Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

а кандидата за якого людина сповна розуму в житті б не проголосувала

Хех... ну побачимо скільки буде отаких "не сповна розуму"... мабуть не варт саме так ставитись до людей... вони просто в іншому інформ просторі жили скіко літ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо сидіти склавши руки, тоді точно нічого не добєшся. Для досягнення будь якої цілі, необхідні конкретні дії, а не філософські роздуми(хоча я теж люблю пофілосовствувати :_02: ).

Гарно сказали. Ваші пропозиції, при чому такі. які Ви персонально готові втілювати в життя? :_02:

Новий майдан, але вже не з камнями, палками, деревяними щитами, а з вогнепальною зброєю з обох сторін. Тільки тоді влада зрозуміє, що люди не гівно і бидло, а конкретна сила. Сила, яка хоче щоб реалізовували її інтереси і прагнення. а не окремих структур.

Новий майдан відбудеться, не вже, а пізніше, коли нова влада остаточно відчує повний контроль на Україною. От тоді почнеться розбудова громадянського суспільства, про яке пише romaxa11

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо сидіти склавши руки, тоді точно нічого не добєшся. Для досягнення будь якої цілі, необхідні конкретні дії, а не філософські роздуми(хоча я теж люблю пофілосовствувати :_02: ).

Гарно сказали. Ваші пропозиції, при чому такі. які Ви персонально готові втілювати в життя? :_02:

Новий майдан, але вже не з камнями, палками, деревяними щитами, а з вогнепальною зброєю з обох сторін. Тільки тоді влада зрозуміє, що люди не гівно і бидло, а конкретна сила. Сила, яка хоче щоб реалізовували її інтереси і прагнення. а не окремих структур.

Новий майдан відбудеться, не вже, а пізніше, коли нова влада остаточно відчує повний контроль на Україною. От тоді почнеться розбудова громадянського суспільства, про яке пише romaxa11

Ну що ж, позиція зрозуміла. Без каміння і палок а зі зброєю з обох сторін це вже, зі всією повагою до Вас, не майдан а громадянська війна.. І це вже буде не Небесна сотня, а Бог знає яка кількість жертв. Згідний, революції без крові не буває. Але виникає питання - а коли саме та влада остаточно щось там відчує? Ви пропонуєте чекати того "щасливого моменту"? :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба віддавати собі звіт, що в другому турі не буде Гриценка, Богомолець і інших, а будуть хтось з ригів/Пєтя/Юля, і куди ви дінетесь якщо все ж буде Допа/Юля? Проголосуєте проти всіх? Ну-ну. Якщо буде пара Пєтя/Юля це хоч якийсь вибір, хоча що те що те - 1 гівно. Можна багато сопель пережувати обговорюючи перший тур, поглядаючи на нашу голосувалку і тішити себе ілюзіями, тільки не варто втрачати почуття реальності і забувати що на сході в голосувалках більше голосів буде в першій третині списку. Тому так чи інакше вибір буде з двох зол.

Дайош праймеріс на майдані!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо сидіти склавши руки, тоді точно нічого не добєшся. Для досягнення будь якої цілі, необхідні конкретні дії, а не філософські роздуми(хоча я теж люблю пофілосовствувати :_02: ).

Гарно сказали. Ваші пропозиції, при чому такі. які Ви персонально готові втілювати в життя? :_02:

Новий майдан, але вже не з камнями, палками, деревяними щитами, а з вогнепальною зброєю з обох сторін. Тільки тоді влада зрозуміє, що люди не гівно і бидло, а конкретна сила. Сила, яка хоче щоб реалізовували її інтереси і прагнення. а не окремих структур.

