Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

Ну якщо слухати Маняка про мене, то  все одно, що про Порошенка на 1+1.

Зараз же подія , це не те,що відбулось насправді,а те, як і що про цю подію написали та показали.

А про себе я співаю в першу чергу тому, що я себе ж тки трохи краще знаю, ніж інші.

Звісно мені ,як і кожній критичній  до себе людині,важливі  слова та думки  зі сторони

Але слова та думки,а не безликі мінуси та емоційні образи.

Вони просто сміття.

Чим більше їх дехто продукує- тим менша їх цінність.

Тому насправді 25% за Порошенка для України важать набагато більше, ніж 75% Зеленського.

На цьому закінчую .

Єдине, що цікаво було би почути в ЦІЙ темі, чи  задоволений сьогодні ТС цієї теми. ну і ще Ромаха.

Якби він був послідовним, то вже би мав виставити  всім ,бо збулась його мрія.

Не за рік, не за два,яквін пророкував, але ж нарешті.

 

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

 

Тому насправді 25% за Порошенка для України важать набагато більше, ніж 75% за Зеленського. 

 

 

А кто уже взвесил? Как можно судить о вкусе блюда, которого ты не ел???? Или как в анекдоте.

......Херня эта ваша опера.

------- а Вы её слушали????

........ Нет! Но мне Рабиновичь напел. 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, DarkMonk сказано:

А кто уже взвесил? Как можно судить о вкусе блюда, которого ты не ел???? Или как в анекдоте.

......Херня эта ваша опера.

------- а Вы её слушали????

........ Нет! Но мне Рабиновичь напел. 

просто мільярди мух  не можуть помилятися.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую:

Цитата

Відсьогодні всі вже знають, що Володимир Зеленський виграв вибори і стане новим, 6-м по рахунку президентом України. Почнемо із вже очевидного позитиву - це були найдемократичніші вибори в історії України, із найбільшою кількістю реальних кандидатів, неодноразовими змінами лідерів перегонів та найменшою роллю адмінресурсу, каруселей чи інших порушень. За це слід подякувати Центральна Виборча Комiсiя, але, в першу чергу, ще чинному президенту Петро Порошенко.

Є і багато інших успіхів і вдалих рішень, за які слід сказати #дякую_Порошенко. ProZorro починалось із нарад в залах та ситуативній кімнаті Президента. Безвіз, українізація, декомунізація, Томос, чистка банківської системи, посилення армії, децентралізація, реформи газового ринку, дипломатичні перемоги тощо. Да і банально 4 роки тому я потрапив в уряд, просто надіславши резюме міжнародній рекрутинговій компанії, яка працювала на адміністрацію президента (скрін у першому коменті). Це був знак безпрецедентної відкритості як для України, так і для всіх пост-радянських країн. І за 4 роки я можу відверто сказати, що мене особисто ніколи адміністрація не просила про жодну послугу «у відповідь».

Але були зроблені і помилки, які, врешті, коштували Порошенку шансу переобратись - в першу чергу, кадрові. Наприклад, в оточенні президента і його політичній силі були персонажі, які відкрито і кулуарно боролись проти реформ, які робила наша команда, відкривали кримінальні справи і всіляко намагались встромити ножа у спину. У людей по всій Україні не з‘явилось відчуття справедливості і відкритості влади, щирості її намірів. Частина реформ були половинчасті і не виправдали очікувань українців, наприклад, в сфері боротьби із корупцією.

Я сподіваюсь, що Петро Олексійович зробив висновки із результатів - і ще зможе принести країні багато користі. Так само я сподіваюсь, що висновки зроблять і еліти в цілому - як би там не було, українці прагнуть змін. Вчора переможений кандидат зателефонував переможцю і привітав його, а також запропонував передати весь досвід і контакти. Так і нам всім - безпартійним технократам, активістам нових ліберальних сил, прибічникам нового президента і соратникам всіх кандидатів, що програли - треба тепер єднатись, аби будувати вільну, успішну, сучасну Україну. Настав новий день - і він робочий. Отже, вйо до роботи, лупати скалу!  Стоїмо!

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, zaHARE сказал:

Вчора переможений кандидат зателефонував переможцю і привітав його, а також запропонував передати весь досвід і контакти

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фейсбук рясніє однотипними дописами. Всі намагаються запам'ятати курс долара.

