Перейти до змісту

Легалізація зброї


Андрій Віталійович

  

336 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Варто почитати коменти людей у темі про:  

які дуууже часто мають справу зі злочинцями і з травматами, і справжньою зброєю.

 

2 case_I А гранати теж варто легалізовувати, бо вони теж є у злочинців? Певно лише Ф-1 можна, бо вона ж "оборонна"?:blink: 

дорослі малі діти... не награлись пукавками...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 741
  • Створено
  • Остання відповідь
27 хвилин тому, Ukrainec сказано:

2 case_I А гранати теж варто легалізовувати, бо вони теж є у злочинців? Певно лише Ф-1 можна, бо вона ж "оборонна"?:blink: 

дорослі малі діти... не награлись пукавками...

От знову твоє пересмикування - тож на те є загальносвітова практика випуску зброї для самозахисту, причому тут гранати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Ukrainec сказано:

2 case_I А гранати теж варто легалізовувати, бо вони теж є у злочинців? Певно лише Ф-1 можна, бо вона ж "оборонна"?:blink: 

дорослі малі діти... не награлись пукавками...

Эта пяць.Рукалицо.Продолжай в том же духе.

 

Тут много говорили мол Америка долго вынашивала культуру обращения с оружием. Но вынашивание когда то НАЧАЛОСЬ. Мы можем до бесконечности вопить "не на часі" и прочее, и переминаясь с ноги на ногу ждать когда сообщество будет готовым. Ждать идеального момента для введения владение оружием это как с принцом на белом коне-можно и не дождаться, состариться и рассыпаться в порох, если в порох нас не сотрут до этого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 minutes ago, Zerotul said:

Эта пяць.Рукалицо.Продолжай в том же духе.

 

Тут много говорили мол Америка долго вынашивала культуру обращения с оружием. Но вынашивание когда то НАЧАЛОСЬ. Мы можем до бесконечности вопить "не на часі" и прочее, и переминаясь с ноги на ногу ждать когда сообщество будет готовым. Ждать идеального момента для введения владение оружием это как с принцом на белом коне-можно и не дождаться, состариться и рассыпаться в порох, если в порох нас не сотрут до этого.

 

Порох, Порох... В кожній темі Порошенка згадують :D


Особисто я як мавпа з анекдоту, не можу остаточно визначитись, чи мені до красівих, чи до розумних. В Україні володіння зброєю не заборонено. Купи рушницю і спи спокійно. Гладкий ствол взагалі без проблем, з нарізним є нюанси, але все ж по закону дозволений. І це однозначно добре. 

Спір ведеться (принаймні, мав би) якраз довкола дозволу на володіння/носіння короткотвольної вогнепальної зброї. Я за те щоб в нормальних й адекватних людей була можливість купити револьвер, і водночас проти, бо подивишся, як представники нормальних і адекватних вже сьогодні шмаляють на вулиці з нагородних пістолетів і думаєш "та нуйогона".

 

П.С. І про виношування культури. Десь більше року назад в новинах на борді була тема, як кілька биків наваляли одному чоловікові, який потім помер в реанімації. Ніби через побутовий конфлікт, хтось там з них чиюсь дитину насварив. Так от один бордівчанин написав типу "якби побачив, що біля моєї дитини труться якісь бики, спочатку б шмальнув по ним пару раз, а вже потім почав виясняти що до чого" (не дослівно, але ідея така). Ну написав, той написав (може для красного слівця), а тут знову потрапила на очі ця тема, пролистав з початку і трішки прифігів :( ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ю, аналогічно! навіть мій лай "за" стоїть, але так не можу побачити тих зважених аргументів "за" в цій темі, що думаю: мо то змінити на "проти"? Вагомих аргументів "0" за 17 сторінок. 

Я знову повторюсь, що є системи безпеки: це коли у громадян є зброя і коли нема. Ми живемо в тій "напівозброєній" де в принципі при певних умовах громадяни можуть мати зброю, але не на повну її використовуємо через, стереотипи, необізнаність і лінь. Які мають бути передумови в суспільстві щоб перейти від цієї системи до іншої я не знаю, але явно зараз немає на це обєктивних підстав.

Аргументи: от в них є ми теж хочемо, так це дитяче лепетання, десь дозволені одностатеві шлюби, десь прийнято дружину гостям пропонувати, десь ще людей навіть їдять, за яким критерієм оцінювати що хороше, а що не варто переймати? 

Давайте спершу розберемось з тим лайном, що без зброї можна вирішити: перестанемо брехаи одне одному, почнемо вчитись і думати, і не будемо лінуватися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yu2007 сказано:

Купи рушницю і спи спокійно. Гладкий ствол взагалі без проблем, з нарізним є нюанси, але все ж по закону дозволений.

