Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

http://www.liga.net/opinion/180476_spasenie-firtasha-zachem-oligarkh-i-ego-lyudi-zamazali-poroshenko.htm?utm_source=opinion&utm_medium=banner&utm_campaign=pravda

Бачу до кінця травня ще стільки всього поміняється.

Але знову вибори без вибору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

"Порошенко сделал, вне всякого сомнения, самую грубую ошибку в своей политической карьере, решившись на переговоры с группой Фирташа и не осознав, что результаты этих переговоров будут преданы гласности"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тимошенко не можна слухати, ця зараза зомбує всіх не гірше, як Каа бандерлогів. Хтось правильно підмітив, що її судити виключно по ділах. Вона популістка 80-го рівня. Така людина апріорі з бізнесом ніколи не рахуватиметься, бо скільки того бізнесу, а пенсіонерів і безробітніх он скільки. Виростить свій електорат, як братунька Путін. Бізнесу важко з нею буде боротись, так як з Азаровим, хіба в балаклавах:) Всі зараз візьмуться боротись з корупцією, а не з її витоками. Адекватне розмитнення, адекватні штрафи, адекватні і чіткі закони і пішла нафіг корупція, іщі дураков. Але нафіга тоді в політику йти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився Шустер лайф, ну вміє говорити привильні речі Ю. А от її команда нічого не робить, Аваков так звехньо на це все дивився. Таке враження, що знову когось знайшли і хочуть повітики все на одного, а самі типу не причому, перший раз в політиці і у керма держави. За час після Майдану можна було вже стільки всього наробити, систему хоча б почати переробляти, а то одно "говорильня" і це все партія Ю. у керма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю цю гарячу дискусію про Порошенка, Тимошенко і думаю: чи часом ми самі не зазомбовані? Скільки було крику на тему що у владі потрібні нові обличча і ось! Зараз дивлюсь на результати голосування тут, на форумі, і розумію що танці на граблях видно наш національний вид спорту. Люди, ну вже була Тимошенко при владі! А любого друга Порошенка при Ющенкові забули? І що ж ніяких висновків ніхто не зробив?

А може пора вже приводити у владу по справжньму нові обличча?

Але поки ми продовжуємо танцювати на граблях вибираючи одну дупу замість іншої. Печалька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мені якось від цих виборів не холодно не жарко.... всерівно президент не буде повний строк!

зі всіх кандидатів голосувати буду проти всіх, бо Конфетка буде думать про бізнес свій, він олігарх, нах його....

Дулька ну це без слов....

Богомолець можливо, но вже мені моя чуйка говорить шо в тихому омуті чорти водяться..

Ніхто не викликає довіри..... знову серед всіх зол нада вибирати найменше....

як на мене то взагалі хай би Турчинов був президентом, якось не холодно не жарко.....

всі "чорти" одного "болота"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може пора вже приводити у владу по справжньму нові обличча?

Згідний, треба НОВІ обличчя.... Але то на "сємкі", НА БАЗАРІ НЕ КУПИШ))) З кого вибирати? :_02: Знаєш, на мою думку, не обличчя. треба міняти, а саму систему, закони.Причому, щоб закон працював ДЛЯ ВСІХ. Немає в них страху перед відповідальністю. Вже як традиція якась - накрав, втік. А тут сидять, лякають його розшуком, рахунки закривають... Буде працювати закон- будуть зміни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може пора вже приводити у владу по справжньму нові обличча?

Згідний, треба НОВІ обличчя.... Але то на "сємкі", НА БАЗАРІ НЕ КУПИШ))) З кого вибирати? :_02:

Згідний з тобою. А чи мало нових обличь ми побачили на майдані, які гідно себе проявили в скрутні часи, під загрозою фізичної розправи над ними і їхніми рідними. Навіть в Луцьку в ОДА були досить хороші, чесні люди з самооборони і люстраційного комітету. Я б їх хотів бачити в ладі новими обличчями, бо я бачив їхні конкретні дії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У своїх суперечках ви забули один момент: у Порошенка запрацював завод в Ліпецьку (

). Домовленості з Фірташем, які були озвучені самим Фірташем. Пазл складається - готується зручний кандидат для РФ. ЮВТ вже не так актуальна для ВВП.

Щодо цього є певна інформація. На жаль, не можу (і не маю права) сказати джерела.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може пора вже приводити у владу по справжньму нові обличча?

Згідний, треба НОВІ обличчя.... Але то на "сємкі", НА БАЗАРІ НЕ КУПИШ))) З кого вибирати? :_02: Знаєш, на мою думку, не обличчя. треба міняти, а саму систему, закони.Причому, щоб закон працював ДЛЯ ВСІХ. Немає в них страху перед відповідальністю. Вже як традиція якась - накрав, втік. А тут сидять, лякають його розшуком, рахунки закривають... Буде працювати закон- будуть зміни.

Риба гниє з голови... Згадайте початок 2005-го і прихід юща на посаду. Як боялись всі чиновники - хабар? та ви що, страшно, аж коліна дрижать. Але то пройшло, як тільки зрозуміли, хто є насправді ющ. Бо гасло "бандитам - тюрми" - так і залишилось пустими словами. Тільки трохи богю колеснікова по тюрягам посовали, та ахметку БТР-ом пошугали. А далі все пішло, як і раніше - ба, навіть краще, бо тепер прикриваючись страхом можна було вимагати в кілька разів більші суми...

Як дивлюсь на оту пєтіну морду лиця, чомусь зразу згадується http://www.pravda.co...5/09/5/4391567/ Що називається, дорвався до влади, і це він лише секретарем РНБО був. І не треба казати, що за 9 років багато чого змінилось, і пєтя теж... Про яника те ж саме казали в 2010, що він не такий, як був у 2004... І до чого це нас привело?

