Перейти до змісту

Легалізація зброї


Андрій Віталійович

  

336 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

51 хвилин тому, difoto сказано:

А ти з якої країни? У нас в Україні - так.

Це типово...

А ти лиш уяви, що зброю в супермаркеті продаватимуть: смертність однозначно зросте через самостріли бо "рядові слов"янські мавми" раніше розрядять в себе обойму ніж прочитають інструкцію по користуванню, а так хоч серед словян-гомосапієнс цей процес контрольовано відбувається. :)    

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 741
  • Створено
  • Остання відповідь
51 хвилин тому, alexvvv сказано:

 

І як ви собі уявляєте прогулянку містом із рушницею на плечі? Причому тут мисливська зброя?

"Вам шашечки чи їхати?"

читай закони...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 minutes ago, difoto said:

А ти з якої країни? У нас в Україні - так.

У вас в Україні міністр нагороджує справжніми короткостволами законослухняних громадян, які потім розряджають цілу обойму "в повітря" на прибудинковій території. 

Українець, кулі для травмата повинні бути лише сертифіковані, яка може бути "чорна резина"? Радиш іншим закони читати, а сам несеш якусь маячню. "Не зди хні при пацанах!" (С)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ko3bMa сказано:

Останнім часом як читаю борду то стає чи то сумно, чи то смішно. Але в даному випадку ні. Почитай краще їх закони, які стосуються самозахисту, особливо про стрільбу в спину і "мій дім - моя фортеця". 

Америка за свої роки носила зброю при собі набагато довше, ніж ми, тому в цьому плані нам до неї як до неба навкарачки.

Що зараз заважає зараз людям масово озброюватись і носити зброю при собі на вулиці? "Відмашка" від влади у вигляді закону буде одномоментною, і не буде тексту типу "можна носити з 11 до 15 в парні дні та з 15 до 20 - в непарні" - буде масова скупка одиниць в магазинах і поява їх на вулиці.

Імхо, єдиний варіант, який приходить в голову - видача таких дозволів певним категоріям, наприклад, працівникам поліції не на службі. Але для цього їх потрібно регулярно перевіряти. Як відрзінити громадянина, що не буде вирішувати сварку з сусідом розряджаючи в нього весь магазин, від того, хто так робити не буде? Так що ваші ідеї про "дасте зброю кожному в руки - і раптово всі стануть мудрими, бо озброєні" ще покоління-два будуть фікцією.

 

А чим нинішній стан речей не влаштовує? Мене цілком! 

Для того щоб масово купувати зброю потрібно ряд причини: ріст злочинності, тотальне бажання полювати, воєнний стан, тощо... Зараз є картотека слідів від стволів, але впевнений після отримання зразків кількох млн.нарізних стволів вона втратить сенс, бо однозначно розрізнити по ній дуло стане не можливо тоді приберуть і цю вимогу. 

Зараз в нас відносно безпечно, бо ніхто крім "інтернет вояк" на форумах і мужланів з зайвою "воюючою хромосомою", яким щось не додали щоб відчути себе "мужиком" не напрягає собі цим мозок. Проблема висмоктана х.з з чого?

Згадайте, що було з кольоровими принтерами в 90х? Контролювалися дозволами і законами пильніше ніж зброя. Що сталося? Кордон не "зашиєш"! Держава за якихось 2-3роки, за рахунок контрабасу наповнилася такими принтерами настільки, що закони змушені були лібералізувати. І нічого! Масово же гривню не друкують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, yu2007 сказано:

У вас в Україні міністр нагороджує справжніми короткостволами законослухняних громадян, які потім розряджають цілу обойму "в повітря" на прибудинковій території. 

 А у вас?

10 хвилин тому, yu2007 сказано:

Українець, кулі для травмата повинні бути лише сертифіковані, яка може бути "чорна резина"? Радиш іншим закони читати, а сам несеш якусь маячню. "Не зди хні при пацанах!" (С)

Це лиш деталі. Кому треба - поцікавиться. Я це читаю лиш довідково... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Ukrainec сказано:

"Вам шашечки чи їхати?"

