Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

.........і порох продав свій бізнес теж........та багато було обіцянок від усіх

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спостерігається тенденція!!!((((((((((((((((

В НАРОДІ З'ЯВЛЯЄТЬСЯ ІДЕЯ, починають про неї говорити, вона стає популярною, а потім зявляється пласт політиків, які починають БАЛАБОЛИТИ загальні речі, і кричати направо і наліво про ці ідеї. І ЦІ політики є ЩИТОМ ОЛІГАРХІВ від народу!!! Бо приходять до влади і роблять те, що вигідно саме ПІРАМІДІ олігархів. Люди обирають тих політиків і далі ДИБІЛІЗМ!!! ВИСНОВОК: ВИМАГАТИ ВІД ПОЛІТИКІВ КОНКРЕТИКИ!!! Конкретних чітких слів про свої дії!!! ЩО? ЯК? І ДЕ? політик буде робити для ЛЮДИНИ-ГРОМАДЯНИНА. І закликаю всіх ЗАБУДЬТЕ ТАКЕ ПОНЯТТЯ ЯК ПРОСТА ЛЮДИНА!!! Є поняття людина, громадянин, житель міста, житель села. Повага до людини.

Вибачте але ще раз наголошу. ВИМАГАТИ КОНКРЕТИКИ ВІД ПОЛІТИКА!!! або політик-балабол, або політик-результат. І тоді все буде і у них і у нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна домовилась з МВФ підняти ціни на газ на 280%, на тепло - на 66%, - Гонтарева

Україна узгодила з МВФ підвищення тарифів на газ на 280%, на тепло - на 66%

Про це повідомила глава Нацбанк Валерія Гонтарєва в ході 11-й інвестиційної конференції компанії Dragon Capital у Києві в середу, передає "Інтерфакс-Україна".

"Зараз, відповідно до нашою програмою з МВФ підвищення тарифів буде дуже різким - на 280% на газ і близько 66% на тепло", - сказала вона.

Також вона додала, що у зв'язку з таким підвищенням тарифів, інфляція до кінця 2015 року становитиме 25-26%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також вона додала, що у зв'язку з таким підвищенням тарифів, інфляція до кінця 2015 року становитиме 25-26%.

мені здається що на 25% рівень інфляції збільшився тільки за січень - лютий. Докінця року і до 50 а то і вище можемо дійти з такими темпами

Україна домовилась з МВФ підняти ціни на газ на 280%, на тепло - на 66%, - Гонтарева

а толку з підняття, я впевнений, що третина людей до кінця року при подальшому збіднінні платити за ком послуги взагалі небуде, внаслідок чого, частина грошей яку виділить МВФ, буде йти на погашення боргу населення за той же ж газ і тепло.

я вже знаю людей, які перестали платити за тепло, або платять частково :)

Змінено користувачем charlie
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На місяць за опалення в квартирі метражем 40 кв. м доведеться платити 2,4-4 тис. грн, вважає експерт.

Детальніше читайте на УНІАН: http://economics.unian.ua/energetics/1045981-plata-za-teplo-v-odnokimnatniy-kvartiri-moje-zrosti-do-ponad-2-tisyach-griven-na-misyats-zmi.html

Якщо то правда - то підвішувати за яйця і інші виступаючі частини тіла пора керовників, якщо насмисний "вброс" - автора статті.

Схоже таки на ВБРОС.

Невже наша влада РЕАЛЬНО думає, що населення БУДЕ платити більше, ніж отримувати зарплати? Спроба "відкачати" чорний нал? Ну так не всі його мають! Особливо чесні та ідейні, "щоб боргу не мати", заплатять пару раз з защаджень (якщо є), а далі що? Вся сім'я паше місяць, щоб заплатити тільки комуналку і задовольнити державу? А який зміст тоді взагалі працювати? Щоб з ВЛАСНОГО помешкання на мороз не виставили? А якщо живеш в тій квартирі один? Ну хто тверезо мислячий віддавати буде БІЛЬШУ (2/3 і далі) частину, а то і майже все з того, що заробив, при тому що заробітки ті не ростуть, а тільки падають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я собі думаю, якби взагалі не було влади чи було б гірше?

анархия - мать порядка? :0151:[сарказм]

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Нарешті прийняли досить розумне рішення, а що особливо радує, що дуже швидко зрозуміли що попереднє рішення було абсолютно бестолкове...

27.12.2014 прийняли попередній закон (з 4-ма умовами) і можливістю застосовувати коеф. 0,4 тільки до 01.01.2016 року. Через 2 місяці прийняли новий закон, де передбачено що на 2015 рік коеф. 0,4, а на 2016 - 0,6. З однієї сторони - дуже добре, а з іншої - де гарантії (в нашій нестабільній і зовсім не правовій державі) що ще через 2 місяці не приймуть новий закон де напишуть що в бюджеті діра і все відміняється? Маленький бізнес звичайно може спробувати і скористатись (хоча механізм в принципі ще не розроблений - поки розроблять то вже півроку пройде), а великий бізнес таких "качель" не любить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, до речі, ще декілька "пакращень" ВРУ прийняла...