А є в когось збережений такий допис за 2014 рік? Саме час дістати його і оцінити Петра.

Спойлер

Для истории:-) 
Через год ФБ напомнит, через 2 и через 5.

"Хочу, чтобы фб напоминал каждый год.

Сегодня 21.04.2019
Курс $ - 27грн

Налог на ФОП - 5%
+ ЄСВ 0.22xМінімалка = 918,06 грн
Налоги: Налог на зп ЕСВ - 22% , НДФЛ - 18%, ВС (1,5%)
Налог на прибыль – 18%, НДС – 20%

Бензин - 26-30 грн ~ 0.96-1.1$
Газ 1 куб 8.5 грн ~ 0.314$
Газ авто - 13 грн ~0.48$
Проезд в метро - 8 грн ~ 0.296$
Билет на Интерсити - 600 грн ~22.2$
Пенсия у бабушки - 3800 грн ~140$
Минималка - 4173 грн ~153,3$
Вкусный Кофе  в парке - 22 грн ~0.8$
Цезарь в среднем ресторане 90-120 грн ~3.3-4.4$

Цены на продукты: Молоко 25грн./1л, яйца 25грн./10шт., свинина 130грн./1кг., курица 70 грн./1 кг., телятина 140 грн./кг, филе куриное 110-115 грн./кг, филе индюшиное -135 грн./кг, редиска – 20-25 грн./кг, капуста молодая – 35 грн./кг

Коммунальные:
1 квт. электроэнергии (до 100 квт. и больше) -0,9 грн./квт и 1,68 грн./квт.
Газ 8,5грн./1 куб
Вода 15,048 грн./м.куб. с НДС с 12.09.2018 г.
Интернет 150грн. - 100мегабит /месяц
Кабельное 70 грн.-150 грн. /месяц
Лифт - 100 грн.

Ночь в гостинице Киева – 800 – 1800 грн.

Зарплата учителя на двух ставках - около 14 000 грн ~ 520 долларов

Зарплата рядового солдата с надбавками на первой линии в ООС - 24 000 грн ~ 888.8$

- Зовнішній борг - 50.07 млрд $
- Загальний борг - 78.23 млрд $
- Золотовалютні рез - 20.64 млрд $
- Мін. ЗП - 4 173 грн~153.3$
- Мін. пенсія - 1497 грн~55$ (с 1 грудня - 1624 грн. ~60$)

- Карта адміністративно-територіального устрою України не підлягає сумніву!

безвиз, билет на лоукост до Барселоны туда и назад 1800 грн ~ 66.6$
на МАУ 5500грн ~203$

МВФ дает кредиты
Америка поставляет летальное оружие

Державна мова одна - Українська

Россия захватила (Не под контролем Украины) - Крым, Донецк, Луганск

Я с гордостью говорю Ukraine, все в Европе знают где это, и я вижу в их глазах поддержку!

Добавляйте ваши пункты, пусть будет для истории."

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

Фейсбук рясніє однотипними дописами. Всі намагаються запам'ятати курс долара.

А є в когось збережений такий допис за 2014 рік? Саме час дістати його і оцінити Петра.

  Показати прихований контент

Для истории:-) 
Через год ФБ напомнит, через 2 и через 5.

"Хочу, чтобы фб напоминал каждый год.

Сегодня 21.04.2019
Курс $ - 27грн

Налог на ФОП - 5%
+ ЄСВ 0.22xМінімалка = 918,06 грн
Налоги: Налог на зп ЕСВ - 22% , НДФЛ - 18%, ВС (1,5%)
Налог на прибыль – 18%, НДС – 20%

Бензин - 26-30 грн ~ 0.96-1.1$
Газ 1 куб 8.5 грн ~ 0.314$
Газ авто - 13 грн ~0.48$
Проезд в метро - 8 грн ~ 0.296$
Билет на Интерсити - 600 грн ~22.2$
Пенсия у бабушки - 3800 грн ~140$
Минималка - 4173 грн ~153,3$
Вкусный Кофе  в парке - 22 грн ~0.8$
Цезарь в среднем ресторане 90-120 грн ~3.3-4.4$

Цены на продукты: Молоко 25грн./1л, яйца 25грн./10шт., свинина 130грн./1кг., курица 70 грн./1 кг., телятина 140 грн./кг, филе куриное 110-115 грн./кг, филе индюшиное -135 грн./кг, редиска – 20-25 грн./кг, капуста молодая – 35 грн./кг

Коммунальные:
1 квт. электроэнергии (до 100 квт. и больше) -0,9 грн./квт и 1,68 грн./квт.
Газ 8,5грн./1 куб
Вода 15,048 грн./м.куб. с НДС с 12.09.2018 г.
Интернет 150грн. - 100мегабит /месяц
Кабельное 70 грн.-150 грн. /месяц
Лифт - 100 грн.

