Перейти до змісту

Легалізація зброї


Андрій Віталійович

  

336 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, Alex S сказал:

В тій звичайній бійці ,він вже лежав під березою , з вскритим ...балом донизу ,а його човпли ногами по голові два гопаря і ні на які крики з вікон будинків не звертали уваги.

Це суд визгає як полегчуючі для нього обставини, але краще втекти, як показує практика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 741
  • Створено
  • Остання відповідь
7 годин тому, Cherman сказано:

Прокачаний скілл швидкого бігу з перешкодами - найкраща самооборона.:D

А якщо треба захистити жінку? Або жінці захиститись? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Alex S сказал:

Не знаю ,чи то зовсім в ту тему.... та про самооборону точно.Позавчора ночував в товаришів на столичній Оболоні. В 22.30 приблизно почули кіпіш та крик на вулиці . Вийшли на балкон ,побачили як починається бійка двох з чотирма чи п ятю хлопцями років двадцяти. Довго це не було ,бо ті що в більшості були сильно п’яні і моментально без розмов почали бокс з опонентами. Один з постраждавших відкрив вогонь з травматичного пістолету по всім нападавшим. Тупо ,прицільно ,майже в упор ,валив в голову всім ЧОТИРЬОМ синьолобим придуркам.Тай так швидко ,що ті навіть не встигли відбігати.Самі вони теж не захтіли чекати ні слідства  ,ні суду і городами стали на ноги ,і пропали. Туман ,сирість ,нульова температура ,мигалки поліції і крик п’яних гопарів. Прострелені щоки ,зломані в одного зуби ,порвате вухо. Зранку крові було як свиню різали на тему місці  ,де вони швидку чекали. Звонив товариш сьогодні ,то казав що приходив  вчора участковий. Опитував можливих свідків події. Знайомі вони давно і на питання про зброю стрілка ,той відповів що то не травмат ,то револьвер під патрон флобера. Що я Вам з цього приводу скажу. Якщо то так ,то цей тип зброї також має право на існування як самозахист. І в випадку як з цим стрілком ,я мабуть також вибрав би краще ,якщо впіймають ,нормально сидіти чим закопаним лежати.

А тепер ще питання - чим для того "ковбоя" скінчиться та пригода - бо може завершитися дуже довгою тяганиною і судом... Вибив би око - сів би чи умовне отримав 150% ( Як зазначено у Постанові Верховного Суду від 19.09.2019 року у справі №336/2036/16-к, закон передбачає винятки із загального правила про те, що при необхідній обороні особа, що захищається, повинна додержуватися визначеної межі, завдаючи шкоду посягаючому. Цими винятками єнапад озброєної особи, напад групи осіб або протиправне насильницьке вторгнення у житло чи інше приміщення. У таких випадках шкода, заподіяна особі, яка посягає, не обмежена ніякими межами, аж до позбавлення посягаючого життя. ). В нас поліція зачасту взагалі може флобера просто при виявленні відібрати, притому, що він законний, і ще "виявлено набої" написати... Хоча, може знайомий дільничний допоміг, і нічого не буде. Притому що за стрільбу з зареєстрованого травмата можуть і менше тягати... Такі реалії - в нас вліпили десь судимість чуваку за те, що застрелив нетверезого бандюка, який кидався на нього з ножем на подвір'ї його ж будинку (вторгнення в житло, ніж...).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Цими винятками єнапад озброєної особи, напад групи осіб

там сказано  - напад групи осіб, що є винятком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас закони і правоохоронна система такі, що в кого є "знайомі" у поліції/прокуратурі/суді і хто "домовиться" - на боці того і буде закон...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.01.2020 в 15:39, alexvvv сказал:

там сказано  - напад групи осіб, що є винятком.

"Флобер" не є офіційною зброєю самооборони... Так що за перевищення  - можуть і не чіпати, а от за стрільбу з Флобера - як мінімум відберуть того Флобера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

не є офіційною зброєю самооборони...

