Перейти до змісту

Легалізація зброї


Андрій Віталійович

  

336 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

25 хвилин тому, veter сказано:

Безпредєльщики не попустяться, на те вони і безпредєльщики, вони навпаки будуть почувати себе ще більш розкуто

зате в мене буде шанс. що я виявлюсь швидшим, чи влучнішим. Принаймні я сам буду вирішувати, захищати мені себе, свою дівчину, дружину, дітей, дістаючи зброю з кишені, а чи мовчки спостерігати, чи взагалі тікати, сподіваючись лише на те, що я виявлюсь швидшим лише в бігу.

Не потрібно за мене вирішувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 741
  • Створено
  • Остання відповідь
6 хвилин тому, veter сказано:

@sergkots людино добра,  спочатку мінусуєш моі повідомлення, а потім хочеш щоб я тобі щось відповідав, спілкувався з тобою? Я нічого не писав про Молдаван, про зброю в безпредєльщиків і світову історію. Будьте уважнішим, шановний

Обідка? А хамити розуму вистачило значить, а як мінус то вже й обідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, sergkots сказано:

Обідка? А хамити розуму вистачило значить, а як мінус то вже й обідно.

Я не образився. Просто, не бачу логіки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, veter said:

Ні я бетмен без робіна

 

 

:D

On 12.01.2016 at 11:35 AM, veter said:

Мужчина, 31 рік. Освіта вища (технічна). Одружений. Без шкідливих звичок.

 

В практичній діяльності з 2005 року постійно використовую AutoCAD, ArchiCAD, Artlantis studio, також є базові навики роботи в Photoshop, Corel DRAW та АВК. Впевнений користувач MS Offise.

 

Досвід роботи:

- місцеве періодичне видання;

- архітектурне бюро;

Є досвід служби в ЗСУ та управлінської діяльності в бюджетній установі.

 

Про себе:

- пунктуальний;

- наполегливий;

- відповідальний.

 

Швидко адаптуюсь в новому колективі, легко освоюю нові види діяльності, люблю футбол.

 

Недоліки:

- відсутність власного авто та водійських прав;

- немає закордонного паспорта.

 

Для додаткових запитань прошу писати в ПП

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, sergkots сказал:

Обідка? А хамити розуму вистачило значить, а як мінус то вже й обідно.

Да обідка там капец-капец яка, що аж в лічку почав писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, veter сказал:

Я не образився. Просто, не бачу логіки

А що за гадості в лічку посипались? Скоро погроз чекати? бо ж у тебе зброя є а у нас лохів нема...ну все капец нам.

Знаєш що я кажу таким борзим власникам зброї? "друзяко скористайся дружньою порадою і вже спиляй мушку, опісля тільки дякуватимеш" але нажаль чомусь не всі розуміють бо не бачать логіки, але то вже їх проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Dieselsmart сказано:

Да обідка там капец-капец яка, що аж в лічку почав писати.

Мені ще не писав :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

карамба ще той полковник Ісаєв :)

на нього щось не схоже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот у нас есть противник огнестрела в вакууме. Ко-ко-ко, перестреляют друг друга, ко-ко-ко, неадекваты, гопники, бандиты, ко-ко-ко, неначасі. А вот если спросить его мол если тебе выдать полностью оформленное оружие  ты начнешь отстреливать своих недругов, палить с балкона по случайным людям и совершать налеты на караваны? Конечно он ответит что нет. Тогда с какого перепуга ты, лицемер, приравниваешь остальных к тупой, меркантильной быдломассе. Обычно тут они оседают.

 

Тут кто то квакал о наличии 2млн стволов на руках у людей. А сколько из владельцев легального оружия было на майдане? И что у нас есть культура обращения с оружием. Ведь идя на протест со стволом нужно четко понимать ответственность, иметь отличные навыки владения и быть уверенным что рядом будут еще сотни таких же  вооруженых сограждан, сумеюющих воспользоваться оружием и быть уверенными что им за это ничего не будет(конечно если  оно использовалось в рамках пока еще не существующего закона, а он уже 2 года лежит на рассмотрении в ВР)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це до мене, то тут явно викривлене відображення мого сприйняття даного питання. Підхід занадто філософський

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Dieselsmart сказано:

А що за гадості в лічку посипались? Скоро погроз чекати? бо ж у тебе зброя є а у нас лохів нема...ну все капец нам.

Знаєш що я кажу таким борзим власникам зброї? "друзяко скористайся дружньою порадою і вже спиляй мушку, опісля тільки дякуватимеш" але нажаль чомусь не всі розуміють бо не бачать логіки, але то вже їх проблеми.

Не пиши ху*ню, ок.

1. Закинь скрін з гадостями в твоїх ПП

2. Чого скоро чекати все в твоїх фантазіях. Я про тебе навіть не думаю

3. Лохом ти себе сам визначив. Я про тебе такого не говорив.

4. Зброя у мене табельна і я нею не махаю на ліво і на право, можеш бути спок.

5. Я борзий? Ти помиляєшся, це хибне перше враження.

6. В переліку моїх друзяк тебе точно немає.

7. Ти своїми словами намагаєшся спровокувати на конфлікт зовсім невідому тобі людину.

8. Не дивись американське відео ми не в Америці, нам до американців ще дуже далеко.

9. Мої проблеми - це лише мої проблеми. А чиїсь фантазії - це чиїсь фантазії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, veter said:

Заспокойся, ми різні люди - запевняю.

Звісно запевняєш. Шкода такий прокачаний нік :-) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 так само як і твій прокачаний. А може це ти Карамба? І політічєскій уклончік імєєцца. І мемуари виписувати любиш. І через одного підозрюїш, вірніше кидаєш тінь підозри...

 

П.с.: можу навіть аргументувати, що вас об'єднує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, veter сказано:

8. Не дивись американське відео ми не в Америці, нам до американців ще дуже далеко.

За всіх не розписуйся та не вказуй, що дивитись а що ні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 minutes ago, veter said:

@yu2007 так само як і твій прокачаний. А може це ти Карамба?

Нічого, нічого. 

Модератор прийде, порядок по АйПі наведе ;) 

А тоді вже аргументуй, не аргументуй - все одно отримуєш ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

Нічого, нічого. 

Модератор прийде, порядок по АйПі наведе ;) 

А тоді вже аргументуй, не аргументуй - все одно отримуєш ...

згідний на всі 100%. АйПі не дасть збрехати. Цікаво, що ти заспіваєш, щоб не виглядати мудаком за безпідставні звинувачення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, sergkots сказано:

За всіх не розписуйся та не вказуй, що дивитись а що ні. 

5коп детектед. Чоловіче я тобі не писав. Заспокойся, будь ласкавий. Чи в тебе життєве кредо лізти у чужий діалог? Я відписав конкретній людині, як і тобі це робив на передодні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неочікуваний ажіотаж, аж приємно. За 1 пост поперек течії мене звинуватили у всіх смертних гріхах та ще й карамбізм приплели, вилили за комір 100500 л рідких помиїв, обізвали хто як хотів, хамили і провокували на грубощі. Ось так і живемо :D. Щиро дякую вам добрі люди, щастя всім і міцного здоров'я!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо вам закон про легалізацію зброї, якщо немає закону про самооборону(умовно)? Вас в 95% буде визнано винним (якщо ви не депутат, звісно).

Бажаєте потриматись за пістолет - велкам ту Самооборона Волині, поїздіть з копами на нічних чергуваннях, пройдіть курс лекцій від Лєкса щодо застосування зброї(травматичної!) і очікувані наслідки - ви крім пострілу в повітря зарічетесь її використовувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...