Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Nokian сказал:

Молодець.

Найперше-треба УСВІДОМИТИ, що статки ростуть прямо пропорційно від здібностей людини.В першу чергу.

Не завжди

Куча депутатів сидить в раді взагалі без мозгів, ніфіга не роблять, кнопки жмуть, але зі статками в них все нормально.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто ж то тих депутатів обрав?

Хто їх туди посадив?

Чи не наш такий мудрий, розумний  бла бла бла народ?

Подивись на склад Волинської облради, або навіть Луцької міськради.

Ну явно самі достойні, самі мудрі самі працьовиті , про чесність вже й не кажу, представники Волині.

Не ми їх обрали?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Nokian сказано:

Ну якщо я  настільки тупий- то ти виходить дуже розумний.

Тоді чому твої статки не ростуть, якщо ти такий розумний?

тому що не всі в цьому світі є бізнесменами чи підприємцями. Є прості робітники (водії, напр., маляри, майстри), є інженери, вчителі, є купа професій, де заробітня плата не залежить від "здібностей", як ти пишеш, а залежить від рівня життя в країні. Чи може, по-твоєму, нормально жити мають право лише ділові "наполегливі-цілеспрямовані"? Тоді поясни, чому той же водій в європах-америках може дозволити собі достатньо заробляти лише на основній своїй роботі, не думаючи про "ще крутитись на халтурах", а в нас лише проживати на субсидії? Це вони в нас такі, самі винні, так? Не хочуть...  :sm110:

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Половина йшла по мажоритарці,  відкриті ,далі нікуди.

Ну і можна подумати, що НАШ народ, ХОЧ трохи звертає увагу на команду  політика.

В Зеленського он досі нічого не відомо про його команду, а три четверті за нього проголосували.

.Так, відкриті списки потрібні, але ми дійшли до такого рівня, коли більшість виборці в НЕ ДУМАЮТЬ адекватно  ,кого вони обирають.

Восени побачимо другу серію.

І якщо  повториться  знову сценарій і теперішній- то через рік статки Джека  зменшаться.

А поскільки зменшаться вони ще й багатьох інших громадян- то ці обурені громадяни почнуть  активно шукати винних..

Здогадуєшся кого знайдуть?

 

В Америці при Обамі ( аналогу Ющенка та Зеленського)  найкраз і була криза, а  при Трампові(  баризі та мілярдерові) зараз підйом економіки.

 

І ще дуже цікаво, хто ж то буде у ,,відкрити списках,,  партії Слуга народу.

Напевно весь Укроп.

 

 

 

 

Змінено користувачем Nokian
  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай не будем давати таких впевнених прогнозів))

Ти не пробував на Форексі заробляти?))

Ти так все знаєш шо буде за півроку-рік-два.... Може ну його той магазин, там більше можна заробити))

На одних курсах скільки міг заробити з 13-го року.

  • Дякую! 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, WebTraveller сказал:

На одних курсах скільки міг заробити з 13-го року.

:smile-zachot::101010::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, WebTraveller сказал:

Про закриті списки нє, не чув?))

Одна з багатьох невиконаних обіцянок Петі: 

Відмова від змішаної пропорційно-мажоритарної виборчої системи та запровадження пропорційної виборчої системи виборів до Верховної Ради України за якої виборці матимуть можливість голосувати за конкретних кандидатів у багатомандатних виборчих округах пропорційна система з відкритими списками.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

додам до свого попереднього посту

Рівень життя (в тому числі зросту моїх статків, мене ленивого-ненаполегливого-нецілеспрямованого і т.д., по твоїй кваліфікаційній шкалі) залежить від росту ВВП країни на душу населення. Так от в нас, в Україні, досі, до цього часу, кого б ми не обирали, ВВП майже не змінюється... За всі ці роки незалежності!

Для наочного розуміння розуміння ось порівняльні графіки з різних джерел - в них добре прослідковується "стабільність" України

Спойлер

840px-%D0%92%D0%92%D0%9F_%D0%BF%D0%BE_%D0%9F%D0%9F%D0%A1_%D0%B2_%D0%A1%D0%9D%D0%93_1990-2016_%D0%92%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BA.PNG

443f403b5961eed87caad4d0a2a5f637.png

ÐÐРпо ÐÐС

original.png

СпÑинÑеÑÑ Ð¸ ÑÑайеÑÑ ÑÑÑан СÐРв ÑкономиÑеÑком виде ÑоÑÐµÐ²Ð½Ð¾Ð²Ð°Ð½Ð¸Ñ ÐолиÑика, Снг, Экономика, СÑавнение, Ðвп

АЛЕ СТАТКИ ОЛІГАРХІВ НАШИХ при цьому НЕЗМІННО ЗРОСТАЮТЬ!

