Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

4 годин тому, pasha717 сказано:

хлопці підскажіть де глянути, або порадьте, 

десь бачив послуги електрика, не можу знайти,

взагалі діло в парктроніках (задні), непрацюють, можливо щось з проводами,

куди звернутись?

Яке авто? Парктронік штатний чи доставний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

штатний, фіат добло, вона стояла рік, може контакти, може провода в бампері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где недорого можно сделать диагностику ходовой Пежо 309 с возможной заменой подшипников на втулки? Скрипит задняя балка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По зварці-рихтовці рекомендую Діму з Лища.

Робить якісно, і, що головне, дуже швидко. 

Особливо варіанти після ДТП. 

тел. 099 6348693

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Magentis сказал:

Чи є в Луцьку майстер, який візметься за ремонт КПП Таврії?

050I72579O Микола Львівська

0502OO39OO Григорій Ковельська

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть сервіс для ЗАЗ Сенс, бажано щоб виконували різні види робіт(хочу занйти місце для постійного обслуговування авто).

Наразі проблема - "гул" після 40  км, грішу на коробку так як на нейтралці "гул" пропадає + поганенько переключаються передачі :(.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, gres сказал:

Підскажіть сервіс для ЗАЗ Сенс, бажано щоб виконували різні види робіт(хочу занйти місце для постійного обслуговування авто).

Наразі проблема - "гул" після 40  км, грішу на коробку так як на нейтралці "гул" пропадає + поганенько переключаються передачі :(.

кпп Сенса слабке місце, можете звернутися по телефонах в моєму пості вище 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт.

Крайслер Гранд Вояджер. Проблема з вентилятором радіатора. ДІагностика показує помилку, а сам вентилятор включається коли захоче. Також перестав працювати склопідйомник. Хто може порадити куди можна з такими недугами звернутись.

ДЯкую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Vgadomsky сказано:

Проблема з вентилятором радіатора. ДІагностика показує помилку, а сам вентилятор включається коли захоче.

Найбільш розповсюджена причина - це резистор пєчкі. Знімаєш його і до електрика http://forum.chrysler-dodge.ru/index.php?showtopic=89641

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, yurgen сказано:

Найбільш розповсюджена причина - це резистор пєчкі. Знімаєш його і до електрика http://forum.chrysler-dodge.ru/index.php?showtopic=89641

Оу, дякую. А щеб адресу Електрика :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, St@S_ сказал:

кпп Сенса слабке місце, можете звернутися по телефонах в моєму пості вище 

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте майстра/сто, що може подивитись і якісно відремонтувати задню балку пежо 206/2007.

Щиро дякую.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, MOTOROLLLA сказано:

Порадьте майстра/сто, що може подивитись і якісно відремонтувати задню балку пежо 206/2007.

Щиро дякую.

Нам Діма з Трункіна робив.я купляв десь в неті виточені пальці. відреставрував відмінно. або їхати в житомирську обл. там колега робив партнера.  

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, MOTOROLLLA сказал:

Порадьте майстра/сто, що може подивитись і якісно відремонтувати задню балку пежо 206/2007.

Щиро дякую.

Некоторые СТО беруться делать. Софрон, Бош, Прибалт-от 2000 работа.

В Киверцах - 1500.

На Ершова - 1000- 2 станции. Та, что со стороны церкви специализируется на французских  торсионках.

Но все станции ставят стандартные запчасти, пальцы и подшипники.

На Трункина токарь переделывает на бронзовые втулкииликапролоновыеи+прессмасленки-- работа 500грн за токарные работы, если не разбиты места под подшипники в рычагах, иначе придется их растачивать в рембыттехнике. И к нему нужно привозить снятую балку.

PS есть капролон диам 57 мм на втулки.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, romanc сказано:

Некоторые СТО беруться делать. Софрон, Бош, Прибалт-от 2000 работа.

В Киверцах - 1500.

На Ершова - 1000- 2 станции. Та, что со стороны церкви специализируется на французских  торсионках.

Но все станции ставят стандартные запчасти, пальцы и подшипники.

На Трункина токарь переделывает на бронзовые втулкииликапролоновыеи+прессмасленки-- работа 500грн за токарные работы, если не разбиты места под подшипники в рычагах, иначе придется их растачивать в рембыттехнике. И к нему нужно привозить снятую балку.

PS есть капролон диам 57 мм на втулки.

Дякую за інформацію! Підкажіть, де саме в Ківерцях знайти цю СТО? Чи може номер телефону туди є? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, romanc сказано:

очередь 1,5недели

вони французів з усієї країни роблять чи там лемури працюють? Єслі шо - в мене був 405-й і скільки часу займає навіть заміна торсіона я знаю. В них якась специфічна спеціалізація може, те що ніхто не робить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, romanc сказано:

50.838991, 25.481570 координаты. очередь 1,5недели.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня панове. Підскажіть хорошого майстра в якого можна постійно ремонтувати свою ласточку. ВАЗ 2106 1992 року.

Дякую наперед!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.06.2016 at 14:09, Vgadomsky сказал:

Оу, дякую. А щеб адресу Електрика :)

 

066-88-64-202 Володимир.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

з гідронасоса, може сальник або з шлангів біля нього витікає масло атф. може хто візьметься за роботу. Renault Kangoo 2000р. Про Сергія з Теремно знаю. за 10 км витікає мабуть 0.5 л. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно замінити коллектор на якорі моторчика бензонасоса, (на 8 ламелей) , хто може зробити ? (телефони, адреса....) (на формулі де генератори - такого не роблять, там де ремонти електроінструменту як варіант, але ті що я обійшов не мали запчастин в наявності)

 

IMG_20160719_111656.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає, де в Луцьку можна промити зсередини і, за потреби, прочистити зовні радіатор легкового сітроена?
Не за "дякую", звісно.

Машина на трасі їде нормально, а в місті на світлофорах і в пробках сигналізує про перегрів двигуна. На сервісі сказали, що з електронікою все добре, помилок в комп"ютері нема, вентилятор на радіаторі крутиться. Хоча жодного разу, як був сигнал про перегрів, вентилятор не крутився.
Зате за місяць до того, як почав показувати перегрів, вентилятор вів себе неадекватно: машина зранку ГЕТЬ холодна, завів, через 10 секунд вимкнув, вийняв ключ - а вентилятор ще хвилин 10 крутиться.
Кажуть сервісники, що може бути забитий радіатор, а електроніка вся в нормі.
Повірю.
Хоча дивно - чому, коли перегрів двигуна, вентилятор стоїть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

On 19.07.2016 at 11:22, Carlsson сказано:

потрібно замінити коллектор на якорі моторчика бензонасоса, (на 8 ламелей) , хто може зробити ? (телефони, адреса....) (на формулі де генератори - такого не роблять, там де ремонти електроінструменту як варіант, але ті що я обійшов не мали запчастин в наявності)

 

IMG_20160719_111656.jpg

А що насос такий дорогий,  мені така процедура,  останній раз обійшлась в 800грн. Доцільніше новий брати.  Та й,  думаю щіткотримачі не у кращому стані.. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...