Перейти до змісту

Легалізація зброї


Андрій Віталійович

  

336 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

23 минуты назад, veter сказал:

Неочікуваний ажіотаж, аж приємно. За 1 пост поперек течії мене звинуватили у всіх смертних гріхах та ще й карамбізм приплели, вилили за комір 100500 л рідких помиїв, обізвали хто як хотів, хамили і провокували на грубощі. Ось так і живемо :D. Щиро дякую вам добрі люди, щастя всім і міцного здоров'я!

Ага і тобі не хворать! Але мушку все таки спиляй, побачиш потім подякуїш.(це я образно а то може ти не зрозумієш, державне майно псувати не можна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 741
  • Створено
  • Остання відповідь
15 хвилин тому, halcogen сказано:

Що будете робити, якщо банально бійцівська собака створює небезпеку вам і вашій родині.  

Ну ти, я так розумію, зразу її пристрелиш. Ну і заплатиш, як мінімум ХХХХХ гривень за всякі моральні ущєрби. Як максимум - тюрма (здивований? А так зараз воно і є)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, halcogen сказано:

 виходить з провулку такий собі хряк (чел) з бійцівською собакою

Тут теж психологічно потрібно бути готовим до пострілу.В мене була ситуація,біля Лялькового театру сиджу в машині,білий день ,бачу зграю собак.Іде жінка і саме борзе,таке лохмате на неї кидається.В мене є травмат,можна було *розрулити* ситуацію за секунду.Але я вискочив і просто кричати став на собак,то вони на мене *переключились*,жінку в покої залишили.А я в машину скочив і дверцями їх відганяв.А чого не стріляв?Так білий день,Міськрада поруч і головне ,що промайнуло в голові-*А якщо та жінка більше злякається пострілу,чим собак?*Просто дуже давно володію різними видами зброї і знаю,дуже тяжко псигологічно здійснити постріл.

 

30 хвилин тому, difoto сказано:

ви крім пострілу в повітря зарічетесь її використовувати. 

На 100% згідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, difoto сказано:

Навіщо вам закон про легалізацію зброї, якщо немає закону про самооборону(умовно)? Вас в 95% буде визнано винним (якщо ви не депутат, звісно).

Прийняття Закону "Про самооборону" (УМОВНО) само-собою розуміється як складова "легалізації зброї".

 

Але в реальності для цього навіть не потрібно окремого ЗАКОНУ, бо такий Закон вже є - це КОНСТИТУЦІЯ, стаття 3 котрої каже:

Цитувати

Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю

Потрібно всього лиш, як зара модньо казати, політічної волі і всього лиш внести декілька поправок в Кримінальний Кодекс (в ст.36 п.3)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jack74 сказано:

Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю

@jack74 а хто тобі давав право розподіляти народ на людей і не людей? Той, хто на тебе полізе з ножичком - має таке саме право на оту соціальну цінність, невже не зрозуміло? Чи той, хто з пістолетом - той більша людина? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от про те я й кажу, що потрібні зміни в Кримінальний кодекс, щоб там з'явились поняття "нападник" і "особа, що захищається" (ну, щось в такому роді)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звісно прихильники легалізації виступають за прийняття в пакеті із законом про самооборону, про що вже тут неодноразово писалось.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо без закону про самооборону й приватну власність ( що навіть більше має відношення до зброї чим самооборона) легалізація зброї те ж саме, що дозволити їздити на автомобілі без правил дорожнього руху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

До чого тут ваша Самооборона. Тут питання в іншому. Типова ситуація - ви гуляєте з дружиною і дитиною. Тут виходить з провулку такий собі хряк (чел) з бійцівською собакою. Собака як і сам хряк неконтрольований. Що будете робити, якщо банально бійцівська собака створює небезпеку вам і вашій родині.  

 

Ви якщо вже так за Самооборону виступаєте, то прокатайтеся і проаналізуйте скільки собак різної породи вигулюють без намординків, спробуйте переконати власників не порушувати закон і дізнаєтеся від них куди і як далеко вам іти..

У хряка із бійцівською собакою теж пістолет, яким він не хизується, а тримає на поготові - урівнялочка. Застрелиш і хряка і собаку, бо здалось, що вони не контрольовані?