І неважливо, виявляється, якого кольору ті олігархи, чи голубі, чи помаранчеві, чи в смужку - це все костюми, а спідня білизна, виявляється, у всіх них має кольори ЛГБТ

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Давай не будем давати таких впевнених прогнозів))

Ти не пробував на Форексі заробляти?))

Ти так все знаєш шо буде за півроку-рік-два.... Може ну його той магазин, там більше можна заробити))

На одних курсах скільки міг заробити з 13-го року.

А ти не знаєш,що  на Форексі не заробляють, а Форекс ЗАРОБЛЯЄ на тобі?

Ти не знаєш,що на курсах заробляють ТІ, хто ці курси встановлює?

 

Люди,зніміть рожеві окуляри.

Ніякі відкриті списки ( вони звісно важливі та потрібні) не змінять віртуалізацію сучасних виборів.

Наш народу і далі говоритимутьте, ЩО ВІН ХОЧЕ ПОЧУТИ. Ми приречені . Ляшка та Юлю замінив Зеленський.

І далі обиратимуть не розумом ,а емоціями.. А емоції легко та просто формуються рекламою за один місяць.

Я це знає і зсередини , і ззовні.

https://music-action.livejournal.com/800507.html

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

А ти не знаєш,що  на Форексі не заробляють, а Форекс ЗАРОБЛЯЄ на тобі?

Ти не знаєш,що на курсах заробляють ТІ, хто ці курси встановлює?

 

В тебе невірна інформація

Мій кум років 10 вже цим займається. Не мільйонер, але на життя в Києві нормально заробляє

Правда він дуже освічена людина, розбирається в фінансах і у всьому з цим зв"язаним. Працював в банку кілька років, пішов з банку на користь постійної торгівлі на форексі.

В свій час і я пробував з рік там торгувати. Багато не заробив, але в невеликому плюсі і нічого не втратив. Закинув, бо цим треба займатись постійно, бути в курсі економічних і фінансових подій в світі. Це не моє

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, jack74 сказал:

Так от в нас, в Україні, досі, до цього часу, кого б ми не обирали, ВВП майже не змінюється...

В мене інші дані

 

Screenshot_20190422-104259.thumb.png.fe91a099c60ff69a25c119e1f6d3282c.png

Ітого, ріст з 2002 по 2013 майже в 5 разів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, jack74 сказано:

додам до свого попереднього посту

Рівень життя (в тому числі зросту моїх статків, мене ленивого-ненаполегливого-нецілеспрямованого і т.д., по твоїй кваліфікаційній шкалі) залежить від росту ВВП країни на душу населення. Так от в нас, в Україні, досі, до цього часу, кого б ми не обирали, ВВП майже не змінюється... За всі ці роки незалежності!

Для наочного розуміння розуміння ось порівняльні графіки з різних джерел - в них добре прослідковується "стабільність" України

  Показати прихований контент

840px-%D0%92%D0%92%D0%9F_%D0%BF%D0%BE_%D0%9F%D0%9F%D0%A1_%D0%B2_%D0%A1%D0%9D%D0%93_1990-2016_%D0%92%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BA.PNG

443f403b5961eed87caad4d0a2a5f637.png

ÐÐРпо ÐÐС

original.png

СпÑинÑеÑÑ Ð¸ ÑÑайеÑÑ ÑÑÑан СÐРв ÑкономиÑеÑком виде ÑоÑÐµÐ²Ð½Ð¾Ð²Ð°Ð½Ð¸Ñ ÐолиÑика, Снг, Экономика, СÑавнение, Ðвп

АЛЕ СТАТКИ ОЛІГАРХІВ НАШИХ при цьому НЕЗМІННО ЗРОСТАЮТЬ!

І неважливо, виявляється, якого кольору ті олігархи, чи голубі, чи помаранчеві, чи в смужку - це все костюми, а спідня білизна, виявляється, у всіх них має кольори ЛГБТ

Бо статки зростають не від  роботи, а від ІНВЕСТУВАННЯ.

Звісно від ПРАВИЛЬНОГО інвестування..Це теж робота, але на 99,9  розумова.

Ну і звісно треба мати ЩО інвестувати.

Цьому треба вчитим зі школи, а дечому і з дитячого садка.