1. Закон Про внесення змін до статей 165 і 252 ПКУ. Ініціатор - Яценюк і КМУ.

От поясніть мені, як можна такі неоднозначні норми впихнути в один закон і голосувати за закон вцілому???? В цьому Законі передбачено звільнення від оподаткування ПДФО допомоги наданої благодійними організаціями і ... увага - збільшення ставок рентної плати за газ для населення з 20 до 70% Це про підвищення цін на газ для населення... Впихнули цю норму до благадійної допомоги щоб голосування пройшло без проблем (я вже колись писала що це в стилі Яйценюка)?

Із пояснювальної записки:

"Економічна ситуація країни в даний час викликає необхідність у збільшенні тарифів на газ природний, який реалізується для потреб населення... У наслідок зростання цін, за якими закупатиметься видобутий природний газ у газодобувних підприємств, зростатиме їх дохід. " - ну, ну зросте дохід і будуть прибутки - казки :)

У зв’язку із зазначеним пропонується збільшити ставку рентної плати з 20% до 70%. Це дозволить залучити до державного бюджету додаткові доходи, які будуть спрямовані на пряму підтримку домогосподарств з низькими доходами, а також збільшить чисті доходи газовидобувних підприємств, які будуть використані на подальший розвиток галузі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення - найбільш не однозначний...

Ініціатор - Яценюк і КМУ.

Найбільш "скандальна" норма в даному законі "- пенсії працюючим пенсіонерам будуть виплачувати у розмірі 85 відсотків, але не менше 1423 грн. Ця норма діятиме до 1 січня 2016 року.".

Про "до 01 січня 2016 року" - ми це вже проходили :) із військовим збором, який плавно став безстроковим, аналогічно і тут буде скоріше за все. А про 85% дуже спірне питання. З однієї сторони є пенсіонери які знаходяться на керівних посадах з великими ЗП , і отримують пенсію і їх з цих керівних посад вигнати не можна на відпочинок ;) - то до таких дійсно можна якісь обмеження застосовувати... А з іншого боку - інша картина: пенсіонер з пенсією в 1600 грн., якої ні на що не вистачає, іде не від "доброго життя" працювати на низькооплачувану роботу, на яку ніхто не хоче йти (прибиральницями, сторожами, санітарками) на ті 800-1000 грн для того щоб сукупно отримати 2500 грн. на місяць (а що на сьогодні є ці гроші?) і в нього ще заберуть 177 грн. (1600-1423=177). Для таких пенсіонерів це просто трагедія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінімальний тариф на газ для населення підвищили в 3,3 раза

Нацкомісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, підвищила мінімальний тариф для населення на газ, використовуваний для опалення, в 3,3 разу (на 1791 гривні за 1 тис.куб м) - до 3600 гривні за 1 тис. куб. м.

Відповідне рішення регулятор прийняв на засіданні, передає "Інтерфакс-Україна".

Як повідомляться, така ціна буде діяти на обсяг до 200 куб. м на місяць і лише в опалювальний сезон (з 1 жовтня по 30 квітня).

Обсяг понад 200 куб. м на місяць, а також спожитий не в опалювальний сезон, газ буде оплачуватися за ціною 7188 грн за 1 тис. куб. м.

Ціна газу, що використовується населенням для приготування їжі та підігріву води, зросте з 1182 грн за тис. куб. м до 7188 грн за 1 тис. куб м.

За відсутності лічильників населення платитиме за газ єдину ціну 7188 грн за 1 тис. куб. м.

Жестока, что тут сказать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drap, думаю, що той пристрій, з якого ти постиш повідомлення на борду, на газі не працює. Тому, не переживай. :D

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drap, думаю, що той пристрій, з якого ти постиш повідомлення на борду, на газі не працює. Тому, не переживай. :D

:_39: :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як повідомляться, така ціна буде діяти на обсяг до 200 куб. м на місяць і лише в опалювальний сезон (з 1 жовтня по 30 квітня).

Обсяг понад 200 куб. м на місяць, а також спожитий не в опалювальний сезон, газ буде оплачуватися за ціною 7188 грн за 1 тис. куб. м.

Приватний сектор і так ледь вписувався в 2500 кубів,а тепер в 1200 вписатись-нєрєальна! Повна ж@па!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приватний сектор і так ледь вписувався в 2500 кубів

це ж яка хата щоб 2500 кубів спалити за місяць?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приватний сектор і так ледь вписувався в 2500 кубів

це ж яка хата щоб 2500 кубів спалити за місяць?