Новий майдан відбудеться, не вже, а пізніше, коли нова влада остаточно відчує повний контроль на Україною. От тоді почнеться розбудова громадянського суспільства, про яке пише romaxa11

Ну що ж, позиція зрозуміла. Без каміння і палок а зі зброєю з обох сторін це вже, зі всією повагою до Вас, не майдан а громадянська війна.. І це вже буде не Небесна сотня, а Бог знає яка кількість жертв. Згідний, революції без крові не буває. Але виникає питання - а коли саме та влада остаточно щось там відчує? Ви пропонуєте чекати того "щасливого моменту"? :_02:

Повірьте мені, я сам не в захваті від таких висновків. В мене дві дитини маленькі ростуть, і я хочу миру, спокою. Люди на майдані стояли і померали не за Кортежі Авакова і Турчинова, а за якісно новий рівень політикі і політиків. І люди зрозуміли головне - що силу влада боїться і поважає.

Ви пропонуєте чекати того "щасливого моменту"?

Цей момент сам відбудеться, як з Янеком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pavelix, А чого це чесно не можливо.Ось поцікавтесь східною історією.Був такий Чан Кайші (Цзян Чжунчжэн),ну Тайвань і т.д.На Тайване Цзян Чжунчжэн прежде всего навел порядок в своей политической партии и начал осуществлять аграрную реформу. Общественные земли стали продаваться крестьянам в рассрочку. Далее он осуществил на Тайване программу установки Сунь Ятсена: каждому пахарю свое поле....В 1974 году на острове Тайвань средний годовой доход на душу населения достиг 700 долларов..... А сам квартиру знімав і нічого особисто не мав. Почитайте,відкриєте для себе,який правитель має бути.В нас такого,звичайно не буде,але хоч щось толкове вибрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pavelix, А чого це чесно не можливо.Ось поцікавтесь східною історією.Був такий Чан Кайші (Цзян Чжунчжэн),ну Тайвань і т.д.На Тайване Цзян Чжунчжэн прежде всего навел порядок в своей политической партии и начал осуществлять аграрную реформу. Общественные земли стали продаваться крестьянам в рассрочку. Далее он осуществил на Тайване программу установки Сунь Ятсена: каждому пахарю свое поле....В 1974 году на острове Тайвань средний годовой доход на душу населения достиг 700 долларов..... А сам квартиру знімав і нічого особисто не мав. Почитайте,відкриєте для себе,який правитель має бути.В нас такого,звичайно не буде,але хоч щось толкове вибрати.

Ну у вірність історії я завжди сумніваюсь... і зазвичай де в ній написано про якісь здобутки то упускаються багато недоліків, як із самураями яким змалку промивали мозок які сатвали фактично рабами й мислити інакше не могли... ну короч я до того веду шо історія штука така...її пишуть переможці. і переписується вона дуууже часто... усе піддаю сумніву..

Не виключаю звісно, може і десь шось було файно зроблено і прально...але зараз люд такий, у кожного свої погляди, завжди є незгідні як би ти шо не робив... короч не віриться мені в абсолютну правильність...

А якщо говорити філософськи )) то важаю людей такими ж тваринами як і усі інші види...і в процесі "ествественного отбора" ми так само будем гризти глотки один одному... як не крути...

Доречі про здобутки... Гітлер у свій час поборов зайців в метро... Дуже просто, одного разу усіх попередили, хто не платитиме того розстріляють... І затихли на місяць другий, ніц не перевіряли.... А потім через троха часу зроблили перевірку і усіх хто їхав зайцями на кінцевій станції до стінки і розстріляли... І все... Не треба ніяких турнікетів, ніяких контролерів...

Ми дивуємось чому німці такі педантичні, правильні, порядок там у них... хех))) їх виховували... не впевнений шо кожен народ захоче такого виховання...

