Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

Що тут непонятного? Місяць зараз знаходиться в сузір'ї Стрільця, і у Форзи обідочка загострилася з теми про Смарт ТВ.

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, nickel сказал:

обідочка загострилася з теми про Смарт ТВ.

:) На обіжених, як то кажуть... Не льсти собі так і не вважай най най. Якщо системне відключення Смарту ти порівнюєш з можливістю відключення клімату у авто - то на кого і на що тут ображатись? :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

13 часов назад, ForZa сказал:

:) На обіжених, як то кажуть... Не льсти собі так і не вважай най най. Якщо системне відключення Смарту ти порівнюєш з можливістю відключення клімату у авто - то на кого і на що тут ображатись? :)

Ти б вже якось визначився чи тобі до красівих чи до розумних. А то і думка моя не цікавить і немає про що зі мною говорити, а лізеш з своїми запитаннями і телевізорами навіть у розділ Політика.

20 часов назад, ForZa сказал:

Висловлювання різних недо... мене мало цікавлять! 

В 14.02.2020 в 16:48, ForZa сказал:

Більше немає про що з тобою говорити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, nickel сказал:

лізеш з своїми запитаннями і телевізорами навіть у розділ Політика

Де я в тебе щось питав? А телевізор - ти ж сам у цій темі згадав де ми з тобою пересікались, а тепер мене цим потикаєш? :) Ти но вірно підмічаєш але сам не робиш того - у дзаркало подивись, а потім до когось справи май! Дивлюсь свербить тобі, сумуєш, немає з ким погавкатись... :) То декілька годин тому лише смайлик вліпив мому допису, а тут вже написати вирішив, нейметься... :) Давай - продовжуй... :horse:Тільки мені вже не цікаво тобі щось відповідати!

Змінено користувачем ForZa
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 час назад, ForZa сказал:

Де я в тебе щось питав?

18 часов назад, ForZa сказал:

Якщо системне відключення Смарту ти порівнюєш з можливістю відключення клімату у авто - то на кого і на що тут ображатись? :)

 

Цитата

А телевізор - ти ж сам у цій темі згадав де ми з тобою пересікались, а тепер мене цим потикаєш?

Я так розумію, що варто хоч комусь згадати телевізор, як в темі з'явиться Форза? Чи з чого ти взяв, що моя згадка зобов'язує тебе на написання нового поста?

Цитата

Тільки мені вже не цікаво тобі щось відповідати!

Я вже це чув і не раз. Бачу ти хазяїн слова. Захотів дав слово, захотів забрав. То кому свербить і нейметься погавкатись?

В 14.02.2020 в 16:48, ForZa сказал:

Більше немає про що з тобою говорити!

 

В 18.02.2020 в 16:24, ForZa сказал:

Висловлювання різних недо... мене мало цікавлять! 

 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.02.2020 at 14:20, zaHARE сказано:

Бронікі Марченка все ж виявились якісними і їх закуповуєЗСУ

Сфальсифікована справа “бронежилетів” розвалюється – суд звільнив генерала Марченко остаточно

spacer.png

  • Збентежений 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Basil сказал:

Після Петіних плокулолів, ще не одна справа розвалиться. Не маю на увазі конкретно цього генерала, тут і майданівський беркут, і Свинарчуки і всі більш-менш відомі справи. Всі докази, що могли, вони знищили ще при Петі. Жодного не посадили. Правда й нові ще нікого не закрили, але кивати на нових, яким дісталися підчищені справи від старих, імхо, не правильно. 

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Після Петіних плокулолів, ще не одна справа розвалиться. Не маю на увазі конкретно цього генерала, тут і майданівський беркут, і Свинарчуки і всі більш-менш відомі справи. Всі докази, що могли, вони знищили ще при Петі. Жодного не посадили. Правда й нові ще нікого не закрили, але кивати на нових, яким дісталися підвищені справи від старих, імхо, не правильно. 

Хай живе український суд - самий гуманний /для тих хто накрав багато і готовий поділитись/ суд в світі! Ну і плокулатура звичайно не відстає. Думаю з такими "саджаннями" корупціонерів слуги до кінця каденції не дотягнуть. Цей хенерал-завгосп ні дня не сидів, щоб зайвого не говорив заставу за нього сплатив Пеця, а цей грошами розкидатися не любить.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Хай живе український суд - самий гуманний /для тих хто має гроші і готовий поділитись/ суд в світі! Ну і плокулатура звичайно не відстає. Думаю з такими успіхами слуги до кінця каденції не дотягнуть.

