Перейти до змісту

Легалізація зброї


Андрій Віталійович

  

336 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 741
  • Створено
  • Остання відповідь
2 хвилин тому, veter сказано:

прочитай ще раз

Нє, нема часу в фігні розбиратися...Особливо в тій, де вже все прожували і викакали. І кожен лишиться при своїй думці.

Крім того, в мене ще мій Фортик не чищений...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, fedot сказано:

кожен лишиться при своїй думці.

Не можу не погодитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Revolver сказано:

а може варто поступово, спочатку навести порядок там, не забирати, а втілити невідворотність покарання, справедливий суд, хорошу роботу правоохоронних органів, а потім  взяти і провести референдум, от якщо воно пройде по референдуму, от тоді і будемо думати і пропонувати, а то інет опитування, дуже кривувату вибірку мають, погодьтеся.

Вже 25 років поступово наводимо порядок. Скільки за цей час людей було пограбовано, побито, зґвалтовано і скільки було покарано? 

Референдум про що? Про право на самооборону? Історія, світовий досвід нам не підходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, veter сказал:

 Я сюди прийшов не до тебе в гості, так що не вказуй, що робити. 

о це от дійсно, ти не до мене прийшов в гості, щоб вказувати коли й куди мені писати, бо ти відітє лі якщо мою думку захочеш взнати, то тільки в приваті мені дозволиш відповісти

32 минуты назад, veter сказал:

Так я прочитав всю тему, а ти глупий і не уважний, раз так хрєново прочитав мій пост.

тобто ти розумний і уважний прочитав всю тему й по надцятому разу починаєш те ж саме обговорення ? танунах :) 

33 минуты назад, veter сказал:

І де ти побачив з мого боку брехню?

там і побачив 

35 минут назад, veter сказал:

Маняк думку озвучив саме ти.

5етег , я з тих 210ти, що проголосували за

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Центнер IQ, правда весь в сідло пішов . Смішний дядя, агресивний і хоче пістолет :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, veter сказал:

Центнер IQ, правда весь в сідло пішов . Смішний дядя, агресивний і хоче пістолет :D

да да, це треба багато розуму, щоб до зовнішності прикулупатися, інтелект так і хлеще зі всіх отворів. Таким дійсно зброя протипоказана, в любому виді

 

але вся справа в тому, що більшість людей захистить не зброя, а сам факт можливості її наявності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не Вам судити шановний, я зі зброєю несу службу не рік, не два і не п'ять, профпридатність в нормі, а от Вам вона із Вашими банальними і передбачуваними твердженнями і домислами точно протипоказана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, veter сказано:

не Вам судити шановний, я зі зброєю несу службу не рік, не два і не п'ять, профпридатність в нормі, а от Вам вона із Вашими банальними і передбачуваними твердженнями і домислами точно протипоказана.

Зрозуміло чому ви є противником легалізації :)  Хочеться чимось виділятись від інших. Дозвольте поцікавитись, чому ви несете службу не з голими руками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3 хвилин тому, alexvvv сказано:

Зрозуміло чому ви є противником легалізації :)  Хочеться бути чимось виділятись від інших.

Я не прагну "бути чимось", я - людина. А виділятись краще без зброї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, veter сказано:

не Вам судити шановний, я зі зброєю несу службу не рік, не два і не п'ять, профпридатність в нормі, а от Вам вона із Вашими банальними і передбачуваними твердженнями і домислами точно протипоказана.

Мусор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@veter така позиція - сам ношу, але іншим не можна, вже виглядає підозрілою. Типу я один я адекватний і правильно з нею можу поводитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, alexvvv сказано:

я один я адекватний і правильно з нею можу поводитись.

Я не один :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@veter , я хто дасть гарантію, що ви не почнете розстрілювати перехожих, дітей, жінок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Revolver сказано:

а може варто поступово, спочатку навести порядок там, не забирати, а втілити невідворотність покарання, справедливий суд, хорошу роботу правоохоронних органів, а потім  взяти і провести референдум, от якщо воно пройде по референдуму, от тоді і будемо думати і пропонувати, а то інет опитування, дуже кривувату вибірку мають, погодьтеся.

А давайте каждый маломальски важный вопрос рассматривать на референдуме.

Право на самозащиту у нас присутствует с каменного века, ноу нас это право отобрали и заменили суррогатом не первой свежести.

Можно откладывать этот вопрос до бесконечности-неотвратимость наказания, справедливый суд это все идеи фикс до которых еще лет 30.

Кстати, вооруженное население отличная превентивная мера как дляя коррупции так и для справедливого суда. Представьте что на майдане каждый второй с пистолетом, каждий 5ый с полуавтоматом-да Беркут бы туда и за километр не подошел бы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, alexvvv сказано:

@veter , я хто дасть гарантію, що ви не почнете розстрілювати перехожих, дітей, жінок?

