Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

а Юлька при Порошенку в прем'єри точно втешеться - вона загосподарює...

Не думаю. Вони не терплять одне одного ще з часів Ющенка, починаючи з 2005 р.

Хоча... Все тече, все змінюється...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Юлька при Порошенку в прем'єри точно втешеться - вона загосподарює...

Не думаю. Вони не терплять одне одного ще з часів Ющенка, починаючи з 2005 р.

Хоча... Все тече, все змінюється...

ювт яника теж не терпіла - але переговори про співрацю активно вела

її мета - влада

на всякий випадок про свинячий грип нагадаю за часів її прем'єрства - розвела народ як кошенят (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли був на Майдані в Києві, можна було просто визначити рівень підтримки виступаючого по аплодисментах.

Найбільше тоді підтримували Тягнибока та Порошенка.

так відомо ж що не всіх на сцену пускали...

до того ж по конституції 2014 повноваження президента недостатні як для діяльності господарника

а Юлька при Порошенку в прем'єри точно втешеться - вона загосподарює...

Та було виступаючих зо 20.Ляшка не було.Тоді ще ж зовсім невідомо було, хто переможе..Варто згадати виступи Ляшка рік назад, або навіть осінню.

Юлька без посади вже нікуди не затешеться, вибори її лебедина пісня.Якби могла міжними бути хоч якась домовленість- зробила би як Кличко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно,я спілкуюсь з багатьма людьми,які будуть голосувати за Порошенка,але ні одного пункту його програми не можуть сказати,але майже досконало знають програму Тимошенко.Крім того вони впевнені,що Порошенко приведе назад ригівське кодло,але також впевнені,що в разі чого Майдан та Самороборона викінуть його нафіг. Саме цікаве,що майже всім імпонує Ляшко,який хвацько мочить сепараторів на Сході,затикає рот комунякам,але голосувати за нього не будуть,бо в того рейтинг малий.

Отака каша в головах і в країні.)))

а я буду за нього голосувати, й мены пофіг на рейтинг. Основна з причин,чому, це не тільки те, що він безпосередньо приймає участь в ганянні колорадів, а на самперед те, що я ЗНАЮ, що він говорить правду й вірить у те, що говорить.Бо я теж веду себе так як він, коли людям приходится доказувати очевидні речі або розмовляти з людьми, які відверто брешуть. А більшість кандидатів й самі не вірять, в те що говорять, написала предвиборна команда текст, от кандидат й гаразд чесати.

ЗІ постараюсь завтра на Ляшка сходити, щоб підтвердити чи змінити свою думку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здобутки Порошенка говорять самі за себе, як і рівень життя на Вінничині.

мене не його здобутки цікавлять а команда. А команда там повний п...ць. Я там нових для життя по новому не помітив. От я блін не знаю команду Гриценка, взагалі не знаю. Думаю там також радості мало, але він її не афішує і Порох довго тримався і тільки на передостанньому тижні почали вилазити коти з мішка.

Ну і на рахунок "зробив". Те його "зробив" коштує народу мільярди гривень мінуса, я про його інтереси в автомобілебудування. Деколи краще нічого не робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то всі добре знають, де я працюю.

Здобутки Порошенка говорять самі за себе, як і рівень життя на Вінничині.

Порадив би для повноти картини , спочатку заробити (зробити щось мало мальски реальне)щоб довести свою вагу -тоді повчати інших.

Відповіді так і не отримав. Ну, і звичайний прийом "спєрва дабєйся". Ніц нового, шановні ^_^

От мені цікаво - чим відрізняються слова кандидата по ТВ від слів кандидата на сцені міста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадив би для повноти картини , спочатку заробити (зробити щось мало мальски реальне)щоб довести свою вагу -тоді повчати інших.

тобто яник і Ко наразі мають право повчати інших ? Царьов теж ніби не бідовий ніфіга :) Таких *заробітчан* уродів можна цілий список настрочити, вони навіть зробили щось мало мальськи реальне, головне співвідношення хорошого й поганого, а не факт статків. Причому я дійшов висновку, що багато багатих людей просто опинились в потрібний час в потрібному місці й їм тупо повезло. Тих, хто мізками сколотили капітал не дуже то й багато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слова нічим не відрізняються.Відрізняються результати.

А закони суспільства вже вироблені та опробувані давно.Якщо хто хоче нового, хай змінить силу земного тяжіння.

.Якщо людина добилась результату в управлінні бізнесом, вона дібється результатів і в управлінні країною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нафіг той пафос? Яка зарплата на Богдані?:) Можна добитись успіху в управлінні країною тільки для себе. Хіба Янукович не успішно управляв країною, хіба він не успішний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадив би для повноти картини , спочатку заробити (зробити щось мало мальски реальне)щоб довести свою вагу -тоді повчати інших.

