Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

@Юріч,

Якщо я напишу, що Нафтогаз у стокгольмському арбітражі виграв майже по всіх питаннях у позові Газпрому (який пролетів на овер 50ярдів баксів), це я буду хвалити Порошенка?

І до речі, в цьому випадку Порошенко спільно з уйлом нищать Україну?

Чи навіть в цьому випадку, барига продав Україну, бо треба 2 ярда заплатити за газ 2013-2014 років, і купити по 5 млрд кубів у 2018-19 роках.

 

 

@case_i, дивись стульсик уже горить)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, rl72 сказал:

Я хоч один пост написав: "слався влада, слався Порошенко"?

 

 

А щоб якось славити, хвалити, показувати тільки плюси, потрібно прямо в лоб писати? Ну це вже буде явно і нікому нецікаво, навіть тій самій владі разом з президентом.

Давай так, на кожну твою похвалу влади, любе посилання на якісь якоби позитивні зміни, я тобі буду ставити "збентежений смайлик", ну щоб було видно, де ти і скільки хвалиш владу, прямо чи завуальовано. А коли ти будеш захищати владу від критиків (чи як ти любиш говорити - зрадой@бів) - я буду ставити "сумний смайлик". 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Юріч сказал:

 

А щоб якось славити, хвалити, показувати тільки плюси, потрібно прямо в лоб писати? Ну це вже буде явно і нікому нецікаво, навіть тій самій владі разом з президентом.

Давай так, на кожну твою похвалу влади, любе посилання на якісь якоби позитивні зміни, я тобі буду ставити "збентежений смайлик", ну щоб було видно, де ти і скільки хвалиш владу, прямо чи завуальовано. А коли ти будеш захищати владу від критиків (чи як ти любиш говорити - зрадой@бів) - я буду ставити "сумний смайлик". 

думаєш йому не пофіг ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, MANJAK11 сказал:

думаєш йому не пофіг ?

 

Я знаю, що пофіг, але може вже не буде по вухам їздити своїм

 

8 часов назад, rl72 сказал:

Я хоч один пост написав

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Юріч сказано:

 

А щоб якось славити, хвалити, показувати тільки плюси, потрібно прямо в лоб писати? Ну це вже буде явно і нікому нецікаво, навіть тій самій владі разом з президентом.

Давай так, на кожну твою похвалу влади, любе посилання на якісь якоби позитивні зміни, я тобі буду ставити "збентежений смайлик", ну щоб було видно, де ти і скільки хвалиш владу, прямо чи завуальовано. А коли ти будеш захищати владу від критиків (чи як ти любиш говорити - зрадой@бів) - я буду ставити "сумний смайлик". 

 

а що для тебе не "якоби" позитивні зміни?

ну, так, щоб знати і персонально для тебе відбирати?

може ще хтось свої бачення "неякоби" позитивних змін напише

 

п.с. а на смайліки мені пофіг

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, rl72 сказал:

може ще хтось свої бачення "неякоби" позитивних змін напише

Одна з "неякоби" - це коли в пенсіонера м'ясо в борщі з'явиться. Не тоді, коли гривня обвалилася втричі, їм 100 гривень накинули і жирна рожа в телевізорі розповідає про пакращення., а саме коли вони в своїй тарілці побачать пакращення і зможуть його пожувати. Не тоді, коли вони за "безкоштовними" ліками по півдня в поліклініці в черзі стоятимуть, а тоді коли вони з пенсії зможуть дозволити собі якісне лікування/страхування. Не тоді коли залупили тарифи і всіх підсадили на голку субсидій, а коли люди зможуть платити комуналку і це не буде вибір або поїсти або за квартиру заплатити. Та можна писати довго. А толку? Від цієї влади ми цього не побачимо, можу парі заключити.

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 2
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, nickel сказано:

Одна з "неякоби" - це коли в пенсіонера м'ясо в борщі з'явиться. Не тоді, коли гривня обвалилася втричі, їм 100 гривень накинули і жирна рожа в телевізорі розповідає про пакращення., а саме коли вони в своїй тарілці побачать пакращення і зможуть його пожувати. Не тоді, коли вони за "безкоштовними" ліками по півдня в поліклініці в черзі стоятимуть, а тоді уоли вони з пенсії зможуть дозволити собі якісне лікування. Не тоді коли залупили тарифи і всіх підсадили на голку субсидій, а коли люди зможуть платити комуналку і це не буде вибір або поїсти або за квартиру заплатити. Та можна писати довго. А толку? Від цієї влади ми цього не побачимо, можу парі заключити.

 

а, то тобі про совок треба новини постити? жаль, то тільки в Північній Кореї чи на Кубі ще залишилось, я про новини звідти не в курсі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, rl72 сказал:

 

а, то тобі про совок треба новини постити? жаль, то тільки в Північній Кореї чи на Кубі ще залишилось, я про новини звідти не в курсі

Дибілко, зроби собі загранпаспорт і сходи хоча б у Польшу, якщо на проїзд не маєш, і світу побачиш і заробиш паро гривень.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 2
  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, nickel сказано:

Дибілко, зроби собі загранпаспорт і сходи хоча б у Польшу, якщо на проїзд не маєш, і світу побачиш і заробиш паро гривень.