читай закони...

то як же це:

Право на придбання засобів активної оборони, а саме: пістолетів і револьверів для стріляння гумовими кулями, — мають працівники судів, правоохоронних органів і їхні близькі родичі, а також особи, які беруть участь у кримінальному судочинстві, журналісти, депутати, члени суспільних формувань з охорони громадського порядку й державного кордону, військовослужбовці та держслужбовці, які мають категорії та ранги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Ukrainec said:

 А у вас?

Це лиш деталі. Кому треба - поцікавиться. Я це читаю лиш довідково... 

Феєрично. "Читайте закони, а я вам і без їх читання розкажу шопочьом".

1. Дозвіл на "поистрої для відстрілу гумових куль" (ага, це не зброя) видається лише обмеженому колу громадян. Можливо я відстав від життя і тепер видають всім, буду вдячний за лінк на це нововведення.

2. Енергія в дозволених (сертифікованих) резинових кулях законодавчо обмежена, тому невелика і часто вони є неефективними для застосування проти нападників. Інша справа - "чорна резина". Але якщо хтось, наслухавшись дописувача вище, застосує її для стрільби не по плиті qsb, a по людині, матиме великі проблеми із законом (нє, ну якщо ти депутат, то можна пошмаляти по людям і з бойового, нічого за це не буде).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 minutes ago, alexvvv said:

то як же це:

Тобі ж пояснили, ти просто не в тій Україні живеш.

"Переходь на темну сторону сили, Люк".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 minutes ago, Ukrainec said:

Зараз в нас відносно безпечно, бо ніхто крім "інтернет вояк" на форумах і мужланів з зайвою "воюючою хромосомою", яким щось не додали щоб відчути себе "мужиком" не напрягає собі цим мозок. Проблема висмоктана х.з з чого?

Згадайте, що було з кольоровими принтерами в 90х? Контролювалися дозволами і законами пильніше ніж зброя. Що сталося? Кордон не "зашиєш"! Держава за якихось 2-3роки, за рахунок контрабасу наповнилася такими принтерами настільки, що закони змушені були лібералізувати. І нічого! Масово же гривню не друкують?

Згадується мені, що гопоту, яка пограбувала хлопаку біля гуртожитків на Молоді, так і не знайшли. Плюс до того мене турбує, що останнім часом в Луцьку зросла кількість "гостей з півдня" та осіб незрозумілого виду, що тиняються ринками і спілкуються російською ой, чур мене, чур, зараз налетять з фотографіями дітей з прапорцями і слоганами "це теж люди". Коротше, до чого я веду. Якраз-таки інтернет-вояки і не будуть стволами махати при першій же нагоді. Є величезна аудиторія, готова до закупки, про яку ніхто ніде не згадує. Так же і з принтерами: кому потрібно було - тому в руки потрапити встигло. Плюс офіційна заборона якраз-таки контрабанду і стимулює.

А, і ще одне. Якщо я правильно зрозумів, то більшість дописувачів під "зброєю для самозахисту" розуміє зовсім не мисливську (нарізну і гладкоствольну) ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

то як же це:

Право на придбання засобів активної оборони, а саме: пістолетів і револьверів для стріляння гумовими кулями, — мають працівники судів, правоохоронних органів і їхні близькі родичі, а також особи, які беруть участь у кримінальному судочинстві, журналісти, депутати, члени суспільних формувань з охорони громадського порядку й державного кордону, військовослужбовці та держслужбовці, які мають категорії та ранги.

Ще раз питаю: вам шашечки чи їхати?

Якщо переймаєшся так безпекою, то думаю вступ в громадське формування і виконання його статуту, де зазвичай передбачено спільне з поліцією патрулювання є цілком справедливою ціною за отримання дозволу на володіння спецзасобом для відстрілу гумовими кулями і школою для його застосування. 

