Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, rl72 сказано:

 

А ти гівнюк. Це професійна вада така? Чи відбирають таких спецом - типу тест на профпридатність.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, sss381 сказал:

 

Таки да. Напевно, створять щось на зразок ""полиции нравов" з головним управлінням в Києві, обласними, міськими та районними управліннями, спецпризначенцями, куплять їм гібридних тойот, планшетів, відеокамер.:D

 

 

  • Ха-ха 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, хватись сваритись без причини, ідемо краще в тему про Саакшвілі чергову його нісенітницю обговорювати.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, sergkots сказано:

А ти гівнюк. Це професійна вада така? Чи відбирають таких спецом - типу тест на профпридатність.

 

тебе ж без відбору видно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.10.2017 at 00:20, sergkots сказано:

А ти гівнюк. Це професійна вада така? Чи відбирають таких спецом - типу тест на профпридатність.

Певна група з 2-3 осіб заволоділа аккаунтами, можливо власників вже немає в живих, бо наявна різка трансформація моральних, світоглядних принципів. Пишуть примітивно, жодних власних думок, окрім образ і матюків, засирають будь-яку тему своїм гівном нараз, принципово останній пост залишати за ними, клянуться в ідейності і безплатності - діагноз дебіли, тому і тримаються за місце, бо більше ніде їх профпридатність непотрібна.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22814133_1588289844527835_28956692525997
 
 
Стежити · 12 год · 
 
 
 
Это то, что я называю олигархический консенсус.

Проанализировал первую двадцатку богатейших людей за 11 лет - с 2007 по 2017. Вот вам выводы.

1. Впервые за 11 лет практически все украинские системообразующие олигархи (то есть те, у кого в руках классическая тройка деньги+власть+медиа) сконцентрировались в первой десятке - консенсус. 

2. 70% первой двадцатки (14 из 20) родом из 2007-2008 года, то есть вернулись в обойму или были в ней изначально в течение всех 10+ лет.

3. Ахметов, Коломойский и Пинчук остаются в обойме (не ниже 6 места) все 10+ лет. Ахметов все 11 лет - на первом месте.

4. За годы президентства Порошенко сам Порошенко и Фирташ сумели зайти в первую десятку.

5. Если у кого-то есть сомнения, что олигархия - это именно та болезнь, которая все 26 лет тянет Украину на дно, то это лучшая иллюстрация диагноза.

6. Если кто-то рассчитывает, что можно модернизировать страну, не изменив этот ландшафт, вас ждёт разочарование. По-моему статистики в 11 лет достаточно, чтобы не ждать чуда, а менять ситуацию уже сейчас.

Рисовали вместе с Elena Romanyukova 1f642.png:)

С Хеллоувином вас.
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей пост - це безпробудне жебрацтво країни, втрата честі, гідності, мільйони емігрантів, розбиті сім'ї, злиденна старість, дідусі і бабусі в смітниках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Певна група з 2-3 осіб заволоділа аккаунтами, можливо власників вже немає в живих, бо наявна різка трансформація моральних, світоглядних принципів. Пишуть примітивно, жодних власних думок, окрім образ і матюків, засирають будь-яку тему своїм гівном нараз, принципово останній пост залишати за ними, клянуться в ідейності і безплатності - діагноз дебіли, тому і тримаються за місце, бо більше ніде їх профпридатність непотрібна.

 

ти прям як про себе із сержкотцом написав.

на борді навіть окрема тема є про захоплених неживих "Аверс, будь-ласка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, rl72 сказано:

 

ти прям як про себе із сержкотцом написав.

на борді навіть окрема тема є про захоплених неживих "Аверс, будь-ласка"

Я ж з тобою пробував нормально, по людськи розмовляти. Чесно пробував зрозуміти твою точку зору. Але ж ти не можеш навіть свою думку довести. Скажеш, що ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, sergkots сказано:

Я ж з тобою пробував нормально, по людськи розмовляти. Чесно пробував зрозуміти твою точку зору. Але ж ти не можеш навіть свою думку довести. Скажеш, що ні?

я не оплачений бот, я навіть критично ставлюсь до певних дій/бездіяльності  Порошенка.... 

але я тим більше не підтримую те, що роблять (точніше чешуть язиком) теперішні .... навіть не знаю, як їх назвати одним словом.... і я не люблю коли мені це впарюють як спасіння України

так, зрозуміліше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, rl72 сказал:

критично ставлюсь до певних дій/бездіяльності  Порошенка.... 