Цікаво, а що є офіційної зброєю для самозахисту? Очевидно же, що при загрозі я буду використовувати любий підручний предмет, якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, bormotuha сказал:

Цікаво, а що є офіційної зброєю для самозахисту? Очевидно же, що при загрозі я буду використовувати любий підручний предмет, якось так.

Ну, якби ПРИЗНАЧЕНА для самозахисту травматична зброя, балони і т.д. Флобер, як і пневматика  - якось не для того трошки. Це - ДАЛЕКО НЕ "ПІСТОЛЕТ", а іграшка, призначена для тренування і розваги. Більше того, ця вся малопотужна хрінь працює тільки в голову, якщо в корпус/ногу (а комусь - і в пику) гопнику стрільнути кулькою 4 - 4,5 мм - на 99% отримаємо не "переляканого і підстреленого", а РОЗЛЮЧЕНОГО і з бажанням вбити гопника, який "попре танком" вперед, а якщо їх декілька - заблокують, відберуть "іграшку", і в кращому випадку - просто поб'ють, бо можуть і по стрільцю в обличчя його ж "зброю" розрядити, прицільно в очі. Єдиний варіант - попадання в око (і 50 на 50 далі або сидіти, або платити компенсації бідному "інваліду" потім - нападники всякі бувають, можуть і "переконати" слідство, що напав першим потерпілий). Там на Фейсбуку десь був недавно дикий срач після висловлювання якоїсь "журналістки", що вона "має пневмат і у всіх собак без поводка і намордника буде стріляти" - так ото проти СОБАКИ, не "дрібної безпородної шавки", яка і так людину боїться, а проти нацькованої "серйозної" собаки  - ефект буде аналогічний - "снайпер" і "А" сказати не встигне, як буде погризений.

Тому згаданому в попередніх постах "чуваку з Флобером" - ДУЖЕ пощастило на сц*кливих гопників і знайомого дільничного.

В такому випадку краще вже хай тягають за удар "телескопом" (якщо не "прастмасова" сталь - будуть, бо холодна зброя, і не має значення, що "в магазині купив") чи ножем (можна - рукояткою в коліно/щелепу і т.д.), ніж за вибите око.

А взагалі, "підручний засіб" - це отак (досвід застосування є - цією штукою по голові СТРАШНО бити, бо можна і "відмінусувати" нападника, ефект - шикарний - з копит і в крик на землі, тримаючись за те закривавлене місце, де мозку немає), тільки в мене кабель з такою вилкою зі звичайним роз'ємом для ПК з іншого боку був колись. При правильній скрутці кілечком  кабелю і залишеній оптимальній довжині до вилки - "кистень" натуральний, і в випадку чого - "яка холодна зброя, кабель комп'ютерний, в сумці з ноутом був".

image.thumb.png.8c2e0994c5b0fd5913fbd75930921930.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без нормальної короткоствольної  зброї жінці захистити взагалі нічим себе. Ножі, кабелі, балончики - то не то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, case_l сказал:

Без нормальної короткоствольної  зброї жінці захистити взагалі нічим себе. Ножі, кабелі, балончики - то не то.

Або хоча б травмат чи ТАЗЕР - не шокер "у вигляді ліхтарика", а той, справжній, котрий дистанційно гарантовано на замю кладе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АГА РПГ, один постріл і кладе відразу 7чоловік!

Давайте будемо чесні, немає  в нас такого рівня криміналітету щоб була необхідність носити зброю :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ukrainec сказано:

АГА РПГ, один постріл і кладе відразу 7чоловік!

Давайте будемо чесні, немає  в нас такого рівня криміналітету щоб була необхідність носити зброю :) 

ти свою жінку можеш спокійно відпустити пізно ввечері саму погуляти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Давайте будемо чесні, немає  в нас такого рівня криміналітету щоб була необхідність носити зброю :) 

В тій же Молдові то все дозволене і проблем немає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєш я не пригадую щоб в неї було б таке бажання, просто, а я запросто це роблю і систематисно, і ніц не бачу стурбованих панянок своєю безпекою і сам почуваюсь безпечно.

