався.

перестав відкриватись-закриватись замок з кнопки на ключу. батарейку міняв, центральний працює, на ключу світодіод мигає, на панелі нічого не світиться. зранку відкрилась з кнопки потім закриватись не захотіла, і так не працює. що і де я можу глянути сам? чи потрібно їхати десь на сервіс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, pasha717 сказал:

ще тут запитаю, може хто зтикався.

перестав відкриватись-закриватись замок з кнопки на ключу. батарейку міняв, центральний працює, на ключу світодіод мигає, на панелі нічого не світиться. зранку відкрилась з кнопки потім закриватись не захотіла, і так не працює. що і де я можу глянути сам? чи потрібно їхати десь на сервіс?

 

Екстрасенсити буду (марка, модель, центральний замок передбачу штатний, оскільки згадуєш лампочку на панелі...)

Стільки варіантів:

1. Ймовірніша - ніпнувся привод центрального замка (ЦЗ) в водійській двері. Якщо ЦЗ працював повернувши ключа і в пасажирській двері, то зараз при такій дії не закриється лише водійська дверка.

2. Наіпнувся прийомник в блоці управління ЦЗ си передатчик в ключі.

3. Накрилася кнопка в ключі (але тоді не повиннна принатисканні миготіти лампочка на ключі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЦЗ працює, все відкриває/закриває вручну, в мене тільки серцевина одна на добліку в водійській дверці.

більше всього другий варіант, щось з прийомником чи передатчиком в ключі.

де можна продіагностувати синхронізацію ключа з блоком? хто в цьому шарить?

чи до ключників звернутись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт. В мене DAEWOO Lanos 2005 року польської зборки. Постійно світиться CHECK. На авто стоїть газ 2 покоління. Їздив до трьох різних людей. Один сказав, що гідрокомпенсатори треба міняти, інший сказав, що все ок - змінити розхідні матеріали. Третій сказав, що через газову установку - поміняти на 4 покоління і все буде добре. Блін, кого слухати?
Масло, всі фільтри, тосол, тормозна тільки змінені. Про газ навіть слухати не хочеться, бо половина машин на 2 поколінні їздять і без проблем, та й основне те, що чек світиться коли я на бензині їжджу також. Що робити? Хтось може порадити хорошого моториста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба спочатку зробити щоб все добре працювало на бензині, а тоді дивитись як буде з газом. Якщо горить чек, то можливо не працює якийсь датчик і від переходу на газ він сам не відремонтується і не почне працювати.Заїхати на діагностику  єлектрики і перевірити помилки, усунути несправності.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Kiolan сказано:

Заїхати на діагностику  єлектрики і перевірити помилки, усунути несправності.

Ну так про гідрокомпенсатори і газ мені якраз після діагностики й говорили! Знаєте кваліфікованих спеціалістів де можна ті датчики перевірити і усунути несправності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Maters сказал:

Привіт. В мене DAEWOO Lanos 2005 року польської зборки. Постійно світиться CHECK. На авто стоїть газ 2 покоління. Їздив до трьох різних людей. Один сказав, що гідрокомпенсатори треба міняти, інший сказав, що все ок - змінити розхідні матеріали. Третій сказав, що через газову установку - поміняти на 4 покоління і все буде добре. Блін, кого слухати?
Масло, всі фільтри, тосол, тормозна тільки змінені. Про газ навіть слухати не хочеться, бо половина машин на 2 поколінні їздять і без проблем, та й основне те, що чек світиться коли я на бензині їжджу також. Що робити? Хтось може порадити хорошого моториста?

Тут не моторист потрібен, а хороший діагност. По-перше, чек не горить від несправності гідрокомпенсаторів, Може їх і треба міняти, бо вони стукають але це вже інше. По-друге, якщо якесь і було втручання в електрону схему авто, що призводить до загоряння чеку при роботі на газу, то на бензині чек не повинен світитися.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище правильно написали,  чек горить не від механіки( гідрокомпенсатори). В ланосі є датчики повороту дросельної заслонки, холостого ходу, температури, розходу повітря, , лябда зонд , форсунки, єлектонний блок , чкий всім керує... І якщо щось з цього не справне  то  його треба знайти і замінити. Тут на форумі є єлектрик з ніком "Єлектрик", звернись до нього.Чи під їдь в інше місце , де зручно  .

 Датчики  , фото і опис   https://www.drive2.ru/l/3644614/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть чи можливо в Луцьку орендувати "яму" для заміни заднього мосту авто,бажано після 18.00. Відповідь в ПП. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть чи можливо в Луцьку орендувати "яму" для заміни заднього мосту авто,бажано після 18.00. Відповідь в ПП. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Друзі, порадьте, будь ласка, хорошого майстра на гаражах (щоб не в СТО) який робить щеплення в Т4!! Дякую )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, порадьте, будь ласка, хорошого майстра на гаражах (щоб не в СТО) який робить щеплення в Т4!! Дякую )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт. Підкажіть надійного майстра. Fiat Scudo 1998 1.9TD, потрібно замінити ремінь генератора, тросик зщеплення та провести діагностику свічок накалу при необхідності замінити. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.10.2016 at 10:25, sergmaestro сказал:

Привіт. Підкажіть надійного майстра. Fiat Scudo 1998 1.9TD, потрібно замінити ремінь генератора, тросик зщеплення та провести діагностику свічок накалу при необхідності замінити. Дякую

 

0509210454 Сергій Струмівка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підскаже, де якісно проточують гальмівні диски? Читав, що є такі стенди, які дозволяють робити цю процедуру без зняття диску з авто. Чи в нас такі є? Буду вдячний за поміч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...