Не для самозахисту! Зібрана та заряджена рушниця дозволена лише на полюванні. Вдома рушниця в сейфі, набої в окремій комірці під замком. Возити заряджену рушницю заборонено.

 

9 годин тому, yu2007 сказано:

Спір ведеться (принаймні, мав би) якраз довкола дозволу на володіння/носіння короткотвольної вогнепальної зброї.

Не лише. Ще за право на збройний самозахист. Цього у нас немає!

 

9 годин тому, yu2007 сказано:

Я за те щоб в нормальних й адекватних людей була можливість купити револьвер, і водночас проти, бо подивишся, як представники нормальних і адекватних вже сьогодні шмаляють на вулиці з нагородних пістолетів і думаєш "та нуйогона".

Повноцінний психологічний тест відсіє тих хто збирається шмаляти наліво і направо. Наразі у нас лише видимість тестів. Це до речі стосується і права на керування автомобілем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Не для самозахисту! Зібрана та заряджена рушниця дозволена лише на полюванні. Вдома рушниця в сейфі, набої в окремій комірці під замком. Возити заряджену рушницю заборонено.

 

Не лише. Ще за право на збройний самозахист. Цього у нас немає!

 

Повноцінний психологічний тест відсіє тих хто збирається шмаляти наліво і направо. Наразі у нас лише видимість тестів. Це до речі стосується і права на керування автомобілем.

1. Відстібнув магазин і порядок, хоч в дитячий садок з нею.

2. Є право на захист, але лише якщо в суді буде доведено, що нападник теж був озброєний і була реальна загроза вашому життю, і ви мали на меті стріляючи у нього ні в якому разі не вбивати його, а зупинити: стріляли у руки та ноги. (це загальноєвропейська практика (крім США і мо ще де), більш ніж гуманно я вважаю)

3. Тест буде лише повноцінним, якщо ми в преважній більшості навчимось робити те що я описав в останьому абзаці свого попереднього повідомлення + дотримуватись законів і не виникало бажання "щоб кум все порішав".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на сьогодні я вважаю немає жодних перепон в носінні і купівлі зброї, основна перепона це тонка межа відповідальності між тим хто має стріляти першим і при яких обставинах. Бо я думаю всі розуміють, що живі нападники в суді при наявності реальних адвокатів можуть бути перекваліфіковані на жертву. Навіть якщо ви його захищаючись побили й зубочисткою. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

7 хвилин тому, Ukrainec сказано:

 

на сьогодні я вважаю немає жодних перепон в носінні і купівлі зброї

 

по місту в дорозі з роботи до дому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Бо я думаю всі розуміють, що живі нападники в суді при наявності реальних адвокатів можуть бути перекваліфіковані на жертву. Навіть якщо ви його захищаючись побили й зубочисткою. 

Коли такого нападника підстрелять жертви паро раз - в нього бажання буде менше здійснювати агресію до оточуючих. Не залежно від того як пройде суд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, case_l сказано:

Коли такого нападника підстрелять жертви паро раз - в нього бажання буде менше здійснювати агресію до оточуючих. Не залежно від того як пройде суд.

Після такого в нього точно може не бути бажання дійсно, він буде жити припіваючи з виплат, які вони йому будуть платити щомісяця ;) Мені за тебе страшно, що ти з такою упевненісттю це кажеш.

15 хвилин тому, case_l сказано:

 

по місту в дорозі з роботи до дому?

Не хочу навіть про це читати... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

Не хочу навіть про це чути...

а злочинці у нас так і гуляють озброєні ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Зібрана та заряджена рушниця дозволена лише на полюванні.

Ось у таких тезах і є неосвітченість людей, яки "проти".

Зброя є :

для власного захисту (короткоствол, травмат)

для захисту помешкання (рушниця, дробовик)

для бойових дій опускаємо.

Для захисту свого помешкання можна використовувати будь-які методи. Коли злочинець вже в помешканні - можна його їбашити всім, від біти до рушниці.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

54 хвилин тому, case_l сказано:

а злочинці у нас так і гуляють озброєні ;)

Хай собі гуляють, тебе ж вони не чіпають? 

Я не так давно був свідком як в моєму дворі в підприємця відбирали сумку двоє  озброєні були пістолетом, ну ти знаєш, навіть достати свій наявний в нього травмат він не встиг, як вже лежав мордою на асфальті. Всі це бачили гукали з балконів, зо 2 десятки навіть зателефонували до поліції. 