Ночь в гостинице Киева – 800 – 1800 грн.

Зарплата учителя на двух ставках - около 14 000 грн ~ 520 долларов

Зарплата рядового солдата с надбавками на первой линии в ООС - 24 000 грн ~ 888.8$

- Зовнішній борг - 50.07 млрд $
- Загальний борг - 78.23 млрд $
- Золотовалютні рез - 20.64 млрд $
- Мін. ЗП - 4 173 грн~153.3$
- Мін. пенсія - 1497 грн~55$ (с 1 грудня - 1624 грн. ~60$)

- Карта адміністративно-територіального устрою України не підлягає сумніву!

безвиз, билет на лоукост до Барселоны туда и назад 1800 грн ~ 66.6$
на МАУ 5500грн ~203$

МВФ дает кредиты
Америка поставляет летальное оружие

Державна мова одна - Українська

Россия захватила (Не под контролем Украины) - Крым, Донецк, Луганск

Я с гордостью говорю Ukraine, все в Европе знают где это, и я вижу в их глазах поддержку!

Добавляйте ваши пункты, пусть будет для истории."

 

курс долара не пам'ятаю, а от ціна на газ ~ 1грн

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, zaHARE сказано:

Підтримую:

Цитувати

Є і багато інших успіхів і вдалих рішень, за які слід сказати дякую_Порошенко. ...реформи газового ринку,

 

ах..ть щастя! тільки КОМУ??? Нам ця "реформа" вилилась в 8,55грн/куб! І це при наявності власного видобутку!

 

Може цю дифірамбу можна було сказати коротше?:

Цитувати

Є за що сказати дякую_Порошенко. ... - банально 4 роки тому я потрапив в уряд, ...

 

а оце "посилення армії" - яка конкретно заслуга Пороха в цьому? Його заводи отримали замовлення оборонпрому і заробляли на цьому? А якби не постійні "чарівні пендалі" волонтерів?!?! Він би рухався??? Волонтерів, яких він обісрав

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, jack74 сказал:

а оце "посилення армії" - яка конкретно заслуга Пороха в цьому? Його заводи отримали замовлення оборонпрому і заробляли на цьому? А якби не постійні "чарівні пендалі" волонтерів?!?! Він би рухався??? Волонтерів, яких він обісрав

   Майже лярд власних коштів тобі достатньо? не кажучи про все інше( поговори з тими,хто на нулях з 2014 року)

А через 2 місяці я спитаю в тебе - " Хто наживається на війні?"

Волонтери,яких він "обісрав", працюють з ним і підтримують його, а перед однією з волонтерок в його команді він навіть став на олімпійському на коліно. Дивно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74

1 час назад, Zevs_Isver сказал:

просто мільярди мух  не можуть помилятися.....

Даже если сравнить нас с мухами, то не миллиарды а всего 40 миллионов, а вот недавно мы гордились что нас 52 миллиона :) Это о чём то говорит ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, zaHARE сказано:

Майже лярд власних коштів тобі достатньо?

ти бачив платіжки? Чи може чумайдана того ніс? Чи просто в методичці було?

А Коломойський скільки дав? А Ахмєтов? А Скрябін? А Притула? А я скільки давав? А ми всі скільки??? Чим міряти будемо? ЩО нам тепер за те має бути???

Сподіваюсь, ти мене зрозумів

 

18 хвилин тому, zaHARE сказано:

не кажучи про все інше( поговори з тими,хто на нулях з 2014 року)

з "ким конкретно???

а давай "кажучи", а не переводячи стрілки - що "все інше"?