Ясно , що держава у цоьму не зацікавлена, тому спасіння потопаючх, як завжди справа рук самих потопаючих.

Найперше, треба усвідомити, що поки чекатмеш  на зростання ВВп, то  життя і пройде.

Тому на Зеленського надійся, а сам не плошай.

От ті міліони , чи вже десяток міліонів українців ,так і роблять.

Це все, що я хочу донести.Іякщо я якоюсь мірою говорю образливо- бо я не балотуюсь в депутати, мені не треба лестити  виборцям, а мої різкі  слова заставлять  когось стрепенутись, оглянутись,замислитись  і зробити  своє життя іншим, не плисти тупо по руслу- то це і є найкраща нагорода.

Мої бувші співробітники ,що прийшли 18 річними, зараз вже маютьсвоїх дітей  і  вдячні мені.

Значить щось я таки робив правильно.

І робитиму..

 

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 минуту назад, Nokian сказал:

Мої бувші співробітники ,що прийшли 18 річними, зараз вже маютьсвоїх дітей  і  вдячні мені.

Значить щось я таки робив правильно.

І робитиму..

 

Ти їм дітей настругав? о_О

  • Ха-ха 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, volks сказал:

В мене інші дані

 

Screenshot_20190422-104259.thumb.png.fe91a099c60ff69a25c119e1f6d3282c.png

Ітого, ріст з 2002 по 2013 майже в 5 разів

Якщо взяти з 1991 року і по сьогодні, то ввп виросло менше менше ніж на 45% за 28 років. Лише щоб не відставати від світової економіки ріст має бути більше 7% в рік, і то це буде стояння на місці.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, volks сказано:

Ітого, ріст з 2002 по 2013 майже в 5 разів

Це чьо? Фєдирич маладєц виходить був? А ми не пойняли?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, nickel сказал:

Якщо взяти з 1991 року і по сьогодні, то ввп виросло менше менше ніж на 45% за 28 років.

Так мова ж була про те, що ввп практично не змінювалось. Так я показав ріст в 4.5 рази. 

6 минут назад, S30 сказал:

Це чьо? Фєдирич маладєц виходить був?

Про нього можна або погано, або ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

а залежить від рівня життя в країні

Ну він же все по собі порівнює і по своїх статках! В людей статки ростуть - йдуть до нього купувати, а звідси і його статки збільшуються, а все інше його мало цікавить. В кого яка робота, які статки в тих людей які не продавці... то таке...

Змінено користувачем ForZa
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Nokian сказал:

Це все, що я хочу донести.Іякщо я якоюсь мірою говорю образливо- бо я не балотуюсь в депутати, мені не треба лестити  виборцям, а мої різкі  слова заставлять  когось стрепенутись, оглянутись,замислитись  і зробити  своє життя іншим, не плисти тупо по руслу- то це і є найкраща нагорода.

Мої бувші співробітники ,що прийшли 18 річними, зараз вже маютьсвоїх дітей  і  вдячні мені.

Значить щось я таки робив правильно.

І робитиму..

 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший пійшов...

Губернатор Львівщини йде з посади 

AgentSmith13 не взнаєш як там губер Савченко, ще не пакує валізи?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

 

Ти їм дітей настругав? о_О

З цим вони самі справились на відмінно.

А орієнтири задав  у житті правильні.

 

І вони не скиглять, і нормально стоятьна ногах.

Чого і всім бажаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Nokian сказал:

А орієнтири задав  у житті правильні.

 

І вони не скиглять, і нормально стоятьна ногах.

Чого і всім бажаю.

Мабуть найкращим їхнім рішенням було піти від тебе?

  • Дякую! 2
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то нормальний момент в рості молодої людини, коли вона переходить на новий рівень та починає працювати сама на себе.

Звісно в особситому плані таке рішення є дуже плзитивним.

Для особистості.

Вони мені вдячні, я за них радий.

Має бути не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прогнозистом був, агітатором був, тепер нове амплуа, сенсей - наставник :) Думаю, тут ти такий самий *успішний*, як і в минулих іпостасях :D

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Nokian сказал:

Взагалі то нормальний момент в рості молодої людини, коли вона переходить на новий рівень та починає працювати сама на себе.

Звісно в особситому плані таке рішення є дуже плзитивним.

Для особистості.

Вони мені вдячні, я за них радий.

Має бути не так?

Так, все так. Тільки ти співаєш сам про себе, тому в тебе все так гарно, а набагато цікавіше слухати інших про тебе, а там може бути як в Порошенка лише 25%.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...