Цікаво до яких.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, rl72 сказал:

я навіть критично ставлюсь до певних дій

да кому ти чешеш про критичність ? ти на біле впевнено кажеш чорне, на прямі питання петляєш, на здаєтся очевидні речі пишеш, що то не доведено юридично чи що то проста балаканина на форумі, яка нічого не варта, разом з тим, точно таку ж балаканину, але в іншому місці, намагаєшся *впарити* за чисту монету, лише тому, що вона вписуєтся в твій обмежений світогляд. Ще якийсь час назад, я більш помірковано відносився до твоїх постів, було багато аналітичної інформації з доказами й висновками, ти не влазив в таке відверте фуфло, як скажімо - ла20. Лише його я вважав спавжнім упоротим порохоботом, навіть діда Рока, до якого старість прийшла одна, варто було лише пожаліти. Наразі, тебе занесло в такі дєбрі, що про поміркованість, тим більше, про критичність мислення, навіть не може бути мови, ти скотився до хамовитого бидла, з упоротим баченням цілі - только впєрьод й більше нічого. Мені то пофіг, я живу зі своїми тараканами, ти зі своїми, але в твому випадку, говорити про критичність, ну явно зайве

  • Ха-ха 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Цікаво до яких.

наприклад, до того, що у Міхо забрали громадянство.

до того, що в його партії (фракції) є люди, які вже б мали сидіти.

до бездіяльності генпрокурора та ГПУ, які відкрито просрали купу важливих для суспільства справ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rl72 сказал:

до того, що в його партії (фракції) є люди, які вже б мали сидіти.

в партії Порошенка, таких як мінімум не  меньше, головне вчасно встигнути *перефарбуватись*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

тебе занесло в такі дєбрі, що про поміркованість, тим більше, про критичність мислення, навіть не може бути мови, ти скотився до хамовитого бидла, з упоротим баченням цілі - только впєрьод й більше нічого. 

 

ага, в мені ти побачив бидло. в інших все нормально з риторикою і відношенням до опонента?

таки да, таракани вони в кожного різні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

в партії Порошенка, таких як мінімум не  меньше, головне вчасно встигнути *перефарбуватись*

я про БПП і писав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rl72 сказал:

 

ага, в мені ти побачив бидло. в інших все нормально з риторикою і відношенням до опонента?

ну як тобі пояснити. Головне не саме поняття - бидло, в даному контексті, головне процес скочування до нього. Є на борді категорія людей, яких пост ще не читав, а вже приблизно знаєш, про що й в якому стилі буде написано, а є, від яких, без видимих причин, такого не очікуєш. Ти вже третій , який скотився після ла20 і діда Рока, то мабуть якась тенденція, чимось визвана

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, rl72 сказано:

я не оплачений бот, я навіть критично ставлюсь до певних дій/бездіяльності  Порошенка....

ще додай що ти за нього не голосував :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, nickel сказано:

Цікаво до яких.

Наприклад, що дав громадянство саакашвілі :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

ну як тобі пояснити. Головне не саме поняття - бидло, в даному контексті, головне процес скочування до нього. Є на борді категорія людей, яких пост ще не читав, а вже приблизно знаєш, про що й в якому стилі буде написано, а є, від яких, без видимих причин, такого не очікуєш. Ти вже третій , який скотився після ла20 і діда Рока, то мабуть якась тенденція, чимось визвана

 

тобто, слова "чмо", "кончений" від ромаха11 чи сержкотс в мою сторону - це норм?

на "проплачений" і "бот" я просто не реагую, а "порохоботом" просто стібусь

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, rl72 сказано:

 

тобто, слова "чмо", "кончений" від ромаха11 чи сержкотс в мою сторону - це норм?

на "проплачений" і "бот" я просто не реагую, а "порохоботом" просто стібусь

 

Передивився власні дописи за останній місяць. Знайшов лише таке:

Цитувати

А ти гівнюк. Це професійна вада така? Чи відбирають таких спецом - типу тест на профпридатність.

 

І вважаю, що написав це справедливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, sergkots сказано:

Передивився власні дописи за останній місяць. Знайшов лише таке:

 

І вважаю, що написав це справедливо.

я тобі відповім так як і ромаха11: підітрись своєю думкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, rl72 сказано:

я тобі відповім так як і ромаха11: підітрись своєю думкою

І що я такого образливого тобі написав?  

Чого ти хочеш добитись: щоб тебе зрозуміли чи пон@с.рати тут всім хто не так як ти думає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...