Перейти до змісту

Легалізація зброї


Андрій Віталійович

  

336 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

34 хвилин тому, yu2007 сказано:

@ig_rok

Нарізна мисливською хіба не буває? Чи у вас нарізна короткоствольна?

Нарізна короткоствольна для обраних тільки доступна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 741
  • Створено
  • Остання відповідь
42 хвилин тому, yu2007 сказано:

Нарізна мисливською хіба не буває? Чи у вас нарізна короткоствольна?

Так в мене Калаш теж мисливським записаний.Короткоствольної не маю.Я не правильно написав,треба було-*гладкоствольну рушницю продав*,дуже шкода було розлучатися))),каталожна,Іспанська під набої магнум.Стволи 85 см.,хто в темі зрозуміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, case_l said:

Нарізна короткоствольна для обраних тільки доступна.


Я взагалі намагався акуратно вияснити, чи іг_рок бува не колега "по службі" нашого бордівського гранатометника, але дякую з лікбез, щоб я без вас робив?)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:


Я взагалі намагався акуратно вияснити, чи іг_рок бува не колега "по службі" нашого бордівського гранатометника, але дякую з лікбез, щоб я без вас робив?)))

 

та я і не мав на увазі, що ви не в курсі цього, лише також висловив здогад, що @ig_rok залишив мисливську нарізну зброю. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, yu2007 сказано:

Я взагалі намагався акуратно вияснити, чи іг_рок бува не колега "по службі"

Ха!!Звичайно ні,не колега.Ось фото,так написано-мисливський карабін-7,62 і мисл.карабін-5,6.Я зробив один дозвіл на 2 одиниці нарізної і окремий на гуму.

IMG_0733.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Wrath сказано:

 

Залиш свої душевні переживання, викликані важкими спогадами різної давності, для когось іншого.) Я теж ні на мить не сумніваюся в тому, що усі проблеми нашої багатостраждальної неньки від невігласів, які лінуються повністю перечитувати теми на форумах....

Ти так активно закликаєш до читань, а сам чукча, як я бачу, не чітатєль. Ти згадуєш ст. 263 ККУ... Навіщо перестрибувати - прочитай спершу ст. 1, потім - ст. 2. Такій начитаній людині не треба ж пояснювати, що таке склад злочину, і яке його місце у правовій кваліфікації правопорушень?

Ну й взагалі, начитаним людям гріх не ознайомитись із усією загальною частиною кодексу, зокрема зі ст. 36, у якій, до речі, ні слова ні про "фронтальну частину", ні навіть про попереджувальний постріл. Може поділишся все ж "чинним законом і нормативами"?)

 залишив ;) 

Крім ст36 існують ще інші нормативні документи, розпорядження, правила, СОУ тощо, які регламентують порядок рослідування і проведення судовомедичних та ін. експертиз по даній ситуації, тому я б не радив дуже геройствувати опиратися на її статті.  Бо нажаль є загроза, якщо ви потрапивши в аналогічну ситуацію як герой статті, що прокурор вас в залі суду може швиденько з ними ознайомити і буде вже доводити наприклад ч3 або ч4 наступної статті, де без терміну вже не обійтись. :) Тому без хорошого дорогого адвоката буде теж вже не обійтись.

Тренуватися, тренуватися і тренуватися! Специ радять/пишуть мінімум раз на тиждень потрібно тренуватися, щоб в стресовій ситуації рука не тремтіла і зменшити ризик що небуть не наворотити, більше ніж треба! 

Скучно правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, ig_rok сказано:

Ха!!Звичайно ні,не колега.Ось фото,так написано-мисливський карабін-7,62 і мисл.карабін-5,6.Я зробив один дозвіл на 2 одиниці нарізної і окремий на гуму.

IMG_0733.JPG

Ось це я розумію Справжній Бандерівець! :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Ukrainec сказано:

:)

Крім ст36 існують ще інші нормативні документи, розпорядження, правила, СОУ тощо, які регламентують порядок рослідування і проведення судовомедичних та ін. експертиз по даній ситуації, тому я б не радив дуже геройствувати опиратися на її статті.  Бо нажаль є загроза, якщо ви потрапивши в аналогічну ситуацію як герой статті, що прокурор в залі суду може швиденько вас з ними ознайомити і буде вже доводити ч3 або ч4 наступної статті :) Тому без хорошого дорогого адвоката буде вже не обійтись.

Тренуватися, тренуватися і тренуватися! Специ радять/пишуть мінімум раз на тиждень потрібно тренуватися, щоб в стресовій ситуації рука не тремтіла і зменшити ризик що небуть не наворотити більше ніж треба! 

Ти б ще міжвідомчі записки згадав. Відповідно до Конституції України громадяни повинні керуватися виключно вимогами законів, або ж підзаконних актів, які на цих законах базуються та доповнюють їх. У статтях законів, доповнення яких передбачено зазвичай використовуються фрази типу : "у порядку, розробленому органом виконавчої влади", тощо. На чому базуються вказані тобою документи, якщо у нас не існує закону про зброю? Себто, де-юре тт-шник нічим не відрізняється від мобільного телефону. Інша справа - те, що деякі прокурори та судді плювати хотіли на закон.