 

20 хвилин тому, zaHARE сказано:

Волонтери,яких він "обісрав", працюють з ним і підтримують його

хтось працює, а хтось ні, хтось підтримує, хтось ні... це не показник

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MANJAK11 сказано:

прогнозистом був, агітатором був, тепер нове амплуа, сенсей - наставник :) Думаю, тут ти такий самий *успішний*, як і в минулих іпостасях :D

А за амплуа шось дають? (с) ЗЛС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 рік перед "Революцією" при Янику ще ... долар по 10 пориблизно.... Булка чорного 3 грн маршрутка 2 грн   умовна зп 2100грн(210$)  ну і платіжка комуналки на січень 500грн (двокімн 50кв) 

 

умовна зп зараз 5100грн  = 189$ що менше ніж при янику.... а ціни і плтіжки самі знаєте....  купівельна спроможність населення за часів Януковича була більша ніж зараз.... 

 

Одна всім відомі фактори і це не слід прид"являти ясне діло як вину Порошенку.... Навіть навпаки... після 1 року каденціі було ще гірше .... потім стабілізувалось.... 

 

 

Однак цифри кажуть самі за себе.... 

І народу начхати на томос безвіз і тд.... як купівельна спроможнісь і рівень життя падає.... тому й маємо що маємо...

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, DarkMonk сказано:

А кто уже взвесил? Как можно судить о вкусе блюда, которого ты не ел???? Или как в анекдоте.

......Херня эта ваша опера.

------- а Вы её слушали????

........ Нет! Но мне Рабиновичь напел. 

А гроші в банк ти несеш в перевірений, чи теж по принципу- о ,якийсь новенький,давай спробуємо туди депозит покласти.Це ж нове обличчя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Nokian сказал:

А гроші в банк ти несеш в перевірений, чи теж по принципу- о ,якийсь новенький,давай спробуємо туди депозит покласти.Це ж нове обличчя.

 

Вітя, по твоїй логіці, не потрібно нічого нового пробувати? Ти і блюда нові заперечуєш, і нову марку авто в топку, і іншу жінку? :D

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ж ні, звісно треба пробувати нове.

Тільки ти чомусь телефона хочеш купити перевіреного бренда, Хуавей 

Може віддаси гроші свої кровні за якийсь новий ,бренд,чергового вбивцю айфона?

І ще ,чому це нове обличчя,ця совість ,честь та розум України.

А ,ще гламур та няшка, чому він не балотувався у 2014 році?

Чому тоді,коли була реальна загроза втрати країни,чому не робив свою партію ,,слуга народу,,?

Коли треба було ризикувати всім,коли треба було робити непопулярні реформи, піднімати тарифи- то він набивав собі кишені  на пародіях політиків та керівників.

Чому він ще досі не оприлюднив свою декларацію за 2018,аби можна було звірити ,в скільки виросли статки Зеленського з 2014 по 2018?

Хіба Джеку не цікаво це.

Чи Даркмонку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Юріч сказал:

Вітя, по твоїй логіці, не потрібно нічого нового пробувати? 

Якби ж то нове. А так воно кучеряве доїть Україну вже не один десяток років.

19 минут назад, Юріч сказал:

Ти ... і нову марку авто в топку, 

Колись, що надумав замість Мегана брати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, DarkMonk сказано:

@jack74

Даже если сравнить нас с мухами, то не миллиарды а всего 40 миллионов, а вот недавно мы гордились что нас 52 миллиона :) Это о чём то говорит ?

простітє нє нас а вас.... як казали в одному кіні

 

головне не кількість а якість, от москаліків 250млн.... а результат?

 

 

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Nokian сказал:

Може віддаси гроші свої кровні за якийсь новий ,бренд,чергового вбивцю айфона?

 

Якщо марка буде визивати довіру - легко.

 

18 минут назад, Nokian сказал:

Чому тоді,коли була реальна загроза втрати країни,чому не робив свою партію ,,слуга народу,,?

Коли треба було ризикувати всім,коли треба було робити непопулярні реформи, піднімати тарифи- то він набивав собі кишені  на пародіях політиків та керівників.

 

Питання не до мене. Але думаю, що був не його час. А на рахунок набивав собі кишені....Скажу так - він був не при владі і він не крав гроші.

 

21 минуту назад, Nokian сказал:

Чому він ще досі не оприлюднив свою декларацію за 2018,аби можна було звірити ,в скільки виросли статки Зеленського з 2014 по 2018?

 

А яка різниця? Це його гроші, і він як не політик не має її оприлюднювати. От коли стане президентом, покаже за 2019 рік.

 

20 минут назад, volks сказал:

Якби ж то нове. А так воно кучеряве доїть Україну вже не один десяток років.

