Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

33 минуты назад, rl72 сказал:

 

біда-пічаль, яка погана держава. хай би для порівняння написали скільки платять податків у інших країнах, в в Швеції, Норвегії.

А статтю почитати віра не дозволяє? Її посил не в тому, що податки високі, а в тому, що люди не помічають сплати тих податків( бо всі рахують зарплату на руки), а потрібно за ці податки робити з чиновників спрос.

Змінено користувачем volks
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли наші прем'єри почнуть на велисопедах їздити, тоді і будем порівнювати.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, volks сказано:

А статтю почитати віра не дозволяє? Її посил не в тому, що податки високі, а в тому, що люди не помічають сплати тих податків( бо всі рахують зарплату на руки), а потрібно за ці податки робити з чиновників спрос.

 

я статтю читав. і скільки податків і яких я плачу я в курсі.

то проблеми тих хто не знає. 

а питати з чиновника треба не на борді, борцуни херові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, rl72 сказано:

 

я статтю читав. і скільки податків і яких я плачу я в курсі.

то проблеми тих хто не знає. 

а питати з чиновника треба не на борді, борцуни херові

Ей ти знаток херовий - те, що ти щось знаєш не забороняє іншим цю інформацію розповсюджувати. 

Як ти вже знаєш де питати то вперід - показуй приклад. По результату вже відпишешся.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, rl72 сказал:

і скільки податків і яких я плачу я в курсі.

то проблеми тих хто не знає. 

То повісь собі медальку на шию. А є багато людей, які не знають і для них ця стаття і написана.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, sergkots сказано:

Ей ти знаток херовий - те, що ти щось знаєш не забороняє іншим цю інформацію розповсюджувати. 

Як ти вже знаєш де питати то вперід - показуй приклад. По результату вже відпишешся.

 

йдеш на сайти прозорро і е-дата, і там шукаєш куда твої податки тратять чиновники

 

звичайно простіше лайкати "великих" антикорупціонерів, які вчергове організували  марш проти злочинної влади,  яка чому закрилась у Жовтневому палаці :D  

 

цікаво, ремонт вони відшкодують зі своєї зарплати, чи з наших податків? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

То повісь собі медальку на шию. А є багато людей, які не знають і для них ця стаття і написана.

 

якщо для них написана, то хай зразу пишуть куди ці податки із зарплати йдуть, що багато людей і це також знали. 

а то є тут на борді знавці, які впевнені, що податки йдуть виключно в кишені податківців :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, rl72 сказано:

 

йдеш на сайти прозорро і е-дата, і там шукаєш куда твої податки тратять чиновники

 

звичайно простіше лайкати "великих" антикорупціонерів, які вчергове організували  марш проти злочинної влади,  яка чому закрилась у Жовтневому палаці :D  

 

цікаво, ремонт вони відшкодують зі своєї зарплати, чи з наших податків? 

Причому це до цього:

3 годин тому, rl72 сказано:

 

я статтю читав. і скільки податків і яких я плачу я в курсі.

то проблеми тих хто не знає. 

а питати з чиновника треба не на борді, борцуни херові

 

Коли втик ти отримав за це:

3 годин тому, sergkots сказано:

Ей ти знаток херовий - те, що ти щось знаєш не забороняє іншим цю інформацію розповсюджувати. 

Як ти вже знаєш де питати то вперід - показуй приклад. По результату вже відпишешся.

 

2 годин тому, volks сказано:

То повісь собі медальку на шию. А є багато людей, які не знають і для них ця стаття і написана.

 

Ти взагалі читаєш те що пишеш і що пишуть тобі?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, rl72 сказал:

податки йдуть виключно в кишені податківців :D

Не йдуть. Податки йдуть в кишені влади. Податківцям в кишеню йдуть хабарі за несплату податків. Але то вже інша тема. І взагалі розслабся, бо нова влада тут ні до чого, вона навпаки зменшила податки для роботодавців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, volks сказано:

 взагалі розслабся, бо нова влада тут ні до чого, вона навпаки зменшила податки для роботодавців.

і перевіркам "ніхт", бадяжте з чого хочете

 

Гройсман каже "все для бізнесу"  щось він мені Клименка нагадує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

і перевіркам "ніхт", бадяжте з чого хочете

Голову відкрутити тому, хто наклав мораторій на перевірки.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, sergkots сказано:

Причому це до цього:

Коли втик ти отримав за це:

Ти взагалі читаєш те що пишеш і що пишуть тобі?

 

при тому, що я пояснив де шукати інфу, щоб питати чиновника. від пісанини на борді толку 0,0.