Нещодавно з сорокового вирішив прсто для приколу прогулятись пішки на ДПЗ і що ти думаєш? Та хоч би хто підійшов дати прикурити :) 

Минулого тижня 23:34 на фото 2є дівчат, які навпаки у мене шукали пригод ;) 

Спойлер

20200128_233428.jpg.a96f02c42a6aeb5bfbe579e9f8ee5a16.jpg20200128_233611.thumb.jpg.d26e13c3a5ab38a372e182a445184ae9.jpg

 

От чесно мені в Турині в деннь було більш стьомно коли нас з колегою спочатку просто на вулиці в "спальному районі" намагалися спрвокувати місцеві 3 гопніки, при тому що ми просто йшли, а потім пізніше підзбиравши братву вже йшли до нас через сквер, от тут мені було дуже стрьомно. Ми сіли в таксі і евакуювались. Чесно кажучи фільм про 9 район це трішки щось гіперболізоване про поточну ситуацію в європейських мегаполісах. Потім мені пояснили місцеві, італійці, що ми дуже ризикували. Місто поділене на банди, які ворогують між собою. :) на другий день ми були в іншому Турині, вже для туристів. В малих містах да, там все по іншому.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, case_l сказано:

В тій же Молдові то все дозволене і проблем немає. 

Ти був в Молдові? де саме? Скілки разів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Знаєш я не пригадую щоб в неї було б таке бажання, просто, а я запросто це роблю і систематисно, і ніц не бачу стурбованих панянок своєю безпекою і сам почуваюсь безпечно.

Уявляєш, жінка  може затриматись на роботі, чи працювати позмінно, чи треба в аптеку терміново, та хз. Знайома так і розказувала, що її подругу так і зґвалтували в Луцьку, коли поверталась з роботи. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадково на фото попав мені чувак який ніби просто стоїть, але після того як ми пройшли далі виявилось, що до нього 2 чі підходили теж якісь мутні тіпочки. 

Спойлер

20190513_191524.thumb.jpg.5e9c38f56b49141a14c01afded0f6a46.jpg

 

через 100м прямо на вулиці на лавці нід деревом абсолютно не ховаючись, перед нами і іншими перехожими сидів чувак і відкрито набивав косяк.

Тому не ідеалізуйте так європу, що все там так добре. В більшості так і є, але є місця куди краще не потикатися ;) 

А взагалі було цікаво :) 

Спойлер

20190513_191503.thumb.jpg.a4be3d8bb28eb9ee032300ab899d426f.jpg20190513_183357.thumb.jpg.af7dcef8d5be4e1960a606a0ede92574.jpg

20190513_174436.thumb.jpg.66f3a2faef88a22482ff6221fef604ce.jpg

20190515_124524.jpg.07493382b2be02c158dc96c7e0cacd30.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Ти був в Молдові? де саме? Скілки разів?

для того  не треба там бути, щоб знати про законну можливість купівлі короткостволів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Тому не ідеалізуйте так європу

Крім свого криміналу, в ту європу понаїхало емігрантів, то звісно ніхто її не ідеалізує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, Ukrainec сказал:

АГА РПГ, один постріл і кладе відразу 7чоловік!

Давайте будемо чесні, немає  в нас такого рівня криміналітету щоб була необхідність носити зброю :) 

Серйозно? Зараз іноді таке враження складається, особливо в деяких районах і в селах, що 90-ті повернулися - натуральна гопота знову лазить купками, чути характерний лексикон  - "атвічяю", "пацикі", "чо" і т.д., "сємкі", попадалися на очі навіть туфлі + спортивні штани...