 

Що до куль не цікавився, можливо й так і є, погоджусь.  

 

yu2007

:0103::0103::0103::0103::0103:Феєричний ти наш!:0103::0103::0103::0103::0103:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 minutes ago, Ko3bMa said:

 

А, і ще одне. Якщо я правильно зрозумів, то більшість дописувачів під "зброєю для самозахисту" розуміє зовсім не мисливську (нарізну і гладкоствольну) ^_^

Хочеш втретє почути про шашечки? :) 

Уявімо якийсь дитячий гурток, пізній вечір, батьки в коридорі чекають своїх діток. І тут за своєю донькою/сином заходить дружина Українця з зачохленим нарізняком на плечі (чохлик гламурненький, чоловік понашивав на ньому різних кишеньок). 

Гештальт закритий, я щітаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, yu2007 сказано:

Хочеш втретє почути про шашечки? :) 

Уявімо якийсь дитячий гурток, пізній вечір, батьки в коридорі чекають своїх діток. І тут за своєю донькою/сином заходить дружина Українця з зачохленим нарізняком на плечі (чохлик гламурненький, чоловік понашивав на ньому різних кишеньок). 

Гештальт закритий, я щітаю.

Моїй дружині в садочку, чи будь якій іншій мамочці зі своїм чадом не треба ніяка зброя, вони голими руками будь кого на нахр порвуть чи на крайняк загризуть. 

Динамит тє в зад! re:(с)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ukrainec сказано:

Ще раз питаю: вам шашечки чи їхати?

Якщо переймаєшся так безпекою, то думаю вступ в громадське формування і виконання його статуту, де зазвичай передбачено спільне з поліцією патрулювання є цілком справедливою ціною за отримання дозволу на володіння спецзасобом для відстрілу гумовими кулями і школою для його застосування. 

Контрольне питання до всіх: кому доводилось застосовувати спецгумові засоби для самозахисту? Практики є чи лише теоретики зі стрільбою по плитам?

Чому для прикладу лише США? Є Молдова значно ближче. І у нас люди були свого часу озброєні - от тільки совєти все заборонили і що могли забрали. І зараз мисливської зброї повно - тільки чогось перестрілок нею не ведуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, sergkots сказано:

Контрольне питання до всіх: кому доводилось застосовувати спецгумові засоби для самозахисту? Практики є чи лише теоретики зі стрільбою по плитам?

Чому для прикладу лише США? Є Молдова значно ближче. І у нас люди були свого часу озброєні - от тільки совєти все заборонили і що могли забрали. І зараз мисливської зброї повно - тільки чогось перестрілок нею не ведуть.

Ну давай, чекаю на розповідь як тебе не спинили травматом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ukrainec сказано:

 

Ну давай, чекаю на розповідь як тебе не спинили травматом...

Навпаки. Я не міг спинити. 

А ти стріляв? Чекаю на розповідь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

травмат ще гірше ніж бойова, бо бойову будеш застосовувати в самому крайньому випадку, коли інші методи вже не дієві, трамат же (з думкою, це ж травмат, не вбью, налякаю) значно раніше, в ітозі, куля в оці, труп в морзі, ти в тюрмі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того є тренування, стрільби. У невмілих руках травмат не корисніший за кусок штахети. А в умілих - не знаю, як може не зупинити нападника серія гуми в торс. А тих, кого зупиняє членство в ГФ для отримання дозволу - то може не так воно вам потрібно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене травмат дуже давно,ні разу проти людини не застосовував і не погрожував.В машині вожу і ніколи,навіть в конфліктних ситуаціях на дорогах,навіть в думці не було його вийняти.Були два випадки з собаками.Раз їду,бачу на жінку зграя собак напала,зупинився і в саму борзу шавку завалив(не на смерть,але так верещала...).Як вітром здуло.Правда жінка більше собак злякалася,(я все їй пояснив,і все нормально)Раз на мене накинулися собаки,теж відігнав і один раз щура завлив.Мені здається що всі проблеми в головах ,а не в тому-є зброя,чи не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.10.2016 at 23:24, sergkots сказано:

Навпаки. Я не міг спинити. 