а хто в нас дає гарантії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Zerotul сказано:

Представьте что на майдане каждый второй с пистолетом, каждий 5ый с полуавтоматом-да Беркут бы туда и за километр не подошел бы.

там би на сцені ніхто не кричав кулю в лоб :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, alexvvv сказано:

@veter , я хто дасть гарантію, що ви не почнете розстрілювати перехожих, дітей, жінок?

 

А хто дасть гарантію, що кухонними ножами не почнуть різати, а хто дасть гарантію, що машинами почнуть давити і т.д...

Всі ці розмови дурниці, зброя не в руках, зброя в голові....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

40 хвилин тому, Zerotul сказано:

А давайте каждый маломальски важный вопрос рассматривать на референдуме.

а результати того референдуму он у нас зверху, в голосувалці :), і влада це добре розуміє, тому й ніколи такого питання на референдум не винесе, бо сцить :)

 

Не буду оригінальним, але зброя це те, що урівнює всіх, і сильного і слабкого. 

Як кажуть Америці,  Бог створив людей, а Семюел Кольт зрівняв їхні шанси.

Безмозмкла агресивна сила була завжди і буде завжди, і її ніякими розмовами не зупиниш, а тому "слабка культурна правда" повинна мати що протиставити. Бидло на Крузаках (в 90-х на Девятках, не важливо) завжди возило зброю і насрати їм було на дозволи, так що не потрібно тішити себе ілюзіями, що відсутність легалізації вберігає нас від наявності зброї в придурків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Zerotul сказал:

Представьте что на майдане каждый второй с пистолетом, каждий 5ый с полуавтоматом...

 

Представьте что на АНТИмайдане каждый второй с пистолетом, каждий 5ый с полуавтоматом...

 

Воно звичайно б прискорило процес еволюції нації, але якими жертвами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від розбиття на доданки результат суми не зміниться. Навпаки, жертв, я думаю, було набагато менше, ніж ми втратили і продовжуємо втрачати досі на тій "війні-невійні"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Prot сказано:

 

Представьте что на АНТИмайдане каждый второй с пистолетом, каждий 5ый с полуавтоматом...

 

Воно звичайно б прискорило процес еволюції нації, але якими жертвами

на антимайдані би була не зареєстрована зброя і гопота не полізла би під кулі озброєних громадян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zerotul said:

Представьте что на майдане каждый второй с пистолетом, каждий 5ый с полуавтоматом-да Беркут бы туда и за километр не подошел бы.

ви як діти малі, ну була така заява, довго шукав, уже все позатирали, але добре памятаю цей ПУК

http://ipress.ua/ru/news/sylovykam_napomynayut_chto_u_ukrayntsev_na_rukah_2_mln_edynyts_ognestrelnogo_oruzhyya_40301.html

але на майдан навіть 1% від цих двох мільйонів не було, що свідчить, що були б у вас ще і пістолети, то ті що тоді, то і з нею б сиділи по хатах.

А поки адекватних висновків нема, користуйтеся газовими балончиками, ви ж такі усі за самозахист від гопоти, усі купили, 100-200 грн не гроші, ах ну да балон також треба подумати чи використовувати чи ні, оцінити тверезо ситуацію, а то какби чєго не вишло...

1 hour ago, jack74 said:

а результати того референдуму он у нас зверху, в голосувалці

http://ukraine-elections.com.ua/vybory/result/3

http://ukraine-elections.com.ua/election_data/vybory_result/prezident/2014-05-25

у відсотках похибку порахуєте?

1 hour ago, jack74 said:

Не буду оригінальним, але зброя це те, що урівнює всіх, і сильного і слабкого. 

"Зброя зрівнює не тільки в правах, але і у відповідальності"

так от подивіться на дороги, подивіться на поведінку старих і малих, які переходять на червоне, через 4 смуги, а коли ти їм сигналиш, ще й кричать, на те як тягнуть люки і запускають салюти в дворах, вчора, дівка біля загсу, підійшла до синьої ялинки біля загсу і просто наламала гілок, вже пізно побачив, тільки зауваження, зробив.

всі вимагають прав, а от коли почнеш говорити про обов"язки, то все відмазуються, на кшталт

https://youtu.be/zODz-l8q1mM?t=635

https://www.youtube.com/watch?v=Ld-pyKkzYlQ&feature=youtu.be&t=616

1/4 країни неадеквати, які про це і не здогадуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, veter сказал:

не Вам судити шановний, я зі зброєю несу службу не рік, не два і не п'ять

співчуваю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...