Один раз довелося з місяця два тому їхати з таким контингентом а автобусі з рибалки - то була, курва, феєрія - відвертий БУХАЧ прямо в автобусі з наливанням самогонки з БУТЛЯ, погрози всім (їхньої вікової категорії), хто заходить в наступних селах, далі протяжний вопль "взяяяв, бля!" (після 5-го повторного вигуку ДУЖЕ кортіло дати тому "альфасамцю" в рило, жаль було їх штук 10, і водій на їх боці і знайомий) - і щойно зайшовший пасажир отримував від "лідера індєйцев" (який запивав смагу РЕВОм) стопку смаги, яку "мусив" випити (вже присутніх в автобусі те чудо з матом "остограмило" відразу по заходу)... Водій автобуса, таке враження, що просто не бачив того всього, вони ще й за руку з  ним поздоровалися... І оці "гаврики" їхали в місто... Як вони "відпочивають" у вільний час, здогадатися нескладно.

Інцидентів ніяких, правда, з такими "діячами" в мене не було дуже давно, але береженого Бог береже...

29 минут назад, Ukrainec сказал:

От чесно мені в Турині в деннь було більш стьомно коли нас з колегою спочатку просто на вулиці в "спальному районі" намагалися спрвокувати місцеві 3 гопніки, при тому що ми просто йшли, а потім пізніше підзбиравши братву вже йшли до нас через сквер, от тут мені було дуже стрьомно. Ми сіли в таксі і евакуювались. Чесно кажучи фільм про 9 район це трішки щось гіперболізоване про поточну ситуацію в європейських мегаполісах.  Потім мені пояснили місцеві, італійці, що ми дуже ризикували. Місто поділене на банди, які ворогують між собою. :) на другий день ми були в іншому Турині, вже для туристів.

В нас, складається враження, що скоро щось на зразок цього і буде в місті. І краще бути не з порожніми руками (а може, тоді і не буде такого). В Італії ситуація ще гірша, як у нас - зброю може мати тільки "обраний" - судді, держслужбовці, депутати, і т.д.

26 минут назад, Ukrainec сказал:

Ти був в молдові? де саме? Скілки разів?

Приклад не самий кращий - Фінляндія, Швеція, Норвегія, Швейцарія, Франція, Чехія, Латвія, Литва, Естонія...  Ну і десь там і Молдова є... Читав десь статтю, якраз про ситуацію в Молдові - рівень вуличної злочинності - конкретно впав після легалізації, незважаючи на високі ціни на пістолети і те, що далеко не кожен ту зброю має. Ні, воно можна, як англійці, зберігати СВОЮ мисливську зброю в сейфі в поліції, втрачати свідомість при вигляді ножа, більшого за 5 см., і ПОЛІЦІЯ щоб неозброєна ходила, але чи треба? В них якраз і почалася різанина, коли заборонили вогнепальну... почитати, які ножі в них ВЗАГАЛІ легальні, і якіий п...ць тобі настане, якщо оборонишся навіть швейцарським "армійським" ножичком. Єлине, що дозволене для самооборони громадянам - балончики з газом, і портативна СИРЕНА, все. Після заборони рівень вбивств підскочив на 54%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну є всілякі випадки, але сотні аптекарок, офіціанток, вчительок (моя в.ч.) постійно повертаються ночами/вечорами і щоб тотально щось ставалося то такого немає. Так, є випадки, але як на мене треба мінятися самим і займатися культурою.

11 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Приклад не самий кращий - 

Приклад приводив не я, я там не був.

 

11 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Приклад не самий кращий - Фінляндія, Швеція, Норвегія, Швейцарія, Франція, Чехія, Латвія, Литва, Естонія...  Ну і десь там і Молдова є... Читав десь статтю, якраз про ситуацію в Молдові - рівень вуличної злочинності - конкретно впав після легалізації, незважаючи на високі ціни на пістолети і те, що далеко не кожен ту зброю має. Ні, воно можна, як англійці, зберігати СВОЮ мисливську зброю в сейфі в поліції, втрачати свідомість при вигляді ножа, більшого за 5 см., і ПОЛІЦІЯ щоб неозброєна ходила, але чи треба? В них якраз і почалася різанина, коли заборонили вогнепальну...