А ти стріляв? Чекаю на розповідь...

В мене схоже було.

Йду я одного разу по пустелі з звинтівкою м16 за плечима, а на мене банда 10 чоловік з калашами, стріляють! Я їм чергу у відповідь, вони мені. Так і вбили нахрен бо їх було більше, а піндосівська м-ка осічку дала :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Травмат ще більш небезпечний у плані того що його не відстежиш.

Люба нарізна зброя має свій індивідуальний почерк, і по кулі і по гільзі можливо знайти цей ствол. Травмат по кулі не визначиш.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Electronshik сказано:

Травмат ще більш небезпечний у плані того що його не відстежиш.

Люба нарізна зброя має свій індивідуальний почерк, і по кулі і по гільзі можливо знайти цей ствол. Травмат по кулі не визначиш.

 

Не відстежиш і нарізну зброю, якщо в кожного громадянина буде ствол і картотеці буде більше 1-2млн записів. Та й канавки насічок можуть зловмисники "модернізувати" спеціальним шабером. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, difoto сказано:

А в умілих - не знаю, як може не зупинити нападника серія гуми в торс.

Це зброя більше больової дії. Відповідно фактори, що підвищують больовий поріг (алкоголь, наркотики, адреналін і т.і.), зимова одежа знижують ефективність засобу самозахисту. Чорна резина взагалі поза законом (точніше нормативних актів).

 

2 годин тому, difoto сказано:

А тих, кого зупиняє членство в ГФ для отримання дозволу - то може не так воно вам потрібно?

Був, мав, використовував. Довелось відмовитись через певні обставини. 

І кажу з власного досвіду - не сильно надійтесь на резиностріли. Хулігана, собаку налякає. Матьорого зека це не зупинить!

 

55 хвилин тому, Ukrainec сказано:

В мене схоже було.

Йду я одного разу з звинтівкою м16 за плечима, а на мене банда 10 чоловік з калашами, стріляють! Я їм чергу у відповідь, вони мені. Так і вбили нахрен бо їх було більше, а піндосівська м-ка осічку дала :(

Не смішно - зі зброєю не жартують. Від зброї до тебе 10-20 см. - дозволяєш жарти потім дозволиш неакуратне поводження. 

 

50 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Не відстежиш і нарізну зброю, якщо в кожного громадянина буде ствол і картотеці буде більше 1-2млн записів. Та й канавки насічок можуть зловмисники "модернізувати" спеціальним шабером. 

Для цього є комп'ютери та база даних. Індивідуальний почерк залишається - можна лише до нього щось додати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Не відстежиш і нарізну зброю, якщо в кожного громадянина буде ствол і картотеці буде більше 1-2млн записів. Та й канавки насічок можуть зловмисники "модернізувати" спеціальним шабером. 

але в нас мова про те, що в громадян зброї немає, а зловмисники - мають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

І кажу з власного досвіду - не сильно надійтесь на резиностріли. Хулігана, собаку налякає. Матьорого зека це не зупинить!

Не так давно був на стрільбах. Так от: з 7 метрів черга з трьох куль (не чорних) в корпус мусить зупинити любого. А якраз матьорого зека зупинить навіть звук передьорнутого затвора. Якщо ж буха потвора все одно валить, то за десять кроків, що він буде до тебе йти - можна випустити обойму і ніякі шуби не спасуть, повір. Кувалдою в груди ж зупинить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

але в нас мова про те, що в громадян зброї немає, а зловмисники - мають.

То йди купуй! Хто не дає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...