тобто яник і Ко наразі мають право повчати інших ? Царьов теж ніби не бідовий ніфіга :) Таких *заробітчан* уродів можна цілий список настрочити, вони навіть зробили щось мало мальськи реальне, головне співвідношення хорошого й поганого, а не факт статків. Причому я дійшов висновку, що багато багатих людей просто опинились в потрібний час в потрібному місці й їм тупо повезло. Тих, хто мізками сколотили капітал не дуже то й багато

Свого часу я грав у азартні ігри.Начебто все діло у везінні, але був один хлопець, яки вигравав частіше за інших.Ія точно знаю, що він просто прораховував краще варіанти. У потрібному місц , в потрібний час опиняються майже всі- але треба вміти ще цим грамотно тскористатись.

і Крім того , я спеціально виділив , гроші заробив не не посередництві у газі, як Фірташ, не на грошових потоках, як фінансові спекулянти, не на віджимі, як син Януковича- а на виробництві.

Це дуже суттєво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина добилась результату в управлінні бізнесом, вона дібється результатів і в управлінні країною.

Якщо людина добилась результату в управлінні бізнесом, то її ні в якому разі не можна допускати до управління країною.

Чим відрізняється пристосуванець-бухгалтер від пристосуванця-олігархра? Вже накерувались такі бізнесмени, баста <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нафіг той пафос? Яка зарплата на Богдані? :) Можна добитись успіху в управлінні країною тільки для себе. Хіба Янукович не успішно управляв країною, хіба він не успішний?

От для чого прикидатись та утрувати .Може тоді в Північну Корею.Там нема успішних та багатих.А краєною керують винятково для блага всіх трудящих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.Якщо людина добилась результату в управлінні бізнесом, вона дібється результатів і в управлінні країною.

Це якась жесть, людина повинна в першу чергу мати СОВІСТЬ й жадати благополуччя своїй країні, а не свому бізнесу. Імхо наявність великого бізнесу це скоріше недолік ніж перевага, бо всі прекрасно розуміють (хоча бачу не всі), ЯК ведется ВЕЛИКИЙ бізнес в нашій країні й скільки трупів, залякувань, підкупів й махінацій, зазвичай встеляє той шлях. Щось не вірю, що в великому бізнесмені може проснутись великий патріот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина добилась результату в управлінні бізнесом, вона дібється результатів і в управлінні країною.

Якщо людина добилась результату в управлінні бізнесом, то її ні в якому разі не можна допускати до управління країною.

Чим відрізняється пристосуванець-бухгалтер від пристосуванця-олігархра? Вже накерувались такі бізнесмени, баста <_<

Ти б хотів летіти в літаку, яким керує пілот , що багато заробляє і має найвищий клас, чи яким керує дешевий невдаха, який зате в доску свій .

Якщо друге- то нам в різні літаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, чо. Питання про Богдан залишилось відкритим.

Якщо не помиляюсь, то минулого року їх взагалі чуть не половину позвільняли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свого часу я грав у азартні ігри.Начебто все діло у везінні, але був один хлопець, яки вигравав частіше за інших.Ія точно знаю, що він просто прораховував краще варіанти. У потрібному місц , в потрібний час опиняються майже всі- але треба вміти ще цим грамотно тскористатись..

під везінням я мав приблизно такі схеми, наприклад жили два товариші, ходили до школи, разом бухали, порали дівчат, один з допомогою батька став директором заводу, інший перебивався на вільних хлібах, от одного разу парятся вони в бані й директор каже : а не піти тобі в депутати, наш завод городообразуючий, я дам команду голосувати за тебе, а ти будеш лобіювати мої інтереси, ну і грошенята будеш мати. От вам і готовий депутат. Друга схема ще простіше, той же самий завод, бандюк місцевої групіровки наїзжає на директора, й той дає команду голосувати на виборах за того бандюка (чомусь думаєтся, що Царьов так і став депутатом). От ва ще один депутат. Й таких варіантів море. Людина ніби й депутат, й при баблі, а гавно гавном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти б хотів летіти в літаку, яким керує пілот , що багато заробляє і має найвищий клас, чи яким керує дешевий невдаха, який зате в доску свій .

Якщо друге- то нам в різні літаки

я хотів би летіти в літаку, яким керує пілот, який ХОЧЕ долетіти до місця призначення й знає, як це зробити, а скільки він заробляє, це глибоко його проблеми й повинні цікавити виключно його, а не мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.Якщо людина добилась результату в управлінні бізнесом, вона дібється результатів і в управлінні країною.

