Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, Zheny@ сказал:

О!!!! То ти навіть вкурсі скільки грошей в колишнього президента (тоді діючого) було на оффшорному рахунку ???  СБУ не до кінця, а тут якийсь юзер з провінційного форуму знає... єдрьона матрьона...

Чи так в методичці написано?: Відповідати, 1000 доларів США. !

ні, ти просто неуважно слідкуєш за соросятами. Вони все нарили давно і виклали в мережу. І оте всьо шо нарили то і була 1000

 Більше ніц нема, тому й справ ніяких вони відкрити не можуть. 

А шо там бубочка в Омані робив вже розповів? І шо про його офшори скажеш? Всьо по новому? Всьо прозоро? Ну-ну. 
Стара влада крала-гроші були, на депозити міста клали сотні мільйонів.  Нова влада не краде, а гроші десь діваються і на депозит нема шо класти мерам.  І еканоміка стрімко растьот!  До дефолту вже приготувались? Чи ще смієтесь?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, zaHARE сказано:

І оте всьо шо нарили то і була 1000

точно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, MANJAK11 сказал:

аууу

-Доктор, меня всє ігноріруют

-Слєдующій

ей фанати пархатого , ой прозорого, у вас же там той звіт в сусідньому вікні відкритий, вам жалко чи що ? :(

 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, ForZa сказал:

Ваш, наш - країну ділиш? :) Ну-ну...

Ну-ну, на-на, ні-ні. 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.04.2020 at 21:22, jurgen007 сказано:

Посадити пархатого значить підставити американських високопоставлених дольовиків, кому йшли відкати, а це нікому не треба, бо потрібні черговіі позики і допомога - розкрадались фактично гроші американських платників податків і при цьому щось перепадало Україні. Тим більше що  там скоро вибори і може дольовики пархатого прийдуть до влати, тому треба трохи почекати.:)

Звідки така конфіденційна інформація? Цікаво, чесно. :) Чи може я сарказму не зрозумів. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Ромко сказал:

Звідки така конфіденційна інформація? Цікаво, чесно. :) Чи може я сарказму не зрозумів. :)

Для прикладу:

https://zik.ua/news/politics/piramida_koruptsii_do_choho_pryzvede_sprava_pro_rozkradannia_amerykanskoi_dopomohy_ukraini_pro_iake_zaiavliaie_dzhuliani_964667

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Ромко сказал:

Звідки така конфіденційна інформація? Цікаво, чесно. :) Чи може я сарказму не зрозумів. :)

Це зовсім не конфіденційна інформація, а заяви представників Президента США і його самого.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, iiron сказано:

А можна на цей помийний сайт не давати посилання? Це вже давно не український сайт.

Змінено користувачем sergkots
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, sergkots сказал:

А можна на цей помийний сайт не давати посилання? Це вже давно не український сайт.

5 канал не можна, прямий канал також, і зік також. Тільки 1+1 можна?

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, weldermaster сказано:

5 канал не можна, прямий канал також, і зік також. Тільки 1+1 можна?

А більше немає новинних сайтів чи що? зік перекупили москалі і він став рупором лайна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, sergkots сказал:

А більше немає новинних сайтів чи що? зік перекупили москалі і він став рупором лайна.

Та нормальний канал. Що ви від нього хочете? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, weldermaster сказано:

Та нормальний канал. Що ви від нього хочете? 

Щоб закрився а власника посадили.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sergkots сказал:

Щоб закрився а власника посадили.

Це утиски свободи слова і політичні переслідування! ). 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, weldermaster сказано:

Та нормальний канал. Що ви від нього хочете? 

Просто там на початку статті є слова 

Цитувати

Про це повідомляє "Страна.uа"

Але то таке. Давайте поговоримо про провалену судову реформу, через що на посади в всу не пройшли дуже висококваліфіковані кадри, і тепер засудять клятого "рехворматора". То більш реально, ніж якісь там потуги політичного трупа Трампа.

Змінено користувачем YVitaliy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, YVitaliy сказал:

 То більш реально, ніж якісь там потуги політичного трупа Трампа.

Може і потуги, але хіба Президент США збрехав? Чи демократ Байден не давав вказівки пархатому звільнити незручного генпрокурора, який наступив їм на хвоста, в обмін на черговий транш МВФ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не спорю, таке було, просто ця стаття стосується міжсобойчика Байдена і Трампа, аж ніяк не Порошенка. І там (мені так здається) Трамп поки не в виграші (я про вибори в США, в справі про імпічмент він, звісно, на горі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.04.2020 в 13:35, YVitaliy сказал:

Я не спорю, таке було, просто ця стаття стосується міжсобойчика Байдена і Трампа, аж ніяк не Порошенка. І там (мені так здається) Трамп поки не в виграші (я про вибори в США, в справі про імпічмент він, звісно, на горі).

Тобто заява Президента США де прямим текстом  говориться що порошенко і КО розкрадали американську допомогу і позики МВФ пархатого не столується?

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Тобто заява Президента США де прямим текстом  говориться що порошенко і КО розкрадали американську допомогу і позики МВФ пархатого не столується?

Почитай про "Українагейт", якою стороною там Порошенко, Трамп і Байден (точніше, його син). Про які розкрадання зі сторони Байдена (точніше його сина) там йдеться. Звісно, йому допомагав Порошенко, але ж не в цьому річ, правда?

Ось тут можна все почитати, щоб я не роспинався: https://glavcom.ua/world/observe/ukrajinageyt-usi-figuranti-hto-voni-ta-u-chomu-zvinuvachuyutsya-633260.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо все всім відомо то чому його не закривають, ба більше, влаштовують цирк з допитами і слідством?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що там зі звітом *самого прозорого* фонду ?

 

ЗІ я не забуду про це питати )))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
38 минут назад, zaHARE сказал:

Ти писав і тобі відмовили? 

Я думав ти не балабол. Якщо взявся стверджувати, що фонд прозорий, то візьмеш і подасиш запит в податкову, щоб втерти на носа і довести прозорість фонду. Але нє, все нормально, балабол балаболом.

В 07.04.2020 в 13:14, zaHARE сказал:

Якраз ці фонди самі прозорі і звітність там теж прозора. Якби порох вивів з них хоч гривню, то його засадив би ще Рябошапка. А так ніхєра в них нема на "костю саприкіна")))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, nickel сказал:

Я думав ти не балабол. Якщо взявся стверджувати, що фонд прозорий, то візьмеш і подасиш запит в податкову, щоб втерти на носа і довести прозорість фонду. Але нє, все нормально, балабол балаболом.

 

Я думав ти не балабол. Якщо взявся стверджувати, що фонд НЕ прозорий, то візьмеш і подасиш запит в податкову, щоб втерти на носа і довести НЕ прозорість фонду. Але нє, все нормально, балабол балаболом.

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, zaHARE сказал:

Я думав ти не балабол. Якщо взявся стверджувати, що фонд НЕ прозорий, то візьмеш і подасиш запит в податкову, щоб втерти на носа і довести НЕ прозорість фонду. Але нє, все нормально, балабол балаболом.

Ти ще й окунь...

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всетаки d.u.a.l правий. Нєфіг тратити свої нерви, побачив, щось написав порохобот, не сподобалось, поставив мінуса і пішов далі. Але ж важко дивитись, коли тобі брешуть,маніпулюють і викручуются прямо в очі. Треба спробувати себе втримати

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...