Поки "батько" нинішньої судової системи України Ківалов не буде відправлений "на задворки", ніц не змінитьтся. ІМХО.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Volyniaka сказал:

Поки "батько" нинішньої судової системи України Ківалов не буде відправлений "на задворки", ніц не змінитьтся. ІМХО.

Ківалов вже давно не при ділах, треба відправляти українських суддів, вони всі вкурили систему і війшли в смак, і набирати нових, поки не будуть підготовлені нові свої можна задіяти з-за кордону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Ківалов вже давно не при ділах, треба відправляти українських суддів, вони всі вкурили систему і війшли в смак, і набирати нових, поки не будуть підготовлені нові свої можна задіяти з-за кордону.

Ківалов досі смикає за всі ниточки, на жаль (певно має досьє на більшість суддів, які через його структури туди й пролізли)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, Volyniaka сказал:

Ківалов досі смикає за всі ниточки, на жаль (певно має досьє на більшість суддів, які через його структури туди й пролізли)

Смикати за ниточки може будьхто, навіть Микола з села Нуйно Камінь-Каширського району, головне щоб був компромат і команда від Пеці.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Смикати за ниточки може будьхто, навіть Микола з села Нуйно Камінь-Каширського району, головне щоб був компромат і команда від Пеці.

Не тупи. І Пєцю всує не припутуй. Якщо не знаєш, що Ківалов ту систему років як 20 вибудовував і вона працює й досі (Мертвеччук там вбудований), то Меркурій тобі суддя, або Гермес, яка міфологія тобі ближче...

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Volyniaka сказал:

Не тупи. І Пєцю всує не припутуй. Якщо не знаєш, що Ківалов ту систему років як 20 вибудовував і вона працює й досі (Мертвеччук там вбудований), то Меркурій тобі суддя, або Гермес, яка міфологія тобі ближче...

Не треба тут приплутувати Меркурія, Гермеса, Ківалова, дзвону струн і дуновєній флєйт. Все більш прозаїчно і практично: українська судова система заточена на заробляння бабок і обслуговування тих хто платить: nothing personal just busines.Може Ківалов і був на початку, але платять зараз інші.:)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Volyniaka сказано:

Поки "батько" нинішньої судової системи України Ківалов не буде відправлений "на задворки", ніц не змінитьтся. ІМХО.

 

а-я-я-й, а як же пєтіна судова "реформа"?

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОРОШЕНКО З ПЛАКАТАМИ І «ГРУПОЮ ПІДТРИМКИ» ПРИЙШОВ У ДБР 

Ілья Новіков (гравець Что? Где? Когда?) росіянин - адвокат Порошенко..... стоїть ззаду Порошенка..... :)

poroh.JPG

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, ForZa сказано:

(гравець Что? Где? Когда?

Вже давно не гравець. Поцікавтесь, чому.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, YVitaliy сказал:

Поцікавтесь, чому.

Тому, що давно з Порошенко і відстоює його інтереси. Ну у моряків був адвокатом, але ж хто їх туди загнав... Кароч - одна шайка-лейка! :) А те, що звертається до рашинських, країни-агресоа, адвокатів - ну так, нормальок, все проходить... Своїх або європейських немає правда? Бо тут "свій" прикормлений! На щось очі можна закрити, коли корисні інтереси, а коли по іншому - то зрада. Ну як завжди у Петюні :)

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рябашапка добро пам"ятає - при Пєті будинок у Франції купив, дружину суддею в Європейський Суд з прав людини влаштував, діткам французьке громадянство порішав. Что єщо нужно чтоби встрєтіть старость?:rolleyes:

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Рябашапка добро пам"ятає - при Пєті будинок у Франції купив, дружину суддею в Європейський Суд з прав людини влаштував, діткам французьке громадянство порішав. Что єщо нужно чтоби встрєтіть старость?:rolleyes:

Та ну! А як же "на 100% моя людина"?

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.03.2020 at 21:16, Віталій СК сказано:

Та ну! А як же "на 100% моя людина"?

У генпрокурора своя версія, чому його хочуть позбутися.

"Хороший прогрес у справі "Приватбанку", "Укрнафти". І всі ці речі змушують деяких людей рухатися дедалі швидше і цинічніше", – заявив генеральний прокурор Руслан Рябошапка.

Багато людей приходили до мене, щось просили. Десь призначити свого прокурорчика, чи ще щось зробити зі справами ... зі "Слуги народу", – повідомив Рябошапка. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Рада призначила Венедіктову генпрокурором

Все Петро - ховайся у жито і вже нікуди не втечеш, кордони закриті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...