Короч складні ці питання)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і до Гітлера дійшли,а треба глянути,хто як закінчив свій шлях.Як його в Німеччині згадують,а Чан Кайші на Тайвані.Я ж написав *В нас такого,звичайно не буде*.А жаль..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам хоча б на пів року Гітлерівські методи бородьби з корупцією в Україну - країна стала б іншою.Тоді, олігархічні клани пропадуть, лобізм гнилого і отравуючого країну бізнесу зникне. Бо інколи складується таке враження, що окрім цих методів країні нічого не допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам хоча б на пів року Гітлерівські методи бородьби з корупцією в Україну - країна стала б іншою.Тоді, олігархічні клани пропадуть, лобізм гнилого і отравуючого країну бізнесу зникне. Бо інколи складується таке враження, що окрім цих методів країні нічого не допоможе.

це легко казати на словах, а на ділі може вийти так, що під роздачу попадуть всі, хто буде неугодний караючим органам. винні, невинні і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю це важливо тому ще раз запощу

А в мене пазлик склався. Пацанчики, хто зараз при владі? БЮТ, причому на халяву! Чи виграє Вана вибори - Ні! Отже що потрібно зробити? Зірвати вибори і спіхнути все на проіскі Крємля, і хоч сучий кремль доброго слова не вартий, але тут ініціатива йде від БЮТу.

Це ВАНА в дії.

Зараз Авакав відверто провокує суспільство, відверто плює в обличчя, ще й насміхається. З активістів роблять ОЗУ, бандформування, яких потрібно стріляти, саджати. Це все ВАНА, бо сабаков - чмо кончєне і на такі речі не здатний, тільки якщо ВАНА кришує.

От вам в вбивство Сашка Білого, от вам і призначення в МВС Волині і Львова і сепаратісти нєпанятнай національності. В.О.-влада відверто провокує суспільство, щоб дати змогу ВАНІ саботнути вибори і не дати Пороху і компані прийти до влади.

Наша задача зараз це усвідомити і виробити стратегію, як жити далі. ВАНА не проти і розвалити цю країну, якщо влада не її. Потрібно якось дотягнути до виборів, щоб суспільство не збунтувалось, ніяких радикальних кроків до виборів, а далі всі одіози щезнуть як роса на сонці, або принаймі заникаються:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому за Богомолець так мало голосів?

тому що зараз не її час. Вона, звичайно ж, розумна, гідна і достойна жінка, але зараз сильно жорсткий час... Її просто зжеруть ті хижаки і догризуть шакали... Її потрібно пошкодувати і зберегти - роботи багато не тільки на президентському стільці...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам хоча б на пів року Гітлерівські методи бородьби з корупцією в Україну - країна стала б іншою.Тоді, олігархічні клани пропадуть, лобізм гнилого і отравуючого країну бізнесу зникне. Бо інколи складується таке враження, що окрім цих методів країні нічого не допоможе.

Порівняй мерседес і запрпрожець, сам дійдеш до висновку- що при застосуванні у нас гітлерівських методів укокошать більшу половину невинних людей , а результату не буде.

При Гітлері олігархи теж були. Просто вони тоді називалися партайгеноссе.

Завжди були , є і будуть люди, які в силу обставин та своїх здібностей накопичують грошей (влади) значно більше від інших.

Якщо зараз наприклад всі гроші світу поділити порівну між всім населенням планети- то через деякий час вони все одно опиняться в тих багатіїв, в кого відібрали.

По відношенню до грошей умовно та грубр такий розподіл.

1- не вміють заробляти

2- заробляють мало

3- заробляють багато але все витрачають

4 заробляють і примножають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По відношенню до грошей умовно та грубр такий розподіл.

1- не вміють заробляти

2- заробляють мало

3- заробляють багато але все витрачають

4 заробляють і примножають.

2.5 Заробляють рівно стільки, скільки треба. Не кічаться дорогими авто і йафонами, взятими в кредит; живуть по потребах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БЮТ, причому на халяву! Чи виграє Вана вибори - Ні! Отже що потрібно зробити? Зірвати вибори і спіхнути все на проіскі Крємля

о, накінець й інші озвучують зрозумілі речі...

Юля та Батьківщина це Янукович та ПР, тільки під іншим соусом.

