Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

стокові машини можна продати.

куда продавати хендмейди які в народа вийшли.

такі байки знайти буде елементарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 903
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2 kmd. Якщо машини по запчастинах патрошать і продають, то з велосипедом це зробити в 100 раз простіше. :P Так що, народ, своїх конєй з поля зору не випускайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, кстати.

Всем владельцам байков:

Не забывайте, что паспорт на велосипед или, в крайнем случае, просто записанный номер рамы увеличивает шансы найти байк и доказать правомерность владения им многократно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о.. Діфото дякую доречі неподумав... ато якраз байк напідході треба буде документи зробити... запитаю на велозоні може є якісь типові бланки... кароч тра занятись ))) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При купівля вела на нього Велозона принаймі видає паспорт в якому вказаний номер рами......

Якщо його немає то достатньо буде просто записати номер рами і при тому коли вел стянуть буде дійсно простіше.

Зупиняєш чувака, перекидаєш вел, дивишся на номер рами. якщо збігається з записаним твоїм........ :rolleyes::D:mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И особенно повезёт, если у тебя байк был собран на стоковой вилке и Асере, а на найденном окажется гидравлика, "Рэба" и "Срам Х.0" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И особенно повезёт, если у тебя байк был собран на стоковой вилке и Асере, а на найденном окажется гидравлика, "Рэба" и "Срам Х.0"
- А нафиг ему тогда велик красть, если у него бабла на Х0 и Рэбу хватает?:rolleyes:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, кстати.

Всем владельцам байков:

Не забывайте, что паспорт на велосипед или, в крайнем случае, просто записанный номер рамы увеличивает шансы найти байк и доказать правомерность владения им многократно!

І ще бажано мати десь в загашніку фотку себе любімого на свому ж велоконі. Так, про запас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМНО, крадені вели (особливо хендмейд) мо і простіше знайти, але це не зупинить купівлю оного якимось мужичком, який ардіс від джаянта відрізнить тільки по наклейці, а про срами і деори ніколи не чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що скажете про Comanche NIAGARA FS CROSS? Ціна приблизно такаж як на BERGAMONT Rephlex, але що краще? Чи може докласти трохи грошей і взяти BERGAMONT Transmit? Але з Бергамонтами зараз напряг на велозоні, майже нічого нема в наявності і невідомо коли буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Каманч не бери.

Краще чекати ніж потім мучитись.

Дуже слабке обладнання, кошмарна вага.

Якщо захочеться щось покращити, прйдеться міняти 70% байка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Не підкажете, чому раніше в описі велосипеда Bergamont Rephlex 2008 фігурувала звичайна рама (точно пам'ятаю!). А від недавнього часу - гідроформована. Не лише на цьому сайті, а й на багатьох інших. Невже бегемоти почали ставити гідроформовані рами на бюджетні велосипеди? І використовують однакову раму як на вєліку за 350уо так і за 650?

Просто це суттєво впливає на мій вибір велоконя. Я вже хотів брати Bergamont Fluxus Allround 2008, зважаючи в основному на раму. Але якщо такаж рама стоїть на Rephlex-і, можна брати і його, навіску все-рівно доведеться міняти, рано чи пізно.

Купивби флюксуса - та його ніде нема в наявності, ні у нас ні в Києві. Тільки рефлекса можна знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а що, на бегемоті світ клином зійшовся ? Є ще безліч класних байків. Я розумію, що з тих часів, як німці в лісі "лишили з мотором ровери", і на трофейних сімсонах і цундапах в селі досі возять буряки, в свідомості українця засіла думка, що німецька техніка найкраща, але з тих пір в світі все змінилось, і бергамонт далеко не лідер на ринку велосипедів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andruha_gpz28, звичайно бергамонти не лідери. Але я передивився характеристики і ціни великої кількість велосипедів, і дійшов до висновку що бегемоти це найкраще співвідношення затрачених коштів до якості рами + рівня навіски.

Спробуй знайти у будь-якого іншого бренда аналог Bergamont Fluxus Allround за 2660грн. Фіг знайдеш! У інших фірм подібні вєліки йдуть від 3000грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я не дуже розуміюсь в велосипедах,тому прошу вашої допомоги!

Де в Луцьку можна купити хороший велосипед за розумні гроші?

це має бути горний вел. з одним амортизатором,бажана з дисковими гальмами і рам з алюміні)))Яка буде його оптимальна ціна???

+1 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

магазин "Велозона"

ул Московская (р-н готелю Лучеськ)

ул Медведева (старый рынок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всежтаки вирішив купити вел :woohoo: ,порадився і обрав Giant Escaper '07!для молодого і без досвіду думаю згодиться))))

Як на вашу думку я зробив правильний вібір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що тут думати, купуй і катайся на здоров"я. :woohoo: Літо проходить..... "хороший велосипед за розумні гроші?" Ну так поняття хорошого велосипеда і розумних грошей в кожній голові свої. Якщо з бюджетом до 2000 грн - дискові гальма тільки в Команча http://veloonline.com.ua/view.shtml?id=1331 В нього і рама трохи модніша і вилка краща...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yaryk.

Andruha_gpz28, звичайно бергамонти не лідери. Але я передивився характеристики і ціни великої кількість велосипедів, і дійшов до висновку що бегемоти це найкраще співвідношення затрачених коштів до якості рами + рівня навіски.

Спробуй знайти у будь-якого іншого бренда аналог Bergamont Fluxus Allround за 2660грн. Фіг знайдеш! У інших фірм подібні вєліки йдуть від 3000грн.

На рахунок цього згідний. Фіг знайду. Класний байк за свої гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Що скажете про Ghost Cross 1800? Чи вартий він тих грошей що за нього просять? Трохи не зрозуміло які саме втулки та касета на ньому стоять, на офіційному сайті пише просто - Shimano.

Там-же на збільшеній картинці можна роздивитись обода, здається вони не пістоновані. Наскільки це критично?

Що взагалі скажете про бренд Ghost як про виробника? Наскільки якісні у них рами (не гідроформовані, з алюмінію 7005) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

я плотно занимаюсь выбором велоконя для супруги. в данный момент привлекательным кажется предложение Wheeler Pro 900 Lady за $390 от atmavan. поскольку отзывов в сети по этой модели очень мало, прошу сведущих людей одобрить или оспорить этот выбор. заранее благодарю за любую информацию

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...