Ну знаєш в цих країнах зараз в темний провулок з арабами теж я б не зайшов би ;) хоча так там вцілому безпечно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Читав десь статтю, якраз про ситуацію в Молдові - рівень вуличної злочинності - конкретно впав після легалізації, незважаючи на високі ціни на пістолети і те, що далеко не кожен ту зброю має. 

Читав/казали/а ще писали українські журналюхи - то все не то - поїдь, пройдись вуличками, бажано не для туристів, я так люблю от і будеш далі писати ;) 

 

Читаючи твої пости мені чесно складається враження, що правильно роблять що не легалізують її ;) Перші б подохли бомжі, потім водії і пасажири за ними комунальники... Чуєш ти на бордовку часом не ходеш? :blink: раптом щось ляпну не те...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Ukrainec сказал:

Ну є всілякі випадки, але сотні аптекарок, офіціанток, вчительок (моя в.ч.) постійно повертаються ночами/вечорами і щоб тотально щось ставалося то такого немає. Так, є випадки, але як на мене треба мінятися самим і займатися культурою.

Приклад приводив не я, я там не був.

Ну знаєш в цих країнах зараз в темний провулок з арабами теж я б не зайшов би ;) хоча так там вцілому безпечно

Англія, незважаючи на всі існуючі там абсурдні заборони для громадян, за словами знайомого, сама небезпечна країна Європи в плані "арабів і т.д.". Там навіть при проникненні до тебе в помешкання ти НЕ маєш права "завдавати надто сильних тілесних ушкоджень", і мусиш чекати поліцію... З ножами  - взагалі маразм - заборонений навіть самий маленький, якщо його можна відкрити олнією рукою. Навіть страйкбольну пукавку, щоб купити, треба РЕЄСТРУВАТИСЯ і т.д.

В нас теж э тупа стаття - "холодна зброя", для прикладу - Польща - ОЦЕ продається вільно (як і повинно бути): https://www.militaria.pl/glock/noz_glock_fm78_black_12161_p7031.xml

9 минут назад, Ukrainec сказал:

Читав/казали/а ще писали українські журналюхи - то все не то - поїдь, пройдись вуличками, бажано не для туристів, я так люблю от і будеш далі писати ;) 

Читаючи твої пости мені чесно складається враження, що правильно роблять що не легалізують її ;) Перші б подохли бомжі, потім водії і пасажири за ними комунальники... Чуєш ти на бордовку часом не ходеш? :blink: раптом щось ляпну не те...

Вже ляпнув :D. Прикинь, ніхто з вищеперелічених не постраждав за купу років, і мав при собі, ЧИМ, і не раз.. Я десь закликав МОЧИТИ бомжів, чи ПРИБРАТИ їх з житлового району? Комунальників - СУДИТИ треба за їх "роботу" (не всіх, от зараз - +10, і батареї стали сильно холодніші, значить хтось таки працює...), а не стріляти - то гуманно і швидко.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Францію, був випадок років 4-5 назад коли моїх колег у відрядженні в Парижі пограбували на вулиці якраз наставивши пістолет, забрали все.  В компанії навіть щось десь там усно заборонили соватись на локаціях крім готелю і місця призначення. :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Англія, незважаючи на всі існуючі там абсурдні заборони для громадян, за словами знайомого, сама небезпечна країна Європи в плані "арабів і т.д.". Там навіть при проникненні до тебе в помешкання ти НЕ маєш права "завдавати надто сильних тілесних ушкоджень", і мусиш чекати поліцію... З ножами  - взагалі маразм - заборонений навіть самий маленький, якщо його можна відкрити олнією рукою. Навіть страйкбольну пукавку, щоб купити, треба РЕЄСТРУВАТИСЯ і т.д.

Вже ляпнув :D. Прикинь, ніхто з вищеперелічених не постраждав за купу років, і мав при собі, ЧИМ, і не раз.. Я десь закликав МОЧИТИ бомжів, чи ПРИБРАТИ їх з житлового району? Комунальників - СУДИТИ треба за їх "роботу", а не стріляти - то гуманно і швидко.

НУ НУ - це в тебе поки що ще пістолета не було ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...