ті самі злодії та політичні повії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кандидат на должность президента Украины предприниматель Петр Порошенко пообещал продать корпорацию Roshen в случае, если он будет избран главой государства.

Об этом он заявил в интервью немецкой газете Bild

"Если меня изберут президентом Украины, я буду играть честно и продам концерн Roshen. На посту президента я хочу и буду заботиться исключительно о благосостоянии Украины"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам хоча б на пів року Гітлерівські методи бородьби з корупцією в Україну - країна стала б іншою.Тоді, олігархічні клани пропадуть, лобізм гнилого і отравуючого країну бізнесу зникне. Бо інколи складується таке враження, що окрім цих методів країні нічого не допоможе.

Порівняй мерседес і запрпрожець, сам дійдеш до висновку- що при застосуванні у нас гітлерівських методів укокошать більшу половину невинних людей , а результату не буде.

Результату нема вже 23 роки і не буде ще 100 років, якщо будемо так думати, і вірити в міфи.

1- не вміють заробляти

2- заробляють мало

3- заробляють багато але все витрачають

4 заробляють і примножають.

Ти зараз на телефонах багато заробляєш? А ще трошки взагалі станиш банкрутом. А щоб цього не було, потрібні рівні права, можливості, адекватна податкова система, доступ до ресурсів країни,одине законодавство для всіх. А поки є олігархи(зрощування влади і грошей) цього не буде. Партайгеноссе займалися лише бізнесом, в політику і владу вони не лізли, не вирішували кому іти до влади - хто буде кришувати їхні інтереси. А Ахметов з Фірташом що робили і роблять - керують всією країною з тіні, а більша частина людей навіть не здогадуєть про це і повірити в це не може.

Дайте українцям рівні можливості, спокій, один закон для всіх - і ви через п"ять років Україну не впізнаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кандидат на должность президента Украины предприниматель Петр Порошенко пообещал продать корпорацию Roshen в случае, если он будет избран главой государства.

Об этом он заявил в интервью немецкой газете Bild

"Если меня изберут президентом Украины, я буду играть честно и продам концерн Roshen. На посту президента я хочу и буду заботиться исключительно о благосостоянии Украины"

Продасть, сам собі?))) Та й який Україні зиск з того?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, чому сам собі, іноземні інвестори куплять рошен з задоволенням. та головне сам підхід. у пороша також багато скелетів, але це набагато менше зло чим юлька. а третього нам, нажаль, не дано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кандидат на должность президента Украины предприниматель Петр Порошенко пообещал продать корпорацию Roshen в случае, если он будет избран главой государства.

Об этом он заявил в интервью немецкой газете Bild

"Если меня изберут президентом Украины, я буду играть честно и продам концерн Roshen. На посту президента я хочу и буду заботиться исключительно о благосостоянии Украины"

І останеться з однією квартирою, як Юля. :_36: :_36: :_36: :_36: :_36:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, чому сам собі, іноземні інвестори куплять рошен з задоволенням. та головне сам підхід. у пороша також багато скелетів, але це набагато менше зло чим юлька. а третього нам, нажаль, не дано.

Дай Боже, щоб так і було( я про те, що саме інвестори, чи буть-хто купить "Рошен"). Особисто я, нічого не маю проти Порошенка. Скажу більше, в випадку. як що в другому турі залишиться Порошенко і Юля- голосуватиму за Порошенка.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Але все, що йдеться про Порошенка, особисто я підтримую. Звідки взявся цей рейтинг, і чому так раптом всі "полюбили" Пєтю - для мене загадка. Може, тому що я не дивився 5-ий канал? ...
до чого тут 5-й канал? Кому дійсно цікаво, той пошукає, знайде і почитає різні джерела. Особисто в мене він викликав повагу і симпатію ще в часи "помаранчевої революції", і ще тоді я більше схильний був бачити президентом ЙОГО, а не бджоляра.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко і Юля- голосуватиму за Порошенка

Чомусь згададались вибори Кучма-Симоненко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...