Питання необхідної оборони досить тендітне, але дана тема стосується саме легалізації зброї, тобто прийняття закону про володіння нею з дотриманням певної процедури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yu2007 сказано:


Я взагалі намагався акуратно вияснити, чи іг_рок бува не колега "по службі" нашого бордівського гранатометника, але дякую з лікбез, щоб я без вас робив?)))

 

Неугомонно упоротий бот. Давай-давай

 

П.с.: сміється той, хто сміється останній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Wrath сказано:

Ти б ще міжвідомчі записки згадав. Відповідно до Конституції України громадяни повинні керуватися виключно вимогами законів, або ж підзаконних актів, які на цих законах базуються та доповнюють їх. У статтях законів, доповнення яких передбачено зазвичай використовуються фрази типу : "у порядку, розробленому органом виконавчої влади", тощо. На чому базуються вказані тобою документи, якщо у нас не існує закону про зброю? Себто, де-юре тт-шник нічим не відрізняється від мобільного телефону. Інша справа - те, що деякі прокурори та судді плювати хотіли на закон.

Питання необхідної оборони досить тендітне, але дана тема стосується саме легалізації зброї, тобто прийняття закону про володіння нею з дотриманням певної процедури.

Можеш бути переконаним в чому хочеш.

Просто щоб ні в кого не було ілюзій, за законами кінцевий термін призначать зі  ступенем  важкості, на основі отриманих результатів процедур проведених під час розслідування. І чи вистачить у вас доказів довести власні дії згідно ст36 це все залежить від об"єктивності слідства, вправності адвоката і прийнятих суддею рішень. Можуть справу з якихось "невідомих" причин так завертіти, розділивши її на 2 епізоди, де "безробітні" співучасники стануть свідками.

Тому не плекайте іллюзій що це буде ст.36, бо при особливій наполегливості прокурора і адвоката мами трупа може бути і 37, чи 115 + 67, це вирішиться в залі суду.

І чим менше ви начудили при самообороні тим більші у вас шанси вийти сухим. Щоб менше чудити я описав, що для цього треба.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec , я написав, що добре знайомий з нашою правоохоронною системою, тому не плекаю марних ілюзій ще у першому своєму повідомленні...Тебе знову не у ту стєпь понесло.)

Щоб менше чудити, треба бути тєрпілою і не оборонятись - інакше слідчі все перекрутять.

Взагалі, у наших людей, помимо низки інших, є 2 значні недоліки: віра у ледь не міфічну всесильність влади і тотальне незнання своїх прав.

І це ще гірше, ніж лінь перечитувати теми на форумах.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Поліція нагородила господаря, який застрелив грабіжника
https://gazeta.ua/articles/np/_policiya-nagorodila-gospodarya-yakij-zastreliv-grabizhnika/765126

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, FOX сказано:

Поліція нагородила господаря, який застрелив грабіжника
https://gazeta.ua/articles/np/_policiya-nagorodila-gospodarya-yakij-zastreliv-grabizhnika/765126

 

Ну от бачите, право на зброєний захист в Україні є!  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Ukrainec сказано:

 

Ну от бачите, право на зброєний захист в Україні є!  :)

але якось криво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ukrainec сказано:

 

Ну от бачите, право на зброєний захист в Україні є!  :)

тому що розпіарили сам випадок))
Думаю в тіхаря  дали б йому условку з словами " радуйся що не посадили".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там і дядько не простий...діда простого закрили би аж бігом - для статистики...І не кажіть, що до діда в хату не лізли б, зараз відморозки бабуль за 100 грн сокирою по голові  б'ють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Ну звичайно хлопці, така "зрада" то обломилась!

 

 

Хочеться побачити статистику перемоги. Де можна подивитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

Хочеться побачити статистику перемоги. Де можна подивитись?

е... ну... безвіз? путін не почав широкомасштабне вторгнення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, sergkots сказано:

Хочеться побачити статистику перемоги. Де можна подивитись?

Статистика перемог зворотньо-пропорційна кількості самооборонців-неадекватів * 0,Х - коефіцієнт предвз"ятості до них з боку судочинства.

Так що, лише ваші навики (рахуй досвід) мислити холоднокровно в стресовій ситуації можуть поповнити позитивну статистику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

"Наша поліція знає, що відповідальне носіння зброї рятує життя. Вона знає, що в разі заборони зброї озброєні будуть тільки злочинці", - сказав Трамп, виступаючи на конференції Національної стрілецької асоціації (National Riffle Association, NRA) в Атланті (штат Джорджія).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

зліт грабіжників, а один вирішив пройти без черги

з 4 покупців, які перебували в магазі в момент пограбування, всі четверо були зі стволами

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

DCoiLJAXUAA3l5I.jpg

 

Реклама револьверів Браунінга після єврейських погромів 1903-1905 років в Російській імперії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...
  • 1 рік потому...
15 минут назад, Alex S сказал:

 револьвер під патрон флобера. Що я Вам з цього приводу скажу. Якщо то так ,то цей тип зброї також має право на існування як самозахист. І в випадку як з цим стрілком ,я мабуть також вибрав би краще ,якщо впіймають ,нормально сидіти чим закопаним лежати.

Право на самозахист має люба зброя, але в звичайній бійці стріляти  в голову то мабуть суд визнає перебором. Хоча залежить від обставин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...