 

дибілко ти сам.

уже на біткоїнах заробив? то поділись із пенсіонером, якому паршива влада 100 грн. добавила.

 

а, точно біток впав, так що шуруй в Польщу заробляти гроші

 

 

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З того всього що зараз робиться лише один висновок. Для більшості хто при владі і хто її обслуговує, Україна - ресурс. Відкрите і зневажливе ставлення до рішень з Заходу говорить лише про те, що вибір зроблено на користь кремля. Я не знаю як петрусь планує підписувати нові харківські угоди, але це єдина мета, на фоні якої існування України - мізер. Хоча може петрусь веде якусь свою гру, викачуючи всі можливі ресурси, але все одно це в кінцевому випадку білет до ростова, або повний територіальний дерибан країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

З того всього що зараз робиться лише один висновок. Для більшості хто при владі і хто її обслуговує, Україна - ресурс. Відкрите і зневажливе ставлення до рішень з Заходу говорить лише про те, що вибір зроблено на користь кремля. Я не знаю як петрусь планує підписувати нові харківські угоди, але це єдина мета, на фоні якої існування України - мізер. Хоча може петрусь веде якусь свою гру, викачуючи всі можливі ресурси, але все одно це в кінцевому випадку білет до ростова, або повний територіальний дерибан країни.

фольгу на шапочці зміни. Візьми ту що на водному юзаєш.

  • Ха-ха 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Проблема не в том, что мы все в ж..пе. Проблема в том, что некоторые начали в ней устраиваться поудобнее". 

Штефан Киселевски, польский прозаик и композитор.

  • Ха-ха 1
  • Cумний 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ла, роки і рл п‘ють каву на Хрещатику, якщо виділили бабло на автобус, звісно.

П‘ють за крисіна, за ахмєтова, за медведчука, за гпу з югою, за насірова, за багатьох хороших людей включаючи януковича. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П‘ють проти політичної боротьби, щоб ми з вами не мали права обирати, протестувати чи вказувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була пенсія $200 ( 1600 грн.)

Стала пенсія $58 ( 1600 грн.)

 

18 часов назад, rl72 сказал:

..якому паршива влада 100 грн. добавила...

 

Підняли пенсію на $4 (≈ 100 грн.)

Тобто стала ≈ $62 а була ≈ $200

Вам не здається що вас десь на**ують?

Я розумію, що дуже багато людей з гуманітарним складом мислення, але…

Змінено користувачем Prot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, romaxa11 сказано:

Сьогодні ла, роки і рл п‘ють каву на Хрещатику, якщо виділили бабло на автобус, звісно.

П‘ють за крисіна, за ахмєтова, за медведчука, за гпу з югою, за насірова, за багатьох хороших людей включаючи януковича. 

 

на міхомайдан автобусами звозять таких, як ти

 

а на чиї гроші вам автобуси виділяють ми вже в курсі

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, romaxa11 сказано:

 виділили бабло на автобус

 

точно і бабло на автобуси, і бюджетників заставили

 

25552369_381434728960575_124883656548741

 

ліворуціонери возмущаються

 

25550299_381434758960572_606553763438655

 

25591572_381434778960570_143649780134654

 

25551893_381434825627232_223807126683117

 

25552368_381434868960561_404722480232040

 

В Маріуполі взагалі всі квитки на поїзд викупили, і примусово бюджетників вивозять

матері дітей розшукують

 

bud.thumb.jpg.d9e65fdde20919d3818441e0d968cd3d.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, rl72 сказал:

примусово бюджетників вивозять

матері дітей розшукують

А про "распятого мальчика" вже було? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Savage сказал:

А про "распятого мальчика" вже було? :)

+ 100500!!! 

Зараз реально зійшлися два політичних клоуна, які до влади прийшли шляхом майданів і заворушень, і по іншому вони просто не вміють! Щоб придумати щось нове, необхідний час і нові піарщики, а часу цього просто вже немає. Так що цикру ще буде дуже і дуже багато, а продавжні "революціонери" зароблять купу бабла, ходячи від "кавового" до "чаєвого" майданів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, case_l сказано:

порох то завжди при владі був і в ригівському уряді в тому числі

А Саакашвілі? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, risenseven сказал:

+ 100500!!! 

Взагалі-то, я мав на увазі, що шавки Пороха нічим не відрізняються від шавок Путіна в плані придумування пропагандистських казок. :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Savage сказано:

А про "распятого мальчика" вже було? :)

 

а то треба в групах Саакашвілі наш президент, або Саакашвілі - премє-рміністр України сходити подивитись, там люблять таке постити і перепощувати, а

1 година тому, Savage сказано:

 шавки

 укропівські їм в тому допомагають

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

А Саакашвілі? :)

та невже і він був у ригівському уряді? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, rl72 сказал:

 

25552369_381434728960575_124883656548741

 

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...