Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

На команчі комплектуха краща,але джайнт є джайнт.Різниця розміру в 2 дюйма не дуже замітна.Мені так само потрібно було 48 а взяв 52 я привик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 903
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

За місяць-два планую прикупити велосипеда, та приєднатися до бордовських покатушок.

Розраховую на суму 1500 на все.

Маю можливість придбати старого Туриста в неробочій комплекції (задня перекидка не працює).

Чи краще придбати новго в Влеозоні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Однозначно новий.

Перчитай тему з початку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я перечитав.

Правда тут скільки людей, стільки й думок. Так шо я навіть не знаю до кого більше прислухатись.

Особисто мені ближче точка зору діфото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старый Турист с нерабочей переключкой стоит 5... нет.. 4 литра пива.

За 1500 грн. единственный совет - не гнаться за Джайнтами и треками. 300 у.е. это тот примерный предел дешевизны байка, когда использовано уже худшее из лучшего, а не наоборот(аля Ардисы с лучшими из китайских переклюков "суан-хвей" и пр.)

При выборе МТБ-байка важно понимание, что продавец получает вел за 250 у.е. , иначе он не сможет собрать его, настроить перед продажей, платить продавцу, содержать ассортимент и тем более производить гарантийное обслуживание. Дистрибьютор, у которого вел получает продавец, берет "восемь вагонов из Китая, двухколесные транспортные средства, статья таможенной очистки такая-то" .

Итого с китайского завода такой вел выезжает стоимостью в 100у.е., не больше.

А что можно втулить высокотехнологичного в 100 долларов??? У многих из местных райдеров задний переключатель стоит дороже. Но пока вы не поняли, зачем вам это надо - то ли кататься за пивом, то ли уезжать подальше в лес ...

Друзья, Lexx_Giant начинал с Команча, я начинал с байков Шимоновича, по запчастям тарабаненным со всех частей европы... Костя начал со Сталлиона за 500 у.е. и проездив сезон захотел Платон за 1500! Все приходит со временем, все постигается с опытом! Если вы "заболеете" байком - пофигу сколько он стоит, вы будете знать: мне это надо! После спуска с Драгобрата я поставил гидравлические тормоза за 250 у.е. , но на ПЕВОМ БАЙКЕ они совсем не нужны, если , конечно , не гнаться за пафосом и понтами. Как и многое другое.

Итого мои советы по выбору:

Если вы энергичны, молоды и вас тянет на что-то эдакое: идете на Велозону, берете байк за 300 у.е. любой, который приглянется с виду. Вы его все-равно поменяете. По крайней мере постепенно доведете навеску до состояния, приятного вашей душе(а потом одним движением меняется рама :))

Если вы планируете размеренно ездить по десятку километров за вечер, иногда - в лес, но в вас нет той искорки первопроходца-путешественника, вы точно знаете, что никогда не пойдете в пятидневный поход по бездорожью... : выбирайте из диапазона 1800-2500 грн. , по максимуму, который сможете достать/одолжить. Иначе вас быстро смутит регулировка ви-брейков, переключек, натяжка спиц и пр.

Адьёс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую Діфото на 100%.

Особливо це: Если вы "заболеете" байком - пофигу сколько он стоит, вы будете знать: мне это надо!

Я зараз збираю шосера на рамі 1962 року ;) воно мені треба? :0109:

А хрен його знає, але є теке ХОЧУ і все.... :D

Ну люблю я вели, ЛЮБЛЮ.

Взагалі щоб зрозуміти, який вел тобі треба, треба покататись серйозно хоча б місяць........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І по нету і в Велозоні радять пождати до початку березня, буде новий завоз всякого, самі ще не знають чого, за 600уе поки один Джайн Юкон Треіл є, шось не приглянувся він мені особо..Розраховую мабудь на Трек 4500 або на Fuji TAHOE COMP (http://www.veloonline.com/view.shtml?id=637)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
І по нету і в Велозоні радять пождати до початку березня, буде новий завоз всякого, самі ще не знають чого, за 600уе поки один Джайн Юкон Треіл є, шось не приглянувся він мені особо..Розраховую мабудь на Трек 4500 або на Fuji TAHOE COMP (http://www.veloonline.com/view.shtml?id=637)

Трек 4500 прекрасний байк.

Не дорого і все в тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що за чудо э Велосипед Giant YUKON TRAIL, вже на другом ынтернет магазины мены його рекомендують, як на мене то обвыска в нього не сама краща за сумму в 3300, а на рахунок рами я не в курсы, але эдиний плюс його - це те що його реально можна взяти на велозоны, можу впринципы сходити подивитись шо воно таке, в порівнянні з тим що в мене зараз є то він буде ракета, але цікаво на рахунок швидкісних характеристик, рама в нього не така як в Юкона звичайного і Асер перекидка передня. Швидкості 24 а не 27.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, ну все ясно

....

Геометрия ENDURO отлично подойдет как для свободного стиля катания,так и для эксримального.Систематические тренировки и турпоходы в спортивном стиле. Вот далеко не полный перечень условий, на которые рассчитаны горные велосипеды категории PROFI. Легкий, прочный и очень простой в управлении GIANT Yukon Trail Disc станет лучшим другом в любом путешествии.

Мнение специалистов:

Геометрия Enduro, это круто. Вы получаете сразу два подарка от Giant - очень прочная и в тоже время суперлегкая рама, изготовленная по технологии Trance, а также удобная посадка при спокойной езде. Разработано и запатентовано фирмой Giant . Аналогов в Белоруссии нет.

Более совершенные, усиленные и облегченные за счет технологии FluidForm трубы рамы

Надежные дисковые тормоза Shimano (аналог Hayes GX2)

24-скоростная трансмиссия класса Shimano Deore

Передний амортизатор SunTour XCR с ходом 100мм и блокировкой

....

Вже тут здається Ендуро десь обкатувалась і рама в нього не найкраща як для поїздок по більш менш рівній дорозі, для маневрів заточена.

Ждемо далі, що буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мну куча журналов! да-да!

И в каждом - обзоры и тесты самых нужных байков.

Так а шо там смотреть? байки то все равно одинаковые.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще есть неплохая тема - расчет среднего расстояния.

Например ложишься вечером на диван и расчитываешь - что

если бы в среднем весь вечер ехал на веле то проехал бы столько то километров.

А если бы еще и часть ночи - то ваще столько то километров.

Будет что рассказать с утра на форуме :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тогда еще надо темку создать "Выбор виртуального велоконя". Ну и обсуждать там, на какую раму во сне лучше садится, чтоб диванчик не трясло, обвеску брать самую легкую, колеса чем побольше, и еще желательно тормоза потише, чтоб соседям не мешать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на скільки я розумію, це топік створений для новачків, і для них в мене одна порада: підіть в магазин виберіть вел за 300 у.е. під себе, шоб вам на ньому було зручно, а потім самі зрозуміете чого хочете

навіщо відразу тратити кучу бабла, якшо ше нема досвіду і чіткого розуміння що вам потрібно. розсуждати про ціну/якість в цій ціновій категорії просто неуместно, просто виберіть який більше сподобаеться і підходить під зріст вагу, зараз сухо, так шо є ймовірність що дадуть проїхатись, а з часом вже будете розсуждати на ці теми

моя думка і ніїпьот

Змінено користувачем Dr.Martenzzz
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Dr.Martenzzz. Та я так розумію, що тут вже починає працювати головний український критерій вибору - чим дорожче, тим краще !!! Щоб було одразу видно, перед ким скільки раз присідати і КУ говорити. :lol: Я купив собі за 350, і нормально. Для поїздок по місту і пару десятків раз за літо десь на природу(до 80 км за поїздку), його з головою вистачає, а їхать на велосипеді в Київ, чи навіть на Світязь я не ризикну, хоча впевнений, що вел до Світязя доїде. От тільки в мене здоров"я не вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Мартенз на всех начхал и на байке за 300 баксов ездил и на Свитязь, и в Киев... шо он делает не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так и я ж об том же. То, как едет машина, зависит в основном от двигателя. А у вела двигатель - тот, кто на нем едет. Так что, сколько баксов ни вложи, а крутить один фиг, придется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я свої перші тисячі робив на байку за 500 грн.

Потім купив за 400$ Дав на ньому 3 тисячі км.

Зараз потихеньку апгрейджу. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То все напевне до мене в основному відноситься, ;) , так?

Я їздив на дорожньому Мінску, якого купив нового колись за 150 грн. І був довольний як не знаю хто, де тільки не був, і зараз би їздив, аби не вхойдокав в дерево і праму не погнув, прийшлось продать по запчастинах. Їздив на б/у туристі, теж ничого, теж десь зара катається, а я пересів на польського тіпа горного, думав шо то круто, ніфіга не роздупляв шо таке шимано і шо таке гідравліка і шо рама ще якась буває крім тої шо в мене була. На автобазарі впав в око двопідвіс, вроді як італійський, так ничого вроді, за 100у.е вторгував. Зараз на ньому і катаюсь поки. А потім якось дели мені проїхатись на горному ... який 400у.е в велозоні. Ну так я і зрозумів, що те на чому два роки катаюсь - велотренажер.

Ну і в кінці кінців, пива не попити ціле літо і осінь - не варто хіба за такий подвиг взяти чуть краще вело? Якби 300 у.е, то я би тут ні слова не писав би, пішов би і в велозоні раз-два би найшов то шо треба. А вибору зараз особо і не особо нема з тих шо хотів, зате хоч теоретично я в цій темі підкувався ничого так, вже щось таки в велозоні зможу пояснити, шо треба. Так шо тема рулить як на мене, новачок якщо прочитає всі 4 сторінки, то вже шось да буде знати для себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всьому цьому є раціональне зерно, АЛЕ.....

Якщо хочеш швидко і вправно їздити, качай ноги, це однозначно і сумніву не підлягає, але коли рівень підготовки велосипедиста-новачка доходить до якоїсь планки, його можливості впираються в техніку. І коли він пересідає з вела, який коштує 200 уе, на вел в якому тільки вилка коштує 500 уе, то починає розуміти, що проїхати той самий маршрут ти можеш з більшою швидкість, з більшим комфортом, затративши менше сил і на ще й на вищому розрахунку

, накат вдвоє перевищує те, на що сподівався, а ямки і нерівності на асфальті на тих ділянках дороги де були завжди і нагадували про себе кожен ранок.....десь пропали..... Основне, щоб вибір першого велосипеда не відбив охоту кататися взагалі..... :( і не кидатися зразу навипередки з групою, щоб показати ось я який пєрєц на велі за 200 баксів дрючу всіх..... бо проїде такий гоншик... від сили 100 ну максимум 200 метрів, а далі пальне у вигляді адреналіну вже не в змозі буде підтримувати на піку можливостей нерозігріті мязи, суглоби, і дихалку яку після цього ривка треба буде 15 хвилин відновлювати, а пульсометр буде гордо показувати 205 ударів в хвилину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...