Це якась жесть, людина повинна в першу чергу мати СОВІСТЬ й жадати благополуччя своїй країні, а не свому бізнесу. Імхо наявність великого бізнесу це скоріше недолік ніж перевага, бо всі прекрасно розуміють (хоча бачу не всі), ЯК ведется ВЕЛИКИЙ бізнес в нашій країні й скільки трупів, залякувань, підкупів й махінацій, зазвичай встеляє той шлях. Щось не вірю, що в великому бізнесмені може проснутись великий патріот

Навіть маленький патріот у великому бізнесиені вартий і саме головне ЗРОБИТЬ набагато більше, ніж самий великий патріот у людині, котра нездатна щось зробити( як би сильно і щиро вона цього не хотіла).

І невже ти думаєш, що людина, яка не вміє, не може , або просто боїться натиснути на потрібні важелі впливу- зможе хоч трішки керувати такою країною,як наша?

Раз в армії прийшов новий командир частини.Молодий, розумний, енергійний, чесний і все таке.Але його команди ніхто чомусь не виконував.

Бо він просто не матюкався.На тому вся його карєра і скінчилась.

Неважливо якого кольору кішка- якщо вона справно ловить мишей.

.Якщо людина добилась результату в управлінні бізнесом, вона дібється результатів і в управлінні країною.

Це якась жесть, людина повинна в першу чергу мати СОВІСТЬ й жадати благополуччя своїй країні, а не свому бізнесу. Імхо наявність великого бізнесу це скоріше недолік ніж перевага, бо всі прекрасно розуміють (хоча бачу не всі), ЯК ведется ВЕЛИКИЙ бізнес в нашій країні й скільки трупів, залякувань, підкупів й махінацій, зазвичай встеляє той шлях. Щось не вірю, що в великому бізнесмені може проснутись великий патріот

Навіть маленький патріот у великому бізнесиені вартий і саме головне ЗРОБИТЬ набагато більше, ніж самий великий патріот у людині, котра нездатна щось зробити( як би сильно і щиро вона цього не хотіла).

І невже ти думаєш, що людина, яка не вміє, не може , або просто боїться натиснути на потрібні важелі впливу- зможе хоч трішки керувати такою країною,як наша?

Раз в армії прийшов новий командир частини.Молодий, розумний, енергійний, чесний і все таке.Але його команди ніхто чомусь не виконував.

Бо він просто не матюкався.На тому вся його карєра і скінчилась.

Неважливо якого кольору кішка- якщо вона справно ловить мишей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто не замислювався - чому для керування автомобілем потрібна довідка від нарколога та психіатра, а для керування державою подібного не вимагається?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть маленький патріот у великому бізнесиені вартий і саме головне ЗРОБИТЬ набагато більше, ніж самий великий патріот у людині, котра нездатна щось зробити( як би сильно і щиро вона цього не хотіла).

І невже ти думаєш, що людина, яка не вміє, не може , або просто боїться натиснути на потрібні важелі впливу- зможе хоч трішки керувати такою країною,як наша?

Раз в армії прийшов новий командир частини.Молодий, розумний, енергійний, чесний і все таке.Але його команди ніхто чомусь не виконував.

Бо він просто не матюкався.На тому вся його карєра і скінчилась.

Неважливо якого кольору кішка- якщо вона справно ловить мишей.

тоді просте питання - З ЧОГО ти взяв, що Порошенко патріот ? А поки будеш думати відповідь на це питання, заодно й скажи - ЯК можна вести великий бізнес, бути на високих посадах у владі й НЕ ЛИЗАТИ ДУПУ та підтримувати діючу владу (яника,азарова) ? Як таке можливо ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погляд на майбутнього президента з точки зору астрології:

Президент?.... Голосование по гороскопу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді просте питання - З ЧОГО ти взяв, що Порошенко патріот ? А поки будеш думати відповідь на це питання, заодно й скажи - ЯК можна вести великий бізнес, бути на високих посадах у владі й НЕ ЛИЗАТИ ДУПУ та підтримувати діючу владу (яника,азарова) ? Як таке можливо ?

До речі, при Януковичі завод "Богдан" постійно тормошили, якісь перевірки, палки в колеса ставили, щоб продукція Богдана по мінімуму вигравала в тендерах. В кінці минулого року, коли Богдан таки виграв тендер у Вінниці на 40 тролейбусів і 30 автобусів, знову хотіли відібрати тендер, прикриваючись порушеннями. Навіть була офіційна заява від корпорації Богдану на цю тему, щоб завод припинили чіпати. Так що я б не сказав, що Порошенко був у тісній співпраці з минулою владою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...