 

В подібній ситуації побував мій знайомий (в ролі бійцівської собаки - бійцівська собака, в ролі хряка - синок судді з пєстіком без запобіжника на гумових кульках). Ледве живий залишився. Наявність травмата його не врятувала від низки хірургічних втручань за наслідками події.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, jack74 сказано:

ну от про те я й кажу, що потрібні зміни в Кримінальний кодекс, щоб там з'явились поняття "нападник" і "особа, що захищається" (ну, щось в такому роді)

зважаючи на діри в діючому законодавстві маніпулювати даними термінами, особливо при наявності н-ної суми в гаманці не складе значних труднощів. Гадаю це любий юрист може підтвердити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо ті гадання? Спробуємо - взнаємо. Ще раз повторюю - не потрібно за мене вирішувати про мою неадекватність. Якщо ти рахуєш, що я неадекватний буду зі зброєю - прийдеш і мене застрелиш.

Є купа народів і народностей, котрі всю свою історію жили зі зброєю і досі один одного не перестріляли. Та й українці справжні теж далеко не аграрії і свинопаси, теж зброя в крові. Не потрібно малювати чортів

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нічого не вирішую за когось. І не прирівнюю до неадекватів без явної  на те причини будь-кого. І стріляти тебе не буду, бо ти собі придумав, що я маю тебе за неадеквата. Це ж очевидно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

 легалізація зброї те ж саме, що дозволити їздити на автомобілі без правил дорожнього руху

ось воно як

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, veter сказано:

зважаючи на діри в діючому законодавстві маніпулювати даними термінами, особливо при наявності н-ної суми в гаманці не складе значних труднощів. Гадаю це любий юрист може підтвердити.

Результат пошуку зображень за запитом "стреляй первым"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@alexvvv навіть не знаю, що в даному випадку побажати, напевно удачі, вона точно стане у пригоді в разі влучного пострілу. :D На заходи безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю теж забий, вони написані не кров'ю - це так тільки дурні кажуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, veter сказано:

Я нічого не вирішую за когось. І не прирівнюю до неадекватів без явної  на те причини будь-кого. І стріляти тебе не буду, бо ти собі придумав, що я маю тебе за неадеквата. Це ж очевидно

:) ну це ж не суто ти мене, це знеособлено

це ж очевидно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, jack74 сказано:

:) ну це ж не суто ти мене, це знеособлено

це ж очевидно ;)

ні ну то ж так :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, veter сказано:

@alexvvv навіть не знаю, що в даному випадку побажати, напевно удачі, вона точно стане у пригоді в разі влучного пострілу. :D На заходи безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю теж забий, вони написані не кров'ю - це так тільки дурні кажуть

А які заходи, якщо вона ще не легалізована?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, alexvvv сказано:

А які заходи, якщо вона ще не легалізована?

Як, я думав ти вже їх вчиш, поки вона не легалізована, щоб бути підкованим в даному питанні від А до Я.

 

Це типу: навіщо здавати на права, машину ще не купив. Чи я щось не так зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@veter Шановний, а от срати в лічку повторно це ваш почерк мабуть,  скулити тут і в лічку за мінуса...мда...

З дурнями дискусій не веду бо не бачу в такому сенсу, а з тобою так тим більше... Маму згадувати мою.... А завтра кого вже згадаєш.... Ти якісь мінус по життю чи що тобі бракує....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dieselsmart завтра буде завтра. Іди постріляй з небаченої зброї - брехун. Те, що мені пишуть в лічку на загал не виношу, це твій почерк. А от хто дурак - Бог розсудить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, veter сказал:

ось воно як

то ти ще й троль виявляєтся, з контексту вириваєм ? хоча, чого очікувати від такого неадеквата, як ти . Й таким людям табельну зброю довіряють ? Психолога мабуть таки брат проходив, чи за шмат сала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

то ти ще й троль виявляєтся, з контексту вириваєм ? хоча, чого очікувати від такого неадеквата, як ти . Й таким людям табельну зброю довіряють ? Психолога мабуть таки брат проходив, чи за шмат сала

Сам ти неадекват і троль, про контекст змовчу. Фантазувати на вільні теми я не вправі тобі заборонити. Краще б на тему фігури пофантазував, час на пусті балачки тратиш :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, veter сказал:

Сам ти неадекват. Фантазувати на вільні теми я не вправі тобі заборонити. Краще б на тему фігури пофантазував, час на пусті балачки тратиш :D

всетаки це відео не втратить актуальності ніколи

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...