Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 903
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Бери 39 и ездяй.

А на 178 см. 19" велика будет имхо.

Во блін, а сказали, що намана буде. Знацця тра 17,5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зріст - 182см, ростовка - 19,5". 17,5" - це занадто мала для такого зросту.

А найкраще - прийти і поміряти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зріст - 182см, ростовка - 19,5". 17,5" - це занадто мала для такого зросту.

А найкраще - прийти і поміряти.

Звісно, прийде вел, буду міряти. А звідки взявся зріст 182?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю, у меня была 17.5" (ну почти, на 5 мм меньше) - мне при росте 175 см (примерно) она мелковата была. Сейчас - 19" (без 3 мм). Доволен ею :)

updated:

Рост рамы можно определить приблизительно по таблице (горный велосипед):

165 см -------- 41-44 (16.2"-17.3")

170 см -------- 44-46 (17.3"-18.1")

175 см -------- 46-48 (18.1"-18.9")

180 см -------- 48-50 (18.9"-19.7")

185 см -------- 50-52 (19.7"-20.5")

190+ ---------- 52-54 (20.5"-21.3")

Также рост рамы определяется произведением внутренней длины ноги (расстояние от промежности до пятки) на коэффициент 0.59.

P.S. Померял по последней формуле - ростовка аккурат 48 см получилась (именно такая рама и пользуется). Да и по росту на те же цифры выхожу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рост рамы можно определить приблизительно по таблице (горный велосипед):

..........................

Также рост рамы определяется произведением внутренней длины ноги (расстояние от промежности до пятки) на коэффициент 0.59.

А для гибрида-кросса это тоже актуально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив собі купити велосипед до 2000 грн.

Знайшов такий варіант (1740 грн.)

Comanche ONTARIO

d73869dfb10ct.jpg

Що можете про цей велосипед сказати? Чи варто його брати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Фоткано якраз на велозоні, старий ринок.

Нормальний вел. У мене знайомий на такому вже рік катає.

Тіко цепа змазує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да сфоткано в ВЕЛОЗОНІ, мабуть всетаки буду брати, може ще хтось свою пораду дасть :rolleyes: ?

Знаю, що ще є ВЕЛОЗОНА на вул. Московскій - чи варто туда сходити (можливо там кращі ціни, чи більший вибір)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что, в городе одна "Велозона"? ;)

В "Караван" сходи, там посмотри.

Там стоять Віллери, але цінова категорія троха не та. Станом на п'ятницю асотриметн в самому Каравані був не досить великим. 

Але мона глянути на сайті те, що пропонують з Вілерів в Луцьку: http://www.wheeler.flash-k.com/

Я замовив той, якого на їхньому сайті немає, але був в асортиметнті раніше, модель Про 39. Замовляв по телефону (тел на сайті), подзонив, мені сказали, що протягом 10-15 хв. перетелефонують. Перетелефонували, прокунсультували по моделі. Замовив, сказали, що приїде з наступного понеділка. В Караван зайшов в пятницю тільки для того, щоб визначитися з ростовкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня!

Підкажіть, будь-ласка, вели, які приходять з завода вже настроєні, чи все-таки їх необхідно настроїти перед тим, як їхати? Якщо ненастроєні - де можна "купити" таку послугу і скільки приблизно це задоволення буде коштувати? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальні магазини самі проводять настройку і подальшу (тиждень-два) донастройку агрегату.

Якщо продали сирець - можна настроїти на велозоні і біля хлібокомбінату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальні магазини самі проводять настройку і подальшу (тиждень-два) донастройку агрегату.

Якщо продали сирець - можна настроїти на велозоні і біля хлібокомбінату.

Більше турбує не настройка перекидок, а чи можливо з магазину виїхати на колесах, не приїхавши додому на вісімках та з люфтами. Вел Wheeler Pro 39. Замовив минулого тижня в середу. До кінця тижня обіцяли привезти.

Та й з ростовкою не визначився. Міряв і 17,5 і 19 рами (правда інші моделі). На 19 від рами до того діла долоня на ребро не стає... А 17,5 при посадці здається короткуватою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин повинен тобі продати настроєний велосипед, на якому ти відразу можеш їхати, і запросити тебе тижні через два, коли нове обладнання прикатається, на доналаштування. А якщо вилізуть вісімки, люфти - то можеш приїхати на доналаштування і раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин повинен тобі продати настроєний велосипед, на якому ти відразу можеш їхати, і запросити тебе тижні через два, коли нове обладнання прикатається, на доналаштування. А якщо вилізуть вісімки, люфти - то можеш приїхати на доналаштування і раніше.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно взяла себе на ВЗ недорогой Бергамонтик. Кроме седушки ничего регулировать не пришлось.

Приятно, черт возми.

Катаюсь на нем уже около месяца регулярно. Пока ТО не требовалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, можливо не в тему, хочу вибарти велокрісло та велошолом для себе та для доньки. В Каравані є в наявності шоломи та можливість придбати велокрісло бренда Polisport. Можливо хтось стикався з денним брендом - хочеться почути відгуки. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене крісло Поліспорт...

Ось як воно виглядає на велі.

http://smotri.te.ua/181654

Все ок, фіксація дити повна... зручно, надійно, не втомлюється.... навіть засинає там.)))

Регулюється кут спинки, може ставитвись на багажник.. чого ІМХО не варто робити... бо буде трусити сильно.

Я просто фіксую ще еспандером на глагол всю конструкцію, бо або мала важкувата, або крісло не розраховано (точніше матеріал кріплення) на наші дороги.. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене крісло Поліспорт...

Ось як воно виглядає на велі.

http://smotri.te.ua/181654

Все ок, фіксація дити повна... зручно, надійно, не втомлюється.... навіть засинає там.)))

Регулюється кут спинки, може ставитвись на багажник.. чого ІМХО не варто робити... бо буде трусити сильно.

Я просто фіксую ще еспандером на глагол всю конструкцію, бо або мала важкувата, або крісло не розраховано (точніше матеріал кріплення) на наші дороги.. )))

А мала яку вагу має?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іпу...)))

4 роки... кіло так з 16.

Ну тоді в мене проблем не може виникнути. Дочці 2,4 сьогодні виповнилось. Буду замовлять.

Дякую за консультацію і терпіння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Все дитинство проїздив на різних вєліках Десна, Україна, Аіст. Копались в них з друзями і скрізь їздили. Потім вони десь попропадали і не до того було.

Зараз зявилось місце де ставити і куди їздити літом.

Раніше було просто, або їздить, або не їздить. Зараз як в супермаркеті один краще другого. Але помилка з вибором веліка це не помилка з вибором йогурта.

1. Деталі різних фірм підходять до різних велосипедів, чи ні?

2. Чи до одної рами підходять тільки її деталі?

3. Які фірми кращі?

4. Де є магазини?

Треба з амортизатором переднім і "заднім" чи то середнім, однопідвіс напевно він називається. Надійність рухливих деталей. Вага рами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...