Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 903
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Там Юкон ніби тільки у версії ЕНДУРО. А це мені не дуже подобається.

Маневрений до чорта...., а курсової стійкості і накату нема :smile3:

ІМХО для бездоріжжя.

Змінено користувачем Lexx_Giant
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їбу......

Во номер 750283 дзвони, питай, це Велозона.

Або сам греби в Київ перед тим домовившись.

З.І. Мля...., пора вже напевно "Велозоні" мати свій сайт.

Змінено користувачем Lexx_Giant
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нові поставки бмають бути десь в березні.Сталіонів зараз точно нема,якшо дуже хочеться то треба зайти в велозону залишити свій номер телефону і сказати Люді який потрібно розмір.Щоб вона знала скільки треба їх заказувати бо там вже є багато заказів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно все з бергамотами ы джайнтами, замовляти ы ждати, а быльше крым них нычого в суму 600уе нема вартого уваги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто. Шукай нову або б/у раму вагою макс 1,7 кг під сваю растофку. + всі абвеси. Частину замовиш (порадять) на Велозоні або тут, а частину і б/у мона оторвать і на тому секономити. (наприклад подседельнік, руль, винос, гума і куча мелочей..). В ітозі отримаєш байк дешевше, але як то кажуть все тимчасово (згодом все одно будеш міняти запчпстини чи то купуватимеш нові чи б/у).

Змінено користувачем Zibers
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробував по киэву проглянути де шо є.

Отримав відповіді приблизно такого характеру...

Здравствуйте,Сергей.

С BERGAMONT сейчас большая проблема.В следующей поставке Stallion ещё не будет.

Stallion Disc-это вообще проблема.Обычно их приходит по 20 штук на всю Украину.Советую Stallion Disc заказать,что бы при появлении Вы первым получили велосипед,и он был нужного размера.По поводу цены пока ничего сказать не могу-она ещё не составлена,а прошлогодняя не актуальна.

С уважением,Харченко Александр.

Так шо прийдеться напевне шось шукати далі...Пошук знову набуває актуальності. Брати все по частинах...я його півроку збирати буду...а як хтось поможе, то буде вартість того всього як у нового.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от хлопці скажіть, що б то мені вибрати.

вбудень буду 10-15 км їздити

на вихидні наприклад 30 км.

Я задумався над веліком за 350 долярів. Більше мені і не треба. От тільки що.

Мені вподобав

1. Трек 3700

2. Гарі Фішер Tarpon

3. Бергамонт Дарк Даст (хоча айс подобається бльше)

4. Ну і пропонують якийсь джайнт білий десь за 1700.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо велосипед збирати то треба знати що збираєш.На новому велосипеді можна попробувати проїхатись і вдчути чи зручно себе на ньому почуваєш,а на тому що збираєш не попробуєш пока не збиреш.Може не підходити посадка вона може бути закороткою або задовгою,геометрія рам буває різною. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vanus:для початку вистачить але якщо можеш бери щось краще,айс має не погане оборудовання якщо я не помиляюсь то він потаблиці зростання стоїть перед сталіоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

геометрия рам - это одно большое заблуждение. разницу в геометрии здесь смогут описать три с половиной человека. рядовой сипедист ну никак не заметит разницу между рамой рокмашина и келлис к примеру.

а сомневающемуся будущему велосипедисту( я надеюсь) советую взять команч за 700 грн. и не мучить письмами трейдеров. ничего хорошего из этого не выйдет все равно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а сомневающемуся будущему велосипедисту( я надеюсь) советую взять команч за 700 грн. и не мучить письмами трейдеров. ничего хорошего из этого не выйдет все равно.

Якщо 10-15 км їздити, на вихидні наприклад 30 км, то на Comanche TOMAHAWK FS DISC можна їздити.(чорний дуже непогано виглядає) І нафік платити більше. Якраз в 350 у.о. він вписується. http://velosvit.com.ua/comanche/tomahawk_d.htm А всі ці переклюки один фіг міняти. Якщо по місту сюди-туди кататись, то й Ацера буде служити, а при сильному ентузіазмі і Деор можна за два місяці вгробити, так що при бажанні згодом заміниш на щось краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо такого як Fuji TAHOE

http://www.veloonline.com/view.shtml?id=636 ?

Обвіска нормальна, рама хіба шо...

Ті ж 600 у.е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да нормальні драндулєти, але вел по картинці вибирати, це все одно що з дівчиною по інтернету знайомитись. :) Все пізнається, так сказать, при особистому контакті. Тра на нього сісти, проїхатись, тоді зрозумієш, чи це те що треба, чи ну його нафік. Але перед тим попробуй покататись на байках всіх знайомих, щоб визначитись з пріоритетами і щоб було з чим порівнювати. Може бути найдорожчий вел, але якщо тобі на ньому зовсім некомфортно, то далеко не заїдеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипед Giant YUKON Disc

Велосипед Giant YUKON TRAIL

От з цих певне і буду вибирати, ну може ще Трек який э..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну по картинці то тільки прикід, далі цікавить думка народа, раз півлуцька на сталіонах їздило і всім хороше, то не думаю, шо мені одному він буде нехороше. Того і хочу прикинути, якого вело просити на велозоні, вони його привезуть, тоді і можна покататись.

Поки вибираю з цих (пріоритет на свою думку розставив)

Stalion (поки нереально дістати)

Giant YUKON Disc

Comanche TEAM FS DISC

Fuji TAHOE

Giant YUKON TRAIL

Плюсів мінусів останніх трьох не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда може варто і на ці моделі глянути, може велозона і привезе, а може і ні..

TREK 4500

TREK 6000 disk (3700 грн)

TREK 6500

http://www.bikeshop.dp.ua/trek_mountain.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

собсно если кто хотел купить сталион -

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=18477

Змінено користувачем kostya
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипед Giant YUKON TRAIL http://www.veloonline.com/catalog.shtml?id...=0&total=68

Рама : Геометрия Trail, AluxX 6061 FluidForm

Вилка : SR Suntour XCR Magnesium, xoд 100мм

Манетки : Shimano Alivio SL-M410

Переключатель передний : Shimano Acera FD-M330

Переключатель задний : Shimano Deore RD-M510

Тормоза : Hayes MX4 6, диск. механ.

Ручки тормозные : Tektro

Це усе що э у велозоні, здається мені що рама найменш швидкісна для руху по асфальту. Більше для маневрів. Це все що є у велозоні зараз.

Comanche TEAM FS DISC - за цей казали що подивляться може є...

Fuji TAHOE - є шанс привезти, теж під питанням. Більше не знаю про що питати. Напевне краще чекати, не брать Giant YUKON TRAIL, цікаво чи Comanche TEAM FS DISC за нього не гірший ( по ціні майже одинакові). http://www.veloonline.com/view.shtml?id=648

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувак, тебе чем Костин Сталион не подходит?

Кокой тебе Триал? Ты ж вродь легкий хочешь?

Запутал совсем. К черту все диски, гидравлику на хрен! Сталион - то шо надо. Можешь что-нибудь и по проще из Бергамонтов. Вон наш Мартенс какие подвиги на Бергамонте своем-то... шо там у него... за 260 уе брал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати да, костин бергамонт - самое то! особенно как костя за ним следил - на 5 баллов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...