 

Я мав на увазі і відповідав Віктору про нове як поняття взагалі.

 

21 минуту назад, volks сказал:

Колись, що надумав замість Мегана брати?

 

Це не по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Індонезії міліонів 500, ну триста точно. В Нігерії під сто міліонів

Але щось ніхто з них не гордиться тим,що їх так багато.

А ,якщо серйозно,то проект Новоросія ще не закрито.

Відділяться Одеська, Миколаївська, Херсонська,Запорізька,Харківська,Дніпропетровська та Донецька з Луганською області.

І залишиться українців міліонів 10.

Зате нове обличчя спробуєм.

Ми такі.

  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

Відділяться Одеська, Миколаївська, Херсонська,Запорізька,Харківська,Дніпропетровська та Донецька з Луганською області.

Скатєрьтью дарожка

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Zevs_Isver сказал:

от москаліків 250млн.

 

А що, їх вже 250 млн? :blink:

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

 

А що, їх вже 250 млн? :blink:

 

 

брешу  :mdr:

 

150....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акція "Дякую, Петре": Під Адміністрацією президента зібралися прихильники Порошенка

Цитувати

Прихильники Петра Порошенка зібралися під Адміністрацією президента подякувати йому за президентський термін у рамках акції "Дякуємо, Петре". До учасників акції вийшов сам президент. Трансляцію вів телеканал "112 Україна".

Прихильники Порошенка тримали жовто-блакитні прапори і стрічки та скандували "Нам потрібен Порох", "Дякуємо", "До перемоги разом", "Найкращий".  Також учасники акції заспівали гімн.

До учасників акції вийшов Порошенко із дружиною Мариною.

"Флешмоб "Дякую" - це саме те, чого я потребував. У мене не було жодної хвилини, коли я відчуваю таку підтримку, коли я відчуваю таку єдність, коли я відчуваю таку віру у наші майбутні здобутки. Я твердо переконаний, таку команду ніхто не здолає", - зазначив Порошенко.

Після цього Порошенко повернувся до АП та почав махати людям з балкону, потім дістав камеру та почав знімати натовп:

 

385827.jpeg?timestamp=1555945254

 

Через рік, так через рік: Порошенко пообіцяв повернутися на Банкову

Цитувати

Президент України Петро Порошенко вийшов до людей, які прийшли з акцією під АП, та пообіцяв повернутися на Банкову через рік. 

"Ми об’єднуємося для того, щоб забезпечити наші спільні перемоги. Вже у найближчому майбутньому спільно ми йдемо перемагати на парламентські вибори. Спільно ми повернемося на вулицю Банкову після наступних президентських виборів. І спільно ми врятуємо і захистим", - зазначив Порошенко.

Після цього прихильники Порошенка почали скандувати: "Через рік". Президент відповів: "Добре, друзі. Через рік, так через рік".

Порошенко відзначив, що йде на парламентскі вибори перемагати.

 

"Єдине, чого я не можу допустити – це відчай. Єдине, чого ми не можемо допустити – це розпачу. Єдине, чого ми не можемо допустити – зневіру у власні сили і зневіру в Україну. Я є оптимістом, бо не можна бути налаштованим на перемогу і не вірити у перемогу. І наша сьогоднішня зустріч є найкращою демонстрацією, що ми не розгублені. Ми знаємо, що нам робити. Ми знаємо, що ми єдині. Ми знаємо, що наші головні перемоги попереду, бо нам з вами треба захищати Україну. І якщо ми її не захистимо, її ніхто не захистить. Нас мільйони, і нас буде ще більше. Ми не будемо більше допускати помилок. Ми будемо рішучі й об’єднані. Ми зупинимо російську агресію, ми звільнимо українську землю, ми збільшимо добробут українських громадян і подолаємо бідність. Ми, головне, забезпечимо вступ України до НАТО і до ЄС", - зазначив Порошенко.

Відзначимо, що до Петра Порошенка під Адміністрацію президента прийшли сотні людей на акцію "Дякуємо, Петре", щоб подякувати за 5 років каденції. Він вийшов до народу, а тепер вітає всіх з балкону разом дружиною Мариною. 

 

Відео

Спойлер

 

 

@Nokian ти не там?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

брешу  :mdr:

 

150....

 

 

Уф....ну не можна ж так лякати :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...