А я би навіть з 30м відстані я б не став би палити в злочинця, навіть якщо би мав чим, щоб не наражати себе на ризик замочивши випадково когось з них на перевищення необхідної самооборони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, difoto сказано:

 

Для захисту свого помешкання можна використовувати будь-які методи. Коли злочинець вже в помешканні - можна його їбашити всім, від біти до рушниці.

 

Помиляєшся, Не можна! Лише у випадку якщо ти в суді доведетеш, що він вам становив загрозу, а з рушниці лише при смертельній загрозі, якщо він теж озброєний. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Ukrainec сказано:

я б не став би палити в злочинця, навіть якщо би мав чим, щоб не наражати себе на ризик замочивши випадково когось з них на перевищення необхідної самооборони.

це адекватно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Ukrainec сказано:

А я би навіть з 30м відстані я б не став би палити в злочинця

Тому що з 30 метрів ти б 90% не влучив у того, кого треба. А Лєкс, наприклад, підійшов би на 10 метрів і поклав би їх лицем в асфальт самих (ну або постріляли б , що малоймовірно) Бо тобі це не потрібно, а йому - так. Ти не знаєш, як то робити, а він - так. Тобі не потрібен травмат, а йому - так!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, difoto сказано:

Тому що з 30 метрів ти б 90% не влучив у того, кого треба. А Лєкс, наприклад, підійшов би на 10 метрів і поклав би їх лицем в асфальт самих (ну або постріляли б , що малоймовірно) Бо тобі це не потрібно, а йому - так. Ти не знаєш, як то робити, а він - так. Тобі не потрібен травмат, а йому - так!

ПРАВИЛЬНО! :101010: 

Де це найкраще можуть пояснити чи навчити для цивільних?  правильно, в добровільних ГФ. Я теж якби рахуюсь в ГФ і теж як би маю змогу отримати крім легальної гладкоствольної чи нарізної зброї ще й травмат, але я себе позиціоную там з іншого боку. Я розумію, що будь чим потрібно займатися добре, або не займатися взагалі щоб робити якомога менше помилок. Для того щоб займатися добре  потрібно тренувати саме цю в собі здатність, здатність до самооборони, самотужки тренувати в собі ці рефлекси не можливо, потрібно це робити в реальних ситуаціях і починати без зброї. Такий досвід мають змогу отримувати члени ГФ які патрулюють наше місто + в них є бажання і час відвідувати тир (до речі по моєму для ГФ відвідування тиру надається безкоштовно), залучаються до міжнародних навчань, польові збори тощо.  

 

Бо звичайному громадянину без досвіду купивши зброю для самозахисту, краще відразу спиляти мушку чи застрелитися!

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, difoto сказано:

для захисту помешкання (рушниця, дробовик)

Ні. Рушниця вдома має бути розряджена в сейфі! Набої мусять бути в окремій комірці під замком!

Ну і це:

18 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Помиляєшся, Не можна! Лише у випадку якщо ти в суді доведетеш, що він вам становив загрозу, а з рушниці лише при смертельній загрозі, якщо він теж озброєний.

 

Для самозахисту лише травмат та газовий пістолет. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, sergkots сказано:

Ні. Рушниця вдома має бути розряджена в сейфі! Набої мусять бути в окремій комірці під замком!

так. Але для захисту помешкання її можна застосувати. Відкриваєм сейф...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, difoto сказано:

так. Але для захисту помешкання її можна застосувати. Відкриваєм сейф...

 

Якщо є смертельна загроза і то лише в руку чи ногу! Також треба мати на увазі, що якщо в нього знайдеться хороший адвокат, що доведе, що ти сам його запросив і покушався на його життя то треба ще подумати.

Але якщо в тебе щось крадуть і після передьоргування тобою затвору вони почали тікати то ні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, difoto сказал:

Для захисту свого помешкання можна використовувати будь-які методи. Коли злочинець вже в помешканні - можна його їбашити всім, від біти до рушниці.

й ти гарантовано сидітимеш в тюрмі. Бо дозвіл на носіння короткостволу передбачає не лише сам закон власне про саму зброю, а й зміну в законах відносно відносин між учасниками перестрілки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

@MANJAK11 поїхали з нами на стрільби? Тобі все пояснять, ще й постріляєш.

просто дай декілька ссилок на виграні справи при застосуванні вогнепальної зброї для самооборони й щоб ті, що стріляли були не з багатоімущіх. А коли й куди їздите стріляти й з чого ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, в маньяка дещо суб"єктивний погляд на легалізацію. Будь який ствол можна нелегально купити, нелегально використати, протерти пальчики і викинути. (Слова продавців)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...