в рік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приватний сектор і так ледь вписувався в 2500 кубів

це ж яка хата щоб 2500 кубів спалити за місяць?

Рік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перець

і що ти хочеш мені сказати цими "крейзі смайлами"? Що я крейзі? Чи я щось неправильно написав? Від того, що ви будете сидіти в інтернеті, і лаяти владу - нічого не зміниться. Ціни не зменшаться, зарплата не зросте.

От вам простенький алгоритм. Ціни на все зростають - на харчі, енергоресурси, ліки, і т. д. (чому так відбувається - питання риторичне і другорядне). Коли Ви продовжуєте платити за новими цінами, і не відчуваєте великого дискомфорту - значить все ОК - Ваші доходи перевищують Ваші видатки.

Коли Ви не можете платити нову ціну - потрібно розглядати 2 варіанти:

1) скорочувати споживання (утеплити дім, рідше приймати душ, встановити склопакети, перестати купувати пармезан, і перейти на щось дешевше :), продати 3-кімнатну квартиру, і, замість неї купити те, що дозволяє Вам утримувати ваша економічна ситуація);

2) якимось чином збільшувати Ваші доходи - взяти додаткову роботу, спробувати опанувати нову прибутковішу професію, змінити місце проживання - розглянути можливості праці в іншому місті або за кордоном.

Просто потрібно 2 речі - мати "голову на плечах", і бажання щось змінити у своєму житті на краще. А отаке сидіння на форумі і плювання словами на погану владу - не допоможе нікому.

Змінено користувачем Веселий Перець
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію логику в підрахунках на газ і звідки таке число 200 м.куб?

Тобто я, маючи котел в квартирі в опалювальний сезон в холодну погоду на опалювання і підготовку гарячої води спалюю однозначно більше 200 кубів (біля 300) - плачу по вищому тарифу 7188 грн\тис.куб. і влітку без опалення на підготовку гарячої води теж плачу по вищому тарифу 7188 грн\тис.куб. Питання - нахера той нижчий тариф? Хто палить менше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кожну батарею термоголовки, на ніч скручувати де не спите. Нагрівати до 18-19 градусів, ходити вдягненим. В 2500 спокійно вкладетесь, навіть в 1500 вкладетесь.

Але це все лицемірство поки облгази приватні. Для приватної фірми головне збут, отже ті що отримують центральне опалення будуть платити по максимуму, чи зима буде тепла, як зараз, чи холодна. Будуть відкривати вікна від парілки в теплу сонячну погоду. Тут потрібно щось змінювати. Автономне опалення вже десь з місяць в день можна відключати і трохи включати на ніч, бо сонце нагріває приміщення, а центральне ковбасить як на Алясці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2500 спокійно вкладетесь, навіть в 1500 вкладетесь.

Вкладусь при умові якісного газу, а не те що бадяжать у нас.

Про такий параметр як теплотворність газу чули?

Лічильник то куби рахує, а що через нього проганятимуть (газ чи його назву) йому пофіг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію логику в підрахунках на газ і звідки таке число 200 м.куб?

Тобто я, маючи котел в квартирі в опалювальний сезон в холодну погоду на опалювання і підготовку гарячої води спалюю однозначно більше 200 кубів (біля 300) - плачу по вищому тарифу 7188 грн\тис.куб. і влітку без опалення на підготовку гарячої води теж плачу по вищому тарифу 7188 грн\тис.куб. Питання - нахера той нижчий тариф? Хто палить менше?

зробили так, як за ел.енергію - платиш за 200м3 по 3,60 все що більше по 7,20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

halcogen, не виходить скорочувати споживання і збільшувати дохід, тоді знайдіть спосіб зменшувати витрати без зменшення споживання. Можна, наприклад, поставити магніти на електро- і водолічильники. :D В мене знайомі живуть у приватному будинку біля Луцька, і за електроенергію не платять. :D

Не хочете виїжджати за кордон - шукайте способи заробітку в Україні. Тут деякий тип людей (хитрозроблені - можна іх так назвати) почуває себе, як вареники в маслі.

Хто на початку 2014 року взяв кредит у гривнях, і швидко перелив їх у долари - досить непогано себе почуває.

А скільки зараз банків валиться - хто встиг позичити в них гроші, зараз не спішать віддавати.

Змінено користувачем Веселий Перець
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Що означає скорочувати споживання? Утеплити 9-ти поверховий панельний будинок за свій рахунок? Як ви собі це уявляєте і головне чи зменшать вам жеки оплату за кв.м.

кожен утепляє навколосвоєї квартири. шо тут не нормального? Я наприклад свою квартиру утеплив. Додатково треба ставити лічильники тепла на будинок в цілому, і тоді вартість опалення буде нижчою, пару сотень в місяць економії набереться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...