Керівником держави має бути чесна і порядна людина. Тільки тоді можлива зміна всієї системи. Мені подобається Богомолець. Мені імпонує Гриценко (хоча у нього більше слів, ніж діла, слів у більшості своїй правильних - але тим не менше). Було б, звичайно, непогано, якби один із них підтримав іншого(у). В ідеалі, певно, було б Гриценко - президентом (силовий блок, МЗС), Богомолець - прем'єр. Але то так, мрії... :)

Як це не парадоксально, але партійна система в СРСР в цьому плані мені подобалась ось в чому. Не можна ставити Богомолець прем"єром, тільки через те, що вона порядна. Ми всі навіть не уявляємо той об"єм роботи, знань та аналізу з прогнозуванням, який треба постійно знати, моніторити, тримати в "руках". В цьому плані партійна школа була кращою, поки не закінчиш (якщо поступиш та вивчишся) не станеш на сходинку вище, а ви хочете відразу на вершину. Ми поняття зеленого не маємо, як треба керувати державою в цілому, про партнерство зі світом взагалі промовчу. Треба професіоналів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороша людина - це ще не професія.

До якого лікаря ви підете?

Один кристальної душі людина, але не дуже розуміється

Другий п,є , гуляє по бабах , але знає свою справу назубок.

Кому довірите своє здоров,я ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу просто - радує те, що юлька ніяк не стане президентом))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага , якщо перший хірург, то його рукою буде водити досвідчений? і безкоштовно?

Не буває хороших спеціалістів, що дешево виконують свою роботу. НЕ БУВАЄ,

Ну і китайці, які вже всьому світу довели свою силу, кажуть ,, Нема значення , якого кольору кішка, якщо вона справно ловить мишей,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що там із Дартом Вейдером?

Дійсно не пропустили?

Я чув він назбирав більше 3-х мільйонів гривень...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди,які Дарти Вейдери? Хоч моск інколи включайте.Тут мордор на границі стоїть,невідомо чи газ буде на зиму.Економіка в клоаці.А вам смішки.І хто його визнає,того вейдера?Льоня Космос?К Чи ще Тувалу і Могадішу?А кредити хто буде надавати,сусідні галактики?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут такий собі Pegas закидав мені членство у БЮТ через те що я спробував спростувати той брєд який про Юлю тут написав Рома.

Відкрию таємницю - насправді я член Аун Сенрікьо, Білого Братства і Аль-Каїди :)

Але голосував тут не за Юлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут такий собі Pegas закидав мені членство у БЮТ через те що я спробував спростувати той брєд який про Юлю тут написав Рома.

Відкрию таємницю - насправді я член Аун Сенрікьо, Білого Братства і Аль-Каїди :)

Але голосував тут не за Юлю.

Україна вже 22 роки живе в гівні, хаосі, розрусі завдяки діяльності таких політиків як Тимошенко, і це не бред, а сурова реалія, яку ви ніяк не можите спростувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те що я спробував спростувати той брєд який про Юлю тут написав Рома.
яким брєдом ви спростували те що написав Рома?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди,які Дарти Вейдери? Хоч моск інколи включайте.Тут мордор на границі стоїть,невідомо чи газ буде на зиму.Економіка в клоаці.А вам смішки.І хто його визнає,того вейдера?Льоня Космос?К Чи ще Тувалу і Могадішу?А кредити хто буде надавати,сусідні галактики?

!

То якщо Мордор..то за Бегенса чи за Гендальфа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди,які Дарти Вейдери? Хоч моск інколи включайте.Тут мордор на границі стоїть,невідомо чи газ буде на зиму.Економіка в клоаці.А вам смішки.І хто його визнає,того вейдера?Льоня Космос?К Чи ще Тувалу і Могадішу?А кредити хто буде надавати,сусідні галактики?

!

То якщо Мордор..то за Бегенса чи за Гендальфа?

Можете мене вважати занудою, але я б проголосовав за Лукашенка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можете мене вважати занудою, але я б проголосовав за Лукашенка

Треба керувати так, щоб не доводилось дрючити чиновників. А то цю показуху по телику пустили і багато людей повелось на неї. А ви запитайте пересічних білорусів, що вони думають про Лукашенка (тим, які не проїли мізки "братським народом"). На євромайдан приїжджав один білорус-журналіст і розказував, що мітинги й акції там можна влаштовувати тільки на полі в закритому спорткомплексі, за містом. Тобто для усіх мітингів є чітко відведені місця.

Лукашенко просто дозволяє усім на місцях красти стільки, скільки їм треба. Його ще не поки не чіпають. Опозиції відкритої немає. І рано чи пізно, його режим впаде так само, як і режим Януковича.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можете мене вважати занудою, але я б проголосовав за Лукашенка

Треба керувати так, щоб не доводилось дрючити чиновників. А то цю показуху по телику пустили і багато людей повелось на неї. А ви запитайте пересічних білорусів, що вони думають про Лукашенка (тим, які не проїли мізки "братським народом"). На євромайдан приїжджав один білорус-журналіст і розказував, що мітинги й акції там можна влаштовувати тільки на полі в закритому спорткомплексі, за містом. Тобто для усіх мітингів є чітко відведені місця.

Я не знаю на рахунок мітингів, але їхавши з росії в Україну через Білорусь, я побачив дуже велику різницю, ДУЖЕ ВЕЛИКУ! А нарікати на дійсно безкоштовну медицину, навчання, хороші дороги та інфраструктуру просто гріх, безперечно існують свої недоліки, але плюси перекривають мінуси з вторицею, а ті наївні сябри, які там колись нили що мол у нас (українців) краще зараз мабуть христяться та дякують бацькі! Їм розвал країни не потрібен!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...