і я не зобов'язаний перед тобою відчитуватись де і що я роблю, втикиватель ти мєстний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, rl72 сказано:

 

при тому, що я пояснив де шукати інфу, щоб питати чиновника. від пісанини на борді толку 0,0.

і я не зобов'язаний перед тобою відчитуватись де і що я роблю, втикиватель ти мєстний

Все. Пацієнт швидше мертвий ніж живий. Покладені на нього функціональні обов'язки виконувати більше не може.

Подальше використання агента @rl72  не доцільне.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, halcogen сказано:

Хочете повернення санепідемстанції з пожарниками? Ніхто вас не заставляє купляти бадяжне, купуйте  якісне :D

а сенс в тих "пажарніках" якщо вони беруть своїх 100 грн, роблять припис, і йдуть далі?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, halcogen сказал:

Хочете повернення санепідемстанції з пожарниками? Ніхто вас не заставляє купляти бадяжне, купуйте  якісне :D

Да. Якось не хочеться траванутися чи згоріти в якомусь приміщенні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, sergkots сказано:

Все. Пацієнт швидше мертвий ніж живий. Покладені на нього функціональні обов'язки виконувати більше не може.

Подальше використання агента

 

не міряй всіх по собі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Чекаємо відкриття справи НАєБУ на керівництво Нафтогазу

 

Змінено користувачем la20
  • +1 1
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, la20 сказал:

Чекаємо відкриття справи НАєБУ на керівництво Нафтогазу

о, проснувся )) Пост сдал, пост принял ? ))

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, rl72 сказал:

 

пізно просинаєшся

о, і ти в свому постійному амплуа, включеному дурачку. Не переймайся, проходячи повз, проходь повз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.12.2017 в 22:40, rl72 сказал:

від пісанини на борді толку 0,0.

 

То чого ж ти тут, на борді, так розпиляєшся? Ти ж з кожи вон лізеш, захищаючи і прославляючи нинішню владу, а критиків влади обзиваєш на любий манер (до речі, це порушення правил форуму) і саме за цю манеру ведення діалогу, хочеться тобі мінусів наліпити (хоча я їх практично не ставлю, тільки в рідких випадках, коли переходять всі межі), а був би модером, то за 

 

В 18.12.2017 в 12:29, rl72 сказал:

борцуни херові

 

В 18.12.2017 в 22:40, rl72 сказал:

втикиватель ти мєстний

 

і тому подібне, сидів би в тиші. 

Якщо від писанини на борді толку 0.0, з твоїх слів, і ти не проплачений, не бот і тому подібне, як ти також завжди любиш розглагольствувати, то чого по всім політичним темам тебе тільки і чути, з різними ссилками, цитатами, фоточками, відео? Це ж треба бути таким альтруїстом, щоб отак за ідею, знаючи, що все це без толку, тут цим займатись...

Змінено користувачем Юріч
  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юріч, толк є. Паравозік йде впєрьод, в камунє астановка. А хто протів: растрєлять врага народа. Тавагіщі, зємлю крєстьянам, заводи - рабочім, только послє виборов, конєшно. Впєрьод к свєтлому будущему! Не дадім капіталістам ізвєсті нас с вєрной дорогі! В бой праваславниє! В бой славянє!

  • Ха-ха 1
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Юріч сказано:

 

То чого ж ти тут, на борді, так розпиляєшся? Ти ж з кожи вон лізеш, захищаючи і прославляючи нинішню владу, а критиків влади обзиваєш на любий манер (до речі, це порушення правил форуму) і саме за цю манеру ведення діалогу, хочеться тобі мінусів наліпити (хоча я їх практично не ставлю, тільки в рідких випадках, коли переходять всі межі), а був би модером, то за 

 

 

 

і тому подібне, сидів би в тиші. 

Якщо від писанини на борді толку 0.0, з твоїх слів, і ти не проплачений, не бот і тому подібне, як ти також завжди любиш розглагольствувати, то чого по всім політичним темам тебе тільки і чути, з різними ссилками, цитатами, фоточками, відео? Це ж треба бути таким альтруїстом, щоб отак за ідею, знаючи, що все це без толку, тут цим займатись...

Я хоч один пост написав: "слався влада, слався Порошенко"?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, romaxa11 сказано:

Юріч, толк є. Паравозік йде впєрьод, в камунє астановка. А хто протів: растрєлять врага народа. Тавагіщі, зємлю крєстьянам, заводи - рабочім, только послє виборов, конєшно. Впєрьод к свєтлому будущему! Не дадім капіталістам ізвєсті нас с вєрной дорогі! В бой праваславниє! В бой славянє!

По твоім словам, держава Україна уже два роки не існує.

 

Там ще черговий спасітель не появився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...