Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

ну і ще мрію про форму, але поки бабла шкода. Я і так розпустив всі гроші, які тримав на нормального фотоапарата :closedeyes:

так то ж на здоров'я :ok:

я теж як то кажуть скриплячи зубами, але замовив форму :D нормальна жах подумати до $200

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 903
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

ну і ще мрію про форму, але поки бабла шкода. Я і так розпустив всі гроші, які тримав на нормального фотоапарата :D

так то ж на здоров'я :P

я теж як то кажуть скриплячи зубами, але замовив форму :) нормальна жах подумати до $200

Жінка як взнає скільки то все коштує, то мене в ту форму замість савана замотають... :closedeyes:

:ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінка як взнає скільки то все коштує, то мене в ту форму замість савана замотають... :closedeyes:

роби як я - підсаджуй рідних на це діло - в мене в хаті вже 3 вело, всім по одному :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.velopark.com.ua/catalog/author_trophy_sx.htm

а що скажете про цей байк? Можна брати? В Луцьку можна знайти?

сходи в Велозону, на московській. якщо там немає 100% репліки (тіко не author, а щось інше), то замовити не проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роби як я - підсаджуй рідних на це діло - в мене в хаті вже 3 вело, всім по одному :closedeyes:

моя жінка на 4 місяці третьої вагітності. Не до байка їй зараз :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.velopark.com.ua/catalog/author_trophy_sx.htm

а що скажете про цей байк? Можна брати? В Луцьку можна знайти?

Знайти можна всьо, тіко сталева рама - не наш вибір, нуль варіантів апгрейду, важка і найпростіша Турнеєвська обвєска :closedeyes: Не варто на такому бистро їздити(та і не вийде :ok:) і, бажано, не далеко...

А взагалі, раджу народу задуматись.

2 All

ви купляєте нові процесори двоядерні, комунікатори, нові відеокарти, супермодні смартфони, у яких відміна від звичайного телефона полягає у "нацяцькуватості" та понтах, що зовсім не відносяться до прямого призначення: говорити і приймати дзвінки! І у той же час дивитесь на велосипеди найнижчого рівня, хоча тут кожна копійка вкладень прямим макаром впливає на вашу жоп... на комфортне пересування, надійність та легкість у експлуатації. :D

Три рази подумайте перед купівлею велобайка до 300 у.о.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 All

ви купляєте нові процесори двоядерні, комунікатори, нові відеокарти, супермодні смартфони, у яких відміна від звичайного телефона полягає у "нацяцькуватості" та понтах, що зовсім не відносяться до прямого призначення: говорити і приймати дзвінки! І у той же час дивитесь на велосипеди найнижчого рівня, хоча тут кожна копійка вкладень прямим макаром впливає на вашу жоп... на комфортне пересування, надійність та легкість у експлуатації. ;)

признайся -- це ти мене мав на увазі? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І у той же час дивитесь на велосипеди найнижчого рівня, хоча тут кожна копійка вкладень прямим макаром впливає на вашу жоп... на комфортне пересування

і все таки ніщо так не піклюється про вашу ж... :) як двопідвіс. так, в них маса мінусів но вашій ж... вони точно подобаються :)

це я пересівши на хард-тейл :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Всемогущий all, треба консультація...

ходив по центральному базарі, там є критий ринок, а на ринку веломагазин (якраз навпроти зупинки, дивиться на дорогу). попитав там за залізного коня, добродушна жіночка розказала, показала :D - враження супер. Тепер питання: що за магазин, в смислі репутації. на скільки те що прошу відповідає тому, що пропонують і ціні яку просять? хтось у них купував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце точно - куди не подивлюсь велосипед бегемот. аж примількались smile.gif

Чому, і Джайнти є. :blink:

А якщо серйозно то Бергамонт не найгірший вибір, наприклад Сталіон або топовий Платон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, на платона глядеть надо снизу вверх, шоб слюна не капала, а сталлион? - да у меня такой :smile3: и у kostya тоже. А магозин - как раз велозона, отменной репутации. Кароче +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 keepo

ты говори, скоко денюх есть, будем вместе выбирать!

я уж десяток форумян обеспечил металлоконями :) Вместе оно как-то веселей, да и ньюансов всяких много.... а на великах Lexx Giant'а ,кроме него вон еще три тела с борды ездят... может у него еще завалялось :smile3:

вот тебе надо раму 17" ростовки, а их на Велозоне почти не осталось, потому как сезон... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

планована сума - 1000 грн +/-

хочу брати хардтейл на стальній рамі, оскільки прикинув, що люміній особливої переваги не дасть... (можливо помиляюсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

боюсь малувато буде, навіть на щось початковий рівень з чогось нормального...

дотяни хоч до Comanche NIAGARA - він десь 1400 вартує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg, щось типу Comanche NIAGARA, тільки зі стальною рамою якраз і влізе в потрібну мені ціну :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на твою репліку що не бачиш поки вигоди алюмінію перед сталлю, ти її побачиш десь після 2ох годин катання, або на затяжному підйомі :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, може і так... взагалі з того, що розпитав - різниця в вазі від 2 до 3 кг.

Питання до мотьорих веломанів: при їзді 30 км в день є різниця між рамами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть...

алюминиевая рама, как говорят байкеры- "катит", стальная - не очень. Это относится ко всему: просто езда, накат, сопротивление качению, езда в горку.

В сухую погоду велозона дает покатать... можешь сравнить. :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дотяни хоч до Comanche NIAGARA - він десь 1400 вартує

а що тоді на велозоні пропонують за 1000?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алюминий... Фи! :)

4 года езжу на стальной раме - и ни разу не пожалел. На алюминий менять пока не планирую.

Ниже - некоторые причины, по которым алюминий брать не обязательно (ну разве что, если хочешь быть модным :)):

1. 30 км в день - это ничтожное расстояние, на нём не прочувствуешь ничего.

2. Алюминий жёсткий, поэтому надо обязательно ставить амортизатор.

3. Хорошая вилка будет стоить в районе 400-450 грн.

4. Хорошая рама - минимум 350 грн.

5. Алюминий передаёт все удары, железо их гасит.

6. Алюминий накапливает усталость и в самый неподходящий момент рама может лопнуть. Восстановлению она уже не подлежит, даже при помощи аргоновой сварки.

7. Железо заваривается на любом СТО или у дедушки в селе.

8. Касаемо подъёмов - не заметил никаких трудностей в их преодолении на железе.

9. Разница в весе между рамами компенсируется весом оборудования. На алюминий нужно ставить дорогие компоненты, а это не входит в твой финансовый план, как я понял. Поэтому особого смысла брать алюминий не вижу.

Лёгкая рама важна при скоростной езде, на соревнованиях, в экстремальных велопоходах ну и для понта :)

Я на своей железяке проезжаю 180 км за день (это около 7-8 часов) - и не чувствую, что она неудобная